Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Kaip išvengti paauglių spuogų

Kaip išvengti paauglių spuogų ir užkirsti kelią suaugusiųjų spuogams ateityje?

Kaip išvengti paauglių spuogų ir užkirsti kelią suaugusiųjų spuogams ateityje?  Paauglių spuogai, dažnai daug daugiau nei bet kurios kitos rūšies spuogai, tampa didele neišsprendžiama problema. Brendimo metu viskas jaučiama taip ryškiai ir staiga šios dėmės - ir jie gali paversti ryškiausius jausmus į tamsiausią vargą.

Paaugliai dažnai labai nerimauja dėl savo geros išvaizdos, ypač bandydami pritraukti priešingos lyties atstovą, todėl spuogų atsiradimas yra tikra nelaimė milijonams jaunų žmonių visame pasaulyje. Kai kurie paaugliai kenčia nuo depresijų dėl šios paprastos priežasties. Paauglių spuogai gali būti ryškiai raudoni arba pūlingai balti, tačiau bet kuriuo atveju jie yra nepatrauklūs ir atstumiantys, o dauguma paauglių nori sužinoti, kaip išvengti paauglių spuogų.

Yra daugybė būdų, kaip atsikratyti paauglių spuogų, tačiau kiekvienam paaugliui nėra 100% tikros technikos.
Yra keletas būdų, iš kurių galima rinktis, apžvelkime svarbiausią veiksmingą paauglių spuogų techniką.

Bet čia kyla kitas klausimas. Ar paauglių spuogai gali virsti suaugusiųjų spuogais, kai paauglys auga? Prieš peržiūrėdami šį klausimą, išsiaiškinkime, koks skirtumas tarp paauglių spuogų ir suaugusiųjų spuogų.

Kuo skiriasi suaugusiųjų spuogai ir paauglių spuogai?

Nors spuogai dažniausiai siejami su paaugliais, tai nėra tik paauglių kančia. Tiesą sakant, spuogai gali paveikti bet kokio amžiaus žmones. Taigi, koks skirtumas tarp suaugusiųjų spuogų ir paauglių spuogų? Pažvelkime atidžiau.

Adult Acne and Teen Acne
Suaugusiųjų spuogai ir paauglių spuogai
Spuogai yra dažna ir gydoma odos būklė, sukelianti spuogus ar "zitus". Tačiau gali būti didelis skirtumas tarp spuogų paaugliams ir spuogų suaugusiems. Paaugliai linkę gauti spuogus ant veido, o suaugusieji linkę gauti spuogų ant veido, kaklo, krūtinės, nugaros ir pečių. Paaugliai linkę turėti daugiau spuogų, o suaugusieji linkę turėti gilesnius, skausmingesnius spuogus, vadinamus cistomis.

Suaugusiųjų spuogus dažniau sukelia hormoniniai pokyčiai, o paauglių spuogus dažniau sukelia natūralios organizmo aliejaus gamybos pokyčiai, taip pat odos aliejus ir nešvarumai, užkemšantys poras.

Ar paauglių spuogai ir suaugusiųjų spuogai turėtų būti gydomi skirtingai?

Taip pat skiriasi spuogų gydymas suaugusiems ir paaugliams. Nors paauglių spuogai dažnai išnyksta antibiotikais ir vietiniu gydymu, adutl spuogams gali prireikti ilgesnio laikotarpio požiūrio, apimančio hormonų terapiją, receptinius vaistus ir gydymą lazeriu.

Yra daug diskusijų apie tai, ar suaugusiųjų spuogai ir paauglių spuogai turėtų būti gydomi skirtingai, tačiau yra tam tikrų įrodymų, rodančių, kad jiems iš tikrųjų gali būti naudingas skirtingas gydymas.
Nors yra keletas gydymo būdų, kurie gali būti naudojami abiejų tipų spuogams, gali būti naudinga naudoti skirtingus suaugusiųjų spuogų ir paauglių spuogų gydymo būdus, atsižvelgiant į pagrindinę priežastį.

Ar paauglių spuogai virsta suaugusiųjų spuogais?

Vienas dažniausių dermatologų užduodamų klausimų yra tai, ar paauglių spuogai virsta suaugusiųjų spuogais. Atsakymas į šį klausimą nėra toks paprastas kaip "taip" arba "ne".

Nors tiesa, kad kai kurie žmonės, kurie paauglystėje turėjo spuogų, ir toliau turės spuogų kaip suaugę, taip pat yra daug žmonių, kurie turės spuogų tik paauglystėje ir neturės jokių problemų su spuogais kaip suaugęs.
Taip pat verta paminėti, kad suaugusiųjų spuogus ir paauglių spuogus gali sukelti skirtingi dalykai, todėl net jei paauglystėje turėjote spuogų, tai nebūtinai reiškia, kad turėsite suaugusiųjų spuogus.

Will Teen Acne Turn into Adult Acne?
Ar paauglių spuogai virsta suaugusiųjų spuogais?
Kai kurie mokslininkai mano, kad spuogai paauglystėje gali būti spuogų prognozuotojas suaugusiųjų amžiuje, o kiti mano, kad šios dvi sąlygos yra nesusijusios. Tačiau yra tam tikrų įrodymų, rodančių, kad anksti prasidėję spuogai ir sunkūs spuogai yra suaugusiųjų spuogų išsivystymo rizikos veiksniai.

Nors daugumai žmonių, sergančių paauglių spuogais, suaugusiųjų spuogai neišsivystys, svarbu žinoti apie galimą riziką. Jei nerimaujate dėl savo rizikos susirgti suaugusiųjų spuogais, pasikalbėkite su dermatologu apie savo gydymo galimybes.

Ar išaugsite savo paaugliškus spuogus?

Daugelis žmonių mano, kad spuogai yra kažkas, ką jūs išaugsite, kai sensite. Tačiau taip nėra. Nors tiesa, kad kai kurie žmonės matys, kad jų spuogai gerėja senstant, taip pat yra daug žmonių, kurie ir toliau kovos su spuogais iki pat pilnametystės.

Spuogai yra sudėtinga būklė, kurią gali sukelti įvairūs veiksniai, todėl nėra vieno visiems tinkančio atsakymo į šį klausimą.
Tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padėti nustatyti, ar išaugsite spuogus, ar ne. Pirma, jei turite šeimos spuogų istoriją, labiau tikėtina, kad suaugęs žmogus turės spuogų.

Tada yra dar keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų rizikai susirgti suaugusiųjų spuogais. Tai apima jūsų gyvenimo būdą, mitybą ir odos tipą. Jei turite antsvorio, tikėtina, kad jūsų hormoniniai pokyčiai gali padidinti suaugusiųjų spuogų išsivystymo riziką.

Bet kokiu atveju, vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti, jei kenčiate nuo paauglių spuogų, yra pasikonsultuoti su dermatologu, kad gautumėte daugiau informacijos apie savo būklę ir kaip ją išvengti. Tai gali pagerinti jūsų galimybes užkirsti kelią kitoms odos ligoms, susijusioms su spuogais, tokiais kaip randai, raukšlės, strijos, rožinė ir kt.

Kaip išvengti paauglių spuogų?

Visada sunku pašalinti ir išvengti spuogų, o paauglių spuogai nėra atskirtis. Spuogų pašalinimas yra sunkus, nes jis gali turėti nežinomą priežastį arba būti sukeltas vidinių veiksnių, kuriuos nėra labai lengva nugalėti. Pastarasis yra ryškiausias paauglių spuogų bruožas.

Dažniausia vidinė spuogų priežastis yra hormonų lygio didinimas, o paauglių spuogai yra tik tuo atveju - brendimo metu organizmas negali susidoroti su hormonų protrūkiu ir tarp tokio protrūkio rezultatų yra padidėjusi riebalų (odos aliejaus) gamyba riebalinėse liaukose, todėl aliejaus perteklius užpildo odos poras ir atsiranda spuogai.

How to Avoid Teen Acne?
Kaip išvengti paauglių spuogų?
Beveik visi paaugliai turi spuogų, todėl nebijokite, jei jūsų vaikas (arba jūs, jei esate paauglys) įgyja netolygią spuogų eilę ant kaktos ar bet kur. Padarykite viską, ką galite, ir gausite rezultatą. Tai gali įvykti ne iš karto, bet bent jau galėsite sušvelninti žalingą poveikį jūsų odai ir visai sveikatai.

Kaip išvengti paauglių spuogų? Geriausias būdas išvengti paauglių spuogų yra sudėtingas gydymas - pašalinant tiek vidines priežastis (pagrindines), tiek išorines priežastis (ne pagrindines, bet daugeliu atvejų pabloginant situaciją). Pirmieji gali būti pašalinti, visų pirma, tinkamai maitinantis. Spuogai iš tikrųjų atsiranda ne tiek dėl hormonų; Jis atsiranda dėl jų poveikio pažeidžiamai odai. Tinkamo kiekio vitaminų (ypač A ir B komplekso) vartojimas yra gera pagalba jūsų odai.

Kaip gydyti suaugusiųjų spuogus

Mūsų svetainėje jau yra keletas straipsnių, kuriuose galite rasti veiksmingą suaugusiųjų spuogų gydymą arba sužinoti suaugusiųjų hormoninių spuogų priežastis ir gydymo galimybes. Taip pat galite peržiūrėti toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos apie suaugusiųjų spuogus.

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų svetainėje, kur galite gauti daugiau informacijos apie mūsų gydymą ir kitas mūsų siūlomas paslaugas. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Naudokite žemiau esančią nuorodą, jei rasite efektyviausius spuogų gydymo metodus, kurie jums tiks!

Raskite geriausią paauglių spuogų gydymo būdą 


comments powered by Disqus