Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata

Suaugusiųjų Vyrų sveikata

Suaugusiųjų Vyrų sveikata Ar žinote viršų vyrų grėsmių sveikatai? Sąrašas yra stebėtinai trumpas - įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualinės funkcijos sutrikimus. Laimei, daugumos vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą rinktis, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, sveiko proto atsargumo priemonės, pavyzdžiui, saugos kopėčių naudojimas ir saugos diržo dėvėjimas, taip pat.

Kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų suaugusiųjų vyrų sveikatos problemos gali pasikeisti. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų menopauzės mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jauni vėl? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus vyrų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Ar vitamino D trūkumas padidina COVID-19 riziką?

Paskelbta penktadienis, Gegužė 15, 2020

2020 m. gegužės mėn. Tai gali formuoti kelią atrankos asmenims gresia vitamino D trūkumas.

Naujas ekologinis evoliucinis matematinis modelis gali prognozuoti prostatos vėžio agresyvumą

Paskelbta penktadienis, Gegužė 15, 2020

Prostatos vėžys yra labiausiai paplitęs vėžys vyrams. Vienas iš devynių vyrų bus diagnozuota per savo gyvenimą. Nors dauguma vyrų nemirs nuo prostatos vėžio, yra nedidelis pacientų, kurių liga yra tokia agresyvi diagnozės metu, kad operacija ir radiacija negali kontroliuoti savo vėžio, pogrupis.

Palikite pakuotes neatidarytas ir nepaliesti 72 valandas, kad būtų išvengta COVID-19 plitimo

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 14, 2020

Mokslininkai pranešė, kad žmonės turi palikti savo sklypus ir paketus neatidarytas ir nepaliesti 72 valandas, siekiant padėti sustabdyti sunkių ūminio kvėpavimo sindromo coronavirus 2 (SŪRS-CoV-2), kuris sukelia COVID-19 liga plitimą. Virusas, kaip matyti iš siautėjo pandemijos visame pasaulyje, yra labai užkrečiamas ir gali išgyventi paviršiuje iki 72 valandų.Vyrų sveikata

Erekcijos funkcija

Spermatozoidų ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus