Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata

Suaugusių moterų sveikata

Suaugusių moterų sveikata Ar žinote viršų moterų sveikatos problemas? Širdies ligos, vėžys ir žemas libido viršų sąrašą. Nors tai yra rimtas susirūpinimas, yra gerų naujienų. Sveikas gyvenimo būdo pasirinkimas, pvz., sveikos mitybos valgymas ir fizinis aktyvumas jūsų kasdienybėje, gali būti ilgas kelias mažinant moterų pavojų sveikatai.

Kai kurioms moterims, krūties sveikata viršūnės moterų sveikatos problemųsąrašas. Koks geriausias būdas tai padaryti krūties savarankiškai egzaminą? Ką daryti, jei radote Krūties vienkartinės? Koks yra geriausias būdas gydyti krūties skausmas?

Kitų moterų sveikatos problemų yra kosmetikos chirurgija. Ir kaip jūs senės, jūsų moterų sveikatos problemų gali keistis. Ar pilvo riebalai gali sukelti sveikatos problemų? Ar Kegel pratimai tikrai būtina? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus moterų sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Tyrime atskleidžiama ilgalaikė streso šlapimo nelaikymo operacijos nauda

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Vienas iš dažniausiai atliekamų operacijų gydyti streso šlapimo nelaikymas moterims gali turėti geresnių ilgalaikių rezultatų nei kitos bendros chirurgijos techniką, atsižvelgiant į tyrimo vadovavo Mayo klinikos mokslininkai.

Motina ragina baltymų kokteilis reguliavimas po dukra miršta

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Motina ragina sveikatos pramonės reguliuoti pardavimus baltymų milteliai ir papildai po dukra mirė 2017 dėl to, kad baltymų sunkiųjų dietos.

Gyvenimas su išplitusia krūties vėžiu

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Yra tam tikras kiekis diskusijos aplink tiksli apibrėžimas Išplėstinė krūties vėžiu (ABC). Kai kalbame apie klinikinius tyrimus, tai nėra lengva apibrėžti.Moters sveikata

Krūties sveikata

Libido
comments powered by Disqus