Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Kai galvojate apie suaugusiųjų sveikatą, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip išlikti sveikiems – nuo rankų plovimo ir vakcinų iki vėžio prevencijos. Tinka tau! Pasirinkimas jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į savo požymius ir simptomus. Žinoti, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji ženklai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamo svorio netekimo ar žarnyno įpročių pokyčių iki dusulio ir staigių galvos skausmų.

Ir, žinoma, reguliarūs fiziniai egzaminai ir suaugusiųjų sveikatos patikros testai yra svarbi prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros dalis. Žinokite, kuriuos atrankos testus jums reikia ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Naujienos

VR gali būti naudojamas tiksliai išmatuoti momentas emocinių atsakymų

Posted on Ketvirtadienis spalis 15, 2020

Nauji tyrimai iš emteq laboratorijos rodo, kad pirmą kartą, VR dabar gali būti naudojamas tiksliai įvertinti momentas po momento emocinių atsakymų.

Mokslininkai rasti jutiklio baltymų, kurie leidžia normalus šlapimo pūslės funkcija įmanoma

Posted on Ketvirtadienis spalis 15, 2020

Komanda bendrai vadovaujami mokslininkų Scripps tyrimų nustatė, kad pagrindinis jutiklis baltymas, leidžiantis mūsų jausmas liesti taip pat yra pagrįstas turėti visą šlapimo pūslės jausmas ir leidžia normalią šlapimo pūslės funkciją įmanoma.

Mokslininkai atranda naują būdą gauti prarastą vieno langelio RNR sekos informaciją

Posted on trečiadienis spalis 14, 2020

Sekos RNR iš atskirų ląstelių gali atskleisti daug informacijos apie tai, ką šios ląstelės daro organizme. MIT mokslininkai dabar labai padidino informacijos kiekį surinkta iš kiekvienos iš šių ląstelių, keičiant dažniausiai naudojamas Seq-Well technika.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Užkirsti kelią senėjimui
comments powered by Disqus