Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Kegelio pratimai vyrams

Kegelio pratimai vyrams. Kaip rasti geriausią Kegelio pratimų programą suaugusiems?

Kegelio pratimai vyrams. Kaip rasti geriausią Kegelio pratimų programą suaugusiems? 

Kegelio pratimai vyrams

Daugelis nustemba sužinoję, kad vyrai iš tikrųjų gali atlikti Kegelio pratimus - ir kad jie turi tiek pat naudos vyrams, kiek ir moterims.

Kegelio pratimo idėja yra stiprinti dubens dugną, kuris yra raumeninis audinys, kontroliuojantis šlaplę. Šie raumenys apima pubococcygeus, puborectalis ir iliococcygeus raumenis. Kartu jie sudaro "Levator Ani" raumenų grupę, esančią abiejose dubens pusėse.
Šiais terminais prasminga paminėti, kad kiekvienas gali pamatyti Kegelio pratimo rezultatus.
Dubens dugnas yra svarbi įvairių kūno funkcijų, įskaitant virškinimo sistemą ir lytinius organus, dalis. Nors tai nėra plačiai aptariama ir reklamuojama, Kegelio pratimai yra naudingi vyrų seksualiniam gyvenimui ir gali padėti išvengti tam tikrų seksualinių disfunkcijų ir netgi padėti pagerinti erekciją bei padidinti varpą!

Vyresnių nei 40 metų vyrų seksualinių problemų supratimas

Vyrams senstant, įvairūs fiziologiniai ir psichologiniai pokyčiai gali turėti įtakos jų seksualinei sveikatai. Daugeliui vyresnių nei 40 metų vyrų seksualinių problemų patyrimas tampa bendru rūpesčiu, turinčiu įtakos tiek jų fizinei savijautai, tiek emociniam pasitenkinimui. Norint veiksmingai jas spręsti, labai svarbu suprasti veiksnius, prisidedančius prie šių problemų.

Sexual Problems in Men Over 40
Vyresnių nei 40 metų vyrų seksualinės problemos

Fiziniai veiksniai

Vienas iš pagrindinių fizinių veiksnių , lemiančių vyresnių nei 40 metų vyrų seksualines problemas, yra su amžiumi susiję hormonų, ypač testosterono, kiekio pokyčiai. Testosteronas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį libido, erekcijos funkcijai ir bendrai seksualinei veiklai. Vyrams senstant, jų testosterono lygis natūraliai mažėja, todėl sumažėja lytinis potraukis ir gali kilti sunkumų siekiant ar išlaikant erekciją.

Be to, su amžiumi susiję kraujotakos ir nervų funkcijos pokyčiai taip pat gali turėti įtakos lytinei funkcijai. Tokios būklės kaip aukštas kraujospūdis, diabetas ir širdies ir kraujagyslių ligos tampa vis labiau paplitusios su amžiumi ir gali prisidėti prie erekcijos disfunkcijos (ED) ar kitų seksualinių problemų.

Psichologiniai veiksniai

Be fizinių aspektų, psichologiniai veiksniai taip pat vaidina svarbų vaidmenį vyresnių nei 40 metų vyrų seksualinėje sveikatai. Stresas, nerimas ir depresija yra dažnos psichologinės problemos, kurios gali neigiamai paveikti libido ir seksualinę veiklą. Kai vyrai žongliruoja pareigomis darbe, namuose ir asmeniniame gyvenime, spaudimas ir stresas gali pakenkti jų gebėjimui visapusiškai užsiimti seksualine veikla.

Be to, su amžiumi gali kilti susirūpinimas dėl savigarbos ir kūno įvaizdžio, o tai dar labiau paveiks seksualinį pasitikėjimą ir pasitenkinimą. Vyrai gali jaustis mažiau geidžiami arba nerimauti dėl veiklos problemų, todėl vengiama seksualinių susitikimų ar įtampos santykiuose.

Gyvenimo būdo veiksniai

Keletas gyvenimo būdo veiksnių , vyraujančių vyresniems nei 40 metų vyrams, gali prisidėti prie seksualinių problemų. Nesveiki įpročiai, tokie kaip rūkymas, nesaikingas alkoholio vartojimas ir sėslus gyvenimo būdas, gali pakenkti kraujotakai ir bendrai širdies ir kraujagyslių sveikatai, o tai turi įtakos seksualinei funkcijai. Prasta mityba ir nutukimas taip pat yra susiję su padidėjusia ED ir kitų seksualinių problemų rizika.

Be to, tam tikri vaistai, paprastai skiriami su amžiumi susijusioms ligoms, tokioms kaip hipertenzija ar depresija, gali turėti šalutinį poveikį, turintį įtakos lytinei funkcijai.

Kegelio pratimų nauda suaugusiems vyrams

Kegelio pratimai turi santykinai tą pačią naudą visiems, nepaisant lyties.

Benefits of Kegel Exercises For Men
Kegelio pratimų vyrams privalumai
Tačiau yra daugybė veiksnių, galinčių susilpninti vyro dubens dugną, ko tiesiog nebūtų biologiškai moteriškame kūne, kur Kegelio pratimai labiau paveiktų ir padėtų vyrams nei moterims.
Pavyzdžiui, prostatos problemos ar pašalinimas susilpnins dubens dugną.

Kaip pradėti Kegelio pratimus po 40 metų?

Jei norite pradėti daryti Kegelio pratimus, pirmiausia svarbu rasti tinkamus raumenis darbui, o tai gali būti šiek tiek painu.

Norėdami rasti savo dubens dugno raumenis, pabandykite sustabdyti save šlapinimosi viduryje, įtempdami dubens dugną arba raumenis, kuriuos naudojate, kad sustabdytumėte save nuo vidurių pūtimo.

Raumenys, naudojami šiems manevrams atlikti, yra raumenys, į kuriuos norite sutelkti dėmesį atlikdami Kegelio pratimus - jie yra jūsų dubens dugnas!

Pelvic Floor Muscles
Dubens dugno raumenys
Tai turėtų jaustis kaip dubens pagrindo įtempimas, tarsi jūsų apatinis dubens čiulpia save aukštyn ir į kūną.
Žinojimas, kaip juos suaktyvinti ir nukreipti, yra raktas į teisingą Kegelio pratimų atlikimą.
Išbandykite keletą praktinių sugriežtinimo ir atleidimo etapų, kad susipažintumėte su veiksmu ir tuo, kaip jis jaučiasi.

Kaip atlikti Kegelio pratimus

Suradę dubens dugno raumenis ir žinodami, kaip juos sutraukti, galite pradėti nuo Kegelio pratimų.

Dauguma Kegelio pratimų yra gana paprasti , kai esate susipažinę su savo dubens dugnu, ir apima būtent tai, ką jau perėjome: susitraukimą ir atleidimą.

  • Norėdami pradėti, raskite patogią padėtį. Daugumai pradedančiųjų lengviau treniruotis gulint ar sėdint, tačiau Kegelio pratimus galima atlikti bet kurioje padėtyje.
  • Visiškai iškvėpkite, kad jūsų plaučiai būtų tušti.
  • Įkvėpdami sutraukite dubens dugno raumenis ir tvirtai juos laikykite. Pradžioje galite palaikyti apie 3 sekundes ir atleisti iškvėpdami. Kai jūsų dubens dugnas tampa stipresnis, galite pradėti pratęsti savo laikiklius iki 10 sekundžių ar ilgiau (kaip jums atrodo tinkama) ir atleisti dar 10 sekundžių.
Atminkite, kad šiais ilgesniais sulaikymais norėsite atlikti keletą įkvėpimų ir iškvėpimų susitraukimų viduryje.
Susieję Kegelio pratimus su kvėpavimu, judesys taps sklandesnis ir padės įnešti daugiau energijos į dubens sritį.

Norėdami patobulinti savo Kegelio pratimą, stenkitės nelankstyti jokių kitų raumenų, tokių kaip pilvo, šlaunų ar sėdmenų. Taikymasis į dubens dugną - ir tik į dubens dugną - padės išmokti sąmoningiau naudoti šiuos specifinius raumenis ir atsiriboti nuo likusio kūno.
Idealiu atveju norėsite atlikti apie 10 susitraukimo / išleidimo dueto pakartojimų ir 3 rinkinius iš tų 10 pakartojimų kasdien, kad gautumėte geriausius rezultatus.
Svarbiausia dalis, kai tik nuspręsite juos atlikti, yra padaryti Kegelio pratimus savo kasdienybės dalimi, kad pamatytumėte norimus rezultatus.

Kada pamatysite Kegelio pratimų rezultatus

Jei aktyviai atliekate kasdienius Kegelio pratimus, greičiausiai pamatysite rezultatus per pirmąsias kelias savaites. Tačiau kai kuriems tai gali užtrukti iki kelių mėnesių.
Būkite kantrūs ir išlikite motyvuoti išlaikyti savo ritmą, ir jums tai bus naudinga.

Kreipkitės pagalbos į gydytoją

Ask Your Doctor for Help
Kreipkitės pagalbos į gydytoją
Jei nesate tikri, ar teisingai atliekate Kegelio pratimus, ar tiesiog norite giliau pažvelgti į dubens dugną, kreipkitės į gydytoją.
Jie ne tik gali suteikti jūsų profesionalių patarimų apie jūsų unikalų kūną, bet ir turi prieigą prie biofeedback technologijos.
Biofeedback treniruotės, šiuo atveju, susideda iš mažo zondo tiesiojoje žarnoje, atliekant Kegelio pratimus, kurie stebės, kurie raumenys yra aktyvuoti, o kuriems reikia pagalbos. Tai parodys jūsų bendrą dubens veiklą.

Tai gali būti ypač naudinga, jei sergate bet kuria iš toliau išvardytų sąlygų.

Tyrimai ir įrodymai, pagrindžiantys Kegelio pratimus

Pastaraisiais metais vis labiau domimasi ir tiriamas Kegelio pratimų veiksmingumas gerinant vyrų, ypač vyresnių nei 40 metų, seksualinę sveikatą.

Daugybė tyrimų pateikė įtikinamų įrodymų, patvirtinančių Kegelio pratimų įtraukimo į kasdienę rutiną naudą.

Erekcijos funkcijos pagerėjimas

Viena iš pagrindinių Kegelio pratimų vyrams tyrimų sričių yra jų poveikis erekcijos funkcijai. Keletas tyrimų parodė, kad reguliari Kegelio pratimų praktika gali žymiai pagerinti erekcijos jėgą ir kokybę. Stiprindami dubens dugno raumenis, kurie vaidina lemiamą vaidmenį palaikant erekciją, vyrai gali patirti pagerėjusią varpos kraujotaką ir geriau kontroliuoti savo erekciją.

"British Journal of Urology International" paskelbtame tyrime nustatyta, kad vyrai, turintys erekcijos sutrikimų, kurie atliko dubens dugno raumenų pratimus, patyrė erekcijos funkcijos pagerėjimą, panašų į tą, kuris buvo pasiektas keičiant gyvenimo būdą ar vartojant vaistus.

Tai pabrėžia Kegelio pratimų, kaip neinvazinės ir natūralios gydymo galimybės vyrams, norintiems pagerinti savo seksualinę veiklą, potencialą.

Sustiprintas seksualinis pasitenkinimas

Be erekcijos funkcijos pagerėjimo, tyrimai rodo, kad Kegelio pratimai taip pat gali prisidėti prie didesnio seksualinio pasitenkinimo ir bendros seksualinės gerovės vyresniems nei 40 metų vyrams. Padidinus dubens dugno raumenų jėgą ir kontrolę, vyrai seksualinės veiklos metu gali patirti didesnius pojūčius ir pagerinti gebėjimą pasiekti orgazmą.

"The Journal of Sexual Medicine" paskelbtame tyrime nustatyta, kad vyrai, kurie reguliariai praktikavo Kegelio pratimus, pranešė apie didesnį seksualinio pasitenkinimo ir pasitikėjimo lygį, palyginti su tais, kurie to nepadarė.
Šios išvados pabrėžia teigiamą Kegelio pratimų poveikį įvairiems vyrų seksualinės sveikatos ir funkcijos aspektams.
Apskritai, tyrimai, patvirtinantys Kegelio pratimų naudą vyresniems nei 40 metų vyrams, yra daug žadantys ir toliau auga. Nuo erekcijos funkcijos pagerėjimo iki padidėjusio seksualinio pasitenkinimo, įrodymai rodo, kad Kegelio pratimų įtraukimas į kasdienę rutiną gali būti vertinga strategija vyrams, norintiems išlaikyti ar atkurti savo seksualinę sveikatą senstant. Tačiau svarbu, kad asmenys, prieš pradėdami bet kokį naują mankštos režimą, pasikonsultuotų su sveikatos priežiūros specialistais, ypač jei jie turi sveikatos sutrikimų ar rūpesčių.

Kegelio pratimai hiperaktyviai šlapimo pūslei

Kegelio pratimai gali būti ypač veiksmingi, jei kenčiate nuo hiperaktyvios šlapimo pūslės, šlapimo nutekėjimo ar šlapimo nelaikymo.

Kegel Exercises For Overactive Bladder
Kegelio pratimai hiperaktyviai šlapimo pūslei
Stiprindami dubens dugną, treniruojate savo kūną ir raumenis, kurie kontroliuoja šlaplę, kuri yra raumuo, kuris leidžia šlapimui praeiti ir neleidžia jam praeiti.
Jei šie raumenys yra silpni, jūsų kūnas beveik nekontroliuoja šlaplės angos, todėl sunku kontroliuoti šlapinimąsi.
Dubens dugno izoliavimas suteiks jums daugiau galimybių kontroliuoti šlapinimąsi ir treniruoti raumenis susitraukti ir išleisti šlapimą tik tada, kai to reikia. Baigę ilgiau laikyti Kegelio pratimus, 10–20 sekundžių, tarp jų turėdami tiek pat poilsio laiko, pasieksite geriausių rezultatų.

Kegelio pratimai erekcijos disfunkcijai

Jei kenčiate nuo erekcijos sutrikimų, Kegelio pratimai gali būti naudingi ir jums!

Kegel Exercises For Erectile Dysfunction
Kegelio pratimai erekcijos disfunkcijai
Keista, kad jūsų dubens dugno raumenys taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant ir palaikant erekciją - šie raumenys aktyvuojami tuo pačiu metu, kai kraujas veržiasi į jūsų varpą.
Įprasta klaidinga nuomonė, kad jūsų varpa veikia kaip raumuo. "Meilės raumuo" iš tikrųjų yra tik dubens dugnas.
Jei kada nors galėjote pakelti ir nuleisti varpą statydami, raumenys, kuriuos izoliuojate, iš tikrųjų yra jūsų dubens dugno raumenys!

Kai kurie netgi pranešė apie intensyvesnius orgazmus sustiprinus dubens dugną. Kegelio pratimų susitraukimai dėl erekcijos disfunkcijos turėtų trukti apie 8 sekundes, o tarp jų - apie 8 sekundes.

Kegelio pratimai priešlaikinei ejakuliacijai

Jei lytinių santykių metu ejakuliuojate anksčiau nei norite, gali būti kalti jūsų dubens dugno raumenys. Daugelis tyrimų rodo, kad dauguma vyrų, kurie reguliariai atlieka Kegelio pratimus , pastebi bendrą savo seksualinės veiklos pagerėjimą.

Tiek, kiek jie padeda kontroliuoti šlapinimąsi ir tuštinimąsi, dubens dugno raumenys taip pat kontroliuoja ejakuliaciją . Jie veikia kaip levee, kuris, būdamas stiprus, gali laikyti daug ilgiau.
Šia prasme nenuostabu, kad silpnas dubens dugnas nebus veiksmingas išlaikant ejakuliaciją.
Trumpai tariant, jūs turėsite daugiau bendros savo lytinių organų kontrolės reguliariai ir pasikartojančiais Kegelio pratimais - ir dėl to jūsų seksualinis gyvenimas tik gerės ir gerės. Norėdami tai gydyti, dauguma vyrų mano, kad geriausiai veikia greitas Kegelsas, o ne lėtas. Greitieji Kegeliai susideda iš greitų susitraukimų ir atleidimo, maždaug vieno rinkinio per sekundę greičiu, 10 pakartojimų.

Tai bus sunkiau, jei esate naujesnis Kegelio pratimų srityje, todėl pradėkite nuo lėto sulaikymo ir paleidimo, kad pradėtumėte, susipažintumėte su veiksmu ir raumenimis. Galų gale galite atlikti greito ir lėto Kegelio derinį, kuris gali suteikti jūsų dubens dugno raumenims daugiau ištvermės ir ištvermės.

Kegelio pratimai hemorojus

Viena iš pagrindinių hemorojaus priežasčių yra apatinės tiesiosios žarnos įtempimas dėl pernelyg aktyvaus slėgio tuštinimosi metu.

Kegel Exercises For Hemorrhoids
Kegelio pratimai hemorojus
Kaip ir bet kuris raumuo, jei jis stumiamas per toli, kai jėgos ir (arba) vikrumo dar nėra, greičiausiai jį sugadinsite.
Sustiprinus raumenis, kurie kontroliuoja jūsų tiesiąją žarną - kurie sudaro dalį jūsų dubens dugno - bus lengviau judėti tuštinantis ir padės išvengti hemorojaus susidarymo.
Tačiau Kegelio pratimai nepadės išnykti esamiems hemorojus. Jie neturėtų būti traktuojami kaip hemorojaus gydymo galimybė. Tam jums reikės intensyvesnės priežiūros. Tai, ką darys Kegelsas, yra griežtai susiję su prevencine priemone.

Laikydami savo Kegels apie 10 sekundžių čia - arba, dirbdami iki 10 sekundžių kaip tikslą - su vienodais poilsiais tarp jų, suteiksite jums pagalbą.

Kegelio pratimų programa

Kegelio pratimai vyrams yra saugesni ir pigesni nei tabletės ar chirurginės procedūros. Bet jūs turėtumėte rasti programą, kuri tikrai veikia. Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte atsiminti.

Žinoma, ne visos programos yra tikrai naudingos. Galite mokėti pinigus ir nieko negauti. Taip pat galite rasti nemokamų programų, kurių autoriai reikalauja jų naudingumo.

Kaip išsirinkti Kegelio pratimų programą vyrams po 40 metų?

Visi mėgsta pigius pasiūlymus ir sandorius, o kai negali nemokamai įsigyti konkretaus daikto, nori gauti geresnį pasiūlymą. Sveikatos priežiūros metodai yra tokie patys, todėl galbūt norėsite ieškoti pigių ir net visiškai nemokamų programų. Mes visi norime turėti gerą pirkinį.
Kai produktas gali paveikti jūsų sveikatą, labai svarbu atidžiau pažvelgti į tai, ką ketinate įsigyti. Kodėl nerizikavus savo sveikata? Tai vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turime.
Vis daugiau organizacijų kuria sveikatos sprendimus, kurie teoriškai padeda pagerinti žmogaus fizinę sveikatą, motyvaciją, jėgą, seksualinį potraukį ir net padeda padidinti varpą! Kiekviena įmonė paskelbs, kad jų produktas tikrai veiks gerai. Tačiau labai dažnai vyrų svajones ir lūkesčius šios įmonės naudoja tik tam, kad iš jų gautų pelno.

Best Kegel Exercises Program
Geriausia Kegelio pratimų programa
Jei jums tikrai reikia pagerinti savo seksualinę veiklą ir esate pasirengęs skirti reikiamų pastangų ir laiko, ignoruokite visus tuos nemokamus bandomuosius sprendimus, jums reikia visiškai natūralios, nerizikingos ir išbandytos Kegelio pratimų programos vyrams.

Geriausia Kegelio pratimų programa

Kaip išsirinkti geriausią Kegelio pratimų programą vyrams?

  • Pirmas svarbus dalykas renkantis geriausias Kegelio pratimų programas yra treniruočių tipas. Geriau paimkite tą, kuris yra vaizdo įraše. Šios programos suteikia jums galimybę stebėti, kaip atliekami pratimai, ir jūs galite lengvai juos atlikti teisingai. Paprastai nemokamos Kegelio pratimų programos yra prieinamos tik tekstine versija.
  • Pabandykite išsiaiškinti, kokius rezultatus duos pratimas. Nereikia gaišti laiko praktikai, jei negalima pasiekti įrodytų rezultatų. Tik kelios Kegelio pratimų programos gali garantuoti sėkmę. Pasirinkite tuos, kuriems pritaria kai kurie medicinos ekspertai. Reikėtų paminėti, kad nemokamų Kegelio pratimų programų negali patvirtinti medicinos ekspertai ar paremti klinikiniais tyrimais.
  • Programos kaina taip pat yra svarbi, o kainos yra tokios skirtingos, kad lengva susipainioti. Ir čia turėtumėte prisiminti du jau minėtus dalykus. Nesvarbu, kokia maža kaina, programa be dviejų aukščiau pateiktų taškų nėra gera.
  • Kiekviena programa turi duoti efektą. Kai klientams suteikiama pinigų grąžinimo garantija, tada yra daugiau galimybių gauti tai, ko jums reikia. Pavyzdžiui, galite gauti patikinimą, kad dalis pinigų bus grąžinti, kai nebus pasiektas žadėtas rezultatas (pavyzdžiui, papildomi coliai per 2 mėnesius). Nereikia mokėti už tai, kas neužtikrina jūsų gydymo sėkmės.
  • Nepaisant to, kad pratimus atliksite patys, pageidautina klientų aptarnavimo sistema , nes jums gali prireikti pagalbos ar atsakymų į jūsų klausimus. Nemokamos Kegelio pratimų programos neturi jokios profesionalios pagalbos. Stenkitės nesinaudoti jų DUK ir narių forumais; Paprastai juos prižiūri žmonės, neturintys medicininio išsilavinimo, todėl jie nėra atsakingi už savo patarimus ir atsakymus.

Kegelio pratimai suaugusiems vyrams. Suvestinė.

Jei norite, kad programa būtų efektyvi, ji turėtų atitikti įvairius reikalavimus. Kai nėra kažkokio komponento, tada sunkiau pasiekti sėkmę.
Jei jūsų naudojama programa yra saugi ir įrodyta ekspertų, neturėsite jokio šalutinio poveikio, o tik realius rezultatus. Taigi pabandykite gauti visą informaciją apie programą, kurią galite rasti.
Jei norite turėti patikimą programą, galite perskaityti Kegelio pratimų forumą , kuriame jums bus patarta tinkama programa. Programas ten peržiūri klientai. Kurie iš jų yra labiausiai rekomenduojami? Atsižvelkite į šią informaciją ir pasirinkite.

Raskite geriausius Kegelio pratimus šiame forume 


comments powered by Disqus