Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Peyronie ligos gydymo galimybės

Peyronie ligos gydymo galimybės. Koks yra geriausias gydymas po 40 metų?

Peyronie ligos gydymo galimybės. Koks yra geriausias gydymas po 40 metų? 

Peyronie ligos supratimas

Peyronie liga, būklė, kuria pirmiausia serga vyresni nei 40 metų vyrai, pasižymi pluoštinio rando audinio, arba apnašų, išsivystymu varpoje. Ši būklė gali sukelti varpos kreivumą, sukeldama fizinį diskomfortą ir psichologinę kančią. Peyronie ligos subtilybių supratimas yra labai svarbus tiems, kurie ieško veiksmingų gydymo galimybių.

Peyronie ligos priežastys

Tiksli Peyronie ligos priežastis išlieka neaiški, tačiau ji dažnai siejama su varpos mikro traumomis, kurios gali atsirasti seksualinės veiklos ar kitų varpos streso formų metu. Šie mikro sužalojimai sukelia nenormalų gijimo atsaką, dėl kurio susidaro apnašos ant tunica albuginea, pluoštinio audinio, kuris supa varpos erekcijos kameras.
Kai rando audinys kaupiasi, jis gali sukurti nelankstumo sritis, dėl kurių erekcijos metu varpa gali sulenkti ar išlenkti. Šis kreivumas gali svyruoti nuo lengvo iki sunkaus, o jo poveikis apima ne tik fizinę sritį, bet ir daro įtaką seksualinei funkcijai, savigarbai ir bendrai gyvenimo kokybei.

Peyronie ligos simptomai

Dažni Peyronie ligos simptomai yra skausmas erekcijos metu, apčiuopiamas gumbas ar kietas audinys po oda ir, žinoma, pastebimas varpos kreivumas. Kai kuriais atvejais kreivumas gali išsivystyti palaipsniui, todėl asmenims sunku tiksliai nustatyti, kada būklė iš pradžių pasireiškė.

Nereikėtų nuvertinti psichologinės Peyronie ligos rinkliavos. Vyrai gali patirti nerimą, depresiją ir pasitikėjimo savimi sumažėjimą dėl susirūpinimo savo išvaizda ir seksualine veikla. Intymūs santykiai gali būti įtempti, dar labiau pabrėžiant, kad svarbu laiku ir veiksmingai gydytis.

Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas po 40 metų?

Asmenims, kenčiantiems nuo varpos kreivumo, yra keletas skirtingų Peyronie ligos gydymo galimybių, kurios gali būti naudingos būklei.

Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas? Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime peržiūrėti visas Peyronie ligos gydymo galimybes ir rasti jų privalumus ir trūkumus. Štai keletas variantų, kuriuos galite apsvarstyti aptardami su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, jei sergate šia liga. Jie apima ir chirurgines procedūras, ir ne chirurginį Peyronie ligos gydymą.

Ar Peyronie liga gali būti išgydyta?

Nors gali būti, kad nėra galutinio Peyronie ligos išgydymo, yra įvairių gydymo būdų , kaip valdyti simptomus ir pagerinti varpos funkciją. Gydymo pasirinkimas priklauso nuo būklės sunkumo, individualių pageidavimų ir sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų.
Labai svarbu, kad Peyronie liga sergantys asmenys konsultuotųsi su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, kad nustatytų tinkamiausią ir veiksmingiausią veiksmų eigą jų konkrečiu atveju.
Dabar išsamiai apžvelkime šias gydymo galimybes.

Vitaminų

Vitamins for Peyronie's Disease Treatment
Vitaminai Peyronie ligos gydymui
Nėra daug tyrimų, kaip vitaminai gali jums padėti, jei sergate Peyronie liga. Gera nykščio taisyklė yra užtikrinti, kad valgytumėte labai sveiką mitybą. Tai apims daug vaisių, daržovių, liesos mėsos, žuvies, riešutų, sėklų, neskaldytų grūdų ir pieno produktų.

Tai suteiks jums mitybą, kurios jums reikia norint išlaikyti sveiką kūną, ir tikriausiai padės jūsų Peyronie sutrikimui.

Vitaminas E

Yra vienas vitaminas, kuris, kaip teigiama, yra gana sėkmingas gydant šią būklę, ir tai yra vitaminas E. Kai kurie mokslininkai nurodo, kad tie, kurie turi vitamino E trūkumą, dažnai turi Peyronie ligą. Nėra galutinio ryšio su tuo, tačiau yra ryšys tarp vitamino E trūkumo ir tų, kurie kenčia nuo varpos kreivumo. Remiantis daugeliu tyrimų ir tyrimų, tai yra vienas geriausių vitaminų Peyronie ligai.
Yra žinoma, kad vitaminas E padeda išvengti randų audinio ir turi savybių, kurios padeda išsiplėsti kraujui, todėl tai palaiko kraujagyslių sveikatą. Vitaminas E taip pat yra labai priešuždegiminis.
Tai nėra labai ištirta kaip Peyronie sutrikimo gydymas, tačiau 1993 m. JAV Nacionalinio sveikatos instituto konferencijoje buvo pateikta ataskaita, kurioje teigiama, kad maždaug 99% asmenų, vartojusių vitaminą E, skausmas pagerėjo, tačiau maždaug 70% iš daugiau nei 100 tyrime dalyvavusių vyrų neturėjo jokių simptomų pokyčių po to, kai jie vartojo vitaminą E.

Šio tyrimo rezultatai buvo nustatyti kaip nepatikimi, tačiau vis tiek buvo teigiama, kad vitaminas E gali būti naudingas tiems, kurie kenčia nuo Peyronie ligos.

Vitamino E tyrimai

Naujas tyrimas buvo atliktas 2013 m. Sausio mėn ., O 70 vyrų, sergančių Peyronie liga, buvo suskirstyti į dvi gydymo grupes. Tiems, kurie priklausė pirmajai grupei, buvo skiriamas vitaminas E ir kitos medžiagos, padedančios gydyti Peyronie sutrikimą. Viena medžiaga, kuri jiems buvo duota, vadinama Verapamiliu, ir tai naudojama apnašų kaupimuisi ištirpinti.

Jiems taip pat buvo skirti kai kurie vaistai uždegimui ir skausmui gydyti. 2 grupės asmenims skiriami vaistai, tačiau jiems nebuvo duota jokio vitamino E. Jie dalyvavo šioje programoje maždaug šešis mėnesius. Jiems buvo atliktas skausmo įvertinimas, varpos ultragarsas ir IIEF arba tarptautinis erekcijos funkcijos tyrimas.
Pirmoje grupėje apnašų kaupimasis sumažėjo 50,2 proc., o 2-oje grupėje – 35,8 proc. Pirmoje grupėje 96.6% vyrų pagerėjo varpos kreivumas, o tik 48.4% 2 grupės vyrų pagerėjo varpos kreivumas. 1 grupėje IIEF balai pagerėjo dideliu skirtumu. 2 grupėje padidėjo plokštelės dydis.
Mokslininkai po šio tyrimo nurodė, kad vitaminas D gali būti naudingas gydant Peyronie ligą ir padėjo sustabdyti ligos progresavimą. Tyrėjai nurodo, kad vitamino E vartojimas kartu su kitais metodais gali padėti gydyti šią būklę. Yra ir kitų gydymo galimybių, tokių kaip elektros smūgio bangų terapija, varpos prailgintuvai, vakuuminiai siurbliai, injekcijų terapija ir chirurgijos galimybės, kurios gali būti naudingesnės nei tiesiog vitamino E naudojimas.

Peyronie gydymo pratimai

Exercises for Peyronie's Disease Treatment
Pratimai Peyronie ligos gydymui
Tinkamas mankštos režimas gali būti naudingas padedant tiems, kurie sirgo Peyronie liga. Bet koks pratimas, kurį atliksite, padės jums išlikti sveikiems ir gali būti naudingas mažinant skausmą ar kitas su šia būkle susijusias problemas.
Yra keletas gydymo pratimų, kuriuos galite atlikti varpai, kurie gali padėti sumažinti skausmą ir kitas problemas, nuo kurių kenčiate, nurodyta žemiau.
Prieš atlikdami šiuos Peyronie gydymo pratimus , svarbu pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, nes nežinote, kurie iš jų gali būti naudingi, ar jie padės jums išspręsti jūsų individualią būklę.

Varpos tempimo pratimas numeris vienas

Turite sugriebti varpą už varpos galvos. Tada ištraukite jį tiesiai iš kūno ir 15 sekundžių palaikykite tempimą, o tada grąžinkite į atsipalaidavusią padėtį. Tada turite tai padaryti įvairiomis kryptimis, pavyzdžiui, žemyn, aukštyn, į kairę ir į dešinę. Kiekvieną iš šių pozicijų turite laikyti 15 sekundžių.

Atlikę šiuos Peyronie gydymo pratimus , turite masažuoti varpą, kol atsiras erekcija. Turite sugriebti varpos bosą smiliumi ir nykščiu ir suformuoti apskritimą, panašų į "okay" ženklą. Turite taikyti spaudimą ir melžti varpą ranka nuo jos pagrindo iki liaukų ir tada pakartoti tai 10 kartų.

Varpos tempimo pratimas numeris du

Ant varpos turite patepti tepaline alyva ir masažuoti, kol turėsite pusiau erekciją. Norėdami suformuoti gerą ženklą, turite sugriebti varpą prie pagrindo smiliumi ir nykščiu. Pirštais šiek tiek vidutiniškai spauskite varpą. Stumkite dviem pirštais žemyn varpos veleną ir laikykite pakankamai slėgio, kol varpos galva išsipūs krauju.

Kai priartėsite prie galvos, turite sugriebti pagrindą smiliumi ir priešingos rankos nykščiu ir slysti žemyn link galvos srities. Turite tęsti judesį abiem rankomis. Pradžioje turėtumėte atlikti 100 šių Peyronie gydymo pratimų pakartojimų, o tada atlikti iki dviejų šimtų pakartojimų. Turite nutraukti pratimą, jei jaučiate, kad jums reikia ejakuliacijos.

Varpos ruožas numeris trys

Turite naudoti ranką ir sugriebti suglebusią varpą prie galvos ir daryti pakankamą spaudimą, kad galėtumėte ją laikyti, kad kraujas tekėtų. Jums reikia jį ištraukti į išorę ir ištiesti toli, kiek galite. Šį ruožą reikia laikyti maždaug nuo trijų iki penkių minučių.

Po to, kai tai padarysite, turite pailsėti maždaug 1 minutę ir tada pakartoti šį Peyronie gydymo pratimą. Kai kitą kartą tai padarysite, turite jį patraukti žemyn, aukštyn, į kairę ir į dešinę, tada pakartoti visą procesą.

Peyronie ligos chirurgija

Surgery for Peyronie's Disease Treatment
Peyronie ligos gydymo chirurgija
Chirurgija paprastai yra paskutinė galimybė, kai kalbama apie Peyronie ligą, tačiau kai kuriais atvejais ji gali būti naudinga. Štai keletas chirurginių variantų , kurie paprastai atliekami šiai ligai.

Tunica Albuginea Plication

Yra plonas audinio sluoksnis, kuris apgaubia varpos dalį, vadinamą akytkūniais , ir mes šią sritį vadiname tunica albuginea.
Kaverninė sritis yra pūkuotas audinys ir ši sritis prisipildo kraujo, kai vyras turi erekciją.
Plokštelė susidarys tunica albuginea srities viduje. Chirurgas ištiesins varpą, paimdamas tunikos albuginea dalis ir sulankstydamas ją priešingoje varpos kreivumo pusėje. Kai kuriais atvejais porcijos bus pašalintos. Tada sritis susiuvama ir tai išlaiko varpą tiesią.

Skiepijimas ir apnašų pjūvis

Jei būklė yra gana sunki, kartais atliekama ši Peyronie ligos operacija . Kad varpa vėl būtų tiesi, chirurgas supjaustys į apnašų nuosėdas ir tada užpildys šią erdvę odos audinio transplantatu. Transplantatas gali būti gautas iš kito žmogaus ar gyvūno.

Implantas

Implantas iš esmės yra varpos protezas. jei vyras kenčia nuo erekcijos disfunkcijos, taip pat Peyronie sutrikimo, jis gali nuspręsti įdėti varpos protezą ar implantą. Ši procedūra pašalins akytkūnio sritį ir į šią vietą įdės implantų cilindrus, kurie ištiesina varpą.
Pompa ir skysčio rezervuaras taip pat gali būti dedami į kapšelio sritį, kuri naudojama varpos implantui pripūsti. Kai vyras nori erekcijos, jis tiesiog įjungia siurblį ir tai vėl išleis šiek tiek skysčio iš rezervuaro srities į cilindrus. Kai vyras nebenori erekcijos, skystis teka atgal į rezervuaro sritį.

Peyronie ligos operacijos komplikacijos ir šalutinis poveikis

Atliktos Peyronie ligos operacijos tipas priklausys nuo žmogaus anatomijos ir ligos, kurią jie turi. Po procedūrų gali būti varpos jautrumo praradimas arba tam tikras varpos sutrumpėjimas . Komplikacijos gali apimti varpos skausmą , taip pat kai kuriais atvejais erekcijos disfunkciją.

Varpos injekcijos

Injections for Peyronie's Disease Treatment
Peyronie ligos gydymo injekcijos
Kai kuriais atvejais į varpą gali būti švirkščiami vaistai , kurie gali padėti gydyti varpos kreivumą. Šis vaistas bus švirkščiamas į plokštelės plotą. Dvi dažnai naudojamos medžiagos yra interferonas ir Verapamilis. Tai padeda sustabdyti kolageno vystymąsi varpoje, nes šis baltymas sudaro apnašas. Jie taip pat gali padėti sumažinti plokštelę.
Tačiau iš pranešimų matyti, kad šie du injekciniai gydymo būdai nėra tokie naudingi kaip kai kurie kiti nechirurginiai Peyronie ligos gydymo būdai.
FDA arba JAV maisto ir vaistų administracija 2013 m. gruodį patvirtino injekcinį vaistą nuo Peyronie ligos , vadinamą Xiaflex. Šis vaistas gavo patvirtinimą gydyti Peyronie ligą. Šį vaistą jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas skiria gydymo kursuose, kurie trunka keturis ciklus. Tai parodė tam tikrą pažadą gydant varpos kreivumą.

Kitas kartais naudojamas variantas yra hialurono rūgštis. Nustatyta , kad tai padeda sumažinti uždegimą varpos srityje. Vyrai, kurie 2016 m. dalyvavo tyrime, kaip pranešta "Journal of Sexual Medicine", sakė, kad tiems, kurie gavo šią rūgšties injekciją kartą per savaitę per 10 savaičių laikotarpį, plokštelės dydis sumažėjo maždaug pusei tyrime dalyvavusių vyrų.

Daugelio asmenų varpos kreivumas taip pat sumažėjo maždaug 10 laipsnių . Vyrai taip pat nurodė, kad jiems pagerėjo seksualinis pasitenkinimas ir pagerėjo erekcija.

Varpos traukos įtaisas

Device for Peyronie's Disease Treatment
Peyronie ligos gydymo prietaisas
Traukos įtaisai dabar dažnai naudojami varpos kreivumui gydyti. Šie prietaisai vadinami varpos ilgintuvu, nes jie naudojami varpai ištempti, kad laikui bėgant varpa pailgėtų.

Šį varpos traukos prietaisą, skirtą Peyronie ligai, reikia dėvėti maždaug nuo 6 iki 9 valandų kiekvieną dieną ir jie gali padėti ištiesinti varpą. Prietaisas veiks labai efektyviai, jei jis bus dėvimas ilgesnį laiką.
Tai gali būti šiek tiek sudėtinga dėvėti, tačiau dažnai manoma, kad tai yra geriausias būdas gydyti Peyronie ligą.
Kliniškai įrodyta , kad varpos traukos įtaisas Peyronie ligai gydyti yra naudingas daugumai žmonių. Buvo atlikta daugybė klinikinių tyrimų , siekiant patvirtinti traukos prietaisų, skirtų varpos kreivumui gydyti, veiksmingumą.

Tradicinio gydymo iššūkiai

Nors egzistuoja tradiciniai Peyronie ligos gydymo būdai, jie neapsieina be iššūkių ir trūkumų. Labai svarbu išnagrinėti šiuos apribojimus, kad būtų galima išsamiai suprasti galimų parinkčių kraštovaizdį.

Geriamųjų vaistų šalutinis poveikis

Vienas iš pagrindinių tradicinių gydymo būdų yra geriamųjų vaistų, tokių kaip kolagenazė arba kalio para-aminobenzoatas (Potaba), vartojimas. Tačiau šių vaistų veiksmingumas skiriasi priklausomai nuo asmenų, ir jie gali turėti šalutinį poveikį , pvz., Diskomfortą virškinimo trakte ar alergines reakcijas. Be to, ne visi vyrai teigiamai reaguoja į geriamuosius vaistus, todėl būtina ištirti alternatyvius metodus.

Injekcijų diskomfortas

Tiesioginės vaistų injekcijos į plokštelę ar varpos audinį yra dar vienas gydymo būdas. Šiose injekcijose gali būti verapamilio ar interferono, tačiau procesas gali būti invazinis ir nepatogus. Be to, gali prireikti dažnų injekcijų, o tai kelia iššūkių asmenims, vengiantiems adatų, arba tiems, kurie ieško mažiau įkyrių sprendimų.

Chirurginių intervencijų rizika

Esant sunkiam kreivumui arba kai kiti gydymo būdai pasirodo neveiksmingi, gali būti svarstomos chirurginės galimybės, tokios kaip varpos plikinimas ar persodinimas. Nors šios procedūros gali suteikti reikšmingų korekcijų, jos taip pat kelia būdingą riziką , tokią kaip infekcija, pojūčių pokyčiai ar erekcijos disfunkcija. Atsigavimo laikotarpis ir galimas poveikis lytinei funkcijai daro operaciją mažiau patraukliu pasirinkimu daugeliui vyrų.

Trūkumai ir šalutinis poveikis

Be konkrečių iššūkių, susijusių su kiekvienu gydymo būdu, tradiciniai metodai turi bendrų trūkumų. Tai gali būti ribotas sėkmės rodiklis, atkryčio galimybė ir finansinė našta, susijusi su medicininėmis procedūromis. Be to, psichologinis stresas atliekant operaciją ar patiriant nepageidaujamas reakcijas į vaistus gali dar labiau sustiprinti emocinę naštą, kurią jau sukelia Peyronie liga.

Challenges of Traditional Treatments
Tradicinio gydymo iššūkiai

Varpos traukos prietaisų pranašumai vyresniems nei 40 metų vyrams

Pastaraisiais metais varpos traukos prietaisai pasirodė kaip moderni ir neinvazinė alternatyva vyrams, siekiantiems spręsti Peyronie ligos iššūkius, ypač tiems, kurie priklauso 40 metų ir vyresniems amžiaus grupei. Šie prietaisai siūlo daugybę privalumų, kurie išskiria juos iš tradicinių gydymo būdų, todėl jie yra patrauklus pasirinkimas daugeliui asmenų, kuriuos galima lengvai pastebėti susijusiuose varpos traukos prietaisų forumuose.

  • Neinvaziškumas ir komfortas: Varpos traukos prietaisai veikia paprastu principu - laikui bėgant jie švelniai ištempia varpą, skatindami palaipsniui mažinti kreivumą. Skirtingai nuo chirurginių intervencijų ar injekcijų, šie prietaisai neapima invazinių procedūrų, todėl sumažėja komplikacijų ir diskomforto rizika. Vyresni nei 40 metų vyrai dažnai vertina neinvazinį šių prietaisų pobūdį, nes tai atitinka jų pirmenybę procedūroms, kurios yra švelnios ir lengvai įtraukiamos į jų kasdienį gyvenimą.
  • Lengva naudoti: Varpos traukos įtaisai yra sukurti taip, kad būtų patogūs vartotojui, todėl asmenys gali juos naudoti savo namų privatume. Su aiškiomis instrukcijomis ir reguliuojamais nustatymais šiuos įrenginius galima pritaikyti skirtingiems kreivumo ir asmeninio komforto lygiams. Dėl šio paprastumo ir pritaikomumo jie ypač patrauklūs vyresniems nei 40 metų vyrams, kurie gali rinktis diskretišką ir patogų gydymo būdą.
  • Galimybė pagerinti seksualinę funkciją: Be fizinių Peyronie ligos aspektų sprendimo, varpos traukos prietaisai gali prisidėti prie geresnės seksualinės funkcijos. Palaipsniui koreguodami varpos kreivumą, šie prietaisai gali sustiprinti erekciją ir bendrą seksualinį pasitenkinimą. Ši dviguba ligos gydymo nauda, tuo pačiu teigiamai veikiant seksualinę sveikatą, padidina vyrų, ieškančių visapusiškų sprendimų, patrauklumą.
  • Pritaikomumas namuose: Varpos traukos prietaisai suteikia gydymo namuose lankstumą, leidžiantį asmenims įtraukti terapiją į savo kasdienybę. Ši funkcija ypač vertinga vyresniems nei 40 metų vyrams, kurie gali turėti užimtą tvarkaraštį arba pageidauja, kad būtų patogiau savarankiškai valdyti gydymą.
  • Psichologinė gerovė: Diskretiškas ir neįkyrus varpos traukos prietaisų pobūdis gali prisidėti prie geresnės psichologinės savijautos. Vyrai gali patirti sumažėjusį nerimą ir stresą, susijusį su šia liga, skatindami teigiamą mąstyseną ir pasitikėjimą savo gebėjimu veiksmingai kovoti su Peyronie liga.

Santrauka: raskite geriausią Peyronie ligos gydymą po 40 metų

Tai yra keletas labiausiai žinomų ir patikimiausių Peyronie ligos gydymo galimybių. Koks yra geriausias Peyronie ligos gydymas? Tai sudėtingas klausimas, kurį turi spręsti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Be operacijos, taip pat yra nechirurginio Peyronie ligos gydymo galimybių, o kai kurios gali veikti geriau nei kitos jūsų individualiai problemai.

Visapusiškas požiūris į gydymą

Varpos traukos prietaisai siūlo visapusišką požiūrį į Peyronie ligą , laikui bėgant švelniai koreguodami varpos kreivumą. Skirtingai nuo tradicinių metodų su jiems būdingais iššūkiais, šie prietaisai teikia pirmenybę neinvaziškumui, patogumui ir naudojimo paprastumui, suderindami su daugelio vyresnių nei 40 metų vyrų, ieškančių veiksmingų sprendimų, pageidavimais.

Pasitikėjimo ir gerovės atkūrimas

Be fizinės naudos, varpos traukos prietaisai padeda atkurti pasitikėjimą savimi ir bendrą savijautą. Diskretiškas gydymo namuose pobūdis sprendžia psichologinę Peyronie ligos naštą, skatindamas teigiamą mąstyseną ir įgalindamas asmenis aktyviai dalyvauti jų gijimo procese.

Suasmenintas kelias į atsigavimą

Pripažindami, kad kiekvieno žmogaus kelionė su Peyronie liga yra unikali, varpos traukos prietaisai siūlo pritaikomą ir pritaikomą gydymo galimybę. Dėl reguliuojamų nustatymų ir patogaus dizaino šie prietaisai patenkina įvairius poreikius, todėl vartotojai gali pritaikyti savo gydymo planus pagal savo komforto lygį ir pageidavimus.

Kitas žingsnis: kontroliuoti savo sveikatą

Jei esate vyresnis nei 40 metų vyras, kovojantis su Peyronie liga, laikas kontroliuoti savo sveikatą. Pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistais, kad aptartumėte savo simptomus ir ištirtumėte tinkamiausias gydymo galimybes, ypatingą dėmesį skiriant galimai varpos traukos prietaisų įtraukimo į savo planą naudai.
Reikėtų pažymėti, kad varpos traukos prietaisas gavo daugybę patvirtinimų naujausiuose klinikiniuose tyrimuose ir dabar dauguma sveikatos priežiūros ekspertų jį rekomenduoja kaip geriausią Peyronie ligos gydymo būdą .
Gaukite geriausią varpos traukos įtaisą 


comments powered by Disqus