Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata  /  Kaip pagerinti vyrų libido

Kaip pagerinti vyrų Libido

Kaip pagerinti vyrų Libido Kai bandote padidinti vyrų libido, dažnai tikrai jaučiasi erzinančio, kai atvyksi į suprasti, kas yra didžiulis pasirinkimas, vienas turi šiandien. Lopai, tabletes, aliejai, kremai, papildai, vitaminai, operacijos ar pratimai - bet kokia technika yra orientuota energijos ir seksualinės malonumą sustiprinimą.

Kaip jūs galite rasti geriausias libido stiprinti variantas? Tu gali tai daryti, jei jūs atidžiai išnagrinėti tai, kaip jie daro įtaką asmens ir ką jie galiausiai pristatyti klientams. Jei jums tai padaryti, tikriausiai bus aišku, kad ką sako gamintojai gana daug skiriasi nuo kas jūs tikrai gali būti.

Lytinis potraukis didinimo tabletes

Produktų iš šios grupės labai gerai rodo, kad rezultatas gali būti visiškai kitoks, nei teigiama. Gana tikėtina, kad lytinis potraukis didinimo tabletes gali turėti tiesioginės įtakos vaisingumui. Vis dėlto jie yra saugu išbandyti kaip jie yra pagaminti iš natūralių komponentų.

Koks lytinis potraukis didinimo tabletes yra geras-yra jų afrodiziakas kokybė, kuri leidžia lytiniam neįtikėtinai Ačiū iškėlė ištvermė, gebėjimas pasiekti erekcija kietumas dėl stiprinti kraujo apytaką. Nustačiusi, kad šie ingredientai negali padaryti jūsų varpą didesnis, bet jie gaminti kitų privalumų: jie prailginti orgazmą, pagerinti jūsų seksualinės funkcijos, įtaką ištvermę ir libido, skatinti lytinis potraukis ir, be gydyti erekcijos disfunkcija, didina savo energijos lygį.

Lytinis potraukis didinimo dėmės sudaro vienodi elementai kaip lytinis potraukis didinimo tabletes, bet suteikti jiems tiesiai į kraujo, padedant transderminį technika.

Lytinis potraukis didinimo pratimus

Jelqing pratimai kilmė gali būti randama Vidurio Rytuose, kur vyrai atrado šiuos lytinis potraukis didinimo pratimai veiksmingi. Jelqing susideda iš 150-250 lytinis potraukis pratimų, kurie turėtų būti atliekami daugiau nei dvidešimt minučių. Tai labai lengva daryti pratimus ir todėl savo libido gali tapti iki 4 colių daugiau. Tačiau šis metodas turi grąžinti - jis turi tik tuo atveju, kai reguliariai praktika veikia. Tuo atveju, jei jūs jį retai ji turės mažojo nuotolio poveikį.

Varpos operacija

Dauguma mern nuomone, operacija atliekama padidinti varpos pavojingas būdas pasiekti daug trokštamų rezultatų. Visoje phalloplasty atidėjimo raištis gaktos kaulo erdvėje yra sumažinti, kuri veda prie papildomų 3 coliai savo varpos.

Tačiau operacijos metu gali būti pažeistas varpos ir jūs negalėsite pasiekti erekciją. Ši operacija, vienas turėtų žinoti, prieš pasirenkant jį kita pasekmė yra pagal jūsų varpą, todėl atrodo nelygus odos riebalinių apnašų kaupimosi.

Varpos ilgintuvai

Varpos ilgintuvai arba neštuvais yra veiksmingas lytinis potraukis didinimo technika ir rezultatai gali būti vertinamas taip greitai, kaip ir 7 dienas po to, kai paleidžiate, naudojant vieną iš jų.

Šie įrenginiai gali padidinti savo organo natūraliai. Be to, pelnas tęsis amžinai. Varpos extender bus padaryti jūsų varpą 30 % ilgiau ir pridėti pavaržą, nes jis sukelia natūralių audinių ląstelių reprodukcijos varpos. Kiti Plėstuvo suteikia per 24 savaičių poveikis: pagerinti ištvermės lygį, ilgiau orgazmą, varpos korekcijos, sunkiau erekcija be ilgiau orgazmą.

Nors vietomis ir lytinis potraukis tabletes leidžia geriau seksualinės patirties, plėstuvai, naudojami varpos išplėsti, kad būtų laikomos kad natūralus PenisPlustvarką. Dėl naujų produktų yra sukurta remiantis CE standartus ir iš 1 tipo medicinos reikmenys, Taigi asmenims, kurie juos naudoti gali būti tikri, kad būtų užtikrintas jų saugumas ir jų libidoes taps didesnis 2-4 colių.

Rasti geriausius lytinis potraukis didinimo produktai 


comments powered by Disqus