Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Suaugusiųjų hormoniniai spuogai

Suaugusiųjų hormoniniai spuogai: Priežastys ir gydymas

Suaugusiųjų hormoniniai spuogai: Priežastys ir gydymas Specialistai sako, kad spuogai sukelia hormonai, tačiau nebuvo jokių rimtų tyrimų šio reiškinio iki šiol. Atliekami moksliniai tyrimai neseniai nustatyta, kad beveik 50 % visų moterų susiduria su suaugusiųjų spuogai breakouts visą savaitę prieš jų menstruacinio ciklo.

Kas įdomu apie suaugusiųjų hormoniniai spuogai yra dėl to, kad jie negali būti gydomi įprastų gydymo metodų. Aktualūs antibiotikai ir vietiškai retinoidų yra nenaudingas šiuo atveju. Atkreipkite dėmesį į šiuos faktus, nustatyti hormoniniai spuogai:

 • Spuogai atsitiko pirmą kartą suaugusiųjų amžiaus;
 • Spuogai išsiveržimas intensyvinti prieš menstruacijas;
 • Ataskaita apie nereguliarios mėnesinės;
 • Pernelyg aktyvus riebalų liaukų veido srityje;
 • Hirsuties (padidėjęs lygmuo plaukai ant veido ar net plaukų neįprasti vietose);
 • Padidėjęs kai kurių vyriškų hormonų kiekį kraujyje.

Kas yra suaugusiųjų hormoniniai spuogai?

Hormoniniai spuogų ar suaugusiųjų hormoniniai spuogai taip pat žinomas kaip spuogas atsiranda dėl odos būklė dėl perteklinės androgenų hormonų organizme sutrikimo. Testosteronas , arba androgenų sako, kad pagrindinis lytinis hormonas, kurį galima rasti tiek vyrams ir moterims. Suaugusiųjų hormoniniai spuogai atsiranda dėl per didelio gamybos androgenų organizme.

Androgenų hormonai yra linkę skatinti riebalinių liaukų, kurios gamina didelį kiekį natūralių aliejų arba riebalų ant odos. Šis riebalų gaminamas surenka plaukų poras ir folikulai ir vėliau bus maišyti su negyvas ląsteles ir bakterijas, be dėmių ir spuogų susidarymo.

Hormoniniai spuogai yra gana dažnai atsiranda lytinio brendimo metu, bet tam tikrais atvejais jis gali atvykti į vyresnio amžiaus žmonių. Ji taip pat matyti, kad paaugliams ir paaugliams kenčia daugiau nuo hormoniniai spuogai dėl hormoninių pokyčių , kurie dalyvaus savo kūną per tą laiką.

Taip pat per šį laikotarpį hormoniniai spuogai yra labiau pastebimas, vyrams lyginant su moterų dėl to, kad vyrai gaminti daugiau testosterono nei moterys. O moterys gali dažniau kenčia nuo tokių spuogų per gamtos ciklų jos apdorojamos, kurios apima nėštumo, menstruacijų ir menopauzės.

Suaugusiųjų hormoniniai spuogų plėtra

Nors kai kurie suaugusieji gali pradėti kurti savo spuogai prasideda tik iš jų 20s ar 30s, tam tikrą jiems atrodo, kad niekada išaugti, perduoti į suaugus su pačiu breakouts. Taip atsitinka dėl hormonų lygio pokyčių. Kai moteriai artėja išėjusi, estrogenų lygis mažėja. Po ovuliacijos kiaušidėse gaminti progesteroną ir Šis hormonas stimuliuoja riebalinių liaukų. Spuogai ateina kaip rezultatas.

Development of Adult Hormonal Acne
Kai Nėščios moterys kenčia nuo hormoniškai sukelia spuogai. Per trečiąjį nėštumo trimestrais jų riebalinių liaukų pakelti aliejaus gamybai, todėl dažnai breakouts. Yra moterų, kurie kenčia nuo spuogų protrūkių po menopauzės testosterono lygis tampa didesnis, o estrogenų lygis mažėja.

Kaip matote, suaugusieji gali kilti spuogai problemų per visą jų gyvenimą nuo brendimo iki savo amžiaus metų. Šias problemas gali ne išnyksta su amžiumi ir net blogiau.
Jei norite pasiekti puikių rezultatų, pamatyti savo dermatologu, kurie padės jums rasti geriausią acne gydymas.

Hormoniniai spuogų priežastis

Spuogai išprovokuoja hormonų įtaka prasideda nuo 20-25 metų amžiaus, kartais tai aktuali paaugliams ir kartais Brandaus moteris gali turėti jį. Suaugusiųjų spuogai spuogai paprastai pasirodo ant veido, ypač smakro ir žandikaulio. Tačiau kartais yra spuogų pėdsakai ant krūtinės ar nugaros. Nepaisant to, kad hormoniškai įtaką suaugusiųjų spuogai yra retai sunkus ir dažniausiai pasireiškia kaip mažas uždegimo mazgeliai ir papulių, moterys kenčia nuo šios ligos negali padėti, bet įdomu: kaip jį pradėti?

Yra žinoma, kad mūsų antinksčiai pradeda priėmimo androgenų, dihidroepiandrosterono sulfatas (DHEAS), kai mes vis dar vaikai, apie 10 metų. Taip pat ir breakout brendimo du daugiau androgenai, taip vadinamas "vyriškų" hormonų, dehydrotestosterone (DHT) ir testosterono, pradeda dirbti moterų kūnuose. Visi jie skatina riebalinių liaukų gaminti daugiau su odos natūralų aliejų ar riebalų.

Štai kodėl tiek daug paauglių kenčia nuo riebi oda ir spuogai. Ir berniukų, kurie turi daugiau "vyriškų" hormonų, kenčia nuo paauglių spuogai dažniau nei mergaitės.
Skirtingai nuo suaugusiųjų spuogai, Paauglių spuogai dažnai yra lengva gydyti.
Hormonų lygis labai elastingas esant jaunuolių kūnus. Vaistai daugeliu atvejų padės ir kaip vietiškai retinoidų ir benzoilo peroksidas, palaikoma geriamieji antibiotikai.

Tačiau po pirminio tobulinimas gali ateiti per laikotarpį, kai hormonų lygio pokyčių ir kūno nustoja reaguoti į gydymą. Tokiais atvejais suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymo procedūros turėtų būti pakeistos ir dažnai siūloma išbandyti gamtos tabletes hormoniniai spuogai.

Bendrų veiksnių, kurie lemia hormoniniai spuogai suaugusiems

Yra žmonių, kurie gali patirti ne tik hormoniniai spuogai dėl paveldimų veiksnių.

Kaip jau minėta anksčiau, brendimas yra dar vienas veiksnys, kuris gali sukelti hormoniniai spuogai. Brendimo amžiaus laikotarpis, per kurį paaugliams lytiškai subręsta ir tampa galinčią reprodukcijos. Šiuo laikotarpiu organizme (ir vyrams, ir moterims) vyksta daugybė hormoninių pokyčių. Palyginti su moterų vyrų organizmas gamina pernelyg didelio androgenų hormonų, kurie yra atsakingi už spuogų ar odos dėmių susidarymą. Moterys iš kitos pusės taip pat kenčia nuo hormoniniai spuogai dėl hormonų organizme.

Factors That Trigger Hormonal Acne in Adults
Veiksniai, kurie lemia hormoniniai spuogai suaugusiems
Tačiau dažniausiai faktoriais, kad yra žinoma, kad sukelti hormoniniai spuogai suaugusiems:

 • Trūkumas, mineralai ir vitaminai - tai akivaizdu, kad pasakyti, kad vitaminai ir mineralai, vaidinti svarbų vaidmenį saugant ir hormonų pusiausvyrą mūsų kūne. Todėl, nesant įvairių mineralų ir vitaminų, įprastinės dietos gali sukelti organizmui trūksta stiprinti imunitetą, reikalingos organizmui kovoti su virusų ir infekcijų, kuri institucija yra linkusi.
 • Stresas - streso nuo antinksčių padidinti iki hormonų gamybą, tiek vyrams ir moterims. Reakcija atsiranda dėl streso atsako pabloginti odos būklę.
 • Pernelyg didelis suvartojamų angliavandenių ir riebalų maiste - pernelyg didelis suvartojamų maisto produktų, kuriuose yra daug cukraus ir riebalų taip pat gali sukelti hormoniniai spuogai suaugusiems. Iš esmės priežastis spuogų priežastis dėl to, kad mūsų kūno parduotuvėse daugiau riebalų, kuriuos mes vartojame, kad vėliau užkimšti odos poras. Be to, dėl insulino organizme perteklius didelis suvartojamų cukraus gali sukelti odos uždegimus .
 • Menstruacijų, menopauzės, nėštumo metu - moterims ovuliacijos, nėštumo ar menstruacijų metu pasireiškia gerokai mažėja lytinių hormonų estrogenų savo kūną. Šis mažėjimas estrogenų hormonų lydi padidinti testosterono, kuris dar labiau skatina spuogų vulgaris formavimas.
 • Negyvas odos kaupimas - negyvas odos ląsteles taip pat atsakingi už sąlygoti odos spuogai. Odos ląstelių, kad renka į poras mišiniai su odos aliejaus (riebalų) sukelti odos dėmės arba pimples.
 • Naudoti steroidų - steroidų vartojimas taip pat gali sukelti hormoniniai spuogai suaugusiems. Steroidų vartojimas didina testosterono vyrams, kuris toliau lemia hormonų organizme ir sukelti odos problemas, susijusias su gamybos.
 • Dėl bakterijų odos poras - dėl bakterijų plaukų folikulus lemia spuogų ar tamsių dėmių ant veido.

Suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas

Hormoniniai spuogų tiek vyrų, tiek moterų gali būti gydomi tam tikrus metodus 2: ne Receptiniai gydymas ir Receptiniai gydymas.

Suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas be recepto

Natural Treatment for Adult Hormonal Acne
Natūralus suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas
 • Muilu ir vandeniu - 2 kartus per dieną valyti veidą švelniai nuplauti vandeniu ir muilu gali padėti tinkamai gydyti hormoniniai spuogai. Sunkus, reikėtų turėti omenyje, kad šis suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas bus ne aišku jau esamus spuogus ant odos, bet sumažins žemyn poveikis uždegimas atsiranda dėl spuogų.
 • Valymo - valymo dažnai yra glikolio rūgšties, benzoilperoksido, salicilo rūgšties ir sieros, kad būtų naudinga gydant spuogų. Perdaug valikliai turėtų būti vengiama, kaip ji gali net pakenkti odos ar sukelti kitų odos problemų.
 • Salicilo rūgštis – nenormalus ląstelių plitimas gali būti kontroliuojami ant odos su salicilo rūgštimi. Rūgštis, tačiau nėra nė vienos poveikį riebalų gamybą ir taip pat ne žudo bet bakterijos. Rūgštis yra atsakinga už unclogging poras išvengti pažeidimų atveju švelnesnę spuogai.
 • Alkoholio ir Acetone – acetonas padeda šalinant aliejaus nuo odos paviršiaus, o alkoholis naudojamas kaip švelnus antibakterinis agentas. Abiejų medžiagų naudojami kartu, kad išdžiūtų ant odos ir paprastai turi mažai įtakos dėl spuogų.
 • Sieros - sieros yra komponentas, kuris yra naudojamas daug spuogai vaistus kartu su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, salicilo rūgštis ir alkoholis. Nes jis tik nežymų poveikį spuogų; sieros paprastai nerekomenduojama dermatologų suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas.
 • Benzoilperoksidas - jei lengvas spuogų, gydytojas gali rekomenduoti vyksta hormoniniai spuogų gydymas su ne detaliais privalomojo pobūdžio narkotikų, turinti tam tikrą benzoiloperoksido. Benzoilo peroksidas padeda sunaikinti bakterijas, kurios sukelia spuogai problema. Kad spuogai baimėje, junginys turi būti naudojamas nuolat, ne mažiau kaip keturias savaites. Skirtingai nuo kitų over-the-counter nustatytą produktų, tai neturi įtakos riebalų gamybą ir spuogų ateina atgal, kai nustosite vartoti junginys. Perdaug benzoilo peroksidas gali sukelti sausumo iš odos arba odos dirginimas; todėl vienas turi rūpintis tuo metu.
 • Vietiškai retinoidais gelis - Vietiškai retinoidais gelis yra naudinga, mažėja uždegimas ir patinimas, odos, taip pat padidinti ląstelių augimą. Gelis sustabdo naujų spuogų forma ant odos. Palyginti su kitomis neskirtas gydymo hormoniniai spuogai, Vietiškai retinoidais gelis gali užtrukti 8-12 savaites parodyti norimų rezultatų.
 • Žalioji arbata - Žalioji arbata gali būti vartojami žemesnės uždegimą organizme lygį. Be atsižvelgiant į vietos praktiką odos priežiūros režimą galima laikyti gerti kelis puodelius žaliosios arbatos per dieną automatiškai pagyvinti odą.
 • Žolių tabletes hormoniniai spuogai - yra šimtai vaistažolių, ekologiškų, ir natūralių hormoniniai spuogai tabletes prieinama rinkoje, kuri garantuoja užtikrinti veiksmingo sprendimo, kaip atsikratyti hormoniniai spuogai. Dalis šios tabletės, hormoniniai spuogai, tačiau yra mažai tikėtina, kad jie daug naudos, nes, kai jūs nustojote vartoti juos spuogai bus iššokti vėl po tam tikro laiko trukmės.

Suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymo receptą

Prescription Treatment for Adult Hormonal Acne
Suaugusiųjų hormoniniai spuogai recepto gydymo
 • Retinoidų arba vitamino A dariniai - šios rūšies vaistai prieinami kaip geriamieji hormoniniai spuogai tabletes ir aktuali losjonai. Šie vaistai padeda Wycieranie iš vidutinio sunkumo ir sunkia spuogų, normalizuoja odos. Retinoidų galima kartu su kitais preparatais, suaugusiųjų hormoniniai spuogų gydymas, pavyzdžiui, geriamieji antibiotikai ir benzoilo peroksidas užsegamas spuogų šalinimoefektas. Nors aktualūs retinoidų neturiu daug šalutinių poveikių, jų naudojimo nerekomenduojama nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Nepilnametis šalutinis poveikis, susiję su šiuo produktu yra sausumas, paraudimas ir niežulys odos.
 • Azelaino rūgštis – Šis vaistas, sako, turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių , kurios padėti atsikratyti hormoniniai spuogai. Želė ar kremas taip pat naudojamas gydyti kito tipo sąlyga, kuri yra žinoma kaip Rosacea.
 • Geriamieji kontraceptikai - Gydytojai dažnai rodo kontraceptines tabletes moterims, siekiant sumažinti žemyn vyriškų hormonų testosterono poveikį spuogų kilimą ant odos. Šie kontraceptikai yra riba naudoti tik moteriškos lyties pacienčių ir parodyti norimų rezultatų per laikotarpį nuo 3 iki 4 mėnesių. Kai kurie iš šalutinių poveikių, susijusių su kontraceptines tabletes hormoniniai spuogai yra pykinimas, krūtų jautrumas, svoris ir kraujo krešulių.
 • Ypač Spironolaktonas - Šis vaistas vartojamas blokuodamas organizmo hormonai ant ant odos riebalinėse liaukose. Šio tipo vaistai yra naudingas moterims, kurių spuogai sustiprėja menstruacijų metu.
Skaityti daugiau apie suaugusiųjų spuogų gydymas 


comments powered by Disqus