Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Vyrų potencija senstantiems vyrams

Kaip pagerinti vyrų potenciją po 40 metų? Impotencijos gydymas & Vyrų potencijos tabletės

Kaip pagerinti vyrų potenciją po 40 metų? Impotencijos gydymas & Vyrų potencijos tabletės 

Kas yra vyrų potencija?

Vyrų potencija yra bet kurio asmens visaverčio gyvenimo elementas ir verta atkreipti jūsų dėmesį, kaip ir į bet kurį kitą klausimą apie asmens seksualinę sveikatą.

Ar turite kokių nors problemų dėl seksualinio gyvenimo ir jums reikia pagalbos?
Galite įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, o jūsų seksualinę patirtį galima sustiprinti natūralių impotencijos procedūrų pagalba. Yra žinoma, kad jie užkerta kelią seksualiniams disfuncitonams vyrams be šalutinio receptinių vaistų poveikio.

Kai norite pagerinti savo seksualinį gyvenimą, pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra tinkamas impotencijos gydymas. Laimei, žmonėms, kurių potencija nėra tokia didelė, kokia gali būti, gamtos pasaulis pasiūlė paramą daugybe vaistažolių gydymo būdų ir vitaminų papildų.

Jūs turite būti priblokšti impotencijos gydymo programų , kurias šiais laikais randate internete, ir galite netikėti, kad jos nusipelno jūsų dėmesio. Tačiau kai kurios įmonės siūlo puikius paketus, kurie gali suteikti jums galimybę įnešti pasitenkinimą ir malonumą į savo seksualinį gyvenimą ir padaryti jūsų intymias akimirkas geresnes nei bet kada anksčiau.

Benefits of male libido treatments
Vyrų libido gydymo privalumai
Kartu su natūraliomis priemonėmis vyrų libido procedūros gali pagerinti jūsų libido, potenciją ir vaisingumą.

Vyrų potencijos supratimas vidurio gyvenime

Vyrams žengiant į 40-ies ir daugiau metų, dažnai kyla natūralus smalsumas ir susirūpinimas dėl vyrų potencijos pokyčių. Labai svarbu į šią temą pažvelgti subalansuotai, pripažįstant, kad potencija yra niuansuotas aspektas, kuriam įtakos turi biologinių, psichologinių ir gyvenimo būdo veiksnių derinys.

Biologiniai poslinkiai

Vienas iš pagrindinių komponentų, turinčių įtakos vyrų potencijai vidutinio gyvenimo metu, yra natūralūs biologiniai pokyčiai , lydintys senėjimą. Svarbus veiksnys yra laipsniškas testosterono lygio mažėjimas. Testosteronas, pagrindinis vyriškas lytinis hormonas, vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį palaikant libido, spermos gamybą ir bendrą lytinę funkciją. Nors šis nuosmukis yra normali senėjimo proceso dalis, jis gali prisidėti prie potencijos pokyčių.

Hormoninė dinamika

Hormoninės dinamikos subtilybių supratimas yra labai svarbus suvokiant vyrų potenciją po 40 metų. Be testosterono sumažėjimo, kitų hormonų, tokių kaip kortizolis ir skydliaukės hormonai, pokyčiai taip pat gali turėti įtakos seksualinei sveikatai. Šie hormoniniai pokyčiai gali turėti įtakos energijos lygiui, nuotaikai ir organizmo atsakui į stresą, kurie visi vaidina svarbų vaidmenį potencijoje.

Dažniausios klaidingos nuomonės

Yra paplitusių klaidingų nuomonių apie vyrų potenciją gyvenimo viduryje, kurias dažnai skatina visuomenės lūkesčiai ir mitai. Šių klaidingų nuomonių išsklaidymas yra labai svarbus siekiant skatinti realų supratimą. Svarbu pripažinti, kad potenciją lemia ne tik fizinis pajėgumas, bet ir emocinė savijauta bei intymių santykių kokybė.

Nors biologiniai pokyčiai yra neišvengiami, labai svarbu pabrėžti, kad potencija neturi universalios trajektorijos.
Žmonės sensta skirtingai, o gyvenimo būdo pasirinkimas gali reikšmingai paveikti tai, kaip šie pokyčiai pasireiškia. Realistinės perspektyvos priėmimas leidžia vyrams naršyti šiame gyvenimo etape su įgalinimo jausmu, sutelkiant dėmesį į jų kontroliuojamus veiksnius.

Understanding Male Potency in Midlife
Vyrų potencijos supratimas vidurio gyvenime
Suprasdami biologinius pokyčius, hormonų dinamiką, išsklaidydami klaidingas nuomones ir priimdami realizmą, vyrai gali kreiptis į gyvenimo vidurį su labiau informuotu požiūriu į potenciją. Tai sudaro sąlygas ieškoti praktinių strategijų , kaip pagerinti ir išlaikyti šį jų gerovės aspektą sulaukus 40 metų.

Suaugusių vyrų seksualinių sutrikimų priežastys

Nepaisant to, prieš ieškant būdų, kaip pagerinti potenciją natūraliomis priemonėmis, geriausia pirmiausia nustatyti, kas iš tikrųjų sukelia potencijos praradimą.

Taigi , kas sukelia seksualinius sutrikimus? Yra dvi pagrindinės veiksnių grupės: fizinis ir psichologinis.
Santykių problemos, pavyzdžiui, nesusipratimas tarp partnerių, neapsisprendę konfliktai ir prasti seksualinių poreikių bei pageidavimų ryšiai gali sukelti mažą vyrų potenciją.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kartais atsiranda ir fizinių problemų, kurios atneša galingus elementus, tokius kaip sterilumas, chirurgija, dėl kurios vaisingumas neįmanomas, ir ankstesnė fizinės ar seksualinės prievartos patirtis.

Veiksniai, turintys įtakos vyrų potencijai po 40 metų

Vyrų po 40 metų potencija yra sudėtingai įausta į veiksnių rinkinį, pradedant gyvenimo būdo pasirinkimu ir baigiant pagrindinėmis sveikatos sąlygomis bei psichologine gerove. Šių daugialypių įtakų pripažinimas ir supratimas yra labai svarbus tiems, kurie nori naršyti ir sustiprinti savo vyrų potenciją vidutinio gyvenimo metu.

 • Gyvenimo būdo veiksniai: Dieta, mankšta ir bendras gyvenimo būdo pasirinkimas daro didelę įtaką vyrų potencijai. Dieta, kurioje gausu maistinių medžiagų, palaiko bendrą sveikatą, įskaitant lytinę funkciją. Reguliarus fizinis aktyvumas pagerina kraujotaką ir širdies ir kraujagyslių sveikatą, prisidedant prie optimalios potencijos. Ir atvirkščiai, sėslus gyvenimo būdas, prasti mitybos įpročiai ir nesaikingas alkoholio ar tabako vartojimas gali neigiamai paveikti vyrų potenciją.
 • Sveikatos sutrikimai: Tam tikrų sveikatos sutrikimų buvimas gali reikšmingai paveikti vyrų potenciją po 40 metų. Tokios būklės kaip diabetas, hipertenzija ir širdies ir kraujagyslių ligos turi įtakos kraujotakai ir nervų funkcijai, neatsiejamiems seksualinės sveikatos aspektams. Šių ligų sprendimas ir valdymas vadovaujant sveikatos priežiūros specialistams yra labai svarbus siekiant sušvelninti jų poveikį potencijai.
 • Psichologiniai aspektai: Protas vaidina pagrindinį vaidmenį vyrų potencijoje, o psichologiniai veiksniai gali daryti didelę įtaką. Stresas, nerimas ir depresija gali prisidėti prie susijaudinimo ir veiklos sunkumų. Santykių dinamika, bendravimo klausimai ir emocinė gerovė taip pat persipina su potencija. Holistinis požiūris į vyrų potenciją turi atsižvelgti ir spręsti šiuos psichologinius aspektus.
 • Hormonų pusiausvyra: Nors natūralus testosterono sumažėjimas yra senėjimo dalis, norint užtikrinti optimalią vyrų potenciją, būtina išlaikyti hormonų pusiausvyrą. Hormonų disbalansas, atsirandantis dėl senėjimo ar pagrindinių ligų, gali paveikti libido, energijos lygį ir bendrą seksualinę funkciją. Reguliarūs sveikatos patikrinimai gali padėti nustatyti ir spręsti hormonų problemas.
 • Vaistai ir medžiagos: Tam tikri vaistai ir medžiagos gali turėti įtakos vyrų potencijai kaip šalutiniam poveikiui. Labai svarbu, kad asmenys žinotų apie galimą vaistų, skiriamų kitoms sveikatos būklėms, poveikį ir, jei kiltų abejonių, konsultuotųsi su sveikatos priežiūros specialistais. Piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis, įskaitant rekreacinius narkotikus, taip pat gali prisidėti prie potencijos problemų.
Pripažindami gyvenimo būdo, medicininių, psichologinių, hormoninių ir išorinių veiksnių sąveiką, vyrai gali imtis aktyvios pozicijos valdydami ir stiprindami savo potenciją po 40 metų. Kolektyviai sprendžiant šiuos elementus pateikiamas visapusiškas požiūris į sveiko ir pasitenkinimą teikiančio seksualinio gyvenimo skatinimą gyvenimo viduryje ir už jo ribų.

Kaip pagerinti vyrų potenciją po 40 metų?

Jei planuojate pagerinti vyrų potenciją , taip pat turėtumėte atlikti keletą pratimų. Tai yra pagrindiniai pratimų privalumai:

 • Padidėjęs fizinis aktyvumas, ypač aerobinis ir jėgos mokymas, pasirodė esąs veiksmingas būdas sustiprinti potenciją ir seksualinį potraukį.
 • Fizinis lavinimas užtikrina geresnę ištvermę, stiprina raumenis ir mažina stresą bei nerimą; Tai gali papildomai pakelti jūsų emocinę būseną per endorfinų išsiskyrimą.
Optimistinis požiūris ir teigiamas požiūris, pvz., "Nesijaudinkite, būkite laimingi", labai prisideda prie psichinės ir fizinės sveikatos , kad nieko nesakytų apie tai, kad jie daro žmogų daug patrauklesnį. Taip pat pravartu daugiau sužinoti apie streso valdymą. Žinojimas, kaip susidoroti su stresu, padės pagerinti jūsų sveikatą ir potenciją.

Turėtumėte valgyti tinkamą maistą, nes kai kurių maistinių medžiagų trūkumas netgi gali sukelti seksualinius sutrikimus ir hormonų lygio pokyčius, stresą ir skilimą. Apsvarstykite savo kasdienės dietos naudingumą pridedant įvairių maisto produktų, tokių kaip sveiki maisto produktai, pluoštas ir esminiai riebalai.

Mityba ir dieta geresnei potencijai

Vyrams įžengus į 40-ies ir daugiau metų, mitybos ir dietos vaidmuo tampa vis svarbesnis darant įtaką ir palaikant vyrų potenciją. Gerai subalansuota ir daug maistinių medžiagų turinti mityba yra ne tik labai svarbi bendrai sveikatai, bet ir atlieka pagrindinį vaidmenį palaikant lytinę funkciją ir gyvybingumą.

Nutrition and Diet for Improved Potency
Mityba ir dieta geresnei potencijai
 • Pagrindinės maistinės medžiagos stiprumui: Tam tikros maistinės medžiagos buvo susijusios su vyrų potencijos skatinimu. Cinkas, randamas maisto produktuose, tokiuose kaip austrės, pupelės ir riešutai, yra būtinas norint palaikyti testosterono kiekį ir palaikyti spermos gamybą. Omega-3 riebalų rūgštys, paplitusios žuvyje, linų sėmenyse ir graikiniuose riešutuose, prisideda prie širdies ir kraujagyslių sveikatos, gerina kraujo tekėjimą į gyvybiškai svarbias vietas. Antioksidantai, kurių gausu vaisiuose ir daržovėse, padeda kovoti su oksidaciniu stresu, teigiamai veikia seksualinę sveikatą.
 • Sudėtyje yra afrodiziakinių maisto produktų: Per visą istoriją tam tikri maisto produktai buvo gerbiami dėl jų afrodiziakinių savybių. Dažnai pabrėžiamas juodasis šokoladas, žinomas dėl savo nuotaiką gerinančio poveikio, ir arbūzas, kuriame gausu citrulino, kuris virsta argininu (azoto oksido pirmtaku). Ženšenis, šaknis, turintis adaptogeninių savybių, taip pat buvo susijęs su padidėjusiu lytiniu potraukiu ir pagerėjusia erekcijos funkcija.
 • Makroelementų balansavimas: Makroelementų - baltymų, angliavandenių ir riebalų - pusiausvyros palaikymas yra būtinas bendrai sveikatai ir, be to, vyrų stiprumui. Baltymai palaiko lytinių hormonų gamybą, angliavandeniai suteikia energijos, o sveiki riebalai prisideda prie hormonų pusiausvyros. Dieta, apimanti šiuos elementus atitinkamomis proporcijomis, palaiko natūralias organizmo funkcijas.
 • Hidratacija ir jos poveikis: Tinkamas drėkinimas dažnai nepastebimas, tačiau vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį vyrų potencijoje. Vanduo yra būtinas bendrai sveikatai ir padeda palaikyti kraujo tūrį bei kraujotaką, prisideda prie optimalios erekcijos funkcijos. Dehidratacija gali sukelti nuovargį, turintį įtakos energijos lygiui, o vėliau ir seksualinei veiklai.
 • Galimų kaltininkų ribojimas: Ir atvirkščiai, tam tikri mitybos pasirinkimai gali neigiamai paveikti vyrų potenciją. Per didelis perdirbtų maisto produktų vartojimas, didelis cukraus suvartojimas ir per didelis mėgavimasis alkoholiu gali prisidėti prie svorio padidėjimo, širdies ir kraujagyslių problemų bei hormonų disbalanso, o visa tai gali neigiamai paveikti potenciją. Svarbiausia – saikas ir sąmoningi pasirinkimai.

Gyvenimo būdo pokyčiai ir potencijos didinimo įpročiai

Kai vyrai leidžiasi į kelionę po 40 metų, siekis sustiprinti vyrų potenciją dažnai susikerta su gyvenimo būdo pasirinkimų ir įpročių sritimi. Pripažįstant pagrindinį gyvenimo būdo vaidmenį seksualinėje sveikatai , tampa svarbiausia, įkvepiant aktyvų požiūrį į potencijos puoselėjimą per teigiamą kasdienę praktiką.

Lifestyle Changes
Gyvenimo būdo pokyčiai
 • Reguliarus fizinis aktyvumas: Reguliaraus fizinio aktyvumo įtraukimas į kasdienį gyvenimą yra kertinis akmuo stiprinant vyrų potenciją. Mankšta ne tik prisideda prie širdies ir kraujagyslių sveikatos, bet ir skatina endorfinų gamybą, mažina stresą ir skatina bendrą gerovės jausmą. Užsiimant veikla, kuri padidina širdies ritmą, pavyzdžiui, greitas vaikščiojimas, bėgiojimas ar jėgos treniruotės, palaikoma optimali kraujotaka, būtina seksualinei funkcijai.
 • Subalansuota mityba ir hidratacija: Mityba yra pagrindinis bendros sveikatos, įskaitant vyrų potenciją, elementas. Dieta, kurioje gausu vaisių, daržovių, neskaldytų grūdų ir liesų baltymų, suteikia esminių maistinių medžiagų, palaikančių seksualinę funkciją. Tinkamas drėkinimas yra vienodai svarbus, nes jis palaiko kraujo tūrį ir padeda optimaliai cirkuliuoti, prisideda prie stiprumo.
 • Streso valdymo metodai: Streso poveikis vyrų potencijai yra neabejotinas. Lėtinis stresas išskiria hormonus, kurie gali trukdyti lytinei funkcijai. Streso valdymo metodų, tokių kaip sąmoningumas, meditacija ar gilaus kvėpavimo pratimai, taikymas suteikia vyrams galimybę efektyviau naršyti kasdienius iššūkius ir sumažina neigiamą streso poveikį potencijai.
 • Kokybiški miego įpročiai: Negalima pervertinti kokybiško miego svarbos palaikant hormonų pusiausvyrą ir bendrą sveikatą. Nuoseklaus miego įpročių nustatymas, palankios miego aplinkos kūrimas ir tinkamo poilsio prioritetų teikimas prisideda prie hormonų gerovės, teigiamai veikia vyrų potenciją.
 • Alkoholio ir tabako vartojimo ribojimas: Nesaikingas alkoholio vartojimas ir tabako vartojimas gali pakenkti kraujotakai ir turėti žalingą poveikį seksualinei sveikatai. Šių medžiagų moderavimas ar pašalinimas gali teigiamai paveikti potenciją. Paramos tabako vartojimo nutraukimui ieškojimas ir alkoholio vartojimo valdymas skatina ne tik seksualinę gerovę, bet ir bendrą sveikatą.

Impotencijos gydymo pratimai

Internetas labai prisidėjo prie impotencijos gydymo pratimų , dar vadinamų Kegelio pratimais, plitimo. Jie populiarėja visame pasaulyje kaip pigiausia ir lengviausiai gaunama galimybė padidinti vyro varpos dydį ir labiau kontroliuoti seksualinę veiklą apskritai ir ypač erekciją.

4 faktai apie Kegelio pratimus

 • Tokiais impotencijos gydymo pratimais siekiama pagerinti lytinių organų kraujotaką
 • Kitas tikslas yra "išmokyti" erekcijos audinį padidinti varpoje laikomo kraujo tūrį seksualinio susijaudinimo ir erekcijos metu.
 • Teorija reiškia, kad atlikdami šiuos pratimus galite "išmokyti" savo erekcijos audinį išlaikyti didesnį kraujo tūrį, nei jis gali tilpti be treniruočių.
 • Šis faktas daro jūsų varpą didesnę orą, ji yra suglebusi ar stačios būklės.

Kaip padeda Kegelio pratimai

Kegel exercises for men
Kegelio pratimai vyrams
Kita svarbiausia sudedamoji dalis, padedanti išlaikyti erekciją ir ją kontroliuoti , yra kompiuterio raumuo (Pubococcygeal raumuo), kurį galima sėkmingai treniruoti. Be to, varpos storis priklauso nuo kitų 2 raumenų grupių: Bulbo Cavernous (BC) ir Ischio Cavernous (IC). Abu šie raumenys dengia vyriško organo pagrindą, kaip ir radialinės padangos dirželiai.

Jie prideda storio ir standumo velenui, kai jie yra susitraukę ir pumpuojami. Šiuos du raumenis galite treniruoti kaip kitus savanoriškus raumenis ir per Kegelio pratimus pagerinti jų jėgą ir dydį.
Jei pradėsite reguliariai mankštinti savo organą, tai ne tik padės raumenims sustorėti , bet ir pagerins varpos kraujotaką. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą treniruočių programą, kuri įgyvendins jūsų svajones ir padės mėgautis intymiausiomis jūsų gyvenimo akimirkomis.

Natūralios impotencijos procedūros suaugusiems

Ar šie pratimai turi neigiamą pusę? Deja, jie tai daro: tokio impotencijos gydymo galimybės nėra beribės. Šie pratimai nepadės greitai pasiekti erekcijos. Laimei, yra papildomų natūralių impotencijos gydymo būdų. Jie apima kremus, gelius ir aliejus, sukurtus praeiti per giliausius sėklidžių ir varpos audinių sluoksnius ir suteikti matomą poveikį vos per minutę.

Natūralūs impotencijos gydymo kremai

Natūralių impotencijos gydymo kremų atveju 95% naudingų komponentų absorbuojami tiesiai į audinį per odą. Palyginkite šį rezultatą su 5-10% vaistažolių absorbcija tabletėse ar kapsulėse.

Natural impotence treatment creams
Natūralūs impotencijos gydymo kremai
Natūralios impotencijos gydymas yra toks veiksmingas ir duoda tokių puikių rezultatų, kad jie laikomi naujos kartos seksualiniais produktais. Nepaisant to, kad jie vadinami aliejais, jų pagrindinė sudedamoji dalis yra vanduo, o ne aliejus. Jei kartu su kontraceptiku naudojate "aliejų", geriau išsiaiškinkite, ar jo pagrindas yra vanduo, ar ne. Jei ne, latekso poveikį galima sumažinti.

Įvairių produktų sudedamosios dalys gali būti visiškai įvairios. Daug kas priklauso nuo gamintojo:

 • Paprastai tokiuose preparatuose galima rasti vitaminų, vaistažolių komponentų, kvapiųjų medžiagų ir amino rūgščių.
 • Įsitikinkite, kad aliejuje yra L-Argynino – aminorūgšties, kuri pagerina lytinį potraukį ir sustiprina orgazmą.
Puikus rezultatas pasiekiamas , kai gaunamas varpos standumas ir stabili erekcija, o pašalinama priešlaikinė ejakuliacija .

Vyrų potencijos tabletės

Tačiau kai kurie vyrai mano, kad visi šie kremai ir geliai yra nepatikimi. Jiems daug lengviau nuryti nedidelę tabletę, o ne tepti kremą ant varpos prieš pat lytinį aktą. Šiuo atveju vyrų potencijos tabletės yra geriausias sprendimas.

Norėdami įsigyti potencijos tablečių, naudokite tik patikimą šaltinį.
Šiais laikais rinka gali jums pasiūlyti daugybę įvairių vyriškų sekso tablečių, tačiau turėtumėte atidžiai rinktis tik natūralias , nes rezultatas gali pasirodyti visiškai kitoks, nei buvo žadėta. Tai yra priežastis, kodėl vyrų potencijos tabletes reikia rinktis daug dėmesio skiriant jų ingredientams. Atminkite, kad šios tabletės neturėtų turėti pavojingo šalutinio poveikio.

Male Potency Pills
Vyrų potencijos tabletės
Žolelių ir vaisių mišinys vyrų potencijos tabletėse gali teigiamai paveikti ne tik potenciją, bet ir erekcijos funkciją, spermos kiekį ir hormonų pusiausvyrą.

Jie netgi palaiko sveiką prostatos gyvenimą

Kaip išgydyti vyrų potencijos problemas po 40 metų?

Remiantis diskusija, potencijos problema yra daugelio vyrų rūpestis, kuris senstant blogėja. Tačiau nepaisant bendros sveikatos būklės, mityba ir fiziniai pratimai turi didelę įtaką vyrų seksualiniam gyvenimui ir pasitenkinimui, kurį šie vyrai turi.

Amžius, į kurį dažnai žiūrima per stereotipų prizmę, gali būti perrašytas kaip turtas. Turėdami sukauptą išmintį, savimonę ir gilesnį asmeninių poreikių supratimą, žmonės gali priartėti prie intymumo su turtingumu, kuris pranoksta vien fiziškumą. Per daugelį metų įgyta patirtis tampa vertingu šaltiniu puoselėjant pasitenkinimą teikiančius ryšius.

Apsiginklavę praktinėmis strategijomis, vyrai gali pereiti šį etapą aktyviai. Nuo dietos, kurioje gausu maistinių medžiagų, priėmimo ir reguliaraus fizinio aktyvumo iki psichologinių aspektų sprendimo ir profesionalių patarimų ieškojimo, vyrų potencijos stiprinimo būdai yra įvairūs ir prieinami.

Gerą seksualinę veiklą gali pasiekti bet kuris vyras, nepriklausomai nuo jo amžiaus.

Žmogaus seksualinė veikla priklauso nuo testosterono lygio ir teisingos kraujotakos dubens srityje, kuri, savo ruožtu, taip pat priklauso nuo mitybos ir fizinio aktyvumo.
Vyrų potencijos tabletės su žolelių ir vaisių ekstraktais yra geras būdas padidinti savo potenciją, nes jos tiekia reikiamą maistinių medžiagų kiekį ir garantuoja tinkamą seksualinę veiklą, sustiprindamos ištvermę ir padidindamos spermatozoidų skaičių, taip pagerindamos bendrą sveikatos būklę, įskaitant libido .

Raskite geriausias vyrų potencijos tabletes 


comments powered by Disqus