Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Jei manote, kad suaugusių žmonių sveikatai, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip sustabdyti sveiką-nuo rankų plovimo ir vakcinų nuo vėžio prevencijos. Gera jums! Pasirinkimų jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinokite, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji požymiai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas arba pokyčiai žarnyno, dusulys ir staiga galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarios fizinės egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos atrankos testai yra svarbi dalis prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros. Žinokite, kurie atrankos testai jums reikalingi ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Jucevičius

Tyrimas rodo, kaip tymų virusas sukelia imuninę amnezija

Paskelbta ketvirtadienis, spalis 31, 2019

Per pastarąjį dešimtmetį įrodyta, kad tymų vakcina apsaugo ne vieną, o du būdus: ji ne tik užkerta kelią gerai žinomoms ūminėms ligoms su dėmėmis ir karščiavimu, kurios dažnai siunčia vaikus į ligoninę, bet taip pat atrodo, kad apsaugo nuo kitų ilgalaikių infekcijų.

Tyrimas suteikia pirmąją išvaizdą į juodos dėžės Embrioninio vystymosi

Paskelbta ketvirtadienis, spalis 31, 2019

Mažas yra žinoma apie molekulinių ir ląstelių įvykius, kurie atsiranda per anksti embrioninių vystymosi primatų rūšių.

Molekuliniai vartytuvai, kurie reguliuoja kalcio jonų gyvybiškai svarbų raumenų sveikatą ir remontą

Paskelbta ketvirtadienis, spalis 31, 2019

Kalcio jonai yra būtina, kaip raumenys veikia efektyviai, vaidina vaidina vaidmenį, kaip ir kada raumenys sutartis, vandentiekio energijos parduotuvėse išlaikyti darbo ir savarankiškai remonto žalą.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Išvengti senėjimo
comments powered by Disqus