Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moters sveikata  /  Krūties liftas po žindymo

Krūtų rekonstrukcija po krūtimi

Krūtų rekonstrukcija po krūtimi 

Maitinimas krūtimi

Nors ponia galima visiškai laimingas su savo biustas per visą savo gyvenimą, tai pasitenkinimas gali išnyks po krūtimi. Kai nė viena iš šių moterų ptozė gali ignoruoti savo krūtinę ieškoti. Ptozė yra sveikatos terminas, bet jis tiesiog reiškia, kad Žuvo krūtinę.

Žindymas sukelti formos transformacija ir jokia moteris kada nors turėjo galimybę išsaugoti elastinga biustas per amžius. Vaikų padėčiai taip pat gali dramatiškai pakeisti formos, pobūdžio ir dydžio Krūtinė. Žindymo procesą dažniausiai sukelia prarastą elastingumą, nuvalkioti odą ir krūtinę liaukų pamainą.

Krūtų rekonstrukcija

Krūtų rekonstrukcija populiarumas auga, ir Amerikos statistiniais duomenimis daugiau nei 50000 ponios prašo krūties rekonstrukcijos operacijos kiekvienais metais. Moterys traukia iš tokiu būdu apie blogą krūties išvaizda po žindymo problemos sprendimą, nes operacijos nėra labai daug laiko.

Ne per 5 valandas panele gali turėti Nudailinti biustas. Nereikia išvažiuoti į karjeros ilgą laiką arba nerimauti apie santykius, nes per savaitę moterims pradėti savo bendrą gyventi jei nėra pooperacinių problemų. Bet visada yra susirūpinęs dėl kai kurių pavojų, po operacijos. Be to, ne visi yra psichologiškai pasirengę pasirinkti krūtų didinimo operaciją. Tiems, kurie bijo operacijos bet norite turėti elastingas jaunų krūtinę pasirinkti vaistažolių gydytojai.

Krūtų rekonstrukcija produktai

Labiausiai populiarus ir paprasta naudoti žolių krūtų rekonstrukcijos produktai. Produktai paprastai alsuoja augalų estrogenų, kurie sako, kad pagerinti krūties audinio. Vienas daugiau krūties atstatymo produktų naudą – galimybė prie jų - nėra reikalavimo dėl gydytojo apsilankymas siekiant gauti juos. Krūties rekonstrukcijos produktų padidinti estrogenų lygio moters organizme, o Krūtinė audinių pradės augti.

Dažni Krūtų rekonstrukcijos produktai paprastai yra šių sudedamųjų dalių, todėl jūsų Krūtinė didesnis:

  • Kiaulpienė yra žinoma, kad turi daug augalinių estrogenų. Jums gali imtis savo ūgliai arba šaknų, arba abu, arba kaip papildas arba kaip arbata. Dar vienas geras motyvas naudoti Kiaulpienė yra kad ji didina savo energiją ir suteikia jums gyventi ilgiau.
  • Dong Quai šaknis suteikia jums stiprią fitoestrogenų, Dong Quai yra elementai, kurie gali padidinti biustas šaltinis. Ši šaknis taip pat naudojamas kaip vaistažolių gydymo per menstruacijas. Jis padeda pašalinti mėšlungis.
  • Pankolis gali padėti jums sukurti jūsų Krūtinė formą, jei ją įtraukti į želė ar aliejų krūtinės odai. Taip pat galite gerti pankolio. Pankolis taip pat seniai afrodiziakas arba seksualinis stimuliatorius.
  • Vaistinė ožragė turi ilgą istoriją. Sakoma, kad ponios iš Rytų harems buvo padidinti savo krūtinę šio augalo sėklos. Vaistinė ožragė yra steroidų prekursorių ir moteriškus hormonus. Šie komponentai gali prisidėti prie audinių biustas didinimo. Ji taip pat apima didelis kiekis fitonutrinai, kurie prisideda prie krūtų augimą.
  • Laukinių Batatai yra paprastai naudojamas su vaistinė ožragė dėl savo natūralių maistinių medžiagų. Šių dviejų rūšių žolelių kartu geriau auga krūtys. Tačiau kas yra dar svarbiau, laukinės Dioskorėjos gali padėti per PMS ar menopauzės sutrikimams gydyti.
  • Pueraria Mirifica pagerina moterų bruožai, padidina firmos Krūtinė ir epidermio kokybę. Ji padeda sutrukdyti menopauzės sindromas ir ypač pagerina būklę odos biustas, skyriuje. Ji taip pat turi anti-senėjimo savybių ir gerina kraujotaką.
Įvairius derinius iš šių natūralių komponentų yra esminė daugumos krūties atstatymo produktų. Perskaitykite informaciją etiketėje atsižvelgiant krūties tabletes ir užtikrinti žinote kiekvieną elementą į vaistą. Jei pasirinksite naudinga krūties plėtros tabletes, galite būti tikri, kad jūsų Krūtinė bus nuostabiai pilnesnis, apvalesnės, ir tikrai puikūs ir didelių per 30 dienų.

Skaityti daugiau apie krūtų rekonstrukcijos produktai 


comments powered by Disqus