Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė  /  Apetitas ir svorio netekimas

Apetito ir svorio netekimas

Apetito ir svorio netekimas 

Apetito ir svorio netekimas

Apetito ir svorio kritimas neatsiejami koja kojon. Negalite valdyti jūsų svorio netekimas be kontroliuoti savo apetitą. Čia mes ketiname kalbėti apie tai, kaip jūs galite padaryti tik tai. Mes taip pat kalbame apie mažo kaloringumo dietos svarbą.

Daugelis žmonių skaityti, tai jaučiasi, kad svorio netekimas yra neįmanoma, ir dar daugiau gali jau atsisakė. Nemanau, kad antrą svorio neįmanoma. Tai ir jūs turite jį jums numesti svorio. Tai tik laiko klausimas, jums valgyti teisė maisto produktų ir gauti kontroliuoti savo apetitą.

Apetitą ir alkio

Pakalbėkime apie skirtumą tarp apetitą ir alkio. Apetitas yra noras maisto. Tai yra būtent tai, ką jis skamba. Tai jūsų kūnas nori valgyti kažką. Tai gali būti iš nuobodulio ar tiesiog įpročiu darydamas kažką panašaus žiūri televizorių. Kita vertus, alkis yra cheminė reakcija į insulino lygis kraujyje. Paprasčiau tariant, kai insulino koncentracija pasiekia tam tikrą tašką, jūsų kūnas sako, atėjo metas valgyti. Nemažai cheminių reakcijų vykti ir galite pradėti jaustis alkanas. Visi žino labai bado jausmas nervingumas ir gal net šiek tiek šviesos vadovauja. Tai yra cheminės reakcijos dėl mažo insulino kiekis organizme rezultatas.

Mažo kaloringumo dieta yra būtina numesti svorio. Svarbu, kad jūs valgote mažiau kalorijų, nei jums vartoti, kai esate antsvorio. Tai, kaip galite prarasti svorio per tam tikrą laiką. Jūsų kūnas bus deginti riebalus vietoj kalorijas iš maisto. Mesti svorį visada turite valgyti mažiau kalorijų tada naudojate. Tai bus sukelti jūsų naudojant kalorijų, riebalų saugomi organizme. Rezultatas yra jūsų kelnių ir kitų drabužių, jausmas, šiek tiek plati. Tai, ką kiekvienas, kuris patyrė svorio žino labai gerai.

Kaip kontroliuoti savo apetitą?

Kaip valgyti mažiau kalorijų, kai apetitą nekontroliuojama? Tai yra daug antsvorį turinčių žmonių užduoda sau klausimą. Sprendimo dalis yra išmokti kontroliuoti savo apetitą. Jūs turite reteach save kaip valgyti. Tai ne kaip pamišęs, kaip atrodo. Savo naują sveiką gyvenimo būdą, reikės daug pokyčių.

Mityba yra tik vienas iš jų ir yra tikriausiai trupučio parduotuvėje už jus taip pat. Jūs turite sudeginti kalorijų ir vienintelis būdas tai padaryti yra pasinaudoti. Mokymasis savarankiškai kontroliuoti yra sunku, bet tai yra vertinga pamoka, kad visiems reikia. Esate ne pirmas ir tikrai nebus paskutinis, kuris praras ją pamatę tortą. Skirtumas yra, greitai turėsite jėgų pasakyti "ne" į tą tortą.

Išmokti kontroliuoti savo apetitą užima daug laiko. Dauguma žmonių turi įrankį, kuris padėtų jiems pakeliui. Ši priemonė būna apetitas slopintuvaiforma. Tai tau jėgų išmokti kontroliuoti savo apetitą. Tai išmoko praktika ir ji nebus pas tave per naktį.

Tai kodėl apetitas slopintuvai yra geras sprendimas. Jie tau galimybę galėtų suvaldyti apetitą, kuris yra pirmasis žingsnis siekiant kontroliuoti ją. Iš ten galėsite įveikti savo svorio netekimas tikslus galvą ant ir pagaliau galės padaryti teigiamus pokyčius savo gyvenime.

Sužinokite, kaip kontroliuoti savo apetitą 


comments powered by Disqus