Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata  /  Moterų seksualinės disfunkcijos gydymas

Moterų seksualinės disfunkcijos gydymas. Kaip padidinti moterų seksualinį susijaudinimą?

Moterų seksualinės disfunkcijos gydymas. Kaip padidinti moterų seksualinį susijaudinimą? 

Moterų seksualinė sveikata ir sutrikimai

Per dešimtmečius gydytojams nerūpėjo moterų lytinės sveikatos ir reprodukcinės sistemos problemos , tokios kaip moterų seksualinio susijaudinimo sutrikimai. Tačiau pastaraisiais metais padidėjo patvirtintų moterų, kenčiančių nuo šių sutrikimų, atvejų skaičius.

To priežastis neapima moterų seksualinės sveikatos pokyčių, bet labiau susijusi su tuo, kad gydytojai ir seksualinės sveikatos ekspertai geriau supranta moterų seksualinių disfunkcijų svarbą.
Moterų seksualinio susijaudinimo sutrikimai, dažnai apibūdinami kaip moterų seksualinė disfunkcija, dabar pripažįstami rimta sveikatos problema. Apskaičiuota, kad daugiau nei viena iš penkių moterų kenčia nuo šio sutrikimo.

Female sexual arousal disorders
Moterų seksualinio susijaudinimo sutrikimai
Sutrikimui būdingas nesugebėjimas būti seksualiai aktyviam su bet kuriuo partneriu, nepriklausomai nuo amžiaus, ir jis yra susijęs su įvairiais simptomais ir priežastimis.

Vienas iš labiausiai paplitusių moterų seksualinės disfunkcijos simptomų yra nesugebėjimas būti seksualiai sužadintam. Tai dažnai sukelia daugybę problemų, tokių kaip mažas lytinis potraukis, makšties sausumas, moterų nevaisingumas, psichologinės problemos, nepasitikėjimas savimi ir kt.

Mažas lytinis potraukis

Problemos, susijusios su mažu lytiniu potraukiu, elastingumo praradimu ir sugriežtinimu, makšties sausumu ir sumažėjusiu seksualiniu pojūčiu, gali turėti daug priežasčių nuo menopauzės ar vaiko gimimo iki vaistų nuo sinusų.

Mažas lytinis potraukis gali būti dažnas menopauzės šalutinis poveikis, nes šiuo metu organizmas patiria rimtų hormoninių pokyčių. Estrogeno trūkumas prieš menopauzę ir menopauzę turi ypač neigiamą poveikį moters lytiniam potraukiui ir žymiai sumažino organizmo gebėjimą gaminti tepimą. Makšties sausumas yra labai nepatogu. Tai gali sukelti skausmą ir diskomfortą sekso metu, todėl jis gali būti daug mažiau malonus.
Deja, jūs negalite pabėgti nuo menopauzės ir kitų dalykų, tačiau galite išvengti nepatogių simptomų, kuriuos jie sukelia. Natūralaus moterų seksualinės disfunkcijos gydymo privalumai apima visų aukščiau išvardytų simptomų ištaisymą, kad sekso metu nepatirtumėte, o mėgautumėtės.

Low Sex Drive
Mažas lytinis potraukis
Be to, turėtumėte padaryti viską, ką galite, kad neleistumėte, jog kai kurie gyvenimo įvykiai (gimdymas, menopauzė ir panašūs dalykai) pablogintų jūsų lytinius santykius. Kaip matote, natūralus moterų seksualinės disfunkcijos gydymas yra veiksmingas būdas greitai ir visiškai gydyti visus jūsų simptomus, o šie produktai taip pat yra saugūs ir nebrangūs.

Moterų seksualinės disfunkcijos priežastys

Daugelis moterų patiria seksualinio susijaudinimo trūkumą. Tai gali būti problemiška, nes jei moteris negali pasiekti savo seksualinio piko, sekso metu ji negalės patirti jokio malonumo. Jei jai trūksta susijaudinimo, ji tikriausiai taip pat jausis labai žemai seksualinio potraukio ir pasitenkinimo. Yra keletas veiksnių, galinčių sukelti šią būseną.

Causes of Female Sexual Dysfunction
Moterų seksualinės disfunkcijos priežastys
Jei patiriate bet kokį seksualinio susijaudinimo sutrikimą, pirmiausia turėtumėte pažvelgti į savo gyvenimą, partnerį ir seksualinį gyvenimą apskritai. Kas jums pastaruoju metu nutiko, kas galėjo sukelti susijaudinimo stoką?

Šį pokytį galėjo sukelti jūsų nuotaikos, partnerio ar gyvenimo situacijos pasikeitimas. Taip pat svarbu pažvelgti į savo bendrą sveikatą, nes jei sergate lėtine liga, ji taip pat gali turėti įtakos.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo mintis, seksualinį gyvenimą ir dabartinę proto būseną. Ar santykiai, kuriuos dabar turite su savo partneriu, yra pakankamai išsipildę, kad jus sujaudintų? Jei jūsų partneris nebėra patrauklus, ar jūsų taip pat nebetraukia jis? Ar tai daro jus mažiau seksualiai susijaudinusį? Galbūt verta aptarti šiuos klausimus su savo partneriu.
Arba galite patirti moterų seksualinę disfunkciją dėl jūsų vartojamų vaistų. Taip gali būti ir tuo atveju, jei esate sunkus rūkalius, priklausomas nuo alkoholio, esate pavargęs ar patiriate stresą.

Kaip padidinti moterų seksualinį susijaudinimą?

Kitas klausimas yra išsiaiškinti, kaip padidinti moterų seksualinį susijaudinimą ir rasti tinkamą moterų seksualinės disfunkcijos gydymą.

Didėjantis moterų susijaudinimas: gyvenimo būdo pokyčiai

Jei jums sunku pasiekti moterų susijaudinimą, yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos galite išbandyti. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra patikrinti savo seksualinį gyvenimą. Ar neseniai turėjote lytinių santykių? Ar esate įsipareigojusiuose santykiuose? Ar išgyvenate sunkų laiką? Gali būti, kad jaučiatės labai seksualiai nepatraukliai ir todėl praradote sekso troškimą. Geriausias patarimas jums yra kalbėti apie tai ir ieškoti pagalbos, jei taip jaučiatės.

Kitas žingsnis būtų patikrinti savo kūną. Kaip jaučiatės savo makštyje, klitoryje? Ar jaučiatės atsipalaidavę, ar pastebite kokią nors įtampą dubens dugno raumenyse? Jei jaučiatės pavargę ir įsitempę arba jaučiate, kad nejaučiate seksualinio susijaudinimo, galite pasirūpinti savimi keliais būdais.
Kai jaučiatės pavargęs ar įsitempęs, ar turite šiek tiek poilsio? Jei esate darbo ar projekto viduryje, eikite namo anksčiau, kad turėtumėte daugiau laiko pailsėti. Venkite kofeino pirmąsias 2 valandas po to, kai atsibundate ryte. Tai yra tada, kai jūsų smegenys yra geriausios. Išsimaudykite atpalaiduojančioje vonioje ir atlikite keletą gilaus kvėpavimo pratimų, kad jaustumėtės atsipalaidavę.

Increasing female arousal: lifestyle changes
Didėjantis moterų susijaudinimas: gyvenimo būdo pokyčiai
Tokioje situacijoje, kai jaučiatės įsitempę ir neturite seksualinio susijaudinimo, pabandykite atsipalaiduoti ir pabandykite galvoti apie gerus dalykus savo gyvenime. Padarykite savo mintis atsipalaidavusią ir kurį laiką pailsėkite. Eikite pasivaikščioti arba į paplūdimį ir giliai įkvėpkite gamtoje. Pabandykite suteikti sau šiek tiek laiko ir erdvės, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti.

Stenkitės išlikti ramūs.
Sutelkite dėmesį į tai, kad dabar turite pasirūpinti savimi, o ne stresuoti dėl ateities. Jei jausitės gerai, pagerėsite, o jūsų seksualinis gyvenimas taip pat pradės jaustis geriau. Jei turite dirbti, užsirašykite keletą pastabų. Juk norisi dirbti ir gyventi gerą gyvenimą. Galų gale, būtent tai ir daro skirtumą.

Didėjantis moterų susijaudinimas: vaistai

Jei esate moteris, serganti lėtine liga , tokia kaip aukštas kraujospūdis, diabetas, širdies ligos ar kai kurios psichinės problemos, tokios kaip nerimas ar depresija, jums kyla didesnė moterų seksualinių disfunkcijų rizika. Turėtumėte pabandyti apie tai pasikalbėti su savo gydytoju ir pažiūrėti, ar yra kažkas, ką galite padaryti. Taip pat galite susisiekti su savo bendrosios praktikos gydytoju, jei patiriate seksualinio susijaudinimo trūkumą.
Yra keletas vaistų, kurie gali sukelti seksualinio susijaudinimo sutrikimus. Progesteronas yra vienas iš jų ir jis veikia organizmo atsaką į seksualinius dirgiklius.
Jūsų hormonai ne tik išlaikys jūsų seksualinį gyvenimą pusiausvyros būsenoje, bet ir padės pagerinti nuotaiką. Jei vartojate hormonų terapiją menopauzei, tai gali padidinti jūsų seksualinį susijaudinimą.

Increasing female arousal: medications
Didėjantis moterų susijaudinimas: vaistai
Kitas žingsnis būtų pažvelgti į vaistus ir rasti natūralų moterų seksualinės disfunkcijos gydymą. Visi žinome, kad kai kurie vaistai gali padidinti seksualinį susijaudinimą. Jei esate moteris ir vartojate vaistus menopauzei, turėtumėte atsižvelgti į tai, kad tai gali padidinti seksualinį susijaudinimą ir norą.

Moterų seksualinės disfunkcijos gydymas

Niekas neabejoja, kad moterų seksualinės disfunkcijos gydymas tikrai padeda. Privalumai yra akivaizdūs. Visų pirma, jie suteikia jums galimybę pajusti tai, ką kadaise turėjote, taip pat jie veda jūsų santykius į naują lygį, nes jūsų seksualinė patirtis bus įdomesnė kaip visada. Tačiau pirmiausia reikia suprasti, kodėl moterys kreipiasi į jas.

Yra daug seksualinių sutrikimų, tiek psichologinių, tiek fizinių, įskaitant skausmą lytinių santykių metu, žemą moterų libido ar pojūčius sekso metu, makšties diskomfortą, įskaitant keistus kvapus, dirginimą ir sausumą.

Mes išvardijome tik keletą problemų, kurios verčia moteris gydyti moterų seksualinę disfunkciją. Tačiau jie visi gali visiškai atitraukti jus nuo meilės kūrimo, jei ne susidoroti ir paveikti jūsų savivertę bei romantiškus santykius su meilužiu. Tabletės gali padėti susidoroti su visomis šiomis problemomis ir dar daugiau.
Kokias kitas galimybes, susijusias su libido gerinimu , turi moterys? Jie kartais pasirenka operaciją , tačiau ji gali neatnešti pagerėjimo, kurio moteris siekia, yra skausminga ir reikalauja ilgo atsigavimo laiko. Moterų seksualinės disfunkcijos gydymas yra saugus, o pagerėjimą galima pastebėti greitai.

Nepaisant to, kad operacija tapo labai populiari, nes moterys nori atkurti makštis po kelių gimdymų ar kitų priežasčių ir pagerinti savo seksualinį gyvenimą, jos yra labai atsargios, nes operacija nėra tokia saugi kaip natūralus gydymas ir nesuteikia visos įmanomos naudos su tabletėmis.

Geriausios moterų seksualinio stiprinimo tabletės

Kai kurios vaistažolių tabletės taip pat sutvirtina ir sugriežtina makšties sritį, kad ji jaustųsi ir atrodytų daug geriau, tačiau be to, jos padidina kraujotaką, o tai padidina seksualinį pasitenkinimą ir skatina natūralų jūsų sistemos gebėjimą sukurti savo tepimą. Natūralus moterų seksualinės disfunkcijos gydymas apima antioksidantus, kuriais siekiama pagerinti makšties sveikatą.

Female Sexual Enhancement Pills
Moterų seksualinio stiprinimo tabletės
Be tablečių, taip pat yra seksualinio stiprinimo kremų , kurie pasižymi priešgrybelinėmis savybėmis ir yra naudojami kaip antibakterinė priemonė. Tokiu būdu galite pamiršti apie makšties infekcijas, jei tokių turite. Išnyks ir nemalonus makšties kvapas.
Visi šie privalumai, kuriuos turi natūralus moterų seksualinės disfunkcijos gydymas, turėtų būti susieti su visa emocine nauda, kurią jie taip pat suteikia jums. Tokiu būdu jūs pagerinate savo seksą ir gerovę.

Raskite geriausią moterų seksualinės disfunkcijos gydymą 


comments powered by Disqus