Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Kaip atsikratyti acne on Body

Kaip atsikratyti spuogų ant kūno

Kaip atsikratyti spuogų ant kūno Tai ne taip lengva atsikratyti bet spuogai. Ypač jei tai kūno spuogai (tarp, atgal spuogai yra žinoma, kad sunkiausia išnaikinti ir kaklo spuogai yra labiausiai skausmingas). Dabar buvo sukurta įvairių spuogų gydymas vaistais , tačiau, žinoma, ne visi iš jų gali būti naudinga kiekvienu atskiru atveju. Pavyzdžiui, senovės medicina siūlo tepinėlis spuogų su sap ugniažolės.

Spuogų gydymas vaistai

Kaip atsikratyti spuogai ant kūno? Daugelis šaltinių siūlo gydant spuogų su salicilo rūgštimi. Taip pat yra specialus kremai parduodami vaistinėse- ir mėginkite dar kartą. Kitas gerai žinomas ingredientas, kuris yra dažnai naudojamas spuogų gydymas vaistai yra benzoilo peroksidas, kurie gali būti naudojami ištrinti savo pažeistą odą.

Dažnai geri rezultatai pasiekiami, taikant Benzoilperoksidas arba salicilo rūgšties apliejimo acnes ir tada tepamas su kremai, kurių sudėtyje yra alfa rūgštys - šie kremai padeda nuvalyti, negyvas odos ląsteles, kurios užkerta kelią, Išsausėjusios odos). Deja, šie chemikalai dažnai priima pavojingų šalutinių poveikių: sudirginimo ir bėrimas.

Yra gamtos spuogų gydymas vaistai gydant spuogų ant kūno. Šie produktai būna formos tabletes, kad gydyti spuogai iš vidaus ir kremai, kurie išvalyti odą iš išorės. Šių spuogų gydymas vaistai yra visiškai saugūs, tačiau dažnai padėti lėčiau tada receptinių vaistų.

Pvz., ligonis gali pastebėti pirmą gerinti nuo pirmojo jo taikymo, benzoilo peroksidas, ir gali praeiti kelios dienos, kol gamtos acne produktai padėti. Dar, kūno spuogų kenčia daug labiau gamtos spuogų gydymas vaistai, nes jie gydyti spuogai ant kūno, be šalutinių poveikių.

Taip pat yra specialių kūno plovyklos skirti gydant spuogų. Mirkymas karštoje vonioje gali būti naudinga taip pat, ypač jei jūs naudojate pirmiau minėtas plovyklos.

Kaip atsikratyti spuogų ant kūno?

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti su jūsų spuogai ant kūno. Pirmą kartą, bet kuriuo atveju tu neturėtum krūmų, spuogo, nei pašalinti bet panašiai. Vienintelis dalykas, jums reikia padaryti yra plauti jūsų spuogai ir gydyti jį su grietinėlės ar kitą preparatą. Šveitimo, popping arba braižymo spuogai gali sukelti dar didesnių problemų su jūsų oda. Jūs taip pat turėtų nešioti per storas ir šiurkštus drabužius; Atminkite, kad jokios trinties su kūno spuogai bus sudirginti.

Bet kaip ir su bet kokios kitos ligos atveju efektyviausias būdas yra ne išsiaiškinti, kaip atsikratyti spuogų ant kūno. Efektyviausias būdas yra užkirsti kelią spuogų. Štai kodėl jums turėtų būti atsargūs, renkantis drabužius, mokymo, turi reguliarius dušo ir (arba) pirtis, Atkreipkite dėmesį į savo mitybą, ypač, jei turite bet kokį padidėjusį jautrumą, bauda, rūpintis savo sveikata ir rizika, bet spuogai, taip pat kitų problemų su oda, bus žymiai sumažinti.

Rasti geriausias spuogų gydymas vaistai 


comments powered by Disqus