Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata

Suaugusiųjų Vyrų sveikata

Suaugusiųjų Vyrų sveikata Ar žinote viršų vyrų grėsmių sveikatai? Sąrašas yra stebėtinai trumpas - įskaitant širdies ligas, vėžį ir seksualinės funkcijos sutrikimus. Laimei, daugumos vyrų grėsmių sveikatai iš esmės galima išvengti. Padaryti sveiką gyvenimo būdą rinktis, pavyzdžiui, valgyti sveiką mitybą ir įskaitant fizinį aktyvumą savo kasdienybę.

Taip pat svarbu valdyti rizikingą elgesį, pavyzdžiui, gerti per daug ir užsiimti atsitiktinis seksas. Žinoma, sveiko proto atsargumo priemonės, pavyzdžiui, saugos kopėčių naudojimas ir saugos diržo dėvėjimas, taip pat.

Kaip jums vyresnio amžiaus, jūsų suaugusiųjų vyrų sveikatos problemos gali pasikeisti. Ar alaus žarnų sukelti sveikatos problemų? Ar vyrų menopauzės mitas ar tiesa vyrų sveikatos problema? Ar testosterono terapija gali padėti jums jaustis jauni vėl? Gaukite atsakymus į šiuos ir kitus vyrų sveikatos klausimus.

Sveikatos Naujienos

Alkoholikai Anonimas geriausias būdas susilaikyti

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Mokslininkai iš Stanfordo medicinos mokyklos nustatė, kad naudojant paramos grupės, pavyzdžiui, alkoholikai Anonimas pagalba gali būti geriausias būdas tiems, kurie turi priklausomybę nuo alkoholio susilaikyti. Ši išvada gauta iš peržiūros straipsnio pavadinimu "Alkoholikai Anonimas ir kitos 12 žingsnių programos alkoholio vartojimo sutrikimams", paskelbtas Cochrane duomenų bazėje sisteminėapžvalga.

Sveikas gyvenimo būdas ilgiau išlaiko ligą baimėje

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Mokslininkai iš Bostono universiteto medicinos mokyklos įtikinamai nustatė, kad padidėjo laikas, praleistas pirmaujanti sveiką gyvenimo būdą per midlife gali išlaikyti tam tikras ligas baimėje ir skatinti gerą širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Pratimai veikia prostatos vėžio sergantiems pradedant gydymą

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

James Cook universiteto mokslininkas sako mokslininkai nustatė, kad naudotis gali būti naudinga pacientams, nes jie pradeda gydyti prostatos vėžio.Vyrų sveikata

Erekcijos funkcija

Sperma tomų ir ejakuliacija

Varpos kreivumas
comments powered by Disqus