Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Kai jūs galvojate apie suaugusiųjų sveikatai, galite pagalvoti apie įvairių būdų, kaip išlikti sveikiems – rankų plovimas ir vakcinų su vėžio prevencijai. Geros jums! Pasirinkimus galite padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link suaugusiųjų sveikatos propagavimo.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinau kurioje suaugusiųjų sveikata įspėjamuosius ženklus už nuopelnus medicininės pagalbos, nepaaiškinamas svorio kritimas ar tuštinimosi ir staigus galvos skausmas su dusulys pokyčių.

Ir, žinoma, reguliariai fiziškai egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos patikrinimo testai yra svarbi prevencinė suaugusiųjų sveikatos priežiūra. Žino, kurioje atrankos testai, jums reikia ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą. 

Projektą Jucevičius

Prakaitas rodo, pažadas neinvazinis sveikatos patikrinimai

Paskelbta šeštadienis, kovo 16, 2019

Padaryti revoliucinę biosensor mano kraują, prakaitą ir ašaras. Ir seilėmis, natūraliai.

Nešiojami sekimo įrenginys pasiekia didesnį tikslumą, padėties stebėjimo naudojant šilumos jutikliai

Paskelbta penktadienis, kovo 15, 2019

Naujas tyrimas paskelbtas npj skaitmeninį Medicina, komanda vadovaujama vaiko galvoje instituto mokslininkai praneša, kad jie sukūrė Nešiojami sekimo įrenginys pasiekia tiksliau padėties stebėjimo naudojant šilumos jutikliai be inercinis matavimo ir artumo jutikliai.

Kilimo užsikrėsti MRSA ligoninėse susiję su bendra dezinfekcijos

Paskelbta trečiadienis, kovo 13, 2019

Naujas tyrimas turi rasti galima susieti naudoti dezinfekcijos priemones ligoninėse ir meticilinui atsparių Staphylococcus aureus (MRSA) padidėjo pacientų palatose.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Užkirsti kelią senėjimo
comments powered by Disqus