Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata  /  Suaugusiųjų erekcijos disfunkcija

Erekcijos disfunkcija suaugusiems

Erekcijos disfunkcija suaugusiems Erekcijos disfunkcija, organizme gali provokuoti įvairių priežasčių. Šios priežastys gali būti amžių, fizinę ir psichinę sveikatą. Net lėtinis nuovargis ar stresas gali turėti didelę įtaką šią problemą. Tam tikri veiksmai turėtų būti pasiekti ir išlaikyti sunkiau erekcija. Jei ką nors daro kai kurie iš šių požymių ar sudėtingų pusiausvyrą tarp jų, erekcijos problemos yra tikėtina pasekmė.

Montavimo etapai

 • Susijaudinimą. Tai yra pirmas dalykas, kuris pradeda procesą. Vyrai stebi, išgirsti, paliesti ir kvapas ir visi šie aspektai padeda seksualinį susijaudinimą. Mintys apie asmeniui taip pat pareikšti susijaudinimą.
 • Atsakyti į nervų sistemą. Padidėjęs kraujo srautas, kuris keičia varpos dydis yra įmanoma, nes smegenų suteikia ženklas į nervų sistemą ir jis aktyvina kraujo.
 • Kraujagyslių reakcijos. Kai kraujagyslės yra atsipalaidavę, niekas netrukdo kraujo tekėjimą.

Nefizinis sukelia impotencija

 • Emocinės sąlygos. Labiausiai būdingas nonphysical veiksniai yra įtampa, nerimas ir išsekimas. Erekcijos disfunkcija taip pat gali būti atsitiktinio komplikacija psichikos problemų kaip depresijos sutrikimas.
 • Emocijas, kad jums parodoje link jūsų partneris - arba kad rodomi jūsų partnerio - kaip kartumo, rigidiškumas arba interesų sumažėjimas gali būti impotencijos priežastimi.

Fizinių priežasčių, impotencija

Jei erekcijos disfunkcija yra fizinio pobūdžio, priežastys gali būti tokios:

 • Nervų sistemos traumos nuo ilgalaikių diabetinės klausimais
 • Prastos kraujo pritekėjimas į varpos kaip a dėl širdies ir kraujagyslių sutrikimai
 • Ypač narkotikų gydymas
 • Operacijų prostatos (To be more tikslus, vėžys)
 • Endokrininės sistemos sutrikimai
 • Stuburo problemos
 • Hormoniniai problemų
 • Alkoholizmas, narkomanija, grandinės rūkyti

Erekcijos disfunkcija suaugusiems

Erekcijos disfunkcija suaugusiems taip pat gali būti viena iš Ankstyvi ženklai, kad jums gali nežinoti apie medicinos problema.

Fizinės ir psichologinės priežastys yra tarpusavyje susiję. Tik specialistas gali sužinoti, kas sukelia šio sutrikimo.

Beveik kiekvienas turi greitai išspręsti savo problemų. Mes nenorime praleisti dienas ar mėnesius daro kitokius tyrimus ir pasiekusios nemažai specialistų, kaip mūsų šeimos gydytojas pataria išsiaiškinti, mes esame geros sveikatos. Ir ką daryti, jei jūs tiesiog norite didesnę varpą, geriau lytinį gyvenimą, geriau kontroliuoti savo erekcija būtų visus būdus geriau meilužis?

Laimei, yra keletas sprendimų šiandien.

Erekcijos sutrikimų gydymas

Galite naudoti chirurginį gydymą; Tačiau tai gali būti brangu ir pavojinga. Niekas yra tinkamas asmuo būtų išmesti keturis tūkstančius dolerių, tiesiog Norėdami gauti sužeisti organas ir apgailestauju gyvenimą.

Vienas iš būdų, kaip gydyti erekcijos disfunkcija suaugusiems – naudoti Penio pompos. Tačiau atminkite, kad šis prietaisas yra pavojinga. Jūs tikrai gausite norimą rezultatą su dulkių, bet jūs turite įsitikinti, kad viskas atliekama tinkamai, kaip jūs nenorite padaryti kokių nors klaidų, kad bus pažeisti varpos. Negali tikėtis padidinti jūsų varpą, naudojant jį.

Ir galiausiai, yra varpos įrenginius, kuri dirbti verčia į jungiamuosius audinius. Šiuo atveju į ląstelių gaminamas pagerina vyrų erekcija ir užkirsti kelią susirgimams. Todėl dabar yra saugiausias enhancement produktas rinkoje. Tačiau, Nesitikėkite varpos įrenginių rezultatų per naktį! Jie nesugeba tokių stebuklų, kaip pirkti juos šiandien ir vis ilgesni ir stipresni varpos kitą rytą.

Turėsite praleisti laiko ir deda daug pastangų siekdama norimam rezultatui pasiekti. Bet jums patinka!

Skaityti viešėjusių svečių atsiliepimu varpos įrenginių forume 


comments powered by Disqus