Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Vaistai, didinantys ejakuliaciją

Vaistai, kurie didina ejakuliacija

Vaistai, kurie didina ejakuliacija 

Kas yra ejakuliacija?

Ejakuliacija yra procesas, kurio metu sperma yra išleidžiami iš patinų reproductory trakto per orgazmą. Tai natūralus tikslą vyrų seksualinės stimuliacijos ir galutiniame etape dėl natūralaus pastojimo.

Ejakuliacija daugeliu atvejų gali atsirasti spontaniškai miegant (paprastai per turintys "šlapias sapnas") ir kai kuriais retais atvejais, ji taip pat gali atsirasti dėl prostatos ligų.

Ejakuliacija problemos

Iš esmės yra 4 rūšių ejakuliacija problemos:

 • Anejaculation - tai ligos pobūdžio tais atvejais, kai asmuo negali ejakuliacija spermos. Pagal šio tipo vyrų kūno galite vis dar jaučiasi su orgazmu malonumą ir jų kūnai dar gali gaminti sperms bet metu kulminacijos, nėra spermos ateina lyg per varpą.
 • Dysejaculation - pagal šios rūšies ejakuliacija, asmuo gali gaminti spermos orgazmo metu bet ejakuliacijos metu, jiems gali tekti eiti per didelį skausmą. Proceso metu, asmuo gali tekti eiti per skausmingas deginimo pojūtis kirkšnyse, kai sperma yra ejaculated.
 • Retrogradinė ejakuliacija - šios rūšies ejakuliacijos sperma keliauja atgal kryptimi ir pasiekti į šlapimo pūslę, o ne išeina iš šlaplės. Šios rūšies ejakuliacijos problema yra rasti tiems vyrams, kurių skleroze arba diabetu sergančių pacientų. Nors šios rūšies ejakuliacija yra fiziškai nėra kenksmingas, bet tai įtakos vyrų nevaisingumo. Be to, asmuo galėtų patirti skirtingas jausmas ejakuliacijos metu. Šios rūšies ejakuliacija taip pat žinomas kaip "sausas pas mane", kaip proceso metu asmuo gali patirti orgazmą, bet jis gali nepavykti paleisti bet spermą iš varpos.
 • Ankstyvos ejakuliacija - taip pat žinomas kaip greitai ejakuliacija, tai reiškinys, kuriame žmogus nuolat jaučiasi, kad jis turi mažai arba jokios kontrolės didėjimas link ejakuliacija laikas.
Norite padidinti savo spermos kiekį, kad ilgiau ejaculations? Jei taip, tada vaistų, padidinti ejakuliacija yra tikrai tirpalas ieškote. Jie padės jums gaminti daugiau sperma taip pat kaip mylėtis ilgiau.

Vaistai, kurie didina ejakuliacija

Žinoma, jūs turėtumėte žinoti, kaip šie vaistai veikia. Jie padeda organizmui turi, ką jis tikrai turi ir kiekis turėtų būti. Kitaip tariant, Jūsų organizmas gauna pakankamai maistinių medžiagų, kurie leis jums geriau orgazmus ir ejaculations. Šiandien jis yra plačiai paplitęs būti suinteresuotas keisti kai kurių dalykų savo lytinį gyvenimą, tokių kaip spermos apkrovos, judrumas, spermos kokybė ir apskritai vyrų vaisingumą.
Vaistai, kurie didina ejakuliacija gali padėti jums su visa tai paminėtus faktus: spermos kokybė, judrumas ir dalykų kaip.
Natūralios medicinos padidinti spermatozoidų skaičius yra siekiama padėti vyrams padidinti ejakuliacija apimtis penkis kartus. Ir, žinoma, vadinasi, ilgiau ir nepamirštamą orgazmą. Ne tik padidinti savo ejakuliacija, šie vaistai daro įtaką savo orgazmus taip pat. Tačiau svarbiausias momentas yra, kad jūsų erekcija taps stipresnis ir sunkiau, kas bus daugiau galios.
Dėl to, jūsų seksualinė partnerė turės geriau jausmus per.
Pagal klinikinių tyrimų rezultatus, natūralius produktus , siekiama padidinti apimtis yra prisidėti prie geriau bendrą veiklą, kadangi seksualinis aktyvumas susijęs. Dėl aukštos kokybės ejaculations žmonėms pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir jaustis visiškai patenkinti.

Vadovas: Kaip pasirinkti natūralios medicinos padidinti spermatozoidų skaičių?

Pirmasis klausimas, kuris ateina, kai jūs norite nusipirkti yra kaip padaryti teisingą pasirinkimą. Šiame vadove mes bandė apibrėžti keli dalykai, kuriuos gali reikėti jūsų dėmesį.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Kaip rinktis natūralios medicinos padidinti spermatozoidų skaičių?
Prieš perkant produktą, prašome atsakyti į šiuos klausimus:

 • Ar yra 100 % natūralūs komponentai , ištaisyti, kad jūs ketinate įsigyti? Nepamirškite, kad jums reikia saugus ir natūralus produktas , kuris bus sukelti šalutinį poveikį, bet leis jums pasiekti norimą rezultatą.
 • Buvo išbandytas produktas ir kokie buvo rezultatai? Nepamirškite, kad tik kliniškai išbandyta produktus, kuris yra priimtas gydytojų, gali būti laikomi saugiais. Tik šie papildai gali padėti jums išspręsti jūsų problemas.
 • Gali pasitikėti produkto, jei gamintojas siūlo visiškai pinigų grąžinimo garantija , jei nesate visiškai patenkinti su produkto ir protingą laiko tarpą.
 • Peržiūrėti atsiliepimai ir gamtos vaistus, kurią norite pirkti. Jei tabletes yra tikrai veiksmingi, tai tikrai bus kai kurie sėkmės istorijų.
 • Ar galiu bet kokį remti klientams? Klientų paramos linijos turėtų būti prieinami visą laiką, naudojant įvairias priemones, įskaitant elektroninio pašto adresą ir telefono, arba kokiu nors kitu būdu, taip, kad jums gali užduoti klausimus ir gauti patenkinami ir profesionalių atsakymų.
 • Kokios nuomones galima rasti nepriklausomų forumai? Nuomones nustatyta yra tiesa, nes jų svetainių gamintojų parodys teigiamą nuorodos tik.
Rasite forume arba peržiūros svetainės, siekiant padėti jums padaryti jūsų pasirinkimą. Pvz., "spermatozoidų kiekis" diskusijų forumas yra vieta, kur galite skaityti sėkmės istorijas ir nesėkmių , tikri vyrai, kurie turi visokių vaistų, kurie padidinti ejakuliacija ir gali atsiliepti net patirtį sunkūs klausimai apie šiuos produktus.

Vaistas, kuris gali padidinti spermatozoidų judrumas ir spermatozoidų skaičius

Per metus, medicinos mokslas buvo galima kurti tam tikrų vaistų , padėti žmonėms atsikratyti tam tikrų sveikatos problemų, iš kurių jie gali nukentėjo per metus. Be to, jei kas nors daro klausimus, susijusius su spermos gamybos, spermos kokybėar spermatozoidų judrumo, jis gali tikrai atsikratyti, vartoja tam tikrus vaistus.
Iš esmės yra 2 pagrindinių tipų spermos vaistai.
Į pirmą kartą viena - vaistas, kuris gali padidinti spermatozoidų skaičius - skirta padidinti spermatozoidų skaičius ir bendras kiekis sėklinių skystis. Šie vaistai taip pat pagerinti orgazmo kokybę! Antrasis vienas - vaistas, kuris gali padidinti spermatozoidų judrumas - padidina spermos ląstelių greitį, o norint pagerinti vyrų vaisingumą.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Vaistas, kuris gali padidinti spermatozoidų judrumas ir spermatozoidų skaičius
Čia yra sąrašas plačiai platinti vaistų padidinti spermatozoidų skaičių bei spermatozoidų judrumas:

 • Gonadotropinai - gonadotropinai yra hCG ir hMG, kuris stimuliuoja sėklides gaminti sperms ir testosterono. Šį vaistą tam tikrais atvejais naudojama kartu su kitomis apvaisinimo technologijos (ART) , siekiant padidinti spermatozoidų skaičius gamybą. Kai kurie iš visuotinai pripažintų prekinių ženklų rinkoje yra Novarel ir Pregnyl.

  Bendro vartojimo gonadotropinai apima dvi arba trys injekcijos per savaitę ir jos gydymo ciklas trunka ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Retais atvejais, jei spermatozoidų skaičius vis dar nėra tampa įprasta, po šešių mėnesių gydymo ciklo, hMG režimas to dedamos gydymo ir gydymo ciklas yra išplėstos į vienerių iki dvejų metų.
 • Klomifeno - klomifeno yra ne steroidų vaistai padeda hipofizės hormonai, padidinti gamybą, folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) ir liuteinizuojančio hormono (LH). Šio vaisto vadovauja sėklides gaminti sveika spermą ir išskirti testosterono. Vaistas yra paprastai vartojamas tris kartus per savaitę, bet jos gydymo ciklo dalis gali svyruoti nuo trijų iki šešių mėnesių, atsižvelgiant į rezultatą. Vienas net gali vartoti narkotikus mažais kiekiais dvejiems metams, jei hormonų lygis tampa normalus.
 • Letrozole - Letrozole yra rekomendavo gydytojai, nes ji padeda didinti testosterono lygį organizme, kuris dar labiau padeda padidinti spermatozoidų skaičių. Medicina, trumpai tariant, yra skirtas gydyti visus klausimus, susijusius su spermatozoidų skaičius. Letrozole turėtų būti vartojamas vieną kartą per savaitę (viena tabletė) arba kaip nurodė gydytojas.
 • Bromokriptinas - vaistas yra naudojamas kaip kontroliuoti tabletes, kurios padeda išvengti vyrų organizmo hormono prolaktino išsiskyrimą. Prolaktino hormonas, kuris sukelia sumažinti testosterono lygį vyrų organizme galima pašalinti naudojant šį vaistą. Bromokriptinas geriausiai tinka tiems vyrams, kurie kenčia nuo spermos pablogėjimas dėl hiperprolaktinemija.
 • Imipraminas - imipraminas yra naudinga gydyti, retrogradinė ejakuliacija. Vaistas keičia spermą ejakuliacijos procesą iš šlapimo pūslės ir atgal į varpą.
 • Sintetiniai testosterono tabletės, injekcijos, arba gelsare - daug gydytojai rekomenduoja sintetiniai testosterono tabletės, injekciniai vaistai arba gelsare į viršų iki žemesnio lygio testosterono vyrų organizme. To priežastis yra, kad gelio forma yra daug saugesnis nei tablečių pavidalu.
 • Antibiotikams ir priešgrybeliniai vaistai - problemas, susijusias su grybelių bei bakterinių infekcijų reprodukcinės sistemos veikiami antibiotikams ir priešgrybeliniai vaistai.

Ko vengti, jei norite padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija Tomas

Yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia vengti, jei norite padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija tūris. Paprastai tai yra blogų įpročių, kurie neigiamai veikia spermos gamybą, spermos kokybės ir judrumas.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Ko vengti, jei norite padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija Tomas
Tai yra bendrų dalykų išvengti:

 • Išvengti perviršinio naudoti apie alkoholio ir narkotikų - perdaug narkotikus ir alkoholį yra ne tik kenksminga sveikatai, tačiau jis taip pat mažina spermatozoidų skaičius ir spermos sveikatos. Keli tyrimai rodo, kad vartojant kokaino, alkoholio, marihuanos ir kitų panašių vaistų, aukštos kokybės sumažėja spermos gamybai.
 • Pasakykite ne rūkyti - rūkymas nuosekliai mažina spermatozoidų skaičių asmuo ir todėl jis turėtų būti vengiama.
 • Išvengti vartojančiomis sojos produktai - sojos produktai paprastai yra fitoestrogenų, junginys, kuris mažina spermatozoidų ir testosterono klijavimui. Tokie produktai mažesnis žemyn spermos judrumo, per daug, Taigi reikėtų vengti.
 • Išvengti kelių receptinių vaistų - yra keletas išrašomų vaistų, kurie gali potencialiai sumažinti gamybą ir sperms. Sumažinti kelių tokių vaistų vartojimas gali atnešti spermatozoidų skaičius atgal į įprastą ar net didesnis.

Natūralūs būdai kaip padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija Tomas

Daugelis žmonių mano, kad spermatozoidų skaičius gali būti pagerinta tik suvartoja vaistas, kuris gali padidinti spermatozoidų skaičių , bet iš tikrųjų, natūralių būdų, kaip galima pagerinti spermos mobilumą!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Natūralūs būdai kaip padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija Tomas
Šie natūralūs būdai kaip padidinti spermatozoidų skaičius ir ejakuliacija tūris yra:

 • Tinkamo miego ir naudotis – reguliariai mankštintis ir turintys ne mažiau kaip 7-8 valandų nakties miego gali sukelti pagerinti arba padidinti spermatozoidų skaičius. Tyrimai taip pat parodė, kad ne trumpiau kaip 50 minučių tris kartus per savaitę 16 savaičių aerobikos pratimų programa scenos gali padidinti spermatozoidų kiekis ir jų mobilumą.
 • Vartoja vitaminų ir kalcio - tyrimai parodė, kad maisto produktai, kalcio ir vitamino D, daro tiesioginį poveikį spermos sveikatos. Tie žmonės, kurie sunaudoja mažiau vitamino d savo mitybą yra nustatyta, kad mažesnės spermatozoidų skaičius. Todėl, siekiant padidinti spermatozoidų skaičius ir spermos judrumo rekomenduojama vartoti maisto produktų, kurie yra daug vitaminų ir kalcio.
 • Padidinti suvartojamų antioksidantas turtingas maistas - Antioksidantai padeda išjungti ir pašalinti laisvuosius radikalus, taip pat kitų junginių, kurie pažeisti kelias ląsteles, atsakingas už gamybą ir sperms. Yra keletas tyrimų, kurie rodo vitaminais ir mineralais, veikia kaip antioksidantų molekulės, kurios tiesiogiai padėti gaminti spermatozoidų skaičius.
  Kai kurie antioksidantai, kurie prisideda prie sveikos spermatozoidų skaičius apima: Kofermentas Q10, Glutationas, Vitaminas C (askorbo rūgštis), vitaminas E, selenas, aš – karnitinas.
 • Įsiurbimo cinko ir folio rūgšties - yra nedaug tyrimų, kurie rodo, kad cinko ir folio rūgšties vartojimas padeda padidinti bendrą spermos sveikatos, įskaitant bendras spermatozoidų skaičių bei spermatozoidų koncentracijos.
 • Ashwagandha - per metus, Ashwagandha buvo naudojamas kaip tradicinį medicinoje gydant kelių rūšių seksualinės funkcijos sutrikimas. Ashwagandha, kuris taip pat žinomas kaip Indijos Ženšenis, jei vartojami už 90 dienų bent 675 mg per parą, gali padidinti spermatozoidų skaičius ir jo sveikatos - tai taip pat buvo patvirtintas klinikiniais tyrimais. Ashwagandha yra lengvai prieinama, sveiko maisto parduotuvėse ir galima įsigyti internetu, vienas jį valgo reguliariai pagrindais, kol viskas tampa normalus.
 • Padidinti sveikų riebalų suvartojimą - sveikų riebalų arba vadinamasis polinesočiųjų riebalų, kuriuose yra omega-6, ir omega-3 yra naudinga rengiant spermatozoidų membraną. Todėl, padidinti spermatozoidų skaičius ir mėgautis sveiką ejakuliacija, vienas turėtų įsiurbimo tokių junginių reguliariai.
 • Spermos draugiškas maistinių medžiagų vartojimas - tai, be abejo suprantama, kad valgyti maisto gausu sveiką maistinių medžiagų ir junginių leisti organizmui virškinti juos visus tinkamai. Mes vartoti papildus, kuriuose yra daug vitaminų, antioksidantų ir mineralų, tačiau yra atvejų, kai kūno nesugeria visus juos lengvai.
  Todėl geriausia vartoja juos visus yra valgyti maisto produktų, kurie turi daug maistingųjų medžiagų spermos šeimai.
  Pavyzdžiui, vartojančiomis maisto produktų, pavyzdžiui, citrusinių vaisių, graikinių riešutų, dauguma vėžiagyvių, dauguma žuvų, nemaltų kviečių ir grūdų, tamsaus šokolado, brokoliai, česnakai, bananų, Ženšenis, ciberžolė, špinatai, šparagai, fermentuoti riešutai ir sėklos padės spermatozoidų skaičiaus didinimo.

Išvada

Atminkite, kad gamtos vaistus ejakuliacija tobulinimo turėtų būti tik tie fiziniai elementai, kurie yra 100 % saugus. Jei pasirinksite gamtos vaistus, jūsų ejaculations bus fantastinis, ir jums nebus susiduria jokių neigiamų šalutinių poveikių.

Rasti vaistų, kurie padidinti ejakuliacija 


comments powered by Disqus