Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Jei manote, kad suaugusių žmonių sveikatai, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip sustabdyti sveiką-nuo rankų plovimo ir vakcinų nuo vėžio prevencijos. Gera jums! Pasirinkimų jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinokite, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji požymiai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas arba pokyčiai žarnyno, dusulys ir staiga galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarios fizinės egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos atrankos testai yra svarbi dalis prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros. Žinokite, kurie atrankos testai jums reikalingi ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Jucevičius

Skiriamasis savybės plaučių vėžys gali būti raktas į asmeninį terapijos

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Melburnas mokslininkai atrado, kad raktas į asmeninį terapijos kai kurių rūšių plaučių vėžys gali būti sutelkti dėmesį į jų skirtumus, o ne jų panašumai.

B ląstelės gali vaidinti svarbų vaidmenį imunoterapija melanomos

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Mokslininkai EMBL Europos Bioinformatika institutas ir medicinos universitetas vienos rado įrodymų, kad B ląstelės gali vaidinti svarbų vaidmenį imunoterapija melanomos.

SkinVision algoritmas aptinka 95% odos vėžio, tyrimas nustato,

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Tarptautinė mokslininkų grupė, dirbanti su "Erasmus" universitetiniu medicinos centru ("Erasmus MC") Nyderlanduose, nustatė, kad "SkinVision" – pirmoji "CE" ženklu pažymėta odos vėžio programa, pagrįsta išsamiu klinikiniu išbandymais, yra 95,1 % nustatant Dažniausias odos vėžio formas.

Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Išvengti senėjimo
comments powered by Disqus