Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata

Suaugusiųjų Moterų Sveikata Ar žinote, kad viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir mažas lytinis potraukis viršuje sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gera žinia. Sveikos gyvensenos pasirinkimas - pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę - gali pereiti ilgą kelią link sumažinti moterų riziką sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikatos viršūnes moterų sveikatos problemų sąrašą. Koks geriausias būdas padaryti krūties savęs egzaminą? Ką daryti, jei radote krūties vienkartinės? Koks geriausias būdas gydyti krūties skausmą?

Kitiems, moterų sveikatos problemos apima kosmetikos chirurgija. Ir kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų moterų sveikatos problemos gali pasikeisti. Ar pilvo riebalų sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai reikalingi? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Palikite pakuotes neatidarytas ir nepaliesti 72 valandas, kad būtų išvengta COVID-19 plitimo

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 14, 2020

Mokslininkai pranešė, kad žmonės turi palikti savo sklypus ir paketus neatidarytas ir nepaliesti 72 valandas, siekiant padėti sustabdyti sunkių ūminio kvėpavimo sindromo coronavirus 2 (SŪRS-CoV-2), kuris sukelia COVID-19 liga plitimą. Virusas, kaip matyti iš siautėjo pandemijos visame pasaulyje, yra labai užkrečiamas ir gali išgyventi paviršiuje iki 72 valandų.

Nėštumo metu covid-19 sergančių nėščių moterų placentas parodė

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 14, 2020

Tyrimas, kurį atliko mokslininkai Šiaurės vakarų universitete Čikagoje, nustatė, kad nėščių moterų, kurios buvo užsikrėtę sunkiu ūminiu kvėpavimo sindromu coronavirus 2 (SŪRS-CoV2) placentas parodė anomalijas, palyginti su neinfekuotų moterų placentomis.

Mokslininkai nustatė didesnį gerybinių ginekologinių pažeidimų paplitimą nei anksčiau

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 14, 2020

Per pastarąjį dešimtmetį mokslininkai tapo susirūpinę dėl galimo ryšio tarp gerybinės ginekologinio pažeidimo vadinamas endosalpingiosis (ES) ir kiaušidžių vėžio.Moterų sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus