Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikatos

Suaugusių moterų sveikatos Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligų, vėžio ir mažas lytinis potraukis į viršų sąraše. Nors tai yra rimtų rūpesčių, yra gerų naujienų. Sveiko gyvenimo būdo – pavyzdžiui, sveika mityba ir fizinis aktyvumas, įskaitant į savo kasdienį gyvenimą – gali pereiti ilgą kelią link sumažinti pavojų moterų sveikatai.

Kai kurios moterys, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemas. Koks geriausias būdas tai padaryti yra krūties savitikra egzaminams? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Kas yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitiems, moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemas yra linkę keisti. Galima pilvo riebalų sukelti sveikatos problemų? Kegel pratimai yra tikrai būtina? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moters sveikatos klausimus. 

Projektą Jucevičius

Tyrimas: Daugiau vitamino D gali padidinti atminties, tačiau pernelyg daug gali sukelti lėčiau reagavimo laikas

Paskelbta penktadienis, kovo 15, 2019

Kiek vitamino D gali padidinti atminties, mokymasis ir sprendimų priėmimo vyresnio amžiaus žmonėms, ir kiek yra per daug?

Vaistai gali sumažinti šalutinį poveikį chemoterapija krūties vėžiu sergančių pacientų

Paskelbta ketvirtadienis, kovo 14, 2019

Stanfordo universiteto medicinos mokyklos mokslininkai įrodė metodas prognozuoti, kurioje krūties vėžiu sergančių pacientų patiria širdies problemų iš dažniausiai naudojamų chemoterapija narkotikų.

Molekulių modeliai gali padėti prognozuoti atkryčio riziką krūties vėžiu sergantiems pacientams

Paskelbta ketvirtadienis, kovo 14, 2019

Genetinių ir molekulinių makiažo atskirų krūties navikų turi įkalčiais kaip moters ligos gali progresuoti, įskaitant tikimybę grįžta po gydymo, ir ką laiko tarpą, pagal vėžio tyrimų JK finansuojamų studijų skelbiami gamtos šiandien (trečiadienis).Moterų sveikata

Krūties sveikata

Lytinis potraukis
comments powered by Disqus