Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Kai galvojate apie suaugusiųjų sveikatą, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip išlikti sveikiems - nuo rankų plovimo ir vakcinų iki vėžio prevencijos. Gerai jums! Pasirinkimai, kuriuos darote kiekvieną dieną, eina ilgą kelią suaugusiųjų sveikatos skatinimo link.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į savo požymius ir simptomus. Žinokite, kurie įspėjamieji suaugusiųjų sveikatos ženklai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamo svorio netekimo ar žarnyno įpročių pokyčių iki dusulio ir staigaus galvos skausmo.

Ir, žinoma, reguliarūs fiziniai egzaminai ir suaugusiųjų sveikatos patikros testai yra svarbi prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros dalis. Žinokite, kokie atrankos testai jums reikia ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas nustatymas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą. 

Sveikatos Naujienos

COVID skiepai lėčiausiai labiausiai nukentėjo valstijose

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

JAV vyriausybės lenktynes įveikti pandemiją su vakcinomis - dubliuotas operacija Warp Speed - buvo faltered savo paskutinį etapą: Kaip labai reikia dozes visuomenei.

Tyrimas: Kolegijos miesteliai yra COVID "Superspreaders"

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

Kai kuriuose miesteliuose iki rudens pabaigos virusu užsikrėtė 1 iš 5 studentų. Keturiose mokyklose buvo daugiau nei 5000 atvejų.

"Mikrobiomos" gali turėti įtakos COVID-19 sunkumui

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

Mikrobiomo disbalansas gali sukelti nuolatinius uždegiminius simptomus, dažnai vadinamus "ilgo nuotolio" COVID, pridūrė mokslininkai.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Neleisti skirstyti pagal terminus
comments powered by Disqus