Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Jei manote, kad suaugusių žmonių sveikatai, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip sustabdyti sveiką-nuo rankų plovimo ir vakcinų nuo vėžio prevencijos. Gera jums! Pasirinkimų jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinokite, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji požymiai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas arba pokyčiai žarnyno, dusulys ir staiga galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarios fizinės egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos atrankos testai yra svarbi dalis prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros. Žinokite, kurie atrankos testai jums reikalingi ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Jucevičius

Veravas pradeda pažangių sprendimų dėl Biotinas kišimosi į diagnostinius testus

Paskelbta penktadienį, liepos 12, 2019

Veravas, Inc., besiformuojančios diagnostikos kompanijos, pradėjo produktų portfelį, kuris gali pagerinti dabartinių diagnostinių tyrimų rezultatų tikslumą, padedant laboratorijos specialistams aptikti ir valdyti Biotinas kišimosi į pacientų mėginius su VeraTest Biotinas ir VeraPrep Biotin.

Artroskopija tikslesnis nei MRT chondrodral defektus kelio, tyrimas nustato,

Paskelbta penktadienį, liepos 12, 2019

Naudojant artroskopija į etapą į chondral plotas kelio pažeidimas yra tikslesnis nei magnetinio rezonanso introskopijos, pasak mokslininkų iš Rothman institutas, La Jolla, Kalifornija. Išvados buvo pristatytos šiandien Amerikos ortopedijos draugijos sporto medicina metiniame susirinkime.

Efektyvus nutraukti rūkymo gydymas mažiau tikėtina, kad bus nustatytas žmonėms su psichikos sveikatos sutrikimų

Paskelbta ketvirtadienis, liepa 11, 2019

Naujas tyrimas iš mokslininkų iš Bath ir Bristolio universitetuose rodo, kad gydytojai turėtų persvarstyti vaistus, kuriuos jie nustato, kad padėtų rūkaliams su psichikos sveikatos sąlygos smūgis įpročio.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Išvengti senėjimo
comments powered by Disqus