Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata  /  Moterų libido po menopauzės

Menopauze ir žemas moterų libido. Kaip padidinti Libido po Menopauzės?

Menopauze ir žemas moterų libido. Kaip padidinti Libido po Menopauzės? 

Menopauze ir žemas moterų libido

Tyrimai rodo, kad seksualinės problemos tampa dažnesnės tarp moterų po menopauzės, nes ši būklė sumažina lytinį potraukį. Tai gali dar labiau sumažinti estrogenų kiekį, o seksas labiau skausminga, kai mažėja seksualinio susijaudimo. Yra daug aspektų, susijusių su menopauzės ir mažai moterų libido.

Kas yra Menopaue?

Menopaue yra būklė, kai moters kūnas nustoja gauti laikotarpius visam laikui, tačiau ši valstybė taip pat gali turėti įtakos keletas kitų kūno funkcijų, taip pat. Menopauma sukelia keletą emocinių ir fizinių pokyčių, kurie palieka didelę įtaką lytiniam gyvenimui ir bendrai moterų gerovei.

Po menopauzės perėjimo moterims nebereikia jaudintis dėl pastojimo, skausmingų laikotarpių ir mėšlungio. Pastebėta, kad daugelis moterų per šį perėjimą savo kūnuose neranda didelių problemų. Tačiau daugeliui kitų įprasta patirti depresiją, skausmą sekso metu, dirglumą, nuotaikingumą, miego sutrikimą ir karščio blyksnus.
Menopauzės perėjimas gali pasireikšti nuo 45 iki 55 metų amžiaus ir gali trukti nuo 7 iki 14 metų. Šio perėjimo metu progesterono ir estrogeno gamyba labai skiriasi kiaušidėse. Išskyrus tai, kaulai pradeda tapti mažiau tankūs su sustiprintu pažeidžiamumu lūžiams.

Menopause
Menopauzės
Menopauze gali prasidėti histerektomija arba tai gali atsitikti dėl chirurginio kiaušidžių, kurios generuoja hormonus, pašalinimo. Yra keletas genetinių veiksnių, kurie taip pat vaidina svarbų vaidmenį įtakos, kai menopauža prasidės tarp moterų. Tik vienas procentas moterų patiria šią sąlygą iki 40 metų amžiaus, tačiau 5%, ši sąlyga atvyksta nuo 45 iki 50.

Menopauzės simptomai

Po menopauzės moterys pradeda patekti į po menopauzės laikotarpį, ir šioje būsenoje jos tampa labiau pažeidžiamos osteoporozei ir širdies ligoms. Moterys gali pradėti kurti menopauzės simptomus beveik ketverius metus iki jų paskutinio laikotarpio atsiradimo. Viena iš dešimties moterų beveik 12 metų patiria menopauzės simptomus. Yra daug simptomų, bet mažas moterų libido yra vienas iš labiausiai paplitusių.

Daugeliui moterų simptomai yra laikini; tačiau daugelis kitų ilgesnį laiką patiria sunkias sąlygas. Kartu su keletu menstruacijų pokyčių, kiti simptomai po menopauzės, menopauzės ir prieš menopauzės yra vienodi.
Prieš menopauzės požymiai paprastai yra rečiau menstruacijos, vazomotoriniai simptomai, ir sunkesni ar lengvesni laikotarpiai. Keletas kitų bendrų simptomų, susijusių su šia sąlyga yra šlapimo pūslės kontrolės klausimais, nemiga, depresija, nerimas, sumažėjęs lytinis potraukis, pasunkėjęs kvėpavimas, retinimo plaukų, ir svorio padidėjimas.

Menopause Symptoms
Menopauzės simptomai
Daugelis moterų taip pat praneša apie nerimą, atminties problemas, sunkumo koncentraciją, galvos skausmą, šlapimo takų infekcijas, sumažėjusią kaulų masę, plaukų retinimą, padidėjusį plaukų augimą kai kuriose kūno dalyse, tokiose kaip viršutinė nugaros dalis, krūtinė, kaklas ir veidas, sumažėjęs krūties dydis, sausa oda, akys ir burna. Sunkios komplikacijos taip pat gali būti kraujagyslių liga, šlapimo nelaikymas, periodonto liga, katarakta, nuotaikos pokyčiai, osteoporozė, lėtesnė medžiagų apykaitos funkcija, dispareunija ir vulvovaginalinė atrofija.

Menopauzę ir moterų Libido

Tyrimai rodo, kad menopauozė palieka neigiamą poveikį libido. Šios būklės, estrogenų ir testosterono kiekis organizme pradeda smarkiai mažėti. Todėl moterims sunku susijaudinti.
Estrogenų kiekio skilimas taip pat gali sukelti makšties sausumą. Sumažėjęs estrogenų kiekis yra atsakingas už didelį kraujo tiekimo sumažėjimą makšties srityje, kuri dar labiau veikia tepimą. Išskyrus tai, menopauozė taip pat gali sukelti makšties sienelės retinimą ir ši būklė yra žinoma kaip makšties atrofija. Tai gali dar labiau sukelti didelį diskomfortą sekso metu.

Menopause and Female Libido
Menopauzę ir moterų Libido
Keletas kitų fizinių pokyčių, kurie vyksta menopauzės metu, taip pat gali paveikti moterų libido. Kai kurie iš labiausiai paplitusių pavyzdžių yra svorio padidėjimas ir sumažėjęs sekso troškimas. Daugelis moterų taip pat patiria naktinį prakaitavimą, karščio blykstes ir šie jausmai gali sukelti mažėjantį lytinį potraukį. Depresija ir dirglumas yra kiti dažni šios gyvenimo būklės klausimai.

Mokslininkai taip pat atliko tyrimus dėl veiksnių, kurie verčia moters kūną atlikti menopauzės sąlygas su sumažėjusiu lytiniu potraukiu. Vienas iš pagrindinių klausimų yra lėtinių sveikatos sutrikimų, tokių kaip depresija, diabetas, širdies ligos, istorija.
Būseną taip pat gali sukelti rūkymo istorija ir mažesnis fizinio aktyvumo lygis. Kai kurioms moterims gali prireikti gydytojų pagalbos, kad galėtų susidoroti su kritiniais simptomais ir lytinio potraukio pokyčiais menopauzės metu.

Žemas Moteris Libido

Mažas moterų libido gali būti fizinių pokyčių moterų organizme po menopauzės, taip pat socialinių ir emocinių problemų rezultatas. Daugelis suaugusių moterų patiria makšties sausumą, kuris taip pat sumažina lytinį potraukį. Tokią būklę gali sukelti netinkami hormoniniai pokyčiai ir sumažėjęs tam tikrų hormonų kiekis. Jei hormonų lygis yra teisingas ir testosteronas yra normalus arba artimas normaliai, moterys neturi problemų su tepimo.

Jei moteris nereaguoja seksualiai, jai gali būti sunku pasiekti orgazmą arba ji gali patirti labai silpną. Nors dauguma moterų gali pasiekti daug orgazmų, jie gali lengvai prarasti šį gebėjimą ir nustoti patirti bet ne visi.
Kartais moterys kenčia nuo moterų nevaisingumo dėl mažo lytinio potraukio po menopauzės. Šiuo atveju moters kūnas tiesiog atsisako jausti tam tikrą lytinį potraukį ir gaminti ovuliacijai reikalingus hormonus.

Kaip padidinti Libido po Menopauzės?

Yra tam tikrų priemonių, kurių gali imtis kiekviena moteris, kad padidintų lytinį potraukį po menopauzės. Tai apima:

  • Gyvenimo būdo pokyčiai
  • Medicininis gydymas
  • Natūralios tabletės moterų libido

Žemos moters libido gydymas po menopauzės

Nustatyta, kad kai kurios žolės pagerina moterų reprodukcines sistemas ir jų lytinį gyvenimą po menopauzės. Taip pat yra tabletes moterų libido, kuris gali padidinti moterų libido ir energijos ir grąžinti savo susidomėjimą seksu, kad jie jaunystėje.

Herbs for female libido
Žolės moterų libido
Garsiausi libido gydymo produktų komponentai yra aviečių lapų ekstraktas, Damiana lapas, saldymedžio šaknis, Valerijono šaknis, juoda Cohosh šaknis, Imbiero šaknis.
  • Aviečių lapų ekstraktas yra tonikas moterims ir vadinamasis nėštumo žolė. Tai padidina gebėjimą turėti vaiką.
  • Saldymedžio šaknis naudojama antinksčių ir, tada, moters kūno hormoninės funkcijos stiprinimui. Tuo pačiu metu Damiana lapas yra žinomas dėl savo libido gydymo poveikio nuo seniausių laikų.
  • Valerijono šaknis gali padėti įveikti stresą, kuris yra viena iš mažo moterų lytinio potraukio priežasčių.
  • Juoda cohosh šaknis ir imbiero šaknis taip pat sustiprina libido po menopauzės. Jie gali subalansuoti hormonų lygį ir yra laikomi gerais seksualiniais stimuliatoriais.
Suaugusios moterys, vartojančios tabletes libido gydymui po menopauzės su visais šiais komponentais, pastebi tokius patobulinimus kaip tvirtesni makšties susitraukimai, didesnės krūtys, ramesnis miegas, reguliaresni laikotarpiai su mažiau skausmingu mėšlungiu.

Gyvenimo būdo pokyčiai

Menopauzės sąlygos gali būti sunku tarp kelių moterų, tačiau padaryti keletą esminių gyvenimo būdo pokyčiai gali palengvinti procesą. Vienas iš svarbiausių dalykų yra naudoti vandenyje tirpius tepalus, turint lytinių santykių. Šie paprasti neprodešistiniai vaistai yra lengvai prieinami daugelyje vaistų parduotuvių. Tačiau svarbu paminėti, kad moterys turėtų vengti silikono pagrindu ir ne vandenyje tirpių tepalų, nes jie gali pažeisti prezervatyvus, dėl kurių prarandama apsauga nuo lytiškai plintančių infekcijų.

Medicinos sveikatos ekspertai pataria padidinti fizinį aktyvumą menopauzės metu, pavyzdžiui, kasdien atlikti 30 minučių mankštos. Be to, sveikos mitybos valgymas taip pat gali pagerinti moterų gerovės jausmą.
Taip pat rekomenduojama keletas esminių moterų seksualinių įpročių pokyčių. Tai gali būti seksualinės rutinos pasikeitimas, pvz., Daugiau laiko praleidžiant foreplay ir naudojant sekso žaislus ar vibratorius. Taip pat galima rasti daug stresą malšinančių metodų, kurie gali būti naudojami už miegamojo ribų, taip pat dėl padidėjusio intymumo, pavyzdžiui, mėgautis pomėgiais kartu ir kartu gaminti maistą ar treniruotis.

Medicininis gydymas

Jei moterys patiria didelių pokyčių makšties audiniuose, įskaitant sausumą ir retinimą, gydytojai taip pat gali rekomenduoti estrogenų terapija. Taip pat galima taikyti estrogenų receptinių vaistų tiesiai į makštį su makšties žiedai, tabletes, ir kremai. Jie gali lengvai sumažinti estrogenų dozę, palyginti su reguliariai kontraceptines tabletes naudoti. Jūsų gydytojas taip pat gali rekomenduoti kai kurių receptinių vaistų gydyti sąlyga.

Kai kurios moterys taip pat gali pasirinkti imtis estrogenų tabletes, kurios gali padidinti hormonų kiekį. Gydymas yra žinomas kaip pakaitinė hormonų terapija ir ji gali sumažinti kitų simptomų, tokių kaip nuotaikos pokyčiai, ir karščio mirksi.
Geriau aptarti su gydytoju dėl vaistų ir kūno pokyčių prieš pasirenkant hormonų terapija. Jei jūsų kūnas nepatirti jokių teigiamų pokyčių lytinio potraukio po hormoninių estrogenų terapija, svarbu pasikonsultuoti su gydytojais dėl gyvenimo būdo ir seksualinės rutinos pokyčius.

Gamtos tabletes moterų Libido

Paprastai natūralios moterų libido tabletės, sukurtos moterims, siekia dviejų pagrindinių tikslų: jos gali pagerinti intymų gyvenimą ir sustiprinti santykius su sutuoktiniu ar partneriu. Kadangi moterys yra jautresnės ir emocionalesnės, jų seksualinis apetitas dažnai yra neįstitinamas ir jos linkusios prarasti lytinį potraukį dėl kai kurių socialinių ir fizinių sunkumų.

Reguliarių lytinių santykių nebuvimas po kurio laiko labai veikia bendrą gerovę. Tai verčia moteris trokšti vis daugiau miego ir poilsio, jos praranda energiją seksui, pradeda patirti nuotaikos svyravimus ir depresijas.
Dar vienas dalykas, kurį jums gali padaryti moterų libido produktas, yra išspręsti tam tikras nevaisingumoproblemas , kurios gali būti daugelio problemų su partneriu priežastis. Daugeliu atvejų nėštumo sunkumai gali pakenkti santykiams dėl įtampos tarp partnerių.

Natural Pills for Female Libido
Gamtos tabletes moterų Libido
Pranešama, kad tokie produktai yra visiškai saugūs. Moterims nebūtina nerimauti dėl pavojingo poveikio ir tam tikro žalingo rezultato, nes jų nebus. Šie produktai yra 100% nekenksmingi. Be to, jie nereikalavo specialistų recepto.

Padidinti Moterų Libido Po Menopauzės

Nė vienas produktas negali garantuoti visiško moterų libido gydymo po menopauzės. Tačiau šios tabletės yra skirtos padidinti vaisingumą ir pagerinti reprodukcinę sveikatą. Moterys taip pat pastebi sustiprintą seksualinį potraukį ir našumą, todėl jos yra geresnis partneris ir pagerina jų seksualinį gyvenimą.

Seksualinės problemos gali atsirasti laikas nuo laiko abiejų lyčių atstovams, tačiau galite sumažinti jų skaičių, kai naudojate tabletes moterų libido.

Skaitykite daugiau apie tabletes moterų libido 


comments powered by Disqus