Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė  /  Kaip blokuoti riebalų absorbciją

Kaip blokuoti riebalų absorbcijos

Kaip blokuoti riebalų absorbcijos 

Antsvoris gali sukelti sveikatos problemų

Sveika gyvensena yra ne galimybė, o būtinybė! Mūsų sveikatai yra pagrindas, kad visa kita darome gyvenime. Gera sveikata yra subalansuotas ir atsakingas asmuo ženklas ir ji atspindi kiekvieno domeno gyvenime. Profesionalus, asmeninį ir šeimyninį gyvenimą sveika kaip dietos eina sveika per. Antsvoris gali sukelti sveikatos problemų, padidinti letargija ir taip pat sumažinti savigarbos. Kiekvienas turi tam tikrą masės matas - per daug ar per mažai yra ženklas, nesveiko gyvenimo būdo.

Daugybė žmonių visame pasaulyje nuolat kovoja su numesti svorio. Pagrindinės priežastys, dėl netinkamo svorio yra užsiėmę sėdimas gyvenimo būdas ir nesveikos mitybos įpročius. Subalansuota ir sveika mityba yra visų pagrindinių maistinių medžiagų, teisės santykis, visą dieną. Dviejų pagrindinių maistinių medžiagų, kad yra atsakingas už vaiko Ūgis arba svoris yra angliavandenių ir riebalų.

Angliavandeniai ir riebalai

Nors svarbu suvartoti angliavandenių ir riebalų, jis turi būti suvartotas tinkamą kiekį. Angliavandeniai ir riebalai yra pagrindinis energijos šaltinis, bet yra kitų šaltinių, taip pat gali suteikti energijos, reikalingos įstaigos. Mažinti, ne visiškai paneigė, angliavandenių ir riebalų vartojimas padeda pradėti prarasti svorio ir pagerinti bendrą sveikatos.

Pirmiausia ir svarbiausia, mes turime pažvelgti į kai šie "blogojo" angliavandenių ir riebalų yra iš. Mes kalbame apie trans-riebalų ir paprastų angliavandenių. Daugiau perdirbimo eina į specialų maistą, labiau tikėtina, kad jame yra trans-riebalų ir daug angliavandenių, kurie sukelti svorio padidėjimas, tarp daugelio kitų sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, diabetą ir net vėžį.

Dietos daugiausia remiasi išvengti riebalų ir angliavandenių, tačiau tyrimai parodė, kad tiesiog neįmanoma gauti rezultatus tokiu būdu nepakenkiant savo kūno gerovei.

Kaip blokuoti riebalų įsisavinimą?

Kaip blokuoti riebalų įsisavinimą? Nors yra vaistų, kurie padeda blokuoti riebalų absorbciją, tai visada geriau rinktis natūralių būdų, kaip ir maisto produktų, kaip tai padaryti. Obuoliai, sojos maisto ir kruopos yra natūralių maisto šaltinių, kurie efektyviai blokuoja riebalų absorbcijos.

Šie maisto šaltinių ne tik blokuoja riebalų absorbcijos , bet taip pat suteikia energijos organizmui sveikiau būdu. Jūs taip pat galite pasirinkti mažai angliavandenių ir mažai riebalų dietos, kad yra maistingi, bet sumažinti angliavandenių ir riebalų galite vartoti suma.

Argumentai "už" mažai angliavandenių ir mažai riebalų turinčią dietą įtraukti:

  • Pašalinti alkio ir suteikia jausmas yra sotus
  • Tai padidina DTL (gero cholesterolio)
  • Padidina energijos lygį
  • Mažina kraujo spaudimą ir cukraus kiekį kraujyje
Trūkumai:

  • Puikus gyvenimo būdo pakeitimas
  • Sąmoningas pastangas didinti įvairių
Sveika mityba yra sveika, ar jūsų tikslas yra numesti svorio, ar ne. Mažai angliavandenių ir riebalų turinčią dietą ir natūralių riebalų blokatorių tabletes veikia geriausiai, kai papildyta reguliarių pratimų numesti svorio. Natūralių riebalų blokatorių tabletes yra bet kuri diena, geresnis variantas kad "katastrofos dietos" arba vartojate receptinius vaistus papildus.

Kaip blokuoti riebalų įsisavinimą? 


comments powered by Disqus