Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata

Suaugusių vyrų sveikata

Suaugusių vyrų sveikata Ar žinote viršų malė grėsmių sveikatai ? Sąrašas yra stebėtinai trumpas-įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualines disfunkcijas. Laimei, dauguma vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, taip pat yra ir bendrų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, naudojant saugos kopėčias ir dėvint diržą.

Kaip jums vyresni, jūsų suaugusių vyrų sveikatos problemų gali keistis. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jaunas vėl? Gaukite atsakymus į šių ir kitų žmonių sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Tyrimas rodo vidutinę kūno temperatūrą žmonėms, kuriems

Paskelbta antradienis, sausis 14, 2020

Per kelis dešimtmečius, žmonės manė, kad vidutinis žmogaus kūno temperatūra turi būti 98,6 F, arba 37 laipsnių Celsijaus. Tačiau, naujas tyrimas paskelbtas sausis 7, 2020, žurnale Eliferodo, kad tai gali nebegali būti norma-ir mokslininkai siūlo priežastis jų pastebėtas kritimo vidutinė temperatūra.

Nauda sveikatai "sausas sausis"

Paskelbta antradienis, sausis 14, 2020

Naujieji metai dažnai reiškia pokyčių rezoliucijų sąrašą, pvz., susilaiko nuo alkoholio gėrimo, rūkymo nutraukimo ar sveikesnio gyvenimo būdo. Už vieną, "sausas sausis" tapo nepaprastai populiarus, nes jis motyvuoja žmones susilaikyti nuo geriamojo alkoholio 30 dienų, bent.

Maistas selektyviai paveikia žarnyno mikrobus randa tyrimą

Paskelbta pirmadienis, sausis 13, 2020

Maistas galėtų vaidinti svarbų vaidmenį formuojant mikrobų floros per žmogaus žarnų. Tai buvo rodomas laikas ir vėl keletą tyrimų ir tyrimų.Vyriška sveikata

Erekcijos funkcija

Spermos ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus