Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata

Suaugusių vyrų sveikata

Suaugusių vyrų sveikata Ar žinote viršų malė grėsmių sveikatai ? Sąrašas yra stebėtinai trumpas-įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualines disfunkcijas. Laimei, dauguma vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, taip pat yra ir bendrų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, naudojant saugos kopėčias ir dėvint diržą.

Kaip jums vyresni, jūsų suaugusių vyrų sveikatos problemų gali keistis. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jaunas vėl? Gaukite atsakymus į šių ir kitų žmonių sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Bendravimo raktas atvirus santykius

Paskelbta trečiadienis, spalis 30, 2019

Ar atviri santykiai iš tikrųjų prasmės, yra šiandienos karšto klausimą, atrodo, sprendžiant iš pranešimo apie sekso mokslinių tyrimų leidinys iš mokslininkų komanda iš Ročesterio universitete. Vienintelis atsakymas jie buvo, kad ji priklauso-ne nenuostabu, apie tai, kaip gerai "partneriai" tokių santykių žinojo vienas kito ketinimus ir buvo gerai su jais.

Multi-centre registro bandymus naudoti PSMA Tracer ankstyvo nustatymo prostatos vėžio

Paskelbta trečiadienis, spalis 30, 2019

Vadovaujama mokslininkų Lawson sveikatos tyrimų institutas, multi-centre registro bandymus bandymų naudoti naują vaizdo Tracer, vadinamas PSMA Tracer, ankstyvo nustatymo pasikartojantis prostatos vėžys. Registras suteikia pacientams galimybę naudotis naujo tipo vaizdo gavimo ir įvertins poveikį pacientų priežiūrai.

Mokslininkai gauna $1 600 000 dotaciją, skirtą tirti ftalato poveikio patinų vaisingumui

Paskelbta trečiadienis, spalis 30, 2019

Tarpdisciplininė komanda mokslininkų, vadovaujama University of Massachusetts Amherst aplinkos epigenetistas Richard Pilsner, bus panaudoti trejų metų, $1 600 000 suteikti iš nacionalinio instituto aplinkos sveikatos mokslų plėsti mokslinius tyrimus į poveikio patinų vaisingumui neparodė.Vyriška sveikata

Erekcijos funkcija

Spermos ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus