Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moteris Sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir mažas lytinis potraukis viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gera žinia. Sveikos gyvensenos pasirinkimas , pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienėje veikloje, gali nueiti ilgą kelią mažinant moterų riziką sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikatos viršūnių moterų sveikatos problemųsąrašą . Koks geriausias būdas padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote krūties vienkartinės? Koks geriausias būdas gydyti krūtų skausmą?

Kitiems, moterų sveikatos problemas įtraukti kosmetikos chirurgija. Ir kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų moterų sveikatos problemas gali pasikeisti. Ar pilvo riebalų sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai būtina? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Naujos mamos už grotų gauna pagalbą iš to, kas ten buvo

Posted on Antradienis spalis 13, 2020

Prieš devynerius metus, Nina Porter pagimdė ligoninės lovoje su viena iš jos kulkšnių grandinės rėmo.

Ląstelių be DNR kraujo tyrimai gali padėti prognozuoti nėštumo komplikacijas

Posted on Antradienis spalis 13, 2020

UCLA mokslininkai sako kraujo tyrimas paprastai naudojamas aptikti vaisiaus genetinių anomalijų gali padėti prognozuoti komplikacijų, susijusių su nėštumo prieš simptomai plėtoti.

Moterys, gyvenančios mažiausiai ribojančiose valstybėse, dažniau pagimdys mažo gimimo svorio kūdikius

Posted on Antradienis spalis 13, 2020

Amerikos moterų, gyvenančių narių su mažiau ribojančių reprodukcinių teisių politika yra mažiau tikėtina, kad pagimdyti mažo gimimo svorio kūdikiams, pagal naują tyrimą American Journal of Preventive Medicine, paskelbtas Elsevier.Moteris Sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus