Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata

Suaugusių moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir žemas libido viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gerų naujienų. Sveikas gyvenimo būdo pasirinkimas, pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienybėje, gali būti ilgas kelias mažinant moterų pavojų sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemųsąrašas. Koks geriausias būdas tai padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Koks yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitų moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemų gali keistis. Ar pilvo riebalai gali sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai reikalinga? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Kraujagyslės moterims amžiaus greičiau nei vyrų

Paskelbta ketvirtadienis, sausis 16, 2020

Naujas tyrimas rodo, kad kraujagyslės, įskaitant dideles ir mažas arterijas, moterims, amžius daug greičiau moterims nei vyrams. Tai pirmą kartą ši išvada buvo pranešta. Tyrimas, paskelbtas žurnale JAMA kardiologija sausio 2020, bus naudinga parodyti, kaip moterys yra kitokios rizikos širdies ir kraujagyslių ligų, tiek dėl tipo ir laiko, nei vyrai.

Moterys, kurios turi daugiau sekso mažiau linkę turėti ankstyvos menopauzės

Paskelbta ketvirtadienis, sausis 16, 2020

Moterys, kurių seksas yra daugiau, yra sumažinta rizika patirti ankstyvos menopauzės, naujas tyrimas nustatė,. Nauja išvada kelia gyvenimo praktikos, kaip prognozuoti, kai Menopauzė įvyks galimybė.

PSO išdėsto skubiausius sveikatos klausimus ateinantiems 10 metų

Paskelbta trečiadienis, sausis 15, 2020

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) išleido savo "to-do" sąrašą skubiausių pasaulinių sveikatos problemų, kurias reikia spręsti per ateinantį dešimtmetį. Klausimo esmė, teigia PSO, yra tai, kad vyriausybės paprasčiausiai nesugeba finansuoti sveikatos poreikių ir sveikatos priežiūros sistemų. Dėl to jie kelia daug žmonių mirties, skurdo ir nacionalinio ekonominio nuosmukio rizika.Moters sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus