Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Išorinių priežasčių spuogų

Išorinių priežasčių spuogų

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Išorinių priežasčių spuogų Sukelia spuogai gali būti įvairūs šių bjaurus dėmių dydžius. Kokie jie? Vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl atsiranda spuogai yra kokių nors problemų su hormonais. Šią problemą, savo ruožtu, gali sukelti tam tikrų amžiaus problemų (t. y. brendimo amžiaus, kurios dažnai yra susijusios su sprogo hormonų ir daug spuogai dėmės per visą kūną), arba kontraceptines tabletes, arba kai kurių hormonų ligos ir kt.

Išorinių priežasčių spuogų

Bet čia mes ketiname kalbėti apie išorinių priežasčių spuogų, ty tiems, kurie nėra susiję su hormonų ar veiklos riebalinių liaukų arba kitų organų (paprastai dėl tų pačių hormonų hiperaktyvumo šios liaukos taip pat tampa hiperaktyvus ir jų sujaudinimas sukelia kartos aliejaus dideliais kiekiais, kuris provokuoja, todėl užspringti poras ir spuogai).

Taigi, kas yra išorės spuogų priežastis? Galima teigti, kad kai kurie jų iš įpročius ir elgesį, asmens, kuris turi spuogų, o kiti tie, kurie iš tikrųjų nepriklauso nuo asmens. Pvz., tokių žalingų įpročių, kaip skinti ir nuspaudžiant spuogų gali būti įvardijama kaip viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, visų tipų spuogų. Jei vadovausitės tokiu įpročiu, jūs ketinate pėdsakų užburtas ratas - nuspaudžiant spuogai dažnai veda į naują (arba kelių acnes, ar kažkas dar blogiau kaip uždegimai ir net randus).

Odos priežiūra

Prasta odos priežiūra taip pat viena iš paplitusių išorinių priežasčių spuogų - ypač tiems žmonėms, kurie kai kurių fizinio lavinimo ar tiesiog gyvena karšto šalyse. Tai yra, nes prakaitas yra vienas iš stipriausių skatina spuogų atsiradimo.

Antrąją grupę sudaro daugiausia aplinkos veiksniai - didelis dulkėtumas darbo vietų, radiacijos, taip pat yra nepagrįstos grožio aids, blogai paveldėjimo ir pan. Dažniausiai šių veiksnių yra labai sunku arba net neįmanoma pašalinti.

Nepaisant to, visada galima sumažinti išorinių priežasčių spuogų ir išvengti šios odos problemos. Prevencija yra lengviau, nei vaistai - tai universali taisyklė taikoma spuogai taip pat. Žinoma, jei jūs pašalinti visi veiksniai, kurie gali sukelti spuogai ir tai priklauso nuo jūsų - jūs padaryti ryžtingą žingsnį į priekį savo kovoje.

Sumažinti išorinių priežasčių spuogų 


comments powered by Disqus