Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Vidutinio gyvenimo krizė ir andropauzė

Midlife krizė ir Andropause. Kaip gydyti Andropause Natūraliai?

Midlife krizė ir Andropause. Kaip gydyti Andropause Natūraliai? 

Senėjimo vyrų sveikata

Kai vyrai mato, kad jaunystės energija ir vyriška jėga nuslūgsta, kai jie pasiekia 40, jie patiria mišrius jausmus. Kalbant apie fizinius veiksnius, jie turi plaukų slinkimą, nemigą, atminties problemas ir pan. Tokie dalykai dar labiau pablogina padėtį ir pablogina padėtį.

Jie praranda motyvaciją, labai greitai jaučiasi sudirgę ir padanga. Kai kuriais atvejais jie gali patirti hiperhidrozę ir veido paraudimą, svorio, raumenų ir skausmų problemas. Erekcijos disfunkcija yra dar vienas nemalonus simptomas. Jo rezultatas yra depresija.

Vidurio gyvenimo krizė

Beveik kiekvienas žmogus savo vidurio gyvenimo krizė patirs bent vieną iš pirmiau minėtų simptomų. Pirmiau minėtų problemų poveikio laipsnis gali skirtis, tačiau dažnai jis yra gana niokojantis. Ši krizė gyvenimo viduryje daro įtaką vyrams ir jų gyvenimo kokybei, kuri mažėja organizmui senstant.

Midlife Crisis
Vidurio gyvenimo krizė
Be to, jis gali sukelti osteoporozę ir širdies bėdą. Tai iki jums nuspręsti, ar norite, kad sąlyga būtų lengvesnė ir išnaikinti senėjimo simptomus. Asmuo turėtų laikytis strategijos, kuri vienija įvairius aspektus, tokius kaip mityba, streso kontrolė, tabako ir alkoholio vartojimo mažinimas.

Seksualinė senėjimo vyrų sveikata

Vyrų seksualinė sveikata taip pat keičiasi, kai vyras sensta. Seksualinė sveikata priklauso nuo lytinio hormono, vadinamo testosteronu. Andropause, arba paprastai žinomas kaip vyrų menopauzės, yra hormoninė būklė vyksta vyrams po tam tikro amžiaus. Yra fizinių priežasčių šios būklės ir tai atsitinka, kai testosterono lygis mažėja po truputį. Šis procesas prasideda nuo maždaug 30 ir tada yra 10% sumažėjimas kas dešimtmetį.

Kadangi testosteronas yra hormonas, kuris padeda išlaikyti seksualinį lytinį potraukį, spermos kūrimą, lytinius organus ir kūno plaukus, raumenų masę ir kaulinį audinį, andropause pasekmės
palaipsniui atsiranda, kai žmogus sensta. Kaip minėta anksčiau, andropause yra menopauzės būklės senėjimo vyrų. Bet kas tiksliai yra andropause, kaip ji skiriasi nuo moteriškos menopauzės ir kaip natūraliai gydyti andropause? Išsiaiškinkime.

Kas yra Andropause?

Su amžiumi susiję vyrų pokyčiai lemia mažą testosterono gamybą ir seksualinės sveikatos pokyčius, kuriems būdingas lytinio potraukio trūkumas ir sutrikęs seksualinis veikimas. Kadangi yra žemas testosterono kuro vyrų libido, ji veikia vyrų seksualinės veiklos, spermatozoidų skaičius ir koncentracija, fizinė energija, ir stiprumas.

Hormonų pokytis taip pat gali turėti įtakos emocinei sveikatai. Ši sąlyga yra laikoma andropause.
Andropause
Andropause ir hormonai
Tai atsitinka per laipsnišką laiko tarpą vidurio gyvenime, o hormonų lygis žymiai mažėja, nes vyrai nuolat sensta. Jis skiriasi nuo menopauzės moterims jo atsiradimo būdu.

Hormoniniai pokyčiai dėl moterų ovuliacijos sustojimo žymi menopauzės pradžią, kuri greitai vyksta po amžiaus. Tačiau vyrams, testosterono lygis nuolat mažėja per metus labai palaipsniui.

Kada Andropause nustatyti?

Paprastai vyrai po 50 metų kenčia nuo testosterono lygio sumažėjimo. Kai kurie vyrai patiria kritimą gana anksti dėl nesveiko gyvenimo būdo, ligų ar vaistų. Vyrai turi aukščiausią testosterono lygį paauglystėje ir jaunystėje. Po 30 metų, lygis kasmet sumažėja vienu procentu.

Andropause simptomai

Simptomai andropause gali atsirasti, kai vyrai pasiekia savo pabaigoje 40-ųjų arba per savo pradžioje 50-ųjų. Kai kurie iš šių bendrų simptomų yra:

 • Seksualinio potraukio praradimas
 • Erekcijos disfunkcija
 • Mažas spermatozoidų skaičius
 • Mažas spermos tūris
 • Energijos trūkumas
 • Maža raumenų masė
 • Nuotaikų
 • Depresija
 • Nemiga
 • Nuovargis
 • Padidėjęs pilvo riebalų kiekis
 • Koncentracijos sunkumas
 • Kaulų tankio sumažėjimas
 • Vyriškų krūtų vystymasis
 • Plaukų slinkimas
 • Karščio blyksniai
 • Sėklidžių dydžio sumažėjimas

Andropause ir erekcijos disfunkcija

Viena iš pagrindinių andropause problemų yra erekcijos disfunkcija. Tai gali būti didžiausias vyrų rūpestis ir pirmoji priežastis, kodėl vyrai nori sužinoti, kaip natūraliai gydyti andropause. Andropause metu, kai testosterono lygis nukrenta per greitai arba sumažėjo per pusę nuo jų piko lygio, seksualinė sveikata vyrams pradeda kentėti. Jūs taip pat pradedate patirti kitus pirmiau aptartus simptomus.

Erekcijos disfunkcija vyrams yra labai dažnas per pabaigoje 40-ųjų ir 50-ųjų dėl didelio testosterono lygio kritimo. Didelio lytinio hormono trūkumas vyrų organizme neigiamai veikia seksualinį potraukį. Vyrai pradeda patirti lytinio potraukio praradimą ir taip pat nesugeba atlikti seksualinės veiklos metu.
Andropause
Andropause ir impotencija
Žemas testosterono kiekis taip pat turi įtakos lytinio organo funkcionavimui, kuris sukelia erekcijos problemas lytinio aktyvumo metu. Vyrai nesugeba pasiekti ir išlaikyti erekcijos seksualinės veiklos metu, todėl atsiranda nulinis pasitenkinimas ir malonumas. Žemas testosterono ir erekcijos disfunkcija taip pat yra susiję su maža spermos gamyba ir spermos koncentracijos sumažėjimas.

Apskritai, noras užsiimti seksualine veikla, erekcija ir seksualiniu našumu labai trukdo andropause atsiradimui ir hormonų lygio sumažėjimui.

Kaip išvengti Andropause?

Pagrindinis klausimas, visi vyrai turi savo protus yra"kaip išvengti andropause?".

Štai keletas natūralių pokyčių, kuriuos reikia įgyvendinti savo gyvenime, kad išvengtumėte andropause rinkinio ir nuolat didintumėte hormonų lygį, kad išvengtumėte erekcijos disfunkcijos, plaukų slinkimo, fizinės jėgos trūkumo ir kitų pagrindinių simptomų:

 • Gyvenimo būdo pokyčiai
 • Sveika mityba
 • Pratimai

Gyvenimo būdo pokyčiai

Gyvenimo būdo veiksniai yra labai atsakingi už ankstyvą ar greitą andropause. Daugelis andropause simptomų atsiranda dėl gyvenimo būdo problemų, tokių kaip priklausomybė nuo alkoholio, nerimas, stresas, depresija, miego trūkumas ir prasta mityba.

Pakeiskite savo gyvenimo būdą, gerindami savo mitybą ir mažindami cigarečių rūkymą ir alkoholio vartojimą. Didžiausias trigeris yra stresas ir nerimas, dėl kurio labai keičiasi hormonų kiekis. Santykių klausimai, finansiniai rūpesčiai, vidutinio gyvenimo krizė ir kitos problemos vaidina svarbų vaidmenį andropause. Pabandykite pašalinti šias priežastis, kad sukelti be streso, atsipalaidavęs gyvenimas.

Sveika mityba

Sveika mityba yra vienas iš geriausių būdų užkirsti kelią andropause. Vyrams reikia baltymų, vitaminų ir mineralų, kad išlaikytų raumenų masę ir pagalbą testosterono gamyboje. Cinkas, omega-3 riebalų rūgštys, vitaminas D, yra gyvybiškai svarbūs testosterono gamyboje. Į įprastą mitybą įtraukite liesus gyvūninius baltymus, jūros gėrybes, tunus, sardines, austres, riešutus, žalias lapines daržoves ir mažai riebalų turintiems pieno produktams.

Pratimai

Norėdami išvengti andropause, turite išlikti tinkami ir reguliariai mankštintis. Pratimai išlaiko savo kraujo spaudimą kontroliuoti ir pašalina kitas ligas, pavyzdžiui, diabeto ir nutukimo, kuris gali paspartinti andropause. Jis pagerina kraujotaką, pagerina jūsų reprodukcinių organų veikimą. Pratimai taip pat yra būtini tinkamai hormonų gamybai organizme, ypač padeda organizmui gaminti daugiau testosterono.

Vyrai turi užsiimti ne mažiau kaip trisdešimt minučių reguliariai naudotis kasdien skatinti testosterono gamybą organizme. Užsiimti kai kurių sporto ar praktikos širdies ir kraujagyslių pratimai kiekvieną dieną išlaikyti tinka ir išsaugoti savo vyriškumą.

Andropause gydymo galimybės

Andropause
Andropause gydymo galimybės
Nors nerasite išgydyti savo vidurio gyvenimo krizės, galite pagerinti savo gyvenimo kokybę naudodami tam tikras andropause gydymo galimybes, kurios gali padėti jums kovoti su andropause pasekmėmis. Populiariausi erekcijos stiprikliai gaminami vadinamųjų erekcijos tablečių pavidalu.

Šios tabletės iš tikrųjų yra ne kas kita kaip maisto papildai andropause gydymui. Jie gali atnešti teigiamų pokyčių jūsų seksualinio gyvenimo, kuris padės jums pagerinti savo gyvenimo kokybę apskritai. Netikite tais, kurie sako, kad tokios tabletės nėra vertos išleistų pinigų.

Tai labai svarbu, nes seksas yra varomoji jėga, kuri veikia mūsų gyvenimą ir mūsų santykius. Seksas yra glaudžiai susijęs su emocijomis ir mes negalime priimti atskirai. Moterys renkasi tuos vyrus, kurie yra stiprūs ir geri lovoje. Jie nori, kad jų vyrai turėtų seksualinį energingumą. Ir, žinoma, jie nenori praleisti savo gyvenimo su tais vyrais, kurie kenčia nuo andropause ir jo pasekmių.

Maisto papildai Andropause

Raktas į aukščiausios kokybės sveikatą vyrams ir vyriškumo išsaugojimas yra valgymo teisė. Vyrai reikalauja daugiau kalorijų nei moterys ir turi valgyti maisto produktus, kuriuose yra daug baltymų ir pluoštų. Pieno produktai, liesi baltymai ir augaliniai baltymai yra svarbūs, kad jų stiprumas ir reprodukcinė sveikata būtų nepažeisti.

Tačiau maisto produktai dažnai nėra pakankami, kad suteiktų jums reikiamą vitaminų ir mineralų kiekį. Kai nesugebate suvartoja reikiamo vitaminų ir mineralų kiekio per maistą, gali nukentėti reprodukcinė sveikata.
Andropause
Natūralūs papildai andropause gydymui

Natūralus gydymas Andropause

Jums reikia natūralaus gydymo andropause. Paprastai tai yra maisto papildai, kurių sudėtyje yra būtinų vitaminų, žolelių ar mineralų, kad tokiais laikais padidintumėte savo seksualinę sveikatą. Šie papildai yra geriausias andropause gydymo galimybes, nes jie papildo maistinių medžiagų trūksta organizme. Jie pagalba natūralios gamybos vyriškojo hormono vadinamas testosterono.

Štai keletas gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų testosterono didinimo papildų išgydyti žemo testosterono problemas, pagerinti seksualinę sveikatą, ir gydyti andropause natūraliai:

 • D-asparto rūgštis
 • Dihidroepiandrosterono
 • Cinko
 • Vaistažolių papildai

D-asparto rūgštis

Testosterono didinimo papildai gali būti šios esminės natūralios aminorūgšties, vadinamos D-asparto rūgštimi. Tyrimai rodo, kad ši amino rūgštis turi savybių padidinti liuteinizuojantį hormoną vyrams, todėl Leydig ląstelės vyrų reprodukciniame organe gamina daugiau testosterono. Jis taip pat pagerina spermos gamybą ir sveikatą.

Dhea

DHEA arba Dehidroepiandrosteronas yra hormonas, išskiriamas antinksčių ir palaiko optimalų testosterono kiekį. Papildai, kurių sudėtyje yra DHEA veikti kaip anabolinių steroidų, padeda valdyti reikiamą testosterono lygį. Kai žmonės amžiaus ir andropause pradeda nustatyti, DHEA papildai gali padėti padidinti vyriškų hormonų lygį.

Cinko

Cinkas yra vienas mineralas, kuris yra gyvybiškai svarbus vyrų reprodukcinei sveikatai. Vyrai su žemu testosterono lygiu labai naudos iš cinko papildų. Jis padeda išgydyti nevaisingumą ir skatina vyrų reprodukcinę sveikatą. Norint pagerinti seksualinę sveikatą, andropause metu būtina vartoti cinko papildus.

Vaistažolių papildai

Be vitaminų ir mineralinių papildų, rinkoje yra ir kitų vaistažolių papildų andropause gydymui. Žolės kaip ashwagandha, ožragė, ženšenis, ir Yohimbe darbo stebuklai žmonėms su žemu testosterono lygį. Šios žolės pagerinti testosterono gamybą, tokiu būdu padėti spermos gamybą, skaičius, spermos sveikata, judrumas, ir libido.

Kaip gydyti Andropause Natūraliai? Išvada.

Andropause yra dažnas ir gali atsitikti bet kam kaip natūralus reiškinys. Tačiau jis gali būti kontroliuojamas, jei ieškote natūralių andropause gydymo galimybių tinkamu laiku.

Andropause
Andropause gali būti gydomi!
Nors valgyti teisę ir gyvenimo būdo pokyčiai gali pažaboti andropause pradžią, suteikti savo kūno teisę vitaminų ir mineralinių papildų padėti padidinti vyrų seksualinę sveikatą. Šie natūralūs būdai pagalba natūralioje gamyboje optimalių kiekių vyriškojo lytinio hormono išsaugoti savo vyriškumą ir vaisingumą metų.

Nors visi vyrai nori būti seksualiai stiprūs, daugeliui vyrų sunku nusipirkti andropause gydymo produktus, nes jie nesijaučia patogiai tai daryti arba mano, kad tai įžeidžia jų ego ir vyriškumą. Laimei, šiandien daugelis vyrų sugeba išmokti natūraliai gydyti andropause ir sutikti, kad jiems gali prireikti šiek tiek pagalbos ir nusipirkti šiuos produktus.

Privalumai Gamtos Andropause gydymo produktai

Natūralūs andropause gydymo produktai padeda pagerinti situaciją iš skirtingų taškų.

 • Visų pirma, jie padeda įveikti andropause.
 • Antra, jie pagerina vyro seksualinį gyvenimą. Naudojant jį vyrai turi geresnę erekciją, taip pat pagerėja apykaita ir ilgis.
 • Trečia: Labai svarbu, kad vyro bendra sveikata taip pat pagerins.
 • Ketvirta: kraujotaka gerėja, o tai lemia pagerėjusią kraujotaką dubens srityje.
 • Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad vyrų lytinio potraukio didinimo produktai daro stebuklus su santykiais, nes seksas yra jo pagrindas.
Visiškai aišku, kodėl vis daugiau vyrų pradeda pasitikėti natūraliomis andropause gydymo tabletėmis ir dažnai jas naudoja.

Padidinti testosterono lygį ir gydyti Andropause Natūraliai
comments powered by Disqus