Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Erekcijos disfunkcija suaugusiems

Erekcijos disfunkcija suaugusiems. Kaip gydyti libido problemos?

Erekcijos disfunkcija suaugusiems. Kaip gydyti libido problemos? Suaugusių žmonių erekcijos disfunkcija gali būti sukelta įvairių priežasčių. Šios priežastys gali būti amžius, fizinė ir psichologinė sveikata. Net lėtinis nuovargis ar stresas gali turėti didelį poveikį šią problemą.

Tam tikri veiksmai turėtų vykti norint pasiekti ir išlaikyti kietesnę erekciją. Jei kas nors paveiks kai kuriuos iš šių požymių ar tarp jų sudėtingą pusiausvyrą, erekcijos problemos yra galimos pasekmės.

Etapai erekcija

Yra 3 pagrindiniai erekcijos etapai vyrams:

 • Susijaudinimą. Tai pirmas dalykas, kuris paleidžia procesą. Vyrai stebi, girdi, liečia ir kvapas ir visi šie pojūčiai prisideda prie seksualinio susijaudinimo. Mintys apie asmenį taip pat atnešti į susijaudinimą.
 • Nervų sistemos atsakas. Padidėjęs kraujo srautas, kuris keičia varpos dydį, yra įmanomas, nes smegenys suteikia ženklą nervų sistemai ir aktyvina kraują.
 • Kraujagyslių reakcija. Kai kraujagyslės yra atsipalaidavę, tada niekas netrukdo kraujo tėkmės.

Ne fizinės priežastys impotencija

 • Emocinės sąlygos. Būdingiausių nonphysical veiksniai yra įtampa, nerimas ir išsekimas. Erekcijos disfunkcija taip pat gali būti atsitiktinis psichinių problemų, tokių kaip depresijos sutrikimas, komplikacija.
 • Emocijos, kad jums eksponuoti link savo partnerio-arba, kad yra įrodyta, kad jūsų partneris-kaip kartumo, standumą ar sumažinti palūkanų taip pat gali būti impotencijos priežastis.

Fizinės priežastys impotencija

Jei erekcijos disfunkcija yra fizinio pobūdžio, priežastys gali būti tokios:

 • Neurologinis sužalojimas dėl ilgalaikių diabeto problemų
 • Padidėjęs kraujospūdis, širdies ligos
 • Prastas kraujo tiekimas į varpą kaip širdies ir kraujagyslių sutrikimų rezultatas
 • Ypatingas vaistų gydymas
 • Prostatos operacijos (tiksliau, vėžio)
 • Endokrininės sistemos problemos
 • Stuburo problemos
 • Hormoninės problemos
 • Alkoholizmas, piktnaudžiavimas narkotikais, grandinės rūkymas

Suaugusiųjų erekcijos disfunkcija

Erekcijos disfunkcija suaugusiems taip pat gali būti vienas iš pirmųjų požymių, medicinos problema jums gali būti nežino.

Causes of Erectile Dysfunction in Adults
Priežastys seksualinės funkcijos sutrikimas suaugusiems
Fizinės ir psichologinės priežastys yra tarpusavyje susijusios. Tik specialistas gali sužinoti, kas sukėlė šį sutrikimą.

Beveik kiekvienas turi greitai išspręsti savo problemas. Mes nenorime praleisti dienų ar mėnesių darant skirtingus testus ir pamatyti specialistų skaičių, kaip pataria mūsų šeimos gydytojas sužinoti mes esame geros sveikatos. Ir ką daryti, jei jūs tiesiog norite didesnių varpos, geresnio lytinio gyvenimo, geriau kontroliuoti savo erekcija , kad būtų visų būdų geriau meilužis?
Laimei, yra keletas būdų, kaip gydyti libido problemų šiandien

Erekcijos disfunkcija gydymas

Jūs galite naudoti chirurginį gydymą; Tačiau tai gali būti tiek brangus ir pavojingas. Niekas yra pakankamas asmuo būtų išmesti 4000 dolerių tik gauti sužeistas organas ir apgailestauju gyvenime. Žinoma, jūsų draudimas neapima operacijos, todėl būkite pasirengę mokėti daug.

Treatment of Erectile Dysfunction in Adults
Suaugusiųjų lytinės funkcijos sutrikimo gydymas
Vienas iš būdų, kaip gydyti suaugusiųjų erekcijos disfunkcija yra naudoti varpos siurbliai. Bet atsiminkite, kad Šis įrenginys yra pavojingas.
Jūs tikrai gausite norimą rezultatą su vakuuminiu siurbliu, bet jūs turite įsitikinti, kad viskas atliekama teisingai, kaip jūs nenorite, kad tam tikrą klaidą, kad atneš žalos varpos.
Nebandykite padidinti varpos jį naudojant!

Kaip gydyti libido problemos saugiai?

Yra tikrai gerų produktų libido gydymui , bet kiti produktai yra ne taip gerai. Kai kurie gamintojai investuoja daug pinigų naujų produktų kūrimo, ir šių naujų gydymo erekcijos disfunkcijos atsiranda rinkoje kiekvieną dieną.

Jūs turėtumėte pabandyti rasti geriausius metodus. Kaip gydyti libido problemų ir išvengti šalutinių poveikių , chirurgijos, siurbliai, ir receptinių vaistų?

Produktai libido gydymui

Produktai libido gydymas priklauso populiarus rinkos segmente gauti milijardų dolerių. Skaičius auga ir tai sako, kad smalsumas produktų tokio pobūdžio yra didžiulė, nes seksualumas yra labai vertinami šiandien. Beveik kiekvienas žmogus stengiasi pagerinti savo seksualinę sveikatą, seksualinį potraukį ir seksualinę funkciją.
Bet ar tikrai tiesa, kad vartotojai mielai apie kokybę ir saugumą visų turimų strategijų?

Lytinio potraukio gydymo galimybės suaugusiems

Let ' s have iš žinomiausių produktų libido gydymo šiandien atrodo ir įvertinti jų patogumui, saugumą ir efektyvumą. Pažvelkite į produktų sąrašą. Pasirinkite vieną, kuri tikriausiai yra jums tinkamiausia:

 • Chirurgija

  Erectile Dysfunction Surgery
  Lytinės funkcijos sutrikimas chirurgija
  Nepaisant visų šalutinių poveikių, chirurgija vis dar laikoma labiausiai priimtiniausias pasirinkimas produktų, skirtų libido gydymui tiems, kurie nėra susirūpinęs dėl finansinių klausimų sąrašą. Yra daug būdų, kaip gydyti nuostolius libido su chirurgija pradedant raiščių, jungiantis varpos prie kūno ir baigiant kūno riebalų injekcijas po oda pjovimo.
  Po tokių operacijų šiek tiek daugiau chirurgija gali būti reikalinga siekiant ištaisyti ankstesnio.
  Dažnas šalutinis poveikis yra toks: randai, jautrumo problemos, ir riebalų gabalėlių ir kaupimo, kur jis nėra turėtų būti kaupiami. Daugiau ekstremalios poveikis yra impotencija, šlapinimosi problemos ir skausmai. Be šalutinio poveikio, kaina yra tiesiog per didelis-nuo 4000 USD iki 10000 USD ir dar daugiau.
 • Dražė, kremai, losjonai

  Erectile Dysfunction Pills
  Seksualinės disfunkcija tabletes
  Kitas produktų grupės apima tabletes, kremai, pleistrai, tepalai, losjonai ir įvairių priemonių identiškos klasės. Ji yra plačiai žinoma, kad erekcijos problemas, taip pat gali būti gydomi įvairių naudingų žolelių.

  Sunkumas čia yra tai, kad kai šie augalai yra nuskintos lauke, džiovinti ir pateikti pirkėjui be tinkamų žinių ir patirties, jie negali būti tikimasi, kad tapatus aukštos kokybės ir poveikio visą laiką. Gali būti tik ypač derinys ingredientų su laiko patikrinta formulė rasti geriausias varpos tabletes.
 • Plėstuvo įrenginiai

  Erectile Dysfunction Devices
  Seksualinės disfunkcijos prietaisai
  Pasirinkimo numeris trys ilgintuvai, panašūs į siurblius ir kitus traukos prietaisus. Skirtingai nei vadinamieji tradiciniai vakuuminiai siurbliai, kurie yra per brangūs ir užtikrinti mažą našumą, varpos ilgintuvai yra daug saugesnis pasirinkimas ir gali būti naudojami kiekvieną kartą, kai reikia. Vakuuminiai siurbliai gali būti naudojami erekcijai gauti. Tačiau daug vakuumo slėgis gali išjungti kraujagysles varpos ilgą laiką.

  Plėstuvai ir kiti įtaisai gali būti geri produktai libido gydymui. Bet jūs turite juos naudoti atsargiai.
  Kai neskuba, jums gali pasiekti stulbinančių rezultatų.
  Šie varpos prietaisai dirbti verčia jungiamojo audinio. Šiuo atveju pagamintų ląstelių skaičius padidėja, o tai pagerina vyrų erekciją ir užkerta kelią disfunkcijoms.
 • Kegel ir jelqing pratimai

  Erectile Dysfunction Exercises
  Lytinės funkcijos sutrikimas pratimai
  Pratimai yra vieni iš labiausiai ekonomiškai efektyvių būdų gydyti libido problemų rasti natūralių produktų, skirtų lytinio potraukio gydymo klasės.

  Šie libido gydymo pratimai gali būti padaryta namuose, kur niekas netrukdys jums. Jūs turite atvykti į svetainę su pratimais arba pirkti juos DVD. Atlikdami juos, jums pradėti patiria papildomų malonumą iš savo lytinį gyvenimą ir gauti daugiau kontroliuoti savo ejakuliacija.
  Žinoma, jums reikės sunkiai dirbti, kad gautumėte rezultatus.
  Bet palyginkite jį su skirtingais metodais. Kiti metodai yra brangus, pavojingas ir ne taip veiksmingai, kaip norite. Dabar jūs galite pamatyti visus šio metodo privalumus.

Išvada

Taigi dabar varpos prietaisai yra kliniškai įrodyta, kad saugiausia libido Enhancement produktas rinkoje. Tačiau Nesitikėkite, kad varpos prietaisai duotų rezultatų per naktį! Jie nesugeba tokių stebuklų, kaip pirkti juos šiandien ir gauti ilgesnį ir stipresnį varpos kitą rytą. Prieš naudodami šiuos plėstuvus, atidžiai Išmokite instrukcijas. Sekite juos ir jūs galite būti laimingas su pakeitimais, šie ilgintuvai bus padaryti.

Jums teks praleisti laiką ir investuoti dideles pastangas siekiant norimo rezultato. Bet jums tai patiks!
Sužinokite, kaip gydyti suaugusiųjų Erekcijos sutrikimą 


comments powered by Disqus