Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Erekcijos disfunkcija suaugusiems

Erekcijos disfunkcija suaugusiems. Kaip gydyti libido problemas?

Erekcijos disfunkcija suaugusiems. Kaip gydyti libido problemas? Suaugusiųjų erekcijos disfunkciją gali išprovokuoti įvairios priežastys. Šios priežastys gali būti amžius, fizinė ir psichologinė sveikata. Net lėtinis nuovargis ar stresas gali turėti didelę įtaką šiai problemai.

Norint pasiekti ir išlaikyti sunkesnę erekciją, turėtų būti atliekami tam tikri veiksmai. Jei kas nors turi įtakos kai kuriems iš šių požymių arba sudėtingai jų pusiausvyrai, tikėtina pasekmė yra erekcijos problemos.

Erekcijos fazės

Yra 3 pagrindinės vyrų erekcijos fazės:

 • Susijaudinimą. Tai pirmas dalykas, kuris pradeda procesą. Vyrai stebi, girdi, liečia ir užuodžia ir visi šie pojūčiai prisideda prie seksualinio susijaudinimo. Žmogaus mintys taip pat sukelia susijaudinimą.
 • Nervų sistemos atsakas. Padidėjęs kraujo tekėjimas, kuris keičia varpos dydį, yra įmanomas, nes smegenys suteikia ženklą nervų sistemai ir aktyvina kraują.
 • Kraujagyslių atsakas. Kai kraujagyslės yra atsipalaidavusios, tada niekas netrukdo kraujotakai.

Erekcijos disfunkcijos supratimas po 40 metų

Kalbant apie erekcijos disfunkcijos (ED) temą vyrams po 40 metų, labai svarbu pripažinti, kad tai nėra atskira problema, o greičiau natūralus senėjimo aspektas. Vyrams senstant, jų kūnai patiria įvairių pokyčių, o seksualinė sveikata nėra atleista nuo šio proceso.

Understanding Erectile Dysfunction After 40
Erekcijos disfunkcijos supratimas po 40 metų
Vienas iš pagrindinių veiksnių, prisidedančių prie ED vyresniems nei 40 metų vyrams, yra testosterono lygio sumažėjimas. Testosteronas, pagrindinis vyriškas lytinis hormonas, linkęs mažėti su amžiumi, o tai daro įtaką lytinei funkcijai. Šis hormoninis pokytis gali sukelti sunkumų pasiekiant ir išlaikant erekciją. Nors tai yra normali senėjimo dalis, tai nereiškia, kad nieko negalima padaryti.

Biologiniai ir psichologiniai veiksniai

Psichologiniai veiksniai taip pat vaidina svarbų vaidmenį ED. Stresas, nerimas ir net santykių problemos gali prisidėti prie sunkumų miegamajame. Kasdienio gyvenimo, darbo ir visuomenės lūkesčių spaudimas gali sukurti psichinę įtampą, kuri pasireiškia fiziniais simptomais, turinčiais įtakos seksualinei veiklai.

Šių aspektų supratimas yra gyvybiškai svarbus vyrams, susiduriantiems su ED po 40 metų. Tai ne tik fizinio pajėgumo klausimas, bet ir sudėtinga biologinių ir psichologinių veiksnių sąveika. Be to, stigma, susijusi su ED, gali pagilinti problemą, todėl būtina spręsti problemą empatiškai ir atvirai bendraujant.

Vyrai, patiriantys ED, turėtų pripažinti, kad pagalbos ieškojimas yra aktyvus žingsnis sprendimo link. Suprasdami natūralius vykstančius pokyčius ir spręsdami susijusius veiksnius, vyresni nei 40 metų vyrai gali pereiti prie ED iššūkių turėdami aiškesnę perspektyvą ir didesnį įgalinimo jausmą.

Veiksniai, prisidedantys prie erekcijos disfunkcijos

Erekcijos disfunkcija (ED) yra daugialypė problema, kuriai dažnai įtakos turi gyvenimo būdo pasirinkimo, sveikatos būklės ir psichologinių veiksnių derinys. 40 metų ir vyresniems vyrams šių prisidedančių veiksnių supratimas yra labai svarbus veiksmingai sprendžiant ir valdant ED.

Factors Contributing to Erectile Dysfunction After 40
Veiksniai, prisidedantys prie erekcijos disfunkcijos po 40 metų

Nefizinės impotencijos priežastys

 • Emocinės sąlygos. Tipiškiausi nefiziniai veiksniai yra įtampa, nerimas ir išsekimas. Erekcijos disfunkcija taip pat gali būti atsitiktinė psichinių problemų, tokių kaip depresinis sutrikimas, komplikacija.
 • Emocijos, kurias demonstruojate savo partneriui - arba kurias rodo jūsų partneris - pavyzdžiui, kartumas, nelankstumas ar susidomėjimo sumažėjimas, taip pat gali būti impotencijos priežastis.

Fizinės impotencijos priežastys

Jei erekcijos disfunkcija yra fizinio pobūdžio, priežastys gali būti šios:

 • Neurologinis sužalojimas dėl ilgalaikių diabeto problemų
 • Aukštas kraujospūdis, širdies ligos
 • Prastas varpos aprūpinimas krauju dėl širdies ir kraujagyslių sutrikimų
 • Ypatingas gydymas vaistais
 • Prostatos operacijos (tiksliau, vėžiui)
 • Endokrininės sistemos problemos
 • Stuburo problemos
 • Hormoninės problemos
 • Alkoholizmas, piktnaudžiavimas narkotikais, grandininis rūkymas

Gyvenimo būdo veiksniai

Dieta, mankšta ir bendri gyvenimo būdo įpročiai vaidina svarbų vaidmenį seksualinėje sveikatai. Prastas mitybos pasirinkimas, fizinio aktyvumo stoka ir rūkymas gali prisidėti prie kraujagyslių problemų, ribojančių kraujo tekėjimą į lytinių organų sritį. Sėslus gyvenimo būdas gali sukelti nutukimą, dar vieną veiksnį, susijusį su ED. Šių aspektų sprendimas gali teigiamai paveikti ne tik seksualinę sveikatą, bet ir bendrą savijautą.

Medicininės būklės

Keletas pagrindinių sveikatos sutrikimų gali prisidėti prie vyresnių nei 40 metų vyrų ED. Tokios būklės kaip diabetas, hipertenzija ir širdies ir kraujagyslių ligos turi įtakos kraujotakai, kuri yra pagrindinis komponentas siekiant ir palaikant erekciją. Asmenims, sergantiems šiomis ligomis, būtina jas veiksmingai valdyti vadovaujant sveikatos priežiūros specialistams, sumažinant ED riziką.

Vaistai ir piktnaudžiavimas medžiagomis

Be to, piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis, įskaitant nesaikingą alkoholio vartojimą ir rekreacinį narkotikų vartojimą, gali prisidėti prie seksualinių sunkumų. Labai svarbu palaikyti atvirą dialogą su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais dėl vaistų šalutinio poveikio ir ieškoti paramos su medžiagomis susijusiais klausimais.

Erekcijos sutrikimų rizika suaugusiesiems

Suaugusiųjų erekcijos disfunkcija taip pat gali būti vienas iš ankstyvųjų medicininės problemos, apie kurią galbūt nežinote, požymių.

Risks of Erectile Dysfunction in Adults
Suaugusiųjų seksualinės disfunkcijos rizika
Fizinės ir psichologinės priežastys yra tarpusavyje susijusios. Tik specialistas gali sužinoti, kas sukėlė šį sutrikimą.

Beveik visiems reikia greito savo problemų sprendimo. Nenorime praleisti dienų ar mėnesių atlikdami įvairius tyrimus ir lankydamiesi pas daugybę specialistų , kaip patarė mūsų šeimos gydytojas, kad sužinotume, jog esame geros sveikatos. O kas, jei jūs tiesiog norite didesnės varpos, geresnio seksualinio gyvenimo, geresnės erekcijos kontrolės , kad būtumėte visais atžvilgiais geresnis meilužis?
Laimei, šiais laikais yra keletas libido problemų gydymo sprendimų

Erekcijos disfunkcijos gydymas

Galite naudoti chirurginį gydymą; tačiau tai gali būti ir brangu, ir pavojinga. Niekas, būdamas adekvatus žmogus, neišmestų keturių tūkstančių dolerių vien tam, kad gautų sužeistą organą ir apgailestautų. Jūsų draudimas, žinoma, neapims operacijos, todėl būkite pasirengę mokėti daug.

Treatment of Erectile Dysfunction in Adults
Suaugusiųjų seksualinės disfunkcijos gydymas
Vienas iš suaugusiųjų erekcijos sutrikimų gydymo būdų yra varpos pompų naudojimas. Tačiau atminkite, kad šis prietaisas yra pavojingas.
Su vakuuminiu siurbliu tikrai gausite norimą rezultatą, tačiau turite įsitikinti, kad viskas atlikta teisingai, nes nenorite padaryti klaidos, kuri pakenktų varpai.
Nebandykite padidinti varpos naudodami jį!

Tradicinės gydymo galimybės

Vyresniems nei 40 metų vyrams, kovojantiems su erekcijos disfunkcija (ED), įprastų gydymo galimybių tyrimas gali būti esminis žingsnis atgaunant seksualinę sveikatą. Nors labai svarbu suprasti, kad individualūs atsakymai gali skirtis, sveikatos priežiūros specialistai paprastai rekomenduoja keletą plačiai pripažintų metodų.

Conventional Treatment Options
Tradicinės gydymo galimybės

Geriamieji vaistai

5 tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriai, tokie kaip sildenafilis (Viagra), tadalafilis (Cialis) ir vardenafilis (Levitra), paprastai skiriami geriamaisiais vaistais. Šie vaistai sustiprina azoto oksido, natūralios cheminės medžiagos organizme, poveikį, skatindami padidėjusį varpos kraujotaką. Labai svarbu pažymėti, kad šie vaistai gali turėti kontraindikacijų ir galimą šalutinį poveikį, pabrėžiant, kad prieš vartojimą svarbu pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

Vakuuminiai erekcijos įtaisai

Vakuuminės erekcijos prietaisai (VED) yra neinvaziniai įrankiai, kurie naudoja siurbimą, kad pritrauktų kraują į varpą, sukurdami erekciją. Nors kai kuriems žmonėms tai veiksminga, norint naudoti VED, reikia tinkamai nurodyti, kad būtų užtikrintas saugumas ir veiksmingumas. Norint išnagrinėti šią galimybę, patartina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Varpos injekcijos ir šlaplės žvakutės

Intrakavernozinės injekcijos ir šlaplės žvakutės yra alternatyvūs erekcijos sukėlimo būdai. Šie metodai apima tiesioginį vaistų vartojimą į varpą. Nors jie veiksmingi, juos reikia tinkamai apmokyti vartoti ir jie gali sukelti šalutinį poveikį.

Pakaitinė testosterono terapija (TRT)

Vyrams, kurių testosterono lygis yra žemas ir kurie prisideda prie ED, gali būti svarstoma pakaitinė testosterono terapija . Tai apima sintetinio testosterono vartojimą, siekiant išspręsti hormonų disbalansą. Tačiau TRT netinka visiems ir reikalauja atidžiai stebėti dėl galimo šalutinio poveikio.

Psichoterapija

Labai svarbu spręsti psichologinius ED aspektus, o psichoterapija ar konsultavimas gali būti vertingos priemonės. Psichikos sveikatos specialistai gali padėti asmenims ir poroms įveikti emocinius iššūkius, susijusius su ED, puoselėdami palaikančią aplinką.
Labai svarbu, kad asmenys, patiriantys ED, konsultuotųsi su sveikatos priežiūros specialistais, kurie galėtų įvertinti jų unikalią situaciją ir rekomenduoti tinkamiausią gydymo planą. Atviras bendravimas, noras ištirti galimybes ir bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais yra pagrindas spręsti ED vyrams po 40 metų.

Natūralūs seksualinės sveikatos gerinimo metodai

Nors įprasti gydymo būdai siūlo perspektyvias erekcijos disfunkcijos (ED) valdymo galimybes, vis labiau domimasi natūraliais metodais , kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas bendrai savijautai. Vyresniems nei 40 metų vyrams, ieškantiems holistinių sprendimų, gyvenimo būdo pokyčių įtraukimas ir natūralaus požiūrio taikymas gali labai prisidėti prie seksualinės sveikatos gerinimo.

Natural Approaches
Natūralūs metodai

Gyvenimo būdo modifikacijos

Paprasti, bet veiksmingi gyvenimo būdo pokyčiai gali turėti teigiamą poveikį seksualinei sveikatai. Reguliarus fizinis aktyvumas, ypač aerobiniai pratimai, skatina kraujotaką, naudingas erekcijos funkcijai. Išlaikyti sveiką svorį, subalansuotą mitybą, kurioje gausu vaisių, daržovių ir neskaldytų grūdų, ir vengti pernelyg didelio alkoholio ir tabako kiekio, gali prisidėti prie bendros gerovės.

Streso valdymas

Lėtinis stresas yra žinomas ED veiksnys, turintis įtakos tiek fiziniams, tiek psichologiniams seksualinės sveikatos aspektams. Streso valdymo metodų , tokių kaip sąmoningumas, meditacija ar joga, taikymas gali padėti sušvelninti neigiamą streso poveikį. Pusiausvyros tarp darbo ir asmeninio gyvenimo sukūrimas yra būtinas psichinei gerovei.

Kokybiškas miegas

Tinkamas ir kokybiškas miegas vaidina lemiamą vaidmenį hormonų pusiausvyrai ir bendrai sveikatai. Prastas miegas gali prisidėti prie hormonų disbalanso, turinčio įtakos lytinei funkcijai. Nuoseklios miego rutinos nustatymas ir palankios miego aplinkos sukūrimas gali teigiamai paveikti seksualinę sveikatą.

Subalansuota mityba ir papildai

Mityba vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį užtikrinant bendrą sveikatą, įskaitant seksualinę sveikatą. Dieta, kurioje gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų, palaiko natūralias organizmo funkcijas. Manoma, kad tam tikri papildai, tokie kaip L-argininas, ženšenis ir cinkas, gali būti naudingi erekcijos funkcijai. Tačiau prieš įtraukiant papildus į savo rutiną, būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistais.

Dubens dugno pratimai

Dubens dugno pratimai, dažnai žinomi kaip Kegelio pratimai, gali būti naudingi vyrams, patiriantiems ED. Šie pratimai padeda sustiprinti raumenis, dalyvaujančius erekcijoje ir ejakuliacijoje. Dubens dugno pratimų įtraukimas į įprastą rutiną laikui bėgant gali prisidėti prie seksualinės funkcijos pagerėjimo.

Natūralių metodų taikymas apima holistinį požiūrį į sveikatą, atkreipiant dėmesį į fizinės, psichinės ir emocinės gerovės tarpusavio sąsajas.
Nors šios strategijos gali neduoti greitų rezultatų, jų bendras poveikis gali prisidėti prie ilgalaikio vyrų po 40 metų seksualinės sveikatos pagerėjimo. Labai svarbu į šiuos pokyčius žvelgti kantriai ir nuosekliai, pripažįstant, kad holistinis požiūris apima ne tik miegamąjį, bet ir bendrą gerovę.

Kaip saugiai gydyti libido problemas?

Yra tikrai gerų libido gydymo produktų , tačiau kiti produktai nėra tokie geri. Kai kurie gamintojai investuoja daug pinigų į naujų produktų kūrimą, o šie nauji erekcijos disfunkcijos gydymo būdai rinkoje pasirodo kiekvieną dieną.

Turėtumėte pabandyti rasti geriausius metodus. Kaip gydyti libido problemas ir išvengti operacijos, pompų ir receptinių vaistų šalutinio poveikio ?

Libido gydymo produktai

Libido gydymo produktai priklauso populiariam rinkos segmentui, gaunančiam milijardus dolerių. Šis skaičius auga ir tai sako, kad smalsumas tokio pobūdžio produktams yra didžiulis, nes seksualumas šiais laikais yra labai vertinamas. Beveik kiekvienas žmogus bando pagerinti savo seksualinę sveikatą, lytinį potraukį ir seksualinę funkciją.
Bet ar tikrai tiesa, kad vartotojai džiaugiasi visų galimų strategijų kokybe ir saugumu?

Libido gydymo galimybės suaugusiems

Pažvelkime į šiais laikais žinomiausius libido gydymo produktus ir įvertinkime jų patogumą, saugumą ir efektyvumą. Pažvelkite į produktų sąrašą. Pasirinkite tą, kuris jums tikriausiai yra tinkamiausias:

1. Chirurgija

Erectile Dysfunction Surgery
Seksualinės disfunkcijos chirurgija
Nepaisant visų šalutinių poveikių, chirurgija vis dar laikoma tinkamiausiu pasirinkimu libido gydymo produktų sąraše tiems, kurie nėra susirūpinę finansiniais klausimais. Yra daugybė būdų, kaip gydyti libido praradimą operuojant , pradedant raiščių, jungiančių varpą su kūnu, pjaustymu ir baigiant kūno riebalų injekcijomis po oda.
Po tokių operacijų gali prireikti šiek tiek daugiau operacijos, kad būtų galima ištaisyti ankstesnės operacijos rezultatus.
Dažnas šalutinis poveikis yra toks: randai, jautrumo problemos, riebalų gabalėliai ir kaupimasis ten, kur jis neturėtų kauptis. Ekstremalesnis poveikis yra impotencija, šlapinimosi problemos ir skausmai. Be šalutinio poveikio, kaina yra tiesiog per didelė - nuo 4000 USD iki 10000 USD ir dar daugiau.

2. Tabletės, kremai, losjonai

Erectile Dysfunction Pills
Seksualinės disfunkcijos tabletės
Kita produktų grupė apima tabletes, kremus, pleistrus, tepalus, losjonus ir skirtingas tos pačios klasės priemones. Plačiai žinoma, kad erekcijos problemas taip pat galima gydyti įvairiomis naudingomis žolelėmis.

Bėda ta, kad kai šios žolelės skinamos lauke, džiovinamos ir tiekiamos pirkėjui be tinkamų žinių ir patirties, negalima tikėtis, kad jos visą laiką bus tokios pat aukštos kokybės ir efekto. Geriausiose varpos tabletėse gali būti tik tam tikras ingredientų derinys su laiko patikrinta formule.

3. Plėstuvų plėstuvai

Erectile Dysfunction Devices
Seksualinės disfunkcijos įrenginiai
Trečias pasirinkimas - plėstuvai, panašūs į siurblius ir kitus traukos įtaisus. Skirtingai nuo vadinamųjų tradicinių vakuuminių siurblių, kurie yra per brangūs ir užtikrina mažą našumą, varpos prailgintuvai yra daug saugesnis pasirinkimas ir gali būti naudojami kiekvieną kartą, kai jums to reikia. Vakuuminiai siurbliai gali būti naudojami erekcijai pasiekti. Tačiau didelis vakuumo slėgis gali ilgam išjungti varpos kraujagysles.

Prailgintuvai ir kiti prietaisai gali būti geri libido gydymo produktai. Bet jūs turite juos naudoti atsargiai.
Kai neskubėsite, galite pasiekti nuostabių rezultatų.
Šie varpos prietaisai veikia priversdami jungiamuosius audinius. Tokiu atveju padidėja pagamintų ląstelių skaičius, o tai pagerina vyrų erekciją ir užkerta kelią disfunkcijoms.

4. Kegelio ir Jelqingo pratimai

Erectile Dysfunction Exercises
Seksualinės disfunkcijos pratimai
Pratimai yra vienas iš ekonomiškiausių libido problemų gydymo būdų, randamų natūralių libido gydymo produktų klasėje.

Šie libido gydymo pratimai gali būti atliekami namuose, kur niekas jūsų netrukdys. Turėsite įrašą į svetainę su pratimais arba įsigysite juos DVD diskuose. Darydami juos, pradėsite patirti papildomą malonumą iš savo seksualinio gyvenimo ir labiau kontroliuosite savo ejakuliaciją.
Žinoma, norėdami gauti rezultatų, turėsite sunkiai dirbti.
Tačiau palyginkite jį su skirtingais metodais. Kiti metodai yra brangūs, pavojingi ir ne tokie veiksmingi, kaip norėtumėte. Dabar galite pamatyti visus šio metodo privalumus.

Natūralių tablečių kilimas

Pastaruoju metu pastebimai išaugo susidomėjimas natūraliomis tabletėmis kaip alternatyviu sprendimu vyresniems nei 40 metų vyrams, susiduriantiems su erekcijos disfunkcija (ED). Šie papildai, dažnai pagaminti iš žolelių ekstraktų ir pagrindinių maistinių medžiagų mišinio, atkreipė dėmesį į jų galimą naudą atkuriant erekciją ir stiprinant seksualinę sveikatą.

 • Žolelių ingredientai: Natūraliose tabletėse paprastai yra augalinių ingredientų derinys, žinomas dėl jų istorinio naudojimo tradicinėje medicinoje ir galimo teigiamo poveikio seksualinei funkcijai. Įprasti komponentai gali būti augalų, tokių kaip ženšenis, raguotos ožkų piktžolės ir Tribulus terrestris, ekstraktai, kurie, kaip manoma, prisideda prie geresnės kraujotakos ir bendro seksualinio gyvybingumo.
 • Azoto oksido padidinimas: Daugeliu natūralių tablečių siekiama sustiprinti azoto oksido gamybą organizme. Azoto oksidas vaidina lemiamą vaidmenį kraujagyslių išsiplėtimui, kraujagyslių atpalaidavimui ir kraujotakos gerinimui, kuris yra būtinas norint pasiekti ir išlaikyti erekciją. Skatindamos šį natūralų procesą, šios tabletės siekia išspręsti vieną iš pagrindinių ED veiksnių.
 • Galimi privalumai: Natūralių tablečių šalininkai dažnai pabrėžia jų suvokiamus pranašumus. Tai gali apimti mažiau praneštų šalutinių poveikių, palyginti su farmaciniais vaistais, labiau holistinį požiūrį į seksualinę sveikatą ir natūralių elementų įtraukimo į savęs priežiūros rutiną patrauklumą. Tačiau labai svarbu į šiuos teiginius pažvelgti atidžiomis akimis ir pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistais.
 • Svarstymai ir atsargumas: Nors natūralios tabletės gali būti daug žadantis būdas, žmonėms labai svarbu būti atsargiems. Ne visi papildai yra vienodi, o jų veiksmingumas gali skirtis. Patartina rinktis produktus iš gerbiamų gamintojų, o prieš įtraukiant šiuos papildus būtina konsultuotis su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, ypač asmenims, turintiems sveikatos sutrikimų, arba vartojantiems vaistus.
 • Papildomas požiūris: Į natūralias tabletes dažnai žiūrima kaip į papildomą metodą, o ne kaip į atskirą sprendimą. Jie gali būti integruoti į platesnę strategiją, apimančią gyvenimo būdo pakeitimus, streso valdymą ir kitus natūralius metodus. Svarbiausia yra tai, kad reikia laikytis visapusiško požiūrio, siekiant išspręsti daugialypį erekcijos disfunkcijos pobūdį.
Kaip ir bet kurios intervencijos atveju, individualūs atsakymai gali skirtis. Vyrams, svarstantiems apie natūralias tabletes, svarbu į sprendimą žiūrėti su realiais lūkesčiais, suprantant, kad rezultatams gali prireikti laiko, o bendras požiūris į seksualinę sveikatą turėtų apimti veiksnių derinį.

Išvada

Pagrindiniai takeaways

Erekcijos disfunkcija nėra atskira problema; tai sudėtinga biologinių, psichologinių ir gyvenimo būdo veiksnių sąveika. Natūralių kūno pokyčių atpažinimas ir prisidedančių elementų šalinimas yra esminiai proceso žingsniai.

Esminis atsakomybės už savo seksualinę sveikatą aspektas yra atviras ir sąžiningas bendravimas su sveikatos priežiūros specialistais. Kreipimasis į rekomendacijas leidžia nuodugniai įvertinti specifinius veiksnius, prisidedančius prie ED, ir sudaryti individualizuotą gydymo planą. Nesvarbu, ar pasirinksite įprastą gydymą, natūralius metodus ar jų derinį, profesionalūs patarimai yra neįkainojami.

Labai svarbu į kelionę žvelgti su realiais lūkesčiais. Nors natūralios tabletės ir gyvenimo būdo pokyčiai gali būti daug žadantys, rezultatams gali prireikti laiko. Kantrybė, nuoseklumas ir įsipareigojimas siekti platesnės gerovės prisideda prie tvaraus tobulėjimo.

Taigi kol kas kliniškai įrodyta, kad varpos prietaisai ir natūralios tabletės yra saugiausias libido didinimo produktas rinkoje. Tačiau nesitikėkite, kad varpos prietaisai duos rezultatų per naktį! Jie nesugeba padaryti tokių stebuklų, kaip juos nusipirkti šiandien ir iki kito ryto gauti ilgesnę ir stipresnę varpą. Prieš naudodami šiuos plėstuvus, atidžiai sužinokite nurodymus. Sekite juos ir galėsite būti patenkinti pakeitimais, kuriuos atliks šie plėtiniai.

Turėsite praleisti laiką ir investuoti daug pastangų, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Bet jums tai patiks!
Sužinokite, kaip gydyti suaugusiųjų erekcijos disfunkciją 


comments powered by Disqus