Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata  /  Krūtų pakėlimas po žindymo

Krūtų rekonstrukcija ir kėlimas po maitinimo krūtimi

Krūtų rekonstrukcija ir kėlimas po maitinimo krūtimi 

Žindymas

Kas yra žindymas? Žindymas yra labai svarbi po nėštumo laikotarpio dalis ir būtina sveikam naujagimio vystymuisi. Žindymas padeda kūdikiams plėtoti stiprius ryšius su motina ir taip pat gali padėti pagerinti vystymąsi vidinių organų. Motinos pienas yra daug vitaminų ir kitų svarbių maistinių medžiagų, kurios yra labai svarbios smegenų ir nervų sistemos vystymuisi.
Daugelyje klinikinių tyrimų patvirtinta, kad maitinimas krūtimi yra efektyviausias užkertant kelią sveikatos problemoms ir komplikacijoms.
Deja, žindymo svarba visiems kūdikiams dažnai pamiršta. Žindymas yra galingas terapinis įrankis ir puikus bendravimo būdas tarp motinos ir kūdikio.

Kaip žindymas veikia krūties formą

Nors ponia gali būti visiškai laimingas su savo biustas per visą savo gyvenimą, šis pasitenkinimas gali išnykti po maitinimo krūtimi. Tai, kad tai atsitinka daugeliui moterų, yra gerai žinoma. Kai ptozė rinkinių nė viena iš šių moterų gali ignoruoti savo krūtų išvaizdą. Ptozė yra sveikatos terminas, bet tai tiesiog reiškia Žuvo krūtinę.

Ptosis after Breastfeeding
Ptozė po žindymo
Žindymas sukelia formos transformaciją ir nė viena moteris niekada negalėjo išsaugoti elastinės biustas per amžių. Vaiko guolis taip pat gali žymiai pakeisti formą, pobūdį ir dydį biustas. Žindymo procesas paprastai sukelia elastingumo, corny odos, ir krūtų liaukų pamainą.
Moters kūno ir krūtų formos neberodo, kad jie buvo prieš nėštumą ir, deja, šie pokyčiai nėra grįžtami dėl jų pačių - nebent moteris pradeda rūpintis savo išvaizda ir nori atkurti jaunatviškas krūtis ir figūra.
Tačiau, įvedus naujus krūties kėlimometodus ir metodus, moterims nebereikia priprasti prie savo saggy krūtų, nes po maitinimo krūtimi jos turi daugybę krūties rekonstrukcijos būdų.

Krūtų rekonstrukcija

Populiarumas krūties rekonstrukcijos auga, ir remiantis Amerikos statistikos daugiau nei 300.000 ponios prašyti krūties rekonstrukcijos operacijos kiekvienais metais. Moterys traukia tokiu būdu išspręsti blogos krūties išvaizdos problemą po žindymo, nes operacija nėra labai daug laiko.

Breast Reconstruction Surgery
Krūtų atstatymo chirurgija
Per ne daugiau kaip 5 valandas ponia gali turėti gerai formos biustas. Nėra reikalo palikti karjerą ilgą laiką ar nerimauti dėl santykių, nes per vieną savaitę moterys pradeda savo bendrą gyventi, jei nėra po chirurginės problemos. Bet visada yra susirūpinęs dėl tam tikrų pavojų po operacijos.
Be to, ne kiekvienas yra psichologiškai pasirengę pasirinkti krūtų padidinimo operaciją.
Be to, kaina yra labai didelė, nes operaciją gali tekti atlikti ligoninėje pagal bendrąją anesteziją. Be pačios operacijos, gydymo po operacijos ir reabilitacijos kaina dažnai yra didesnė nei vien tik operacijos kaina.

Moteris, kuri vengia krūties operacijos, bet nusprendžia turėti krūties liftas turi alternatyvą. Ką daryti, jei moteris nori likti nuošalyje nuo šalutinio poveikio, susijusio su chirurgija? Tie, kurie bijo operacijos, bet nori turėti elastinga jaunų krūtų pasirinkti tabletes gamtos krūties augimą.

Krūtų atstatymo produktai

Didesnės krūtys dažnai yra susijusios su labiau moteriška išvaizda, tačiau kai kurios moterys negali jų pasiekti dėl natūralių senėjimo procesų ir su nėštumu susijusių komplikacijų.

Breast Reconstruction Options
Krūtų atstatymo parinktys
Apžvelkime populiariausius krūties rekonstrukcijos produktus, kurie gali būti naudingi atkuriant jaunatvišką moterų krūtų išvaizdą.

 • Hormonų terapija. Šis krūties sveikatos produktų natūra gali turėti sintetinių hormonų jų sudėtis. Šie krūties plėtros hormonai gali sukelti rimtų sveikatos problemų, net vėžys. Tačiau pagrindinis pavojus yra negimusiam kūdikiui ir motinos reprodukcinei sistemai. Be, ilgalaikių tyrimų šio neįrodyta metodas nebuvo atliktas dar ir tai reiškia, kad daugelis kitų šalutinių poveikių nėra neįmanoma.
 • Hormonų injekcijos. Tai labai pavojingas būdas švirkšti hormonus tiesiai į krūties audinį. Jūs galite pastebėti kai kurių rezultatų, tačiau šalutinis poveikis yra daug blogiau. Hormonų injekcija gali sukelti didžiulį kiekį patinimas krūtys. Be to, krūties audinio, kuris buvo švirkščiamas su hormonais yra labai jautrus ir gali kraujuoti dažnai.
 • Krūties chirurgija. Jums gali būti audinių randuotas ir implantai gali gauti sugadintas. Ir labai dažnai krūtų implantai yra neteisingos diagnozės priežastis, kai kalbama apie krūties vėžį. Sunkiausios chirurginės krūtų rekonstrukcijos komplikacijos yra sunki infekcija, kraujavimas ir kraujavimo komplikacijos.
 • Pientraukiai. Šis metodas gali sukelti jūsų krūtys niūrus ar net krūties vėžys. Ilgą laiką krūties siurbimo yra labai nesaugus. Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas parodė, kad pieninių siurblių naudojimas ilgą laiką yra pavojingas moterų sveikatai. Kai kurios moterys skundėsi skausmingos gerklės krūtinę, kuri vėliau buvo nustatyta, kad būti sugadinta per siurbimo.
 • Pratimai. Specialūs krūtų pratimai, kuriais siekiama pagerinti krūties sveikatą, yra gana saugūs ir nebrangūs, tačiau nėra įrodyta, kad jų veiksmingumas. Nors jie yra naudingi bendrai sveikatai, širdies ir kraujo sistemai ir pagerinti moters raumenų tonusą, jie negali fiziškai pakeisti krūties audinio, nes jame nėra raumenų. Vienintelis būdas pagerinti krūties dydį yra padidinti krūties audinių tūrį, ir tai yra, kai krūties pratimai nepavyksta.
 • Apatiniai sąsai . Yra puikus pasirinkimas liemenėlės ar korsetai, kurie gali padaryti jūsų krūtys atrodo spalvingas tik iki to momento, kai jūs turite imtis juos išjungti. Jie puikiai atrodo, kai jūs juos dėvėti, bet yra labai brangus. Nešioti specialius apatinius gali suteikti nenormalus-ieško krūties. Tai gėdingai daugeliui moterų imtis juos išjungti per intymius susitikimus. Iš apatinių krūtų forma paprastai atrodo labai apvalios ir gerai apibrėžtos, tačiau patys krūtys vis dar lieka saggy.
 • Krūties tabletes. Krūties sveikatos tabletes yra tik natūralus vaistažolių ingredientass. Jie neturi jokių sintetinių hormonų, ar cheminių medžiagų, ar dažikliai, ar konservantai. Krūtys tabletes gali padaryti jūsų krūtys įmonė, didesnis ir daugiau jaunatviškas. Natūralūs krūties sveikatos produktai jums nepakenks. Visi komponentai patenka į kraują ir sugeria jį, todėl jūs turėtumėte pasirinkti krūties sveikatos produktą be jokių cheminių medžiagų. Jei jums nereikia pasirinkti ekologišką produktą, jums gali būti rizika susirgti sunkia medicinine problema, pavyzdžiui, vėžio naviko.

Žolelių krūties rekonstrukcija

Vienas iš paprasčiausių būdų atkurti krūties formą po maitinimo krūties arba pagerinti senėjimo krūtų išvaizdą yra pasirinkti vaistažolių krūties rekonstrukcijos produktus. Tai puikus būdas moterims pagerinti savo sveikatą, gauti padidinti sveikesnių krūtų forma, arba tiesiog gauti didelį ieškote kūno.
Produktai paprastai alsuoja augalų estrogenų, kuris sako, kad pagerinti krūties audinio. Dar viena krūties rekonstrukcijos produktų nauda yra jų prieinamumas - nėra gydytojo vizito reikalavimo, kad juos gautumėte. Krūtų atstatymo produktai padidinti estrogenų lygį motinos organizme, ir biustas audinių pradėti augti.
Breast Reconstruction Herbs
Krūtų rekonstrukcijos žolės
Krūtų didinimo produktai gali būti naudojamas kaip tirpalas pakelti krūtis beveik kiekviename amžiuje po brendimo. Krūties rekonstrukcijos produktai taip pat gali padėti padidinti lytinis potraukis dauguma moterų. Be išvaizdos pokyčių, krūtų rekonstrukcijos produktai padidina moters savigarbą ir gali pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.

Bendras krūties rekonstrukcijos produktai paprastai yra šių augalinių ingredientų, todėl jūsų biustas didesnis:

 • Kiaulpienė yra žinoma, kad vaistažolių estrogenų aikštelė. Jūs galite imtis savo ūgliai ar šaknys, arba abu, arba kaip papildas arba kaip arbata. Kitas geras motyvas naudoti kiaulpienes yra tai, kad jis didina savo energiją ir leidžia jums gyventi ilgiau. Ji taip pat suteikia jums šiek tiek papildomų ištvermės ir suteikia jums padidinti savo ištvermę, todėl jūs galite pagerinti savo fitneso rezultatus!
 • Dong Quai šaknis suteikia jums stiprių fitoestrogenų, Dong Quai yra elementų, kurie gali padidinti biustas šaltinis. Ši šaknis taip pat naudojama kaip vaistažolių gydymas menstruacijų metu. Tai padeda pašalinti spazmus. Nėra mokslinių tyrimų, tačiau jis buvo naudojamas gydyti kai kurias problemas, kurias sukelia menstruacijų ciklų ir menstruacijų skausmas.
 • Pankolis gali padėti jums sukurti savo biustas forma, jei jūs įtraukiate jį į gelio ar aliejaus biustas odos. Taip pat galite pabandyti pankolių gėrimas. Pankolis taip pat yra seniai nustatytas afrodiziakas ar seksualinis stimuliatorius. Pankolis yra esminis ingredientas daugelyje receptų Indijos virtuvė. Manoma, kad labiausiai seksualus prieskonis pasaulyje.
 • Vaistinė ožragė turi ilgą istoriją. Sakoma, kad ponios iš Rytų harems paėmė šio augalo sėklas padidinti savo krūtinę. Ožragė apima steroidų pirmtakai ir moterų hormonų. Šie komponentai gali prisidėti prie audinių stiprinimo biuste. Ji taip pat apima didelį kiekį fitocheminių prisidėti prie krūties augimą. Jie visi yra atsakingi už augimą ir vystymąsi krūtinę po greito svorio netekimas.
 • Laukiniai Dioskorėjos paprastai naudojamas su ožragė, nes jos natūralių maistinių medžiagų. Šių dviejų rūšių žolelių kartu pagerinti krūtų augimą. Bet kas yra dar svarbiau, laukinių Yam gali padėti per PMS arba gydyti menopauzės problemas. Tiesą sakant, tai labai naudinga tiems, kurie kenčia nuo menopauzės problemų. Italijos mokslininko atliktame tyrime moterims, kurioms buvo diagnozuota menopauzės problemų ir kurioms buvo suteikta laukinių diosomos pagerėjo jų sąlygos 57% atvejais ir pastebėjau mažiau simptomų 86% atvejais.
 • Pueraria Mirifica pagerina moterų savybes, stiprina tvirtą biustą ir epidermio kokybę. Tai padeda sutrukdyti menopauzės sindromą ir pagerina odos būklę biusto dalyje, ypač. Ji taip pat turi anti-senėjimo savybes ir gerina kraujotaką. Produktas yra labai populiarus tarp moterų su įvairių kūno formų ir yra ypač gerai tinka subrendusių moterų, kurie desperatiškai reikia geriau biustas formos.
Įvairūs šių natūralių komponentų deriniai yra labai svarbūs daugumai krūtų rekonstrukcijos produktų. Perskaitykite etiketę vartodami krūties tabletes ir įsitikinkite, kad žinote kiekvieną vaisto elementą.
Jei pasirinksite vaistažolių krūtys tabletes, galite būti tikri, kad jūsų biustas bus nuostabiai išsamesnis, rounder, ir tikrai puikūs ir dideli per 30 dienų.
Ir jūs galite būti tikri, kad rezultatai bus nuolatiniai,ir jūsų biustas bus didesnis ir apvalesnis gyvenimui!

Skaityti atsiliepimus apie krūties rekonstrukcijos tabletes 


comments powered by Disqus