Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata

Suaugusių moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir žemas libido viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gerų naujienų. Sveikas gyvenimo būdo pasirinkimas, pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienybėje, gali būti ilgas kelias mažinant moterų pavojų sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemųsąrašas. Koks geriausias būdas tai padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Koks yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitų moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemų gali keistis. Ar pilvo riebalai gali sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai būtina? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Pradžia uždegiminė žarnų liga suaugus susieta su didesnio mirtingumo

Paskelbta pirmadienis, gegužės 20, 2019

Nors uždegiminės žarnyno ligos suaugus pradžia yra susijusi su didesniu mirtingumu, faktinis mirčių skaičius buvo mažėja, švedų tyrimas iš Karolinska Institutet paskelbta žurnale Gut ataskaitas.

Brokoliai yra sudedamoji dalis, kuri galėtų nukreipti į "Achilo kulnas" vėžio

Paskelbta pirmadienis, gegužės 20, 2019

Naujas tyrimas iš Beth Israel Deaconess medicinos centras atėjo su nauju tyrimu, kuris atskleidžia, kad brokoliai, Briuselio kopūstai, kopūstai, žiediniai kopūstai, kopūstai ir Collard žali yra medžiaga, kuri galėtų inaktyvuoti gyvybiškai genų, kurie vaidina svarbų vaidmenį vėžio.

Ultra perdirbtų maisto produktų vėlavimas sotumo, padidinti maisto suvartojimą ir svorio padidėjimas

Paskelbta pirmadienis, gegužės 20, 2019

Valgyti labai perdirbtų maisto produktų gali būti susijęs su svorio padidėjimas randa naują studiją. Tyrimas buvo paskelbtas naujausias klausimas Cell metabolizmas ir yra pavadintas, "Ultra-perdirbtų dietos priežastis kaloringumo įsiurbimo ir svorio prieaugis: ambulatorinių atsitiktinių imčių kontroliuojamo tyrimo skelbimo libitum maisto suvartojimas."Moters sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus