Pagrindinis puslapis / Apie suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Apie suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

About Adult Health Care Center

Sveiki atvykę į Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras. Mes esame tik svetainės internete, straipsnių ir atsiliepimų apie suaugusiųjų ligos, sutrikimai ir sąlygų populiariausių kalbų.

Apie mūsų svetainę

Žiūrint sveikatos ir sveikatos priežiūros informacijos gali būti jautri, bet svarbus uždavinys, todėl būtina naudoti svetainių, kurios gali suteikti teisingos informacijos, mokslo ir mokslinių tyrimų. Mes teikiame vertingos ir nuolat atnaujinti straipsnius , kuriuose yra pastarojo meto naujoves sveikatos priežiūros paslaugų, mokslo tyrimų ir medicinos technologijų. Esame patikimas šaltinis visus jūsų medicinos ir sveikatos priežiūros poreikius, suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras atitiktų geriausius standartus patikimas sveikatos informacija.

Mes turime tarptautinės sveikatos tinklas, kuris prisijungia prie svetainės 20 kalbų su kasmet daugiau nei 2 milijonai lankytojų visame pasaulyje.
Mūsų misija-pasidalinti su jumis, sveikatos ir sveikatos priežiūros mokslas!
Prisijunkite prie mūsų diskusijų ir komentuoti mūsų straipsnius, gaukite naujienas iš mūsų naujienlaiškius ir toliau prieiti prie informacijos, brošiūrų ir PDF formato turinio!

Apie mūsų komandą

Mūsų komanda apima sveikatos ir mokslo rašytojų, autoriai, vertintojai taip pat medicinos ekspertų ir žurnalistų iš daugelyje sričių. Jie dirba dėl turinio kūrimo suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras, tinkamą mokslinių tyrimų ir kokybės tikrinimas, siekiant užtikrinti, kad visi gaminiai yra naujausia, patikima ir suprantama moksliškai užsiima auditorija.

Mūsų viršų bendraautoriai apima:

Lucas Botin

Klinikinio farmakologo, MD. Direktorius at suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras
Ines Obregon kilmės

Mityba, mikrobiologijos, fiziologijos, magistras
Jerry Kouvan

Psichologija, Ph.D. direktorius at YourWebDoc.com
Jennifer Greenwood

Dermatologija, magistras
Boris Logan

Neurologijos, magistras
ir daug daugiau...

Ar norite prisijungti prie mūsų suaugusiųjų sveikatos priežiūros centro komanda? Mes nuolat ieškome sveikatos ekspertai, kad padėtų mums sukurti mūsų turinį. Jei esate talentingas ir labai aistringai apie sveikatos suaugusiems, norime su jumis pasikalbėti apie tai, kaip mes galime dirbti kartu.

Apie mūsų turinį

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras teikia daug sveikatos ir sveikatos priežiūros temomis, šie straipsniai straipsniai ir atsiliepimai yra remiantis mūsų unikali nuomone ir buvo sukurti ir sveikatos ekspertų ir specialistų. Mes darome viską, kad pristatyti aukštos kokybės, naujausios atsiliepimai.

Turinį, kurį mes skelbiame mūsų svetainėse yra peržiūrėjo mūsų sveikatos ekspertai ir medicinosdarbuotojai. Mūsų straipsniai numato atnaujinimus iš patikimų šaltinių, įskaitant medicinos žurnaluose, pranešimai iš federalinės sveikatos agentūras ir analizuoja naujausias tendencijas sveikatos. Mūsų patyrę vertėjai kasdien bendrauti su viršų medicinos ekspertų, išsamių tyrimų, atnaujinimai ir gudrybės, kurios praturtina mūsų sveikatos Naujienos ir turinys.

Mūsų turinys yra skelbiami pagal gaires dėl medicinos ir sveikatos informacijos svetainės internete.

Disclaimer

Gydytojo konsultacija

Turėkite omenyje, sveikatos ir sveikatos priežiūros informacijos rasti suaugusiųjų sveikatos priežiūros centro svetainėje nesiekiama pakeisti gydytojo ar gydytojo patarimo. Jei turite klausimų arba įtariate sveikatos problemų, jums reikia ieškoti profesionalių medicininių konsultacijų prieš remdamasi visa informacija galite perskaityti mūsų svetainėje.
Visada atsižvelkite į medicinos specialistų patarimus ir Neatidėliokite kreipimosi dėl ko jūs perskaitėte bet kurioje interneto svetainėje į!

Skelbimai ir reklama

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras gali gauti lėšų iš reklamos ir banerių. Mūsų Baneriai ir kitų skelbimų nėra tikslingai prie ypač vartotojams ir gali būti pateiktas svetainėje pagal mūsų turinio pomėgius. Visi skelbimai yra atskirti nuo kitų turinio reikiamą etiketę.