Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata

Suaugusiųjų sveikata 

Kai galvojate apie suaugusiųjų sveikatą, galite pagalvoti apie įvairius būdus, kaip išlikti sveikiems - nuo rankų plovimo ir vakcinų iki vėžio prevencijos. Tau tinka! Pasirinkimas jums padaryti kiekvieną dieną pereiti ilgą kelią link skatinti suaugusiųjų sveikatą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jūsų požymius ir simptomus. Žinoti, kurie suaugusiųjų sveikatos įspėjamieji ženklai nusipelno medicininės pagalbos, nuo nepaaiškinamas svorio netekimas ar pokyčiai Žarnyno įpročiai dusulys ir staigus galvos skausmas.

Ir, žinoma, reguliarūs fiziniai egzaminai ir suaugusiųjų sveikatos patikrinimo testai yra svarbi prevencinės suaugusiųjų sveikatos priežiūros dalis. Žinoti, kokių atrankos testų jums reikia ir kaip dažnai juos padaryti. Ankstyvas aptikimas dažnai yra raktas į sėkmingą gydymą.

Sveikatos Naujienos

Mokslininkai inžinierius mikrodalelių, kurios rodo pažadą prieš transplantacijos atmetimo

Paskelbta šeštadienis, Kovas 14, 2020

Įkvėptas taktikos vėžio ląstelių naudoti išvengti imuninės sistemos, University of Pittsburgh mokslininkai inžinerijos mažų dalelių, kurios gali apgauti organizmą į priimti persodinti audinių, kaip savo.

Vaping cheminė medžiaga gali gaminti labai toksiškas dujas, kai šildomas, tyrimai atskleidžia

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Cheminė rasti kai vaping produktai gali gaminti labai toksiškas dujas, kai šildomas, pagal naujus mokslinius tyrimus iš RCSI medicinos ir sveikatos mokslų universitetas.

Mokslininkai įrodo gebėjimą auginti žmogaus kilmės kraujagysles kiaulėje

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Mokslininkų komanda Minesotos medicinos mokyklos universiteto neseniai įrodė gebėjimą auginti žmogaus kilmės kraujagysles kiaulių --naujas požiūris, kuris turi galimybę teikti neribotą žmogaus laivų transplantacijos tikslais.Suaugusiųjų sveikata

Spuogai ir odos priežiūra

Neleisti senėjimo
comments powered by Disqus