Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata Ar žinote, kad viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir mažas lytinis potraukis viršuje sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gera žinia. Sveikos gyvensenos pasirinkimas - pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę - gali pereiti ilgą kelią link sumažinti moterų riziką sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikatos viršūnes moterų sveikatos problemų sąrašą. Koks geriausias būdas padaryti krūties savęs egzaminą? Ką daryti, jei radote krūties vienkartinės? Koks geriausias būdas gydyti krūties skausmą?

Kitiems, moterų sveikatos problemos apima kosmetikos chirurgija. Ir kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų moterų sveikatos problemos gali pasikeisti. Ar pilvo riebalų sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai reikalingi? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Tyrimas: Trūksta pKS ilgalaikio poveikio sveikatai

Paskelbta Penktadienis kovas 13, 2020

Gydymas policistinių kiaušidžių sindromas, kaip tik vaisingumo sąlyga palieka tuos, kurių būklė yra didesnė rizika susirgti susijusių ilgalaikių sveikatos sąlygų, atsižvelgiant į moterų apklaustų ir apklaustų universiteto Warwick mokslinių tyrimų.

Svorio padidėjimas gali sumažinti moters šansai susirgti krūties vėžiu prieš menopauzę

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Įgyti svorio nuo ankstyvo pilnametystės yra susijęs su mažesne rizika krūties vėžio prieš menopauzės, pagrindinis pasaulinis tyrimas daugiau nei 600.000 moterų rado.

Imunosupresinis gydymas nedidina vulvos ar makšties vėžio rizikos moterims, sergančioms IBD

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Naujame retrospektyviame tyrime mokslininkai nustatė, kad imunosupresinio gydymo naudojimas nepadidina vulvos ar makšties vėžio atsiradimo ar pasikartojimo moterims, sergančioms uždegimine žarnų liga (IBD).Moterų sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus