Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata  /  Ankstyvos ejakuliacija suaugusiems

Priešlaikinės ejakuliacijos suaugusiems

Priešlaikinės ejakuliacijos suaugusiems Priešlaikinės ejakuliacijos suaugusiems reiškinys turi ne betono apibrėžimą. Jis gali būti nurodytas ankstyvos ejakuliacija , kuri prasidėjo po 40 ar disfunkcija, kuri egzistavo per visą gyvenimą.

Ar galite suskaičiuoti, kaip dažnai jūs norėjote, jūs turite daugiau ištvermės? Ir tu ne vienas. Nacionalinės socialinio gyvenimo apklausa (NSLS) sako, kad, tiesą sakant, 30 % suaugusių vyrų kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Geros naujienos yra tai, kad tai ne liga; tai tiesiog seksualinės būklė.

Nors Ankstyvos ejakuliacijos neturi įtakos bendrą sveikatos būklę, tai vis tiek blogai įtakoja valstybės asmeniui jo nėra galima gauti pasitenkinimą iš savo santykius. Ji turi įtakos asmens privataus gyvenimo. Jūs galite nebesijaudinti, dabar taip nėra, kaip jums padėti.

Gydyti ankstyvos ejakuliacija

Kaip gydyti ankstyvos ejakuliacija suaugusiems? Galite pabandyti galvoti apie kažką kita vietoj sekso, kurie gali dirbti, bet vienintelis dalykas, jis yra jūsų orgazmo intensyvumo sumažėjimas. Gal manote, kad recepto vaistus, bet tai tiek brangiau ir dažnai neturi šalutinio poveikio, jei esate vyresni nei 40. Atvirai kalbant, abu yra visiškai nereikalingos. Vietoj to, aš galiu duoti jums keletą paprastų patarimų, kuri gali padėti jums mėgautis seksu ilgiau.

Tu gali išbandyti bei išmokti tai, kaip jūs "pradžios ir pabaigos", kuri jums padės išvengti ankstyvos ejakuliacija. Jūs galėsite suprasti, kai esate pasiruošę ateiti ir išbandyti vėlesniam laikui. Lengviausias būdas praktiškai yra masturbuotis, ir jei esate pakankamai sumanus, galite pabandyti jį su savo partneriu. Jums turėtų turėti galimybę atpažinti tikslus momentas iki orgazmo. Paprastai ji lydi dilgčiojimo pojūtis. Kai manote, kad turėtų būti sustabdyta bet stimuliacija. Kai jautrumas sumažėja, reikia tęsti stimuliaciją. Atkreipkite dėmesį, kiek galima tai padaryti ir tada leisti sau baigti.

Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Jūsų erekcija gali gauti silpnesni; nėra nieko neįprasto jame. Eiti ir savo organo gaus stangresnė. Naudoti šių pertraukų lytinio akto metu meilės ir bučinių.

Pratimai varpos sveikata

Pratimai varpos sveikata yra dar vienas puikus būdas vilkinti ejakuliacija. Šis metodas padeda stiprinti savo dubens dugno raumenis, taip pat žinomas kaip PC raumenys. Jei norite atrasti juos, nutraukti šlapinimasis Vidurys upės suprasti pubococcygeus raumenis. Atlikti pratimus PenisPlus sveikatos 10 kartų kiekvieną kartą ir padaryti juos dar kartą, kol jūs galite. Su laiku jūs galėsite tai daryti ilgiau. Pabandykite atlikti tokius rinkiniai 3 kartus per dieną. Rezultatai bus pastebimi per mėnesį. Ką daryti, lytinių santykių metu? Kai esate apie ejakuliato, pabandykite išspausti šiuos raumenis taip, kaip jūs pasiekėte paleidimo ir stabdymo pratimai.

Natūralių sveikatos papildas taip pat gali būti per daug padėti, kad ji nusipirko ne patikimas tiekėjas. Organinių priedų, kurie nagrinėja anksti ejakuliacija patikinti ilgesnis, stipresnis, sunkiau erekcija. Išskyrus padidinti ištvermės jie taip pat padidinti savo orgazmo galia. Dabar sako, kad nenorite, kad jis! Ir ji veikia taip pat, kaip atrodo pastaraisiais metais kruopščiai atrinktų žolinių seksualinė plėtimo ir jokio šalutinio poveikio jaudintis.

Jums gali būti įdomu, kas iš šių trijų metodų yra geriau. Iš tiesų visi jie yra gerai, bet geriausia yra jų derinys. Keletas tyrimų rodo, kad apie 95 % visais atvejais priešlaikinės ejakuliacijos suaugusiesiems gali būti gydomi tik šiuo junginiu.

Sužinokite, kaip gydyti ankstyvos ejakuliacija 


comments powered by Disqus