Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Peyronie ligos gydymo galimybės

Peyronie ligos gydymo galimybės. Koks yra geriausias gydymas?

Peyronie ligos gydymo galimybės. Koks yra geriausias gydymas? Asmenims, kurie kenčia nuo varpos kreivumo, yra keletas skirtingų Peyronie ligos gydymo galimybių, kurios gali būti naudingos sąlygai.

Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas?

Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas? Norėdami atsakyti į šį klausimą, mes turime Peržiūrėti visus Peyronie ligos gydymo galimybes ir rasti jų privalumus ir trūkumus. Štai keletas variantų, kad jūs galite apsvarstyti galimybę aptarti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas , jei atsitiktų kenčia nuo šios ligos. Jie apima chirurgines procedūras ir ne chirurginį gydymą Peyronie liga.

Leiskite dabar peržiūrėti šias gydymo galimybes išsamiai:

Vitaminų

Vitamins for Peyronie's Disease Treatment
Vitaminai Peyronie ligos gydymas
Nėra daug tyrimų, kaip vitaminai gali padėti jums, jei sergate Peyronie liga. Geras nykščio taisykle yra užtikrinti, kad jūs valgote labai sveiką mitybą. Tai apims daug vaisių, daržovės, liesos mėsos, žuvies, riešutų, sėklų, neskaldytų grūdų, ir pieno produktų.

Tai duos jums mitybos, kad jums reikia išlaikyti sveiką kūną ir tai tikriausiai padės jūsų Peyronie sutrikimas.

Vitaminas E

Yra vienas Vitaminas, kuris sako, kad gana sėkmingai gydant šią sąlygą ir, kad yra Vitaminas E. Kai kurie mokslininkai rodo, kad tie, kurie turi vitamino E trūkumą, dažnai serga Peyronie liga. Nėra galutinės nuorodos į tai, bet yra tarp vitamino E stoka ir tie, kurie kenčia nuo varpos kreivumą. Pasak daugelio tyrimų ir tyrimų, tai yra vienas iš geriausių vitaminų Peyronie liga.
Vitaminas E yra žinoma, kad padėtų išvengti rando audinį ir jis turi savybių, kurios padeda kraujo išsiplėtimas, todėl tai išlaiko kraujagysles geros sveikatos. Vitaminas E taip pat yra labai priešuždegiminis.
Tai nėra ištirta, kad puikus laipsnis, kaip gydymo Peyronie sutrikimo, bet ten buvo apie 1993, kad buvo pateikta ne JAV nacionalinio sveikatos instituto konferencijoje, kuri sakė, kad maždaug 99% asmenų, kurie buvo vitamino E, ataskaita buvo skausmo pagerėjimas, bet maždaug 70% daugiau nei 100 vyrų, kurie dalyvavo tyrime neturėjo jokių simptomų pokyčių po to, kai jie naudojami vitamino E.

Šio tyrimo rezultatai buvo nustatyti kaip nepatikimi, tačiau vis dar sakė, kad vitaminas E gali būti naudingas tiems, kurie kenčia nuo Peyronie ligos.

Vitaminas E tyrimai

Naujas tyrimas buvo atliktas sausio 2013 ir 70 vyrų, kurie kenčia nuo Peyronie liga buvo įtraukti į dvi gydymo grupes. Pirmos grupės asmenims buvo suteikta vitamino E ir kitų medžiagų, padedančių gydyti Peyronie sutrikimą. Viena medžiaga jiems buvo suteikta vadinamas Verapamil ir tai yra naudojama ištirpinti apnašas didėjimas.

Jie taip pat buvo suteikta tam tikrų vaistų uždegimas, taip pat skausmas. 2 grupės vaistai yra skirti vaistams, tačiau jiems nebuvo suteiktas joks Vitaminas E. Jie dalyvavo šioje programoje maždaug šešis mėnesius. Jie išgyveno skausmo vertinimą, varpos ultragarsą ir IIEF arba tarptautinį erekcijos funkcijos tyrimo indeksą.
Apnašų, kurios kaupiasi grupėje, sumažinimas buvo 50,2%, o 2-oje grupėje jis buvo sumažintas 35,8%. Grupėje vienas 96,6% vyrų buvo pagerinti savo varpos kreivumą, o tik 48,4% tų grupės 2 pagerėjo varpos kreivumą. Grupėje 1 IIEF balai pagerėjo didelis skirtumas. 2 grupėje padidėjo apnašų dydis.
Mokslininkai nurodė po šio tyrimo, kad Vitaminas D gali būti naudinga gydyti Peyronie liga ir padėjo sustabdyti ligos progresavimą. Mokslininkai rodo, kad naudojant vitamino E kartu su kitais metodais gali padėti gydyti šią sąlygą. Yra ir kitų gydymo galimybių, pavyzdžiui, elektros šoko bangų terapija, varpos ilgintuvai, vakuuminiai siurbliai, įpurškimo terapija, ir chirurgijos galimybes, kurios gali būti naudingiau nei tiesiog naudojant vitamino E.

Peyronie gydymo pratimai

Exercises for Peyronie's Disease Treatment
Pratimai Peyronie ligos gydymas
Tinkamas pratybų režimas gali būti naudingas padedant tiems, kurie nukentėjo nuo Peyronie ligos. Bet naudotis, kad jums atlikti ketina padėti jums likti sveikas ir gali būti naudinga jums sumažinti skausmą ar kitų problemų su sąlyga. Yra
keletas gydymo pratimai, kad jūs galite padaryti, kad varpos, kurie gali padėti sumažinti skausmą ir kitus klausimus, kad Jūs sergate yra nurodyta žemiau.
Svarbu pasitarti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, prieš pradėdami šių Peyronie gydymo pratimai , nes jūs nežinote, kurie iš jų gali būti naudinga, arba jei jie padės jums su jūsų individualios būklės.

Penis tempimo pratimai numeris vienas

Jums reikia suvokti varpos už varpos galvą. Tada traukite jį tiesiai iš savo kūno ir palaikykite 15 sekundžių ruožas ir tada grąžinti jį į atsipalaidavęs poziciją. Tada turite tai padaryti įvairiomis kryptimis, pavyzdžiui, žemyn, aukštyn, į kairę, ir į dešinę. Turite laikyti kiekvieną iš šių pozicijų 15 sekundžių.

Kai šie Peyronie gydymo pratimai buvo padaryti jums reikia masažuoti savo varpą, kol gausite erekciją. Jums reikia patraukti bosas varpos su smiliumi ir nykščio ir forma, kaip gerai ženklas ratą. Jums reikia taikyti spaudimą ir pieno varpos su ranka nuo jo pagrindo liaukų ir tada pakartokite šį 10 kartų.

Varpos tempimo pratimai numeris du

Jums reikia tepti tepalą prie varpos ir masažuoti, kol turėsite pusiau erekciją. Jums reikia suvokti varpos prie pagrindo su smiliumi ir nykščiu suformuoti gerai ženklas. Taikyti šiek tiek vidutinio spaudimo į varpą su pirštais. Pastumkite du pirštus į varpos veleną ir laikykite pakankamai spaudimo, kol varpos galva išsipučia krauju.

Kai jūs gaunate netoli galvos, jums reikia suvokti bazę su smiliumi ir nykščio savo priešingą ranką ir skaidrę žemyn link Glans srityje. Turite tęsti judesį, naudodami abi savo rankas. Jūs turėtumėte padaryti 100 pakartojimų šių Peyronie gydymo pratimai pradžioje ir tada dirbti iki 200 pakartojimų. Jums reikia nustoti naudotis, jei manote, kaip jums reikia ejakuliato.

Varpos praplėtimas numeris trys

Jums reikia naudoti savo ranką ir suvokti gležnas varpą į galvą ir taikyti pakankamai spaudimo, kad jūs galite laikyti jį leisti kraujo tekėjimą. Jums reikia traukti jį pirmyn ir ruožas kiek galite. Jums reikia surengti šį ruožas maždaug trijų iki penkių minučių.

Po to jums reikia pailsėti apie 1 minutę ir pakartokite šį Peyronie gydymo metu. Kitą kartą jums tai padaryti jums reikia traukti jį žemyn, aukštyn, į kairę, ir į dešinę, tada pakartokite visą procesą.

Peyronie ligos chirurgija

Surgery for Peyronie's Disease Treatment
Chirurginis Peyronie ligos gydymas
Chirurgija paprastai yra Paskutinė galimybė, kai kalbama apie Peyronie liga, tačiau ji gali būti naudinga, kai kuriais atvejais. Štai keletas chirurginių parinkčių , kurios paprastai atliekamos šiai ligai.

Tunica Albuginea Plication

Yra plonas sluoksnis audinio, kuris apgaubia varpos dalį, vadinamą corpora cavernosa ir mes vadiname tai kaip Tunica albuginea srityje.
Uostai plotas yra akytasis audinys ir šioje srityje užpildo kraujo, kai vyrai turi erekciją.
Plokštelė sudarys viduje Tunica albuginea srityje. Chirurgas ištiesinti varpos atsižvelgiant porcijomis Tunica albuginea ir lankstymo tai priešingoje pusėje varpos kreivumą. Kai kuriais atvejais dalys bus pašalintos. Plotas tada susiuvami ir tai apsaugo varpą tiesiai.

Skiepijant ir apnašas pjūvis

Jei sąlyga yra gana sunki, tada ši Peyronie ligos operacija kartais atliekama. Norėdami, kad varpos tiesiai vėl chirurgas supjaustyti apnašas indėliai ir tada užpildyti šią erdvę su odos audinio transplantato. Transplantato gali ateiti iš kito žmogaus ar gyvūno.

Implantas

Implantas iš esmės yra varpos protezas. Jei vyras kenčia nuo erekcijos sutrikimo , taip pat Peyronie sutrikimo, jie gali nuspręsti, kad varpos protezas arba implantas įkištas. Ši procedūra bus pašalinti corpora cavernosa srityje ir įdėti implantų cilindrai šioje srityje, kuri ištiesina iš varpos.
Siurblys ir skysčio rezervuaras taip pat gali būti dedamas į kapšelį plotas, kuris naudojamas pripūsti varpos implantas. Kai vyras nori erekcija jie tiesiog aktyvuoti siurblį ir tai bus pakartotinai išleisti kai skystis iš rezervuaro plotas balionai. Kai vyras nenori erekcija nebėra skystis teka atgal į rezervuaro srityje.

Peyronie ligos operacijos komplikacijos ir šalutinis poveikis

Peyronie ligos operacijos tipas, kuris yra atliekamas, bus visi priklausys nuo žmogaus anatomija ir ligos tipą, kad jie. Gali būti varpos jautrumo praradimas arba kai kurių varpos sutrumpinimas po procedūrų atlikimo. Komplikacijos gali būti varpos skausmas , taip pat erekcijos disfunkcija, kai kuriais atvejais.

Varpos injekcijos

Injections for Peyronie's Disease Treatment
Gydymas Peyronie liga
Kai kuriais atvejais, vaistas gali būti švirkščiamas į varpą , kuri gali padėti gydyti varpos kreivumą. Šis vaistas bus švirkščiamas į plokštelės plotą. Dvi medžiagos, kurios dažnai vartojamos, yra interferonas ir verapamilis. Tai padeda sustabdyti kolageno vystymąsi varpą, nes šis baltymas yra tai, kas sudaro plokštelę. Jie taip pat gali padėti padaryti plokštelę mažesnį. Yra
požymių, tačiau iš pranešimų, kad šių dviejų injekcijų terapija nėra taip naudinga, kaip kai kurie kiti ne chirurginio gydymo Peyronie liga.
FDA arba JAV maisto ir vaistų administracija patvirtino injekcinius vaistus Peyronie liga gruodžio 2013, kuris yra vadinamas xiaflex. Šis vaistas gavo leidimą gydyti Peyronie ligą. Šis vaistas skiriamas gydymo kursu, kuris trunka keturis ciklus jūsų sveikatos priežiūros specialistas. Jis parodė kai kurie žada gydant varpos kreivumą.

Kitas variantas, kad kartais yra naudojamas hialurono rūgštis. Buvo nustatyta , kad ji padeda sumažinti uždegimą varpos srityje. Vyrai, kad nuvyko į studiją 2016 kaip pranešė leidinyje seksualinės medicinos, sakė, kad tie, kurie gavo šią rūgštį injekcijos kartą per savaitę per 10 savaičių laikotarpį buvo plokštelė dydis, kuris sumažėjo maždaug pusė vyrų, kurie dalyvavo tyrime.

Varpos kreivumą taip pat buvo sumažintas maždaug 10 laipsnių daugelyje asmenų. Vyrai taip pat nurodė, kad pagerėjo seksualinis pasitenkinimas ir geresnė erekcija.

Varpos traukos įtaisas

Device for Peyronie's Disease Treatment
Prietaisas Peyronie ligos gydymas
Traukos įtaisai dabar dažnai naudojami gydyti varpos kreivumą. Šie prietaisai yra vadinami varpos extender, nes jie yra naudojami ruožas varpos įgyti daugiau ilgis varpos per tam tikrą laiką.

Ši varpos traukos priemonė Peyronie ligai gydyti turi būti dėvima maždaug nuo 6 iki 9 valandų per dieną ir gali padėti ištiesinti varpą. Prietaisas veiks labai efektyviai, jei jis bus dėvimas ilgesnį laiką.
Tai gali būti šiek tiek sudėtinga nešioti, bet ji dažnai laikoma geriausia galimybe gydyti Peyronie liga.
Kliniškai įrodyta , kad varpos traukos prietaisas, skirtas Peyronie ligai gydyti, yra naudingas daugeliui žmonių. Daug klinikinių tyrimų buvo padaryta siekiant patvirtinti, kad traukos prietaisai veiksmingumą gydyti varpos kreivumą.

Santrauka

Tai yra kai kurie iš labiausiai žinomų ir patikimų Peyronie ligos gydymo galimybės. Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas? Tai yra sudėtingas klausimas, kurį turi spręsti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Be operacijos, taip pat yra galimybių ne chirurginio gydymo Peyronie liga , ir kai kurie gali dirbti geriau nei kiti jūsų individualiam klausimui.

Tačiau reikia pažymėti, kad varpos traukos įtaisas paskutinius klinikinius tyrimus gavo daugybę patvirtinimų ir dabar rekomenduojamas kaip geriausias Peyronie ligos gydymo būdas daugumai sveikatos priežiūros specialistų.

Gaukite geriausią varpos traukos įtaisą 


comments powered by Disqus