Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata

Suaugusių moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir žemas libido viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gerų naujienų. Sveikas gyvenimo būdo pasirinkimas, pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienybėje, gali būti ilgas kelias mažinant moterų pavojų sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemųsąrašas. Koks geriausias būdas tai padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Koks yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitų moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemų gali keistis. Ar pilvo riebalai gali sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai būtina? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Fizinis aktyvumas gali susilpninti nepalankų menopauzės moterų aterogeninių pokyčių

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Naujas tyrimas dėl moterų menopauzės rodo, kad laisvalaikiu fizinio aktyvumo yra susijęs su sveikesnio kraujo lipidų. Tačiau, rezultatai rodo, kad laisvalaikiu fizinio aktyvumo neatrodo visiškai kompensuoti nepalankių lipidų pokyčių, susijusių su menopauzės perėjimą.

Kaulų čiulpų ląstelės prisideda prie nėštumo sėkmės pele modelis

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Mokslininkai praneša, kad kamieninių ląstelių, gautų iš suaugusių kaulų čiulpų gali diktuoti, ar moteris pastoja.

Parkinsono liga sergančių pacientų "gamified" namuose naudotis

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Pratimai visada yra sunku išlaikyti daugiau nei trumpą laikotarpį, daugeliu atvejų. Tai yra daugiau tiesa, jei jūs jau serga arba skausmas, arba rasti judesius sunku, kaip ir Parkinsono liga.

Moters sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus