Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata  /  Ankstyvos ejakuliacija suaugusiems

Ankstyvos ejakuliacija suaugusiems

Ankstyvos ejakuliacija suaugusiems Suaugusiųjų priešlaikinės ejakuliacijos reiškinys neturi jokio konkretaus apibrėžimo. Jis gali būti nurodytas ankstyvos ejakuliacija , kuri prasidėjo po 40 arba disfunkcija, kad egzistavo per visą gyvenimą.

Ar suskaičiuoti, kaip dažnai jūs norėjo norite turėti daugiau būnantiems galia? Ir jūs ne vieni. Didelė dalis apie ankstyvos ejakuliacija suaugusių vyrų tema yra tai, kad tai yra kažkas, kad yra bendras. Nacionalinis socialinis gyvenimas apklausa (NSLS) sako, kad iš tikrųjų, iki 30% suaugusių vyrų kenčia nuo ankstyvos ejakuliacija. Geros naujienos yra tai, kad tai ne liga; tai tik seksualinė būklė.

Nors ankstyvos ejakuliacija suaugusiems vyrams neturi įtakos bendrą sveikatą, ji vis dar blogai įtakoja asmens būklę, nes jis negali gauti pasitenkinimą iš savo santykių. Jis paveikia asmeninį gyvenimą asmens. Dabar galite nustoti nerimauti, nes yra būdas jums padėti.

Ši sąlyga turi daug priežasčių, tačiau ji yra daugiausia dėl streso ir amžiaus, kai organizmas gauna didžiausią stresą iš darbo ir atsakomybę. Stressors, kurie gali turėti įtakos jūsų ejaculations nėra lengva ignoruoti.

Kaip gydyti ankstyvos ejakuliacija?

How to Treat Premature Ejaculation?
Kaip gydyti ankstyvos ejakuliacija?
Kaip gydyti ankstyvos ejakuliacija suaugusiems? Jūs galite pabandyti galvoti apie ką nors kita, o ne seksas, kuris gali dirbti, bet vienintelis dalykas, jis yra jūsų orgazmas intensyvumas mažėja. Gal jūs minties receptinių vaistų, bet jis yra tiek brangus ir dažnai turi šalutinį poveikį, jei esate vyresnis nei 40.

Atvirai kalbant, abu yra visiškai nereikalingas. Vietoj to, aš galiu duoti jums keletą paprastų patarimų, kurie gali padėti jums mėgautis seksu ilgiau.

Aš taip pat manau, kad yra daug dezinformacija ten apie ankstyvos ejakuliacija klausimas ir geriausia praktika yra ne kaltinti save už ankstyvos ejakuliacija. Jei turite sunku patenkinti savo partnerį ir ejakuliacija nėra vyksta, kai jūs tikitės, tai gali būti ženklas, kad jūsų liaukinio audinio yra per daug hormono vadinamas testosterono gaminamas ji.

Anyway yra keletas variantų gydyti ankstyvos ejakuliacija suaugusiems.

"Pradžia ir pabaiga"

Jūs turėtumėte pabandyti ir kapitonas, kaip jūs "pradėti ir baigti", kuris padės jums išvengti ankstyvos ejakuliacija. Jūs turite sugebėti suprasti, kada esate pasiruošę ateiti ir pabandyti atidėti. Lengviausias būdas praktiškai tai masturbuotis, ir kai esate pakankamai sumanus, galite pabandyti jį su savo partneriu.

Jūs turėtumėte sugebėti atpažinti tikslią akimirką prieš orgazmą. Paprastai jis lydi dilgčiojimo pojūtis.
Jei manote, kad bet stimuliacija turėtų būti sustabdytas. Kai jautrumas sumažėja, stimuliavimas turėtų būti tęsiamas. Atkreipkite dėmesį, kaip ilgai jūs galite tai padaryti ir tada leisti sau baigti.

Šis "sustoti ir pradėti" metodas nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Jūsų erekcija gali gauti silpnesni; jame nėra nieko neįprasto. Eiti ir jūsų organas gaus kietesnis. Naudokite šias pauzes lytinių santykių metu, meilės ir bučinių.

Prezervatyvai su anestezijos

Benzokainas yra bespalvis vaistas, kuris veikia nervų varpos ir makšties labai panašios mados, kaip lengvas anestetikas. Jis sukuria numbing pojūtis daugumai žmonių per seksualinę veiklą. Nors jis yra labai veiksmingas kaip anestetikas, benzokainas taip pat naudojamas prezervatyvų, kurie yra skirti pratęsti lytinių santykių. Jei naudojama teisinga suma, ji gali padidinti laiką erekcija ir seksualinį malonumą.

Kai naudojate prezervatyvus su benzokainu, jums taip pat gali pasireikšti mažiau pojūtis ir lytinis potraukis, bet kai kurie vartotojai taip pat praneša apie nedidelį deginimą ar dilgčiojimą ant odos.
Benzokainas ar jums jaustis mažiau jautrus nei įprastai per Masturbacija, bet šis poveikis yra laikinas. Jis trunka tik 1-3 minučių.

Kai kurie žmonės sako, kad benzokainas neturėtų būti naudojamas ant varpos. Tai yra todėl, kad benzokainas nesukelia deginimo pojūtis ant vidinio paviršiaus varpos lytinių santykių metu. Yra pranešta apie sunkias alergines reakcijas , kurias sukelia prezervatyvai su benzokainu.

Pratimai penis sveikatos

Pratimai varpos sveikatai yra dar vienas puikus būdas vilkinti ejakuliacija. Šis metodas padeda stiprinti savo tarpvietės raumenis, taip pat žinomas kaip PC raumenys. Jei norite juos atrasti, nutraukti šlapinimosi Midstream suprasti pubococcygeus raumenis.

Atlikti pratimus varpos sveikatos 10 kartų kiekvieną kartą ir padaryti juos vėl, kaip ilgai, kaip jūs galite. Su laiku jūs galėsite tai padaryti ilgiau. Pabandykite atlikti tokius rinkinius 3 kartus per dieną. Rezultatai bus pastebimi per mėnesį. Ką turėtumėte daryti lytinių santykių metu? Kai jūs ketinate ejakuliato, pabandykite išspausti šiuos raumenis , kaip jūs įsisavina pradėti ir sustabdyti naudotis.

Natūralūs papildai

Natūralus sveikatos papildas taip pat gali būti daug padėti, su sąlyga, kad jis įsigijo patikimą tiekėją. Gamtos gynimo, kad susidoroti su ankstyvos ejakuliacija yra kliniškai įrodyta , kad užtikrinti ilgesnį, stipresnis, sunkiau erekcija. Be didinant buvimo galia jie taip pat padidinti savo orgazmą galia.
Dabar sakau, kad jūs nenorite kontroliuoti savo orgazmus!
Ir tai veikia taip pat, kaip tai skamba dėl kruopščiai atrinktų derinys vaistažolių seksualinės stiprikliai ir be jokio šalutinio poveikio nerimauti.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Fiziniai papildai ankstyvos ejakuliacija
Natūralūs papildai gali pridėti kitų privalumų, pavyzdžiui, padidėjęs lytinis potraukis, geriau ir stipresnis erekcija, ir lytinis potraukis. Kai vartojate papildus, Atminkite, kad produktas nėra skirtas visiems. Fiziniai papildai veikia tik tiems, kurie turi gerą erekcija, bet kenčia nuo ankstyvo ejaculations.

Jūs taip pat turėtų vengti bet recepto tabletes, kurios yra skirtos gydyti seksualinės sutrikimus. Tokiu atveju gydytojas gali paskirti saugią, natūralią alternatyvą.

Išvada: patvirtinta klinikinių tyrimų metu

Jums gali kilti klausimas, kas iš šių trijų metodų yra geriau. Iš tikrųjų visi jie yra geri, bet geriausia jų kombinacija. Keletas tyrimų rodo, kad apie 95% visų ankstyvos ejakuliacija suaugusiems atvejais gali būti gydomi tik naudojant šį derinį.

Sužinokite, kaip kontroliuoti savo ejakuliacija 


comments powered by Disqus