Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Kai galvojate apie suaugusiųjų sveikatą, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip išlikti sveikiems - nuo rankų plovimo ir vakcinų iki vėžio prevencijos. Gerai jums! Pasirinkimai, kuriuos darote kiekvieną dieną, eina ilgą kelią suaugusiųjų sveikatos skatinimo link.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į savo požymius ir simptomus. Žinokite, kurie įspėjamieji suaugusiųjų sveikatos ženklai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamo svorio netekimo ar žarnyno įpročių pokyčių iki dusulio ir staigaus galvos skausmo.

Ir, žinoma, reguliarūs fiziniai egzaminai ir suaugusiųjų sveikatos patikros testai yra svarbi prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros dalis. Žinokite, kokie atrankos testai jums reikia ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas nustatymas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą. 

Sveikatos Naujienos

Ebola maitintojo gali būti pradėtas naujausias protrūkis - 5 metų

Paskelbta 2021 m. kovo 16 d., antradienį

Genetinės analizės metu nustatyta, kad dabartinis Ebolos viruso protrūkis Gvinėjoje greičiausiai prasidėjo nuo 2014–2016 m. protrūkį išgyvenusio maitintojo, kurio sėklidėse buvo neaktyvus virusas.

Kelios šalys sustabdo AstraZeneca vakcinos vartojimą

Paskelbta pirmadienį, kovo 15, 2021

Kai kurios tautos pristabdė AstraZeneca COVID-19 vakcinos naudojimą dėl pranešimų, kad vakcina gali būti susijusi su kraujo krešuliais.

"Race Gap" širdies sveikata pasikeitė mažai per 20 metų

Paskelbta pirmadienį, kovo 15, 2021

Nauji tyrimai rodo, juoda amerikiečiai, kurie gyvena kaimo vietovėse yra nuo dviejų iki trijų kartų didesnė tikimybė mirti nuo diabeto ir aukšto kraujospūdžio, palyginti su baltųjų kaimo žmonių.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Neleisti skirstyti pagal terminus
comments powered by Disqus