Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Jei manote, kad suaugusių žmonių sveikatai, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip sustabdyti sveiką-nuo rankų plovimo ir vakcinų nuo vėžio prevencijos. Gera jums! Pasirinkimų jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinokite, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji požymiai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas arba pokyčiai žarnyno, dusulys ir staiga galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarios fizinės egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos atrankos testai yra svarbi dalis prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros. Žinokite, kurie atrankos testai jums reikalingi ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Jucevičius

Tyrimas atranda kilmę neurofibromas, kad plėtoti visoje NF1 pacientų odos

Paskelbta trečiadienis, gegužės 22, 2019

Paskelbtas tyrimas šiandien PLoS vienas atrado labai lankomumo masės ląstelių kilmę, vadinamą neurofibromas, kad palaipsniui plėtoti visoje pacientų odos kenčia su Neurofibromatozė 1.

Naujas tyrimas rodo, kaip gali būti naudojamas inkstų biopsija gydyti vilkligės pacientų

Paskelbta antradienis, May 21, 2019

Pacientams, gyvenantiems su sistemine raudonąja vilklige, inkstai dažnai yra puolami, o ne visi su šia liga gyvenantys gyventojai atsakys į standartinį gydymą.

Cannabidiol mažina Cue sukeltas troškimas ir nerimas asmenims su istorija apie heroino piktnaudžiavimo

Paskelbta antradienis, May 21, 2019

Cannabidiol sumažintas Cue sukeltas troškimas ir nerimas asmenims, turintiems heroino piktnaudžiavimo istoriją, rodo galimą vaidmenį jį padedant nutraukti priklausomybės ciklą, remiantis moksliniais tyrimais, atliktų Icahn medicinos mokyklos Mount Sinai ir paskelbtas gegužės 21 Amerikos Psichiatrija.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Išvengti senėjimo
comments powered by Disqus