Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyriška sveikata  /  Midlife krizė ir andropause

Midlife krizė ir Andropause

Midlife krizė ir Andropause 

Midlife krizė

Kai vyrai mato kad energijos, jaunystės ir vyriškas stiprumo išnyks, kaip jie pasiekia 40 jie patiria maišyti jausmus. Kaip ir fiziniai veiksniai, jie plaukų slinkimas, nemiga, sutrikusi atmintis ir pan. Tokių dalykų dar labiau pagilina ir padėties. Jos praradimas motyvacijos, erzina ir padangos labai greitai. Kai kuriais atvejais, jie gali atlikti hiperhidrozė ir veido paraudimas, problemos su svorio ir raumenų skausmai. Erekcijos funkcijos sutrikimas yra kitas nemalonus simptomas. Jos rezultatai yra depresija.

Andropause

Jo midlife krizė beveik kiekvienas žmogus patiria bent vieną iš minėtų simptomų. Minėtų aukščiau problemų poveikis gali skirtis, bet dažnai tai yra gana sukrečiantys. Andropause yra senėjimo vyrų menopauzė, kaip sąlyga. Šiuo metu fizinių priežasčių, ši sąlyga ir tai nutinka, kai truputį mažina testosterono lygį. Šis procesas prasideda apie 30 ir ten yra 10 % sumažėjo kiekvieną dešimtmetį. Todėl, Testosteronas yra hormonas, kuris padeda išlaikyti seksualinį libido, spermos kūrimą, lytinių organų ir kūno plaukuotumas, raumenų masė ir kaulinio audinio, pasekmės andropause palaipsniui atsirasti, kaip asmuo gauna vyresni.

Šios krizės viduryje gyvenimas įtakoja vyrų ir jų gyvenimo kokybė, mažėja, nes organizmas gauna vyresni. Be to, jis gali atnešti osteoporozės ir širdies problemų. Tai iki jums nuspręsti, jei norite palengvinti būklę ir šalinti simptomus andropause. Asmuo turėtų laikytis strategijos, kuri vienija skirtingus aspektus, pvz., mitybos, streso valdymo, tabako ir alkoholio suvartojimo mažinimą.

Apdorojimo Andropause

Nors jūs nerasite išgydyti savo vidurio gyvenimo krizę, jūs galite padaryti jūsų gyvenimo kokybę geriau naudojant andropause valymo produktų, kurie gali padėti jums jūsų kova su andropause pasekmes. Populiariausių erekcija stiprikliai yra gaminami kaip PenisPlus tabletes. Jie gali atnešti teigiamų pokyčių savo seksualinį gyvenimą, kuris padės jums pagerinti savo gyvenimo kokybę apskritai. Netiki tie, kurie tiki tokios tabletes nėra verta pinigai.

Labai svarbu, nes seksas yra varomoji jėga, kuri veikia mūsų gyvenimą ir mūsų santykius. Seksas yra glaudžiai susijęs su emocijomis ir mes negalime priimti atskirai. Moterims labiau patinka tiems vyrams, kurie yra tvirtos ir gerai lova. Jie nori, kad jų vyrai turi seksualinį gyvybingumą. Ir, žinoma, jie nėra nori praleisti savo gyvenimą su tiems vyrams, kurie kenčia nuo andropause ir jo pasekmes.

Nors visi vyrai nori būti seksualiai stiprūs, daug žmonių rasti sunku nusipirkti andropause valymo produktų, nes jie nesijaučia patogiai daryti arba mano, kad tai įžeidimas savo ego ir savo vyriškumą. Laimei, šiandien daugelis vyrų yra pritarti, kad jie gali reikia šiek tiek padėti ir pirkti šiuos produktus.

Andropause gydymas produktai padeda gerinti situaciją iš skirtingų vietų. Visų pirma, jie padeda įveikti andropause. Tada jie pagerina seksualinio gyvenimo vyras. Naudojant jį vyrai turi geresnę erekciją, o taip pat pagerinti ilgis ir pavaržą. Trečioji: Labai svarbu yra žmogaus bendra sveikatos taip pat pagerėjo. Ketvirta: kraujotaka gerėja, kuri veda į geresnį apytaką dubens srityje. Ir paskutinis, bet ne mažiau yra, kad vyrų lytinio potraukio didinimo produktai daryti stebuklus su santykiais, nes seksas yra pagrindas jį. Tai gana aišku, kodėl vis daugiau ir daugiau vyrų pradeda pasitikėti tabletes ir dažnai juos naudoti.

Rasti geriausias PenisPlus tabletes 


comments powered by Disqus