Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikatai

Suaugusių vyrų sveikatos

Suaugusių vyrų sveikatos Ar žinote viršų vyrų sveikatos grėsmių? Sąrašas yra stebėtinai trumpas — įskaitant širdies ligų, vėžio ir seksualinės sutrikimų. Laimei, dauguma vyrų sveikatos grėsmių yra daugiausia išvengti. Padaryti sveiką gyvenseną, pvz., sveika mityba ir fizinis aktyvumas, įskaitant į savo kasdienį gyvenimą.

Taip pat svarbu valdyti rizikingas elgesys, pvz., gerti per daug ir užsiima atsitiktinis seksas. Žinoma, bendrψ-— pvz., saugos kopėčių ir užsisegęs saugos diržą — suskaičiuoti, per daug.

Kaip jūs senės, jūsų suaugusiųjų vyrų sveikatos problemas yra linkę keisti. Gali sukelti sveikatos problemų alaus gut? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problemos? Galėtų testosterono terapija padeda jums jaustis jaunas dar kartą? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus vyrų sveikatos klausimus. 

Projektą Jucevičius

Prostatos vėžio gydymo proveržio

Paskelbta trečiadienis, kovo 13, 2019

Mokslininkai sukūrė metodą, pagal kurį tūkstančiai vyrų su prostatos vėžio galėtų pasirinkti savo gydymo.

Naujas rizikos modelį prognozuoti nemetastazavusiu prostatos vėžiu sergančių pacientų išgyvenamumas

Paskelbta trečiadienis, kovo 13, 2019

Naujas rizikos modelis, lengvai prieinama per web sąsają, galime prognozuoti nemetastazavusiu prostatos vėžiu sergančių pacientų išgyvenamumas, taip pat įvairių gydymo metodų poveikis išgyvenamumui.

Efektyvus dantų valymas kartu su gera burnos higiena gali padėti apsisaugoti nuo erekcijos disfunkcijos

Paskelbta antradienis, kovo 12, 2019

Vyrams, kurie kenčia nuo periodontito, būdingas uždegimas, dantenos ir žalą į struktūras, kurios supa ir palaiko dantų liga yra didesnė rizika patirti erekcijos disfunkcija.Vyrų sveikatai

Erekcijos funkciją

Spermos ir ejakuliacija
comments powered by Disqus