Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata

Suaugusių vyrų sveikata

Suaugusių vyrų sveikata Ar žinote viršų malė grėsmių sveikatai ? Sąrašas yra stebėtinai trumpas-įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualines disfunkcijas. Laimei, dauguma vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, taip pat yra ir bendrų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, naudojant saugos kopėčias ir dėvint diržą.

Kaip jums vyresni, jūsų suaugusių vyrų sveikatos problemų gali keistis. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jaunas vėl? Gaukite atsakymus į šių ir kitų žmonių sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Juodaodžiai pacientai, mažiau linkę taikyti aktyvią priežiūrą mažos rizikos prostatos vėžio nei baltųjų vyrų

Paskelbta ketvirtadienis, gegužė 23, 2019

Tuo metu, kai daugėja vyrų prostatos vėžys laikomas "mažos rizikos" renkasi aktyvų stebėjimą ar budrus laukimas, o ne nedelsiant gydyti chirurgija ar radiacijos, naujas tyrimas atskleidžia, kad juodaodžiai vyrai yra mažiau linkę nei balta žmonėms priimti aktyvią savo ligos priežiūros strategiją.

Kanapės gali padėti žmonėms, turintiems priklausomybę nuo opioidų

Paskelbta trečiadienis, gegužės 22, 2019

Naujas tyrimas parodė, kad cannabidiol arba BĮK, rasti kanapių, galėtų padėti žmonėms, sergantiems opioidų vartojimo sutrikimų ar priklausomybės. BĮK gali padėti sumažinti troškimas tarp narkomanai simptomus, kai dėl pašalinimo iš opioidų ir taip pat sumažinti kartu nerimas ir neramumas rašyti tyrimo autoriai.

Kava padeda plėtoti sveiką žarnyno mikrobai ir AIDS Tuštinimasis

Paskelbta antradienis, May 21, 2019

Buvo juokinga įrodymų, kad kavos girdyklas prisiekiu savo ryto taurė normalus ryto Tuštinimasis. Naujas tyrimas iš mokslininkų Teksasas parodė, kad kava iš tiesų padeda Tuštinimasis ir taip pat gerina žarnyno mikrobus gyventojų.Vyriška sveikata

Erekcijos funkcija

Spermos ir ejakuliacija
comments powered by Disqus