Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata

Suaugusių moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir žemas libido viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gerų naujienų. Sveikas gyvenimo būdo pasirinkimas, pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienybėje, gali būti ilgas kelias mažinant moterų pavojų sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemųsąrašas. Koks geriausias būdas tai padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Koks yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitų moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemų gali keistis. Ar pilvo riebalai gali sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai reikalinga? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Greito maisto kalorijų meniu ženklinimo sumažina kalorijų normą šiek tiek

Paskelbta penktadienį, lapkritis 01, 2019

Kai kas patiekalas ir gėrimas apie tipiškas greito maisto bendras meniu rodo kalorijų jame, žmonės iš karto linkę pirkti maistą su mažiau kalorijų, vidutiniškai, nei jei jie neturi kalorijų etiketes, sako tyrimas paskelbtas spalio 31, 2019, British Medical Žurnalo.

UW medicinos ekspertas pabrėžia sveikatos priežiūros skirtumus juodos moterų

Paskelbta ketvirtadienis, spalis 31, 2019

Dr Kemi Doll, yra UW medicina ginekologijos onkologas, jau seniai studijavo endometriumo vėžiu. Tai darbas, kuris atspindi didesnį klausimą, ji sako: "sveikatos priežiūra juodos moterys iš tikrųjų nėra tas pats, kaip ji yra visiems kitiems, ypač kai kalbama apie reprodukcinės priežiūros".

Naujoviškas metodas agresyviam krūties vėžiui nustatyti

Paskelbta trečiadienis, spalis 30, 2019

Naujas tyrimas su žiurkėmis paskelbtas žurnale "Cell" ataskaitos rodo, kad RNR molekulių, pagamintų per tam tikras imunines ląsteles, vadinamas makrofagų, rasta per krūties vėžio (naviko susijusių makrofagų, selektyvia), gali pasakyti, ar navikas yra vėžiniai arba ne, ir nurodyti rezultato rūšį. Tas pats modelis yra žmonių, kaip pelių. Tai leidžia tiesiogiai naudinga prognozuoti krūties naviko pobūdį ir jo rezultatus.Moters sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus