Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata

Suaugusių vyrų sveikata

Suaugusių vyrų sveikata Ar žinote viršų malė grėsmių sveikatai ? Sąrašas yra stebėtinai trumpas-įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualines disfunkcijas. Laimei, dauguma vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, taip pat yra ir bendrų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, naudojant saugos kopėčias ir dėvint diržą.

Kaip jums vyresni, jūsų suaugusių vyrų sveikatos problemų gali keistis. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jaunas vėl? Gaukite atsakymus į šių ir kitų žmonių sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Parkinsono liga sergančių pacientų "gamified" namuose naudotis

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Pratimai visada yra sunku išlaikyti daugiau nei trumpą laikotarpį, daugeliu atvejų. Tai yra daugiau tiesa, jei jūs jau serga arba skausmas, arba rasti judesius sunku, kaip ir Parkinsono liga.

Augalinis Dieta gali išgydyti jūsų reumatoidinį artritą

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Pagal naujausią apžvalgą, priimti augalų pagrindu dietos, gali gerai atleisti patinę sąnarių ir skausmas reumatoidinio artrito (RA).

Mokslininkai stengiasi sukurti naują Biosensor aptikti pasikartojimo prostatos vėžio

Paskelbta ketvirtadienis, rugsėjis 12, 2019

Mokslininkų komanda iš Houston universiteto ir Pensilvanijos universitete dirba, kad naujas Biosensor nustatyti prostatos vėžio pasikartojimo į gydytojo kabinete.

Vyriška sveikata

Erekcijos funkcija

Spermos ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus