Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Jei manote, kad suaugusių žmonių sveikatai, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip sustabdyti sveiką-nuo rankų plovimo ir vakcinų nuo vėžio prevencijos. Gera jums! Pasirinkimų jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinokite, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji požymiai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas arba pokyčiai žarnyno, dusulys ir staiga galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarios fizinės egzaminus ir suaugusiųjų sveikatos atrankos testai yra svarbi dalis prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros. Žinokite, kurie atrankos testai jums reikalingi ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Jucevičius

Patarimai, kaip išvengti spuogų sukelia treniruotes

Paskelbta trečiadienis, sausis 15, 2020

Tie pataikyti į sporto klubą dėl savo Naujųjų metų rezoliucijos greičiausiai pasinaudoti nauda, įskaitant geresnę bendrą sveikatą ir nuotaiką.

Mokinių simptomai nėra patikimi, kad atskleistų oro kokybę mokyklos pastatuose

Paskelbta trečiadienis, sausis 15, 2020

Mokyklos pastatuose su oro kokybe susijusiomis problemomis, pvz., drėgmės pažeidimu, temperatūros problemomis ar prasta ventiliacija, mokiniai patiria šiek tiek daugiau simptomų nei pastatuose, kuriuose sąlygos yra nurodytos kaip geros, remiantis ekspertų vertinimu.

Biomaterial pagrindu esanti vakcina gali visiškai pašalinti AML ląsteles

Paskelbta antradienis, sausis 14, 2020

Ūminis mieloidinė leukemija (AML) yra mirtinas kraujo vėžys, kuris yra kilęs iš kaulų čiulpų ir žudo didžiąją dalį savo aukų per penkerius metus. Chemoterapija buvo standartinis AML gydymo daugiau nei 40 metų, ir nors ji dažnai sukelia vėžį eiti į remisiją, jis retai visiškai pašalina vėžinių ląstelių, kurios tada sukelti ligos pasikartojimo beveik pusė gydytų pacientų.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Išvengti senėjimo
comments powered by Disqus