Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata

Suaugusiųjų vyrų sveikata

Suaugusiųjų vyrų sveikata Ar žinote viršų vyrų sveikatos grėsmių? Sąrašas yra stebėtinai trumpas - įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualinės funkcijos sutrikimas. Laimei, daugumos vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį,pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, sveiko proto atsargumo priemonės , pvz., saugos kopėčių naudojimas ir saugos diržo dėvėjimas, taip pat skaičiuojamos.

Kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų suaugusiųjų vyrų sveikatos problemų gali pasikeisti. Ar alaus žarna gali sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų menopauzės mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija padės jums jaustis jauni dar kartą? Gaukite atsakymus į šių ir kitų vyrų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Testavimas, sekimas ir maskavimo gali užkirsti kelią COVID-19 atgimimų

Posted on trečiadienis spalis 14, 2020

Mokslininkai Australijoje, Danijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose atliko tyrimą, rodantį, kiek bendruomenės bandymai, kontaktų sekimas, ir kaukės nešioti gali sumažinti sunkių ūminių kvėpavimo sindromo coronavirus 2 (SARS-CoV-2) perdavimo Australijos narė New South Wales.

Tyrimas nustato lyčių skirtumus tarp jaunų asmenų, kurie kenčia širdies priepuolis

Posted on trečiadienis spalis 14, 2020

Remiantis šiandien (trečiadieniu) Europos širdies leidinyje paskelbtu nauju tyrimu(trečiadienį), 50 metų ir jaunesnioms moterims, kurios patiria širdies smūgį, nei vyrai mirs per šiuos 11 metų.

Miego sutrikimai dažni COVID-19 pandemijos metu

Posted on trečiadienis spalis 14, 2020

Neseniai paskelbtas tyrimas apie preprint server medRxiv* 2020 m. spalio mėn. Tai gali sukelti didelę žalą psichinei ir fizinei sveikatai, jei ji bus ilgalaikė.Vyrų sveikata

Erekcijos funkcija

Spermatozoidų ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus