Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Peyronie liga vyrams po 40 metų

Peyronie liga vyrams po 40: simptomai, priežastys ir gydymas

Peyronie liga vyrams po 40: simptomai, priežastys ir gydymas 

Kas yra Peyronie liga?

Varpos kreivumas taip pat vadinamas Peyronie liga , kuri yra sąlyga, kad poveikis varpos ir sukelia jo lenkimo nenormalus būdu. Kai kuriais retais atvejais, tai sukels erekcijos disfunkcija , kuri yra, kai žmogus negali išlaikyti ar pasiekti tinkamą erekciją. Peyronie ligos priežastis yra manoma, kad pluoštinės rando audinį, kuris vystosi pagal varpos odos.

Peyronie liga vyrams po 40

Peyronie's Disease in Men After 40
Peyronie liga vyrams po 40
Sąlyga gali turėti įtakos vyrų, nesvarbu, kokio amžiaus jie yra , bet maždaug šeši iš 100 vyrų, kurie yra tarp amžiaus 40 ir 70, tai yra labiau paplitęs. Tai rečiau vyrams, kurie yra jaunesni, tačiau kartais gali atsitikti vyrams, kurie savo 30s. Tai nėra žinoma, jei atvejai yra iš tikrųjų didesnis nei nurodyta skaičių, nes daugelis vyrų tiesiog nereikia eiti pamatyti jų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, kai jie šią sąlygą, nes varžymasis.
Tų, kurie kenčia nuo Peyronie ligos, skaičius tikriausiai padidės, nes daugiau žmonių ketina pamatyti savo gydytoją apie seksualinius reikalus, tada jie praeityje.

Peyronie liga vs normalus kreivumas

Varpos linkęs pažaboti natūraliai šiek tiek ir tai yra gana normalus. Tai vadinama "normalus kreivumas". Koks yra Peyronie ligos ir normalaus kreivumo skirtumas?

Jei varpos kreivė yra gana sunki, sukelia skausmąar kitas problemas, tai gali būti Peyronie ligos vystymasis. Žmogus gali turėti sunkumų su lytinių santykių arba gali išsivystyti erekcijos disfunkcija, jei jie kenčia nuo šios būklės. Svarbu
pamatyti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, jei pastebėjote bet nenormalus lenkimo ar skausmo varpos, nes tai gali būti tuo, kad jūs plėtoti šią sąlygą nuoroda.

Peyronie ligos simptomai

Peyronie ligos simptomai ir požymiai gali vystytis lėtai. Varpos gali sulenkti šiek tiek per pirmąjį ir tada tampa ryškesnis laikui bėgant. Ji gali sulenkti žemyn, į šoną, aukštyn ar kitomis kryptimis, priklausomai nuo to, kur plokštelė yra varpos viduje. Kai varpa yra stačias tam tikru momentu ji gali tapti gana siauras. Kreivumas gali pagerėti laikui bėgant arba jis gali likti daugiausia tas pats. Viskas priklauso nuo būklės mastą.

Symptoms of Peyronie's disease
Peyronie ligos simptomai vyrams po 40
Kai kurie dažniausi Peyronie ligos simptomai yra erekcijos disfunkcija, kai žmogus negali gauti erekcijos ar išlaikyti erekciją. Taip pat gali būti plokštelė, kuri vystosi po varpos ir tai jaučiasi rando audinį. Jis gali jaustis kaip paplokščias vienkartinės ar kai kurių kietų odos. Tai gali būti požymis, kad būklė yra varpos. Daugeliu atvejų, skausmas yra išeiti palaipsniui laikui bėgant.
Sąlyga gali sukelti varpos sutrumpinimo ar asmuo, kuris gali turėti skausmą, kai jie pasiekti erekciją ar per savo orgazmą.

Peyronie ligos priežastys

Kas sukelia Peyronie liga nėra visiškai suprantama. Jis sakė, kad yra žala smulkių kraujagyslių varpos. Tai gali sukelti sporto renginiai, lytinis aktas arba nelaimingas atsitikimas. Kai yra žalos varpos ląstelių, jie gali tapti įstrigę viduje varpos ir tai veda prie rando audinio vystymąsi. Tai kaip kas atsitinka, kai jūs gaunate rimtą iškirpti ar kitą žalą ir jums liko su rando audinį ant odos po to.

Varpos pati vamzdžiai iš abiejų pusių, kurios yra kempinė kaip ir mes vadiname tai Corpus akytkūnio. Šie vamzdžiai yra smulkių kraujagyslių viduje ir kai vyrai yra seksualiai susijaudinęs ir jie tampa pritvinkęs su krauju ir tai sukelia erekciją. Šie akytkūnio sėdėti ant elastinio audinio, kuris yra Tunica albuginea.

Causes of Peyronie's disease
Peyronie ligos priežastys vyrams po 40
Kai varpos stačias tai ištemptas ir jei yra žala varpos audinys gali tapti sugadintas. Gali būti nuolatinis rando audinys, kuris vystosi laikui bėgant, ir tai gali sukelti Peyronie liga vyrams po 40.
Audinys nebegali ruožas tinkamai ir tai veda prie kreivumo ar lenkimo varpos. Daugelis vyrų, kurie turi tam tikrų varpos traumų rūšiuoti niekada plėtoti Peyronie liga, nes ji nepasitaiko kiekvienu atveju.
Paveldimas gali vaidinti svarbų vaidmenį sąlyga. Jei šeimos vyras turėjo sąlyga anksčiau, tada kažkas gali išsivystyti sąlyga. Ji taip pat yra linkęs atsirasti vyresnio amžiaus asmenims, nes kai kas nors, kad vyresnio amžiaus gauna žalos jie yra labiau linkę randų kaip kūno gydo. Kai kurie mokslininkai rodo, kad gali būti imuninės sistemos sutrikimas, kai kuriems asmenims, kurie sukelia būklę.

Peyronie ligos gydymas

Yra keletas gydymo galimybių , kurios yra prieinamos Peyronie ligos atveju vyrams po 40. Jei asmuo vis dar gali turėti lytinių santykių ar jų skausmas nėra sunkus, jie gali būti paprašyta palaukti ir pažiūrėti, ar būklė pablogėja arba ji tampa geresnė.

Pacientas paprastai bus paprašyta palaukti maždaug 12 mėnesių iki bet kokio pobūdžio chirurgijos galimybės yra aptariami, nes daugeliu atvejų, sąlyga gali geriau laikui bėgant. Jei sąlyga yra gana sunki, pacientui gali būti suteikta vaistų spręsti skausmo klausimus.

Gydymas vaistai

Čia yra FDA patvirtintas Peyronie ligos gydymo vaistais sąrašas:

  • Ir Xiaflex. Xiaflex arba Clostridium hystolyticum yra vaistas, kuris bus skiriamas pacientams, jei jie turi daugiau nei 30 ° kreivumą savo varpą, kai stačias.
  • Tamoxifen". Tamoxifen yra vaistas, kuris kartais skiriamas, nes ji gali sumažinti kreivumą, skausmas, ir gabalėlių viduje varpos kai kuriems pacientams.
  • Į kolagenazę. Tai fermentas, kuris gali sumažinti varpos apnašų dydį ir kartais pašalinti šią plokštelę apskritai.

Injekcijos

Siekiant sumažinti varpos kreivumą, injekcijos kartais skiriamas į varpą. Šis gydymas paprastai užtruks keletą mėnesių. Viduje varpos audinys gali būti suskirstytas taip, kad kreivumas yra sumažintas.

Buvo tik nedideli tyrimai atlikti sėkmės rodiklis varpos injekcijas. Kai kurie gydytojai nurodo, kad varpos odos perforavimas gali sukelti pažeidimus, o tai gali paskatinti plokštelių augimo vystymąsi.

Chirurgija

Jei kas nors serga Peyronie liga, negali turėti lytinių santykių, tada jų urologas gali rekomenduoti chirurgijos galimybes. Prieš pradedant chirurginę intervenciją, asmuo turi būti be skausmo keletą mėnesių. Jų varpos kreivumas taip pat turi nustoti vis blogiau prieš operaciją bus bandoma.

Yra 3 pagrindinių tipų Peyronie liga chirurgija:

1. sutrumpinimo

Varpos pusė, kuri neturi jokių apnašų bus sutrumpintas. Tai gali sustabdyti lenkimo, kai asmuo erekcija. Jei kreivumas yra ne per sunkus ir žmogus turi pakankamai ilgą varpos, ši procedūra gali vykti. Varpos ilgis bus sutrumpintas, kai yra chirurgija yra užbaigtas.

2. pailginimas

Keliose vietose, rando audinys yra iškirpti ir tai leidžia jį ruožas vėl. Jei lakštai gali ruožas pakankamai mados tada žmogus turės tiesią varpą. Kai rando audinys paprastai pašalinamas procedūros metu. Audinys bus įskiepyti ant varpos. Ši procedūra paprastai atliekama asmenims, kurie turi trumpesnį varpos arba kad jų kreivumas yra sunkesnis. Pailginti vienos pusės ar padidinti impotencijos riziką ir yra rizikingesnis nei sutrumpinimo metodas.

3. implantai

Implantai gali būti įkišti į varpą. Kai kurie iš jų yra nuolatiniai ir kiti yra pripūstos su siurblio veiksmų, kurie būtų įsikūrę kapšelį srityje. Nuolatinis implantas suteikia vyro varpą, kuri yra pusiau kieta, kuri yra sudaužė, kad jie turi lytinių santykių. Jei jie naudoja siurblys aktyvuota implantas tada jie bus pasiekti geresnę erekciją. Siekiant sumažinti kreivumą kai rando audinį, gali būti pašalintas prieš įterpiant implantą.

Peyronie liga natūralus gydymas

Yra keletas natūralių variantų , kai reikia gydyti Peyronie ligą. Kai kurie asmenys naudoja vakuuminiai įtaisai arba jie gali naudoti varpos traukos prietaisas terapija padeda sumažinti plokštelę. Šoko bangų terapija kartais naudojama padėti lūžti rando audinį.

Varpos traukos įtaisai

Varpos traukos įtaisai yra laikomi nauju terapiniu variantu vyrams, kenčiantiems nuo Peyronie ligos. Tačiau, šie prietaisai turi ilgą istoriją naudoti kitose srityse, medicinos įskaitant kaulų, odos, skeleto raumenų, ir tt.
Nuolatinis išplėtimas audinių varpos naudojant šiuos prietaisus veda į naują kolageno audinio kūrimas ląstelių proliferaciją, ir, galiausiai, pluoštinės plokštelės minkštinimo ir pratęsimo.
Ši idėja buvo paremta neseniai gerai suplanuota eksperimentiniais tyrimais.

Peyronie liga Pradžia gydymas ir gyvenimo būdo pokyčiai

Galiausiai, simptomai gali būti sumažintas su namų gydymo ir kai kurie pokyčiai asmens gyvenimo būdą. Tie, kurie kenčia nuo sąlyga yra skatinami sumažinti alkoholio vartojimą, nelegalių narkotikų ir mesti rūkyti. Pacientas yra skatinami rūpintis savimi su tinkama mityba ir gauti daug pratybų.

Peyronie ligos komplikacijos

Pagrindinė komplikacija nuo šios būklės yra ta, kad žmogus negali turėti patenkinamo lytinio akto dėl skausmo arba gali išsivystyti erekcijos disfunkcija. Stresas ir nerimas taip pat yra dvi kitos Dažnos problemos, kurios atsitinka, kai žmogus turi šią sąlygą.

Santrauka

Peyronie liga gali būti gydomi ir ji yra labiau paplitusi vyrų per amžius 40. Pasikalbėkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui, jei sergate šia liga ar manote, kad jums gali būti besivystančių.

Treatment of Peyronie's disease
Peyronie ligos gydymas vyrams po 40
Gydymas gali jums padėti, todėl jūs galite sukelti normalų gyvenimą. Varpos traukos prietaiso terapija yra laikomas geriausiu variantu gydyti Peyronie ligą vyrams po 40. Pasak kelių klinikinių tyrimų, varpos traukos įtaiso naudojimas žymiai padidina varpos ilgį tiek gležnas ir stačias narių; ir sukelia reikšmingą varpos kreivumo pagerėjimą daugumai pacientų, lyginant su pradiniu.

Tyrimai taip pat patvirtina , kad varpos traukos prietaisas yra minimaliai invazinis būdas gydyti Peyronie ligą, kuri gali sukelti veiksmingą ir nuolatinį tiesinimo išlenktas varpos vyrams po 40 ar jaunesni.

Sužinokite daugiau apie varpos kreivės korekciją 


comments powered by Disqus