Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė  /  Metabolizmas Weight Loss tabletes

Metabolizmą svorio netekimas piliules

Metabolizmą svorio netekimas piliules 

Kas yra medžiagų apykaita?

Terminas metabolizmas yra naudojamas apibūdinti visų biocheminių reakcijų ir procesus, kurie atsiranda bet kuris gyvas organizmas (įskaitant žmones) išlaikyti jų ląstelės gyvuoja ir atlikti visus savo procesus (įskaitant auga, atkūrimo ir reagavimo į aplinką). Kitaip tariant, ji yra glaudžiai susijusi su mityba ir ląstelių gebėjimą gauti maistinių medžiagų.

Anabolizmą ir katabolizmas

Ekspertai padalinti metabolizmą į dvi kategorijas: anabolizmąir katabolizmas . Katabolizmas reiškia procesą skaidyti didelis molekules į mažesnes daleles ir, dažniausiai, išskirdamas energiją į šį procesą, o anabolizmą reiškia susidarymas arba sintezė visų kitų maistinių medžiagų, kuriuos langelius reikia (paprastai energijos gauti iš katabolizmas).

Medžiagų apykaitos ir svorio kritimas

Svoris nustatomas pagal ekspertų dėl energijos iš katabolizmo procesų atėmus kitų procesų mūsų organizme (anabolizmą) suvartoto energijos kiekio. Šios likusios energijos formos riebalų ar angliavandenių (glikogeno) daugiausia yra kepenyse ir raumenų, saugomas, kai likusių energijos yra pernelyg asmuo atsiranda antsvorio.

Panašiai, kai gretutinėmis ligomis ar hormoniniai sutrikimai gali pakeisti medžiagų apykaitą, ir asmuo gali išsivystyti antsvorio, net tada, kai jis/ji valgo tinkamai.
Galbūt jūs girdėjote apie "didelė" ar "maža" metabolizmą, bet ką tai reiškia?

Medžiagų apykaitą lemia keletas veiksnių, tokių kaip amžius, Lytis, paveldimumas ir svorio. Kaip mes amžiaus metabolizmas sulėtėja, manoma, kad medžiagų apykaita sumažėja 5 % po keturiasdešimt metų, ir sumažėja 5 % daugiau kiekvieną dešimtmetį po kad (tai yra raumenų masės netekimas).

Dėl lyties, vyrai turi daugiau raumenų masės nei moterys, todėl vyrai greičiau deginti kalorijas. Taip pat, jei mūsų tėvai ar seneliai daugiau raumenų masę, mes linkę turėti daugiau liesos masės per daug.

Galiausiai, dėl svorio, tų žmonių, kurie yra didelio ūgio ir turi daugiau liesos masės, sudeginti daugiau riebalų nei plonesni žmonių. Tai logiška, jie praleidžia daugiau energijos judėti patys.

Bazinių metabolizmą norma

Visas šias savybes nustatyti "Bazinių metabolizmą norma" (BMR), t.y., mažiausią kiekį energijos, kad kūnas turi sudeginti atlikti gyvybinių funkcijų. Šis bazinių metabolizmą norma gali skirtis priklausomai nuo gyvenimo būdas, kiekvienas asmuo, vadinasi, jo kasdienio aktyvumo lygį. Taigi, didelis ir lėta medžiagų apykaita iš tikrųjų reiškia didelį ar mažą BMR.

Metabolizmą svorio netekimas piliules

Deja, svorio netekimas yra sudėtinga, tačiau geros naujienos yra tai, kad jūs galite padidinti savo metabolizmą. Tai tiesa, kad negalima modifikuoti kai kurie veiksniai, kaip amžius, Lytis ir paveldimumas, tačiau mes galime pakeisti kita, pvz., mankštos, suvartojimo su maistu, miegas, be kita ko, kurie turi didelę įtaką medžiagų apykaitos.

Kaip matome, tai tiesa, kad kai kurie žmonės sugeba mesti svorį greičiau nei kiti, tačiau absoliuti tiesa yra tai, kad asmuo bus prarasti svorio, jei jis / ji gali sudeginti daugiau kalorijų nei jis suvartoja. Tai galima padaryti įvairiais metodais, valgyti mažiau kalorijų, padidinanti veikla, arba abu.

Taip pat, kai kurie maisto produktai ir metabolizmą svorio tabletes gali padėti padidinti metabolizmą taip pat. Pvz., Žalioji arbata ir kava yra puikus riebalų degikliai , kai jie suvartoti ryte ir dienos metu reguliariai. Kiti Rekomenduojami maisto produktai yra kiaušinių baltymus, liesos mėsos, čili pipirai, kruopos, lęšiai ir net geriamojo vandens.

Kai kurie tyrimai įrodė, kad žemas vitamino D lygis yra susiję su svorio padidėjimas, todėl ekspertai rekomenduoja, įskaitant maisto su vitamino D ar jo papildų dieta.

Atsižvelgiant metabolizmą svorio netekimas piliules ir valgyti reguliariai per dieną stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje ir su BMR yra rekomenduojama, pageidautina mažų patiekalų. Sužinokite daugiau apie metabolizmą svorio netekimas piliules 


comments powered by Disqus