Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Vidaus odos spuogų priežasčių

Vidaus odos spuogų priežasčių

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Vidaus odos spuogų priežasčių Sukelia bet kokios ligos, ar tiesiog dėl nieko, kad mes gauti ir kuri yra susijusi su mūsų kūnuose, spuogai gali sukelti vieną iš vidaus ar išorės veiksnių. Čia mes esame, kad dėmesio vidaus odos spuogų priežasčių gali.

Vidaus odos spuogų priežasčių

Vidaus sukelia odos spuogai gali būti labai kenksminga ir vidutinis - jūs tiesiog nežinote, kur jie!

Jei išorinių priežasčių spuogų yra šiek tiek nuspėjama, vidaus odos spuogų priežasčių tikrai gali pasirodyti plyno lauko - tai gali atrodyti, kad jūs laikytis visų higienos taisyklių, turite dušas reguliariai ir po sporto, mokymo, jūs esate visiškai suvokia kiekį kosmetikos, kad galite naudoti ir nenaudokite per daug skirtingų krūmynai, bet vistiek spuogai dėmės atsiranda vėl ir vėl.

Vidaus odos spuogų priežasčių gali būti apibendrinti taip:

  • Hormonai. Hormonai, susijusios su spuogų yra vadinama androgenų. Tai iš pradžių vyrų hormonų, tačiau visos moterys turi juos tam tikru mastu. Ir visų pirma yra linkę turėti aukšto lygio androgenai, jei esate savo paauglystėje. Kai kurie Hormoniniai preparatai taip pat gali padidinti lygį hormonų organizme - t. y. kontraceptines tabletes. Paprastai Androgenai yra atsakinga už riebalų gamybą, kuri gali būti įvardijama kaip kitą odos spuogų priežastis.
  • Riebalų gamyba. Hormonai gali padidinti riebalų liaukų visame organizme, ir vystosi riebalų (arba alyvą arba tepalą) funkcija. Didelis riebalų gamyba gali būti per daug odos ir šiuo atveju aliejus ne tik tepti odą (i. e. natūra padaryti apsauginį sluoksnį ant odos), bet taip pat užpildo odos poras ir tokiu būdu spuogų atsiranda, negraži ribų ir riebios viduje.
  • Bakterijos. Propionibacterium acnes yra bakterijų, gyvenančių ant žmogaus odos. Tai gemalo gali vystytis biologiškai aktyvių medžiagų, kurie ištirpdo riebalų. Šiuo atveju oda tampa pažeidžiami ir neapsaugoti nuo išorės įnašų teikėjams spuogai. Taigi čia matome simbiozė išorės ir vidaus sukelia odos spuogų - "vidaus" bakterija suteikia prielaidas išorės pavojai.
  • Ketvirtoji priežastis yra susijęs su kai kurių nenormalus pokyčių folikulai, kurie taip pat gali būti susiję su hormonų. Kartais folikulų auga per daug, kad spuogai gali būti sudaryta iš šių odos poras, auginami per daug sienos.
Užkirsti kelią odos spuogai 


comments powered by Disqus