Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Kegelio pratimai vyrams

Kegel pratimai vyrams. Kaip rasti geriausią Kegel Pratimai programa?

Kegel pratimai vyrams. Kaip rasti geriausią Kegel Pratimai programa? 

Kegel pratimai vyrams

Jis ateina į daugelio staigmena sužinoti, kad vyrai iš tikrųjų gali daryti Kegel pratimai - ir kad jie turi tiek daug naudos vyrams, kaip jie moterims.

Kegel pratybų idėja yra stiprinti dubens dugną, kuris yra raumenų audinys, kuris kontroliuoja šlaplę. Šie raumenys yra pubococcygeus, puborectalis, ir iliococcygeus raumenys. Kartu jie sudaro "Levator Ani" raumenų grupę, esančią abiejose dubens pusėse.
Šiomis aplinkybėmis prasminga paminėti, kad kiekvienas gali matyti Kegel pratybų rezultatus.
Dubens dugnas yra svarbi kūno funkcijų įvairovė, virškinimo sistema ir lytiniai organai. Nors tai nėra plačiai aptarta ir reklamuojama, Kegel pratimai yra naudingi vyrų seksualiniam gyvenimui ir gali padėti išvengti tam tikrų seksualinių sutrikimų ir netgi padėti pagerinti erekciją ir padidinti varpą!

Privalumai Kegel pratimai vyrams

Kegel pratimai turi santykinai tą pačią naudą visiems,nepaisant lyties.

Benefits of Kegel Exercises For Men
Privalumai Kegel pratimai vyrams
Tačiau yra daug veiksnių, kurie gali susilpninti vyro dubens dugno, kad tiesiog nebūtų pasitaiko biologiškai moterų kūno, kur Kegel pratimai būtų įtakos ir pagalbos vyrams daugiau nei moterys.
Pavyzdžiui, prostatos problemos ar pašalinimas susilpnins dubens dugną.

Kaip pradėti Kegel pratimai

Jei norite pradėti daryti Kegel pratimai, svarbu pirmiausia rasti teisingą raumenų dirbti, kuris gali būti šiek tiek paini.

Norėdami rasti dubens dugno raumenis, pabandykite sustoti šlapinimosi viduryje, sugriežtindami dubens dugnąarba raumenis, kuriuos naudojate, kad sustabdytumėte save nuo flatulating.

Raumenys naudojami atlikti šiuos manevrus yra raumenys, į kuriuos norite sutelkti dėmesį, kai daro Kegel pratimai - jie jūsų dubens dugno!

Pelvic Floor Muscles
Dubens dugno raumenys
Jis turėtų jaustis kaip dubens pagrindo sugriežtinimas, tarsi jūsų apatinis dubens čiulpia save ir į kūną.
Žinant, kaip aktyvuoti ir nukreipti juos yra raktas teisingai daro Kegel pratimai.
Išbandykite keletą praktikos raundų sugriežtinti ir atleidžiantis susipažinti su veiksmų ir kaip jis jaučiasi.

Kaip padaryti Kegel pratimai

Kai jūs radote savo dubens dugno raumenys ir žinoti, kaip sutartis su jais, galite pradėti savo Kegel pratimai.

Dauguma Kegel pratimai yra gana paprasta, kai esate susipažinę su savo dubens dugno, ir įtraukti būtent tai, ką mes jau praėjo: susitraukimas ir spaudai.

  • Norėdami pradėti, rasti patogią padėtį. Dauguma pradedančiųjų lengviau praktikuoti gulėti ar sėdėti, bet Kegel pratimai gali būti padaryta bet kokioje padėtyje.
  • Iškvėpkite visiškai, kad jūsų plaučiai būtų tušti.
  • Įkvėpus, sutartis savo dubens dugno raumenys ir laikykite juos sandariai. Pradžioje galite laikyti apie 3 sekundes ir išleisti savo iškvėpimą. Kaip jūsų dubens dugnas tampa stipresnis, galite pradėti pratęsti savo triumų iki 10 sekundžių ar daugiau (kaip jums atrodo tinkama), ir atleidžiantis dar 10 sekundžių.
Atminkite, kad dėl šių ilgesnių triumų, jūs norite imtis keletą įkvėpti ir iškvėpti į savo susitraukimų viduryje.
Susiejimas savo Kegel pratimai su jūsų kvėpavimas leis judesio daugiau skysčių ir padėti pritraukti daugiau energijos į dubens srityje.

Norėdami patobulinti Kegel pratimą, stenkitės nesiskaidyti jokių kitų raumenų, pvz., pilvo, šlaunų ar sėdmenų. Orientacija dubens dugno - ir tik dubens dugno - padės jums išmokti naudoti šiuos konkrečius raumenis daugiau sąmoningai ir atskirai nuo likusios kūno.
Idealiu atveju, jūs norite padaryti apie 10 pakartojimų susitraukimo / išleidimo duetas, ir 3 rinkiniai tų 10 pakartojimų kasdien gauti geriausius rezultatus.
Svarbiausia dalis, kai jūs nuspręsite tai padaryti, yra padaryti Kegel pratimai dalis savo kasdienybę,siekiant pamatyti rezultatus norite.

When You'll See rezultatai Kegel Pratimai

Jei aktyviai daro savo kasdien Kegel pratimai, jūs tikriausiai pamatyti rezultatus per pirmąsias kelias savaites. Tačiau kai kuriems tai gali užtrukti iki kelių mėnesių.
Būkite kantrūs ir likti motyvuoti išlaikyti savo ritmą, ir jums bus naudinga jų.

Kreipkitės į gydytoją pagalbos

Ask Your Doctor for Help
Kreipkitės į gydytoją pagalbos
Jei nesate tikri, ar jūs darote savo Kegel pratimai teisingai, arba jei jūs tiesiog norite giliau pažvelgti į savo dubens dugno, kreipkitės į gydytoją.
Ne tik jie gali suteikti savo profesionalių patarimų apie savo unikalų kūną, bet jie turi prieigą prie biofeedback technologija.
Biofeedback mokymas, šiuo atveju, susideda iš mažo zondo tiesiosios žarnos, o daro savo Kegel pratimai, kurie bus stebėti, kurie raumenys yra aktyvuota, ir kurie iš jų reikia pagalbos. Jis bus rodomas jūsų bendras dubens veikla.

Tai gali būti ypač naudinga, jei kenčiate nuo bet kurios iš toliau išvardytų sąlygų.

Kegel pratimai hiperaktyvios šlapimo pūslės

Kegel pratimai gali būti ypač veiksminga, jei kenčia nuo hiperaktyvios šlapimo pūslės, šlapimo nutekėjimas, arba šlapimo nelaikymas.

Kegel Exercises For Overactive Bladder
Kegel pratimai hiperaktyvios šlapimo pūslės
Stiprinant dubens dugną, jūs treniruosite savo kūną ir raumenis, kurie kontroliuoja šlaplę, kuri yra raumenų, kuri leidžia šlapimo praeiti, ir saugo jį nuo artimųjų.
Jei šie raumenys yra silpni, jūsų kūnas turi mažai arba jokios kontrolės šlaplės atidarymo, todėl sunku kontroliuoti šlapinimasis.
Izoliuoti dubens dugno duos jums daugiau kontroliuoti savo šlapinimasis ir mokyti raumenis sutartis ir išleisti šlapimą tik tada, kai reikia. Baigė ilgiau turi savo Kegel pratimai, 10-20 sekundžių, su tuo pačiu kiekiu poilsio laiko tarp, duosjums geriausius rezultatus .

Kegel pratimai erekcijos disfunkcija

Jei kenčia nuo erekcijos disfunkcija, Kegel pratimai gali būti naudinga jums, too!

Kegel Exercises For Erectile Dysfunction
Kegel pratimai erekcijos disfunkcija
Keista, kad jūsų dubens dugno raumenys taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant ir išlaikant erekciją - šie raumenys yra aktyvuota tuo pačiu metu, kaip kraujas skuba į varpą.
Tai dažna klaidinga nuomonė, kad jūsų varpa veikia kaip raumenys. "Meilės raumenys" iš tikrųjų yra tik dubens dugnas.
Jei kada nors galėjo pakelti ir sumažinti savo varpą, o stačias, raumenys esate izoliuoti iš tikrųjų yra jūsų dubens dugno raumenys!

Kai kurie net pranešė daugiau intensyvaus orgazmus po stiprinti dubens dugno. Susitraukimai jūsų Kegel pratimai erekcijos disfunkcija turėtų trukti apie 8 sekundes, su maždaug 8 sekundžių poilsio tarp.

Kegel Pratimai ankstyvos ejakuliacija

Jei radote sau ejakuliacija anksčiau nei tikėtasi lytinių santykių metu, jūsų dubens dugno raumenys gali būti kaltas. Daugelis tyrimų rodo, kad dauguma vyrų, kurie reguliariai Kegel pratimai matyti bendrą pagerėjimą jų seksualinės veiklos.

Kiek jie dirba kontroliuoti šlapinimasis ir Tuštinimasis, dubens dugno raumenys kontrolės ejakuliacija taip pat. Jie dirba kaip levee, kad, kai stiprus, gali turėti daug ilgiau.
Šia prasme, tai nenuostabu, kad silpnas dubens dugno nebus veiksminga išlaikant ejakuliacija.
Trumpai tariant, jūs turėsite daugiau bendrą kontrolę savo lytinių organų reguliariai ir pasikartojantis Kegel pratimai - ir dėl to jūsų lytinis gyvenimas bus tik geriau ir geriau. Norėdami tai gydyti, dauguma vyrų mano, kad darbo greitai Kegels, o ne lėtai turi dirbti geriausiai. Greitas Kegels susideda iš greito susitraukimai ir išleidimo, maždaug vieną rinkinį per sekundę norma, už 10 pakartojimų.

Tai bus sunkiau, jei esate naujesnis Kegel pratimai, todėl pradėti lėtai turi ir spaudai pradėti, susipažinti su veiksmų ir raumenų dalyvauja. Jūs galų gale galite padaryti greitai ir lėtai Kegels, kurie gali suteikti jūsų dubens dugno raumenys daugiau ištvermės ir ištvermėsderinys .

Kegel pratimai hemorojus

Viena iš pagrindinių hemorojus priežasčių yra apatinės tiesiosios žarnos deformacija dėl per didelio slėgio tuštinimosi metu.

Kegel Exercises For Hemorrhoids
Kegel pratimai hemorojus
Kaip ir bet kuris raumenų, jei stumiama per toli, kai stiprumas ir / arba vikrumas tiesiog nėra dar, jūs tikriausiai jį sugadinti.
Raumenų, kurie kontroliuoja tiesiąją žarną - kurie sudaro dalį dubens dugno, stiprinimas leis lengviau perduoti tuštinimąsi ir padės išvengti hemorojus susidarymo.
Tačiau, Kegel pratimai nebus esamų hemorojus išnyksta. Jie neturėtų būti traktuojami kaip hemorojus gydymo būdas. Tam jums reikės intensyvesnės priežiūros. Tai, ką Kegels darys, yra griežtai susijusi su prevencine priemone.

Laikydami savo Kegels apie 10 sekundžių čia - arba, darbo iki 10 sekundžių, kaip tikslas - su vienodai stovi tarp, duos jums pagalbą.

Kegel pratimai programa

Kegel pratimai vyrams yra saugesnis ir pigesnis tada tabletes ar chirurgines procedūras. Bet jūs turėtumėte rasti programą, kuri tikrai veikia. Yra keletas dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje.

Žinoma, ne visos programos yra tikrai naudinga. Galite mokėti pinigus ir nieko negauti. Ir jūs taip pat galite rasti nemokamas programas, kurios autoriai reikalauja jų naudingumo.

Kaip pasirinkti Kegel Pratimai programa vyrams?

Kiekvienas mėgsta pigius pasiūlymus ir sandorius, ir kai jie negali įsigyti konkretaus dalyko be jokių išlaidų, jie nori gauti geresnį pasiūlymą. Sveikatos priežiūros būdai yra tas pats, ir jūs galbūt norėsite ieškoti pigių ir net visiškai nemokamas programas. Mes visi norime turėti gerą pirkimą.
Kai produktas gali turėti įtakos jūsų sveikatai, tada labai svarbu atidžiau pažvelgti į tai, ką jūs ketinate įsigyti. Kodėl nerizikuoti savo sveikata? Tai vienas iš svarbiausių dalykų, mes turime.
Vis daugiau organizacijų kuria sveikatos sprendimus, kurie teoriškai padeda pagerinti asmens fizinę sveikatą, motyvaciją, jėgą, seksualinį potraukį ir netgi padeda padidinti varpą! Kiekviena bendrovė deklaruos savo produktą, be abejo, gerai dirbs. Tačiau labai dažnai vyrų svajones ir lūkesčius tik naudoja šios bendrovės, kad pelno iš jų.

Best Kegel Exercises Program
Geriausias Kegel pratimai programa
Jei jums tikrai reikia pagerinti savo seksualinį našumą, ir esate pasirengę skirti reikiamas pastangas ir laiką, ignoruoti visus, kad nemokamų bandomųjų sprendimų, dalykas, ko jums reikia yra visiškai natūralus, nerizikingas ir išbandytas Kegel pratimai programa vyrams.

Geriausias Kegel pratimai programa

Kaip pasirinkti geriausią Kegel pratimai programa vyrams?

  • Pirmas svarbus dalykas renkantis geriausią Kegel pratimai programos yra mokymo tipas. Geriau paimkite tą, kuris yra vaizdo įraše. Šios programos suteikia jums galimybę žiūrėti, kaip pratimai yra padaryta, ir jūs galite lengvai padaryti juos teisingai. Kaip taisyklė, nemokamai Kegel pratimai programos yra tik teksto versija.
  • Pabandykite sužinoti, kokie rezultatai bus naudotis pareikšti. Nereikia praleisti savo laiką praktikuojančių, jei nėra įrodyta rezultatai gali būti pasiektas. Tik keletas Kegel pratimai programos gali garantuoti sėkmę. Pasirinkite tuos, kurie yra patvirtinti kai kurių medicinos ekspertų. Reikėtų paminėti, kad nemokamai Kegel pratimai programos negali būti patvirtintas medicinos ekspertų arba remia klinikinių tyrimų.
  • Programos kaina taip pat yra svarbi, o kainos yra tokios skirtingos, kad ją lengva supainioti. Ir čia jūs turėtumėte prisiminti du jau minėtus dalykus. Nesvarbu, kaip maža kaina yra, programa be dviejų punktų aukščiau nėra gera.
  • Kiekviena programa turi turėti įtakos. Kai klientams suteikiama pinigų grąžinimo garantija, tada yra daugiau galimybių gauti tai, ko jums reikia. Pavyzdžiui, galite gauti patikinimą, kad pinigai iš dalies bus grąžinti, kai nebus pasiektas pažadėtasis rezultatas (pvz., papildomi coliai per 2 mėnesius). Nereikia mokėti už tai, kas nesuteikia jūsų gydymo sėkmės.
  • Nepaisant to, kad jums bus padaryti pratimus patys, klientų aptarnavimo sistema yra pageidautina, nes jums gali prireikti šiek tiek pagalbos ar jūsų klausimus atsakė. Nemokama Kegel pratimai programos neturi jokios profesionalios paramos. Stenkitės nenaudoti duk ir narių forumuose; juos paprastai prižiūri žmonės, neturintys medicininio išsilavinimo, todėl jie neprisiima jokios atsakomybės už savo patarimus ir atsakymus.

Kegel pratimai vyrams. Santrauka.

Jei norite, kad programa būtų veiksminga, ji turėtų atsakyti į reikalavimų diapazoną. Kai nėra tam tikro komponento, tada sunkiau pasiekti sėkmę.
Jei programa, kurią naudojate, yra saugi ir įrodyta ekspertų, jūs neturite jokio šalutinio poveikio, bet tik realius rezultatus. Taigi pabandykite ir gauti visą informaciją apie programą, kurią galite rasti.
Jei norite turėti patikimą programą, tada jūs galite skaityti Kegel pratimai forumas, kur tinkama programa bus patariama jums. Programas ten peržiūri klientai. Kurie iš jų yra labiausiai rekomenduojama? Atsi velgti į šią informaciją ir pasirinkti.

Rasti geriausius Kegel pratimai šiame forume 


comments powered by Disqus