Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Suaugusiųjų hormoniniai spuogai

Suaugusiųjų hormoniniai spuogai

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų hormoniniai spuogai Specialistai sako, kad spuogai sukelia hormonai, tačiau nebuvo jokių rimtų tyrimų šio reiškinio iki šiol. Atliekami moksliniai tyrimai neseniai nustatyta, kad beveik 50 % visų moterų susiduria su suaugusiųjų spuogai breakouts visą savaitę prieš jų menstruacinio ciklo.

Kas įdomu apie suaugusiųjų hormoniniai spuogai yra dėl to, kad jie negali būti gydomi įprastų gydymo metodų. Aktualūs antibiotikai ir vietiškai retinoidų yra nenaudingas šiuo atveju. Atkreipkite dėmesį į šiuos faktus, nustatyti hormoniniai spuogai:

  • Spuogai atsitiko pirmą kartą suaugusiųjų amžiaus;
  • Spuogai išsiveržimas intensyvinti prieš menstruacijas;
  • Ataskaita apie nereguliarios mėnesinės;
  • Pernelyg aktyvus riebalų liaukų veido srityje;
  • Hirsuties (padidėjęs lygmuo plaukai ant veido ar net plaukų neįprasti vietose);
  • Padidėjęs kai kurių vyriškų hormonų kiekį kraujyje.

Hormoniniai spuogų priežastis

Spuogai išprovokuoja hormonų įtaka prasideda nuo 20-25 metų amžiaus, kartais tai aktuali paaugliams ir kartais Brandaus moteris gali turėti jį. Suaugusiųjų spuogai spuogai paprastai pasirodo ant veido, ypač smakro ir žandikaulio. Tačiau kartais yra spuogų pėdsakai ant krūtinės ar nugaros. Nepaisant to, kad hormoniškai įtaką suaugusiųjų spuogai yra retai sunkus ir dažniausiai pasireiškia kaip mažas uždegimo mazgeliai ir papulių, moterys kenčia nuo šios ligos negali padėti, bet įdomu: kaip jį pradėti?

Yra žinoma, kad mūsų antinksčių pradėti uždirbti androgenų, dihydroepiandrosterone sulfatas (DHEAS), kai mes dar maždaug 10 metų amžiaus vaikams. Taip pat ir breakout brendimo du daugiau androgenai, taip vadinamas "vyras" hormonų, dehydrotestosterone (DHT) ir testosterono, pradeda dirbti moterų kūnuose. Visi jie skatina riebalinių liaukų gaminti daugiau su odos natūralų aliejų ar riebalų.

Štai kodėl tiek daug paauglių kenčia nuo riebi oda ir spuogai. Ir berniukų, kurie turi daugiau "vyriškų" hormonų, kenčia nuo paauglių spuogai dažniau nei mergaitės. Paauglio spuogai yra lengvai gydoma. Hormonų lygis labai elastingas esant jaunuolių kūnus. Vaistai daugeliu atvejų padės ir kaip vietiškai retinoidų ir benzoilo peroksidas, palaikoma geriamieji antibiotikai. Tačiau po pirminio tobulinimas gali ateiti per laikotarpį, kai hormonų lygio pokyčių ir kūno nustoja reaguoti į gydymą. Tokiais atvejais gydymo procedūros turėtų būti pakeistos.

Suaugusiųjų hormoniniai spuogai

Nors kai kurie suaugusieji gali pradėti kurti savo spuogai prasideda tik iš jų 20s ar 30s, tam tikrą jų, atrodo, niekada išaugti, perduoti į suaugus su pačiu breakouts. Taip atsitinka dėl hormonų lygiopokyčių. Kai moteriai artėja išėjusi, estrogenų lygis mažėja. Po ovuliacijos kiaušidėse gaminti progesteroną ir Šis hormonas stimuliuoja riebalinių liaukų. Spuogai ateina kaip rezultatas.

Kai Nėščios moterys kenčia nuo hormoniškai sukelia spuogai. Per trečiąjį nėštumo trimestrais jų riebalinių liaukų pakelti aliejaus gamybai, todėl dažnai breakouts. Yra moterų, kurie kenčia nuo spuogų protrūkių po menopauzės testosterono lygis tampa didesnis, o estrogenų lygis mažėja.

Kaip matote, suaugusieji gali kilti spuogai problemos per visą jų gyvenimą nuo brendimo iki savo amžiaus metų. Šias problemas gali ne išnyksta su amžiumi ir net blogiau. Jei norite pasiekti puikių rezultatų, pamatyti savo dermatologu, kurie padės jums sukurti geriausias spuogų gydymo būdas.

Skaityti daugiau apie suaugusiųjų spuogai produktai 


comments powered by Disqus