Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata

Suaugusių vyrų sveikata

Suaugusių vyrų sveikata Ar žinote viršų malė grėsmių sveikatai ? Sąrašas yra stebėtinai trumpas-įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualines disfunkcijas. Laimei, dauguma vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, taip pat yra ir bendrų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, naudojant saugos kopėčias ir dėvint diržą.

Kaip jums vyresni, jūsų suaugusių vyrų sveikatos problemų gali keistis. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų Menopauzė mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jaunas vėl? Gaukite atsakymus į šių ir kitų žmonių sveikatos klausimus.

Sveikatos Jucevičius

Motina ragina baltymų kokteilis reguliavimas po dukra miršta

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Motina ragina sveikatos pramonės reguliuoti pardavimus baltymų milteliai ir papildai po dukra mirė 2017 dėl to, kad baltymų sunkiųjų dietos.

Sveikas gyvenimo būdas mažina demencijos riziką nepaisant genetinio polinkio

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Atsižvelgdama sveiką gyvenimo būdą, ne tik padės jums numesti svorio, tačiau ji taip pat gali kompensuoti genetinę riziką besivystančiose demencija, naujas tyrimas paskelbtas JAMA rasti.

Genetinis indėlis į išsiblaškymas padeda paaiškinti vilkinimas

Paskelbta pirmadienis, liepa 15, 2019

Ar nebūtų malonu kaltinti savo genus jūsų vilkinimas? Dabar, naudojant klausimynus ir genetinius tyrimus derinys, Vokietijos mokslininkai nustatė, kad didėjant dopamino smegenyse, moterys linkusios parodyti daugiau tendencijų atidėlioti.Vyriška sveikata

Erekcijos funkcija

Spermos ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus