Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata  /  Moteris libido po menopauzės

Moterų lytinis potraukis po menopauzės

Moterų lytinis potraukis po menopauzės  Žemas moterų lytinis potraukis gali būti dėl fizinių pokyčių moters organizme po menopauzės , taip pat socialinės ir emocinės problemos. Daugelis suaugusių moterų patirti makšties sausumas, kuris taip pat sumažina lytinį potraukį. Tokia būklė gali būti sukeltas netinkamo hormoninių pokyčių ir sumažėjęs tam tikrų hormonų lygio. Jei hormonų lygis yra teisingas ir Testosteronas yra normalus ar artimas normaliam, moterų neturi jokių problemų su tepimo.

Jeigu moteris lytiškai neatsako, ji gali būti sunku pasiekti orgazmą ar pastebėti labai silpnas. Nors dauguma moterų gali pasiekti kelis orgazmus, jie gali lengvai prarasti šį gebėjimą ir nustoti patirti bet ne visi.

Kartais moterys kenčia nuo nevaisingumo , nes mažas lytinis potraukis po menopauzės. Tokiu atveju moters organizme tiesiog atsisako jaustis kai lytinis potraukis ir gaminti hormonus, reikalingus ovuliacijos.

Lytinio potraukio gydymas

Kai kurie augalai buvo nustatyta, kad pagerinti savo seksualinį gyvenimą po menopauzės ir moterų reprodukcinės sistemos. Taip pat yra tabletes lytinio potraukio gydymas, kuris gali padidinti moterų libido ir energija ir grąžinti jų susidomėjimą seksu, kad jie turėjo savo jaunystę. Labiausiai žinomų produktų lytinio potraukio gydymas dalys aviečių lapų ekstraktas, Damiana lapai, saldymedžio šaknis, Valerijono šaknies, juoda Cohosh šaknis, imbiero šaknies.

  • Aviečių lapų ekstraktas yra tonikas moterims ir vadinamosios nėštumo žolė. Jis gerina gebėjimą turėti vaikų.
  • Saldymedžio šaknys yra naudojami siekiant sustiprinti antinksčių ir, tada, hormoniniai moters kūno funkcija. Tuo pačiu metu Damina lapų yra žinomas dėl savo lytinio potraukio gydymo efektas nuo seniausių laikų.
  • Valerijono šaknies gali padėti įveikti stresą, kuri yra viena iš priežasčių, dėl žemo moterų libido.
  • Juoda cohosh šaknų ir imbiero šaknis taip pat sustiprinti libido po menopauzės. Jie sugeba subalansuoti hormonų lygį ir yra laikoma gera seksualinės stimuliantų.
Suaugusioms moterims , kurios vartoja tabletes lytinio potraukio gydymas po menopauzės su visų šių komponentų pastebėti tokie patobulinimai kaip stipriau makšties susitraukimai, padidėti krūtys, daugiau ramus miegas, reguliariai laikotarpių su mažiau skausmingą mėšlungį.

Tabletes Libido gydyti

Paprastai tabletes lytinio potraukio gydymas , kad buvo sukurta moterims siekti dviejų pagrindinių tikslų: jie gali padidinti intymus gyvenimas ir stiprinti santykius su sutuoktiniu ar partneriu. Moterys yra labiau jautrūs ir labai emocionali, jų seksualinis apetitas dažnai yra nestabilus ir jie linkę prarasti lytinis potraukis, dėl kai kurių socialinių ir fizinių problemų. Reguliarius lytinius santykius, po kurio laiko nebuvimas labai veikia bendrą savijautą. Tai daro moterys trokšta daugiau miego ir poilsio, jis praranda energiją seksui, pradėti patiria nuotaikos svyravimai ir depresija.

Dar vienas dalykas apie lytinio potraukio gydymas produkto gali padaryti už jus turi išspręsti tam tikras nevaisingumo problemas, kurios gali būti sukelti daug problemų su partneriu. Daugeliu atvejų sunkumų nėštumo metu gali pakenkti santykiams dėl įtampos tarp partnerių.

Tokie produktai yra pranešama, kad visiškai saugūs. Nebūtina jaudintis dėl pavojingų poveikių ir kai kurių kenksmingų rezultatas, nes nebus bet iš jų moterims. Šie produktai yra 100 % nekenksmingas. Be to, jie nereikalauja recepto specialistų.

Moterų lytinis potraukis po menopauzės

Joks produktas gali garantuoti galutinio apdorojimo moterų libido po menopauzės. Vis dėlto šios tabletės yra skirtos pagerinti vaisingumą ir pagerinti reprodukcinę sveikatą. Moterys taip pat pastebėsite yra patobulintas lytinis potraukis ir našumą, kuris daro juos geriau partneris ir gerina jų seksualinį gyvenimą. Seksualinės problemos gali atsirasti kartkartėmis abiejų lyčių atstovai, tačiau jūs galite sumažinti jų skaičių, kai naudojate tabletes lytinio potraukio gydymas.

Perskaičiau forume apie tabletes lytinio potraukio gydymas 


comments powered by Disqus