Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikatai  /  Padidinti spermos be vaistų

Padidinti spermos be vaistų

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Padidinti spermos be vaistų

Pagerinti vyrų vaisingumą

Tikėkite arba ne, galima pagerinti vyrų vaisingumą. Taip, tai galima padidinti pastojimo, beveik kiekvienas žmogus tikimybę. Tai nereikia tam tikros specifinės žinios, kurios yra gera žinia vyrai svajoja apie vaikus. Vyrų vaisingumą lemia spermos ląstelių žmogus turi, ejakuliacijos metu. Šiuo metu medicinos produktus rinkoje daug šiandien tą pažadą efektą didinant spermos.

Padidinti spermos be vaistų

Didelė dalis šių vaistų yra žolių, bet kuriuose yra potencialiai pavojingų ingredientų kaip Yohimbe pvz (Afrikos Yohimbe medžio žievė). Taip pat jie yra per brangu, jei norite juos naudoti nuolat. Taigi bus geriau rasti dar vienas veiksmingas būdas padidinti spermos skaičius. Augalinių maisto ir papildų, pavyzdžiui, moliūgų sėklų ir saw palmetto gali padėti jums palaikyti jūsų vaisingumui ir prostatos sveikatai, o cinko gali pagerinti spermos kiekį ir kokybę. Nepaisant to, jums neprireiks nei brangių tablečių padidinti spermos skaičius!

Ar įmanoma padidinti spermos be vaistų? Jei reguliariai daryti pratimus, tai visai įmanoma. Pavyzdžiui, šis metodas yra PC (pubococcygeus raumenų) pratimus (Kūginiai). Jie gali būti naudinga, jei žmogus nori padidinti spermos skaičius. Šie spermos pratimai pateikiami padidinti vyrų fertiliy ir net padidinti vyrų orgazmą! Būdamas fiziškai aktyvus ir vykdydamos nuolat yra didelis žingsnis gerinant visų aspektų lytinį gyvenimą. Taip pat gali padėti sveika mityba visų pirma susideda iš vaisių ir daržovių, taip pat gerti daug vandens. Pieno produktai yra žinoma, kad padėti vyrams gamina daugiau spermos. Žinant, kad apie 95 % spermos kiekis priklauso vandens, jūs aiškiai suprasite, kad trūksta vandens, jūsų kūnas bus pastebimai sumažinti savo apkrovos dydį.

Dažnio jūsų ejaculations gali nustatyti spermos apimtis , gaminti. Tai dar svarbus faktorius. Jeigu turite lytinių santykių 2 - 3 kartus per dieną, spermos kiekis bus žymiai mažiau, nei ji yra, kai jūs turite tik vienas orgazmas per dieną. Bet neturi patirties seksualinis susilaikymas ilgiau nei 3 dienas. Tai nepadės padidinti savo spermos tūris; Šis faktas yra tiesiog poveikio. Abstinencijos kartu su apvadu metodus gali dirbti gerai ir jums bus geras spermos ejakuliacija.

Apvadu yra speciali procedūra, kai jums pasiekti orgazmo taško ir sustabdyti vietoj ejakuliacija. Keletas tokių pertraukų metu seksas ar masturbacija seks didelis krūvis ir įspūdingas pastojimo tikimybę! Spermos pratimai, kegels, apvadu ir visi paminėti aukščiau bus Rodyti jūsų sekso jūs niekada nebuvo patyręs.

Spermos pratimai

Nėra lengva sekti vadovais, pateikiama informacija apie spermos pratimai su žingsnis po žingsnio padidinti spermos ir tokiu būdu pagerinti vyrų vaisingumą. Nuosekliai vykdyti daro jį galima padidinti vidutinis ejakuliato kiekis 1,5-4ml į įspūdingą sumą daugiau nei 10 ml. Geras spermos pratybų programa taip pat gali būti papildomos informacijos dėl kai kurių prieinamą papildų ir maisto galite įsigyti, kuris gali pranokti rezultatų jokių esamų tabletes, didinant spermos kiekis, bet ne mažiau išlaidų.

Rasti geriausi pratimai vyrams 


comments powered by Disqus