Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo veiksmas, o kalorijos yra tos lygties dalis. Kaprizingos dietos gali pažadėti, kad suskaičiavus angliavandenius ar suvalgius kalną greipfrutų, kilogramai nukris. Bet kai kalbama apie svorio metimą, tai yra kalorijos, kurios yra svarbios. Svorio metimas susijęs su daugiau kalorijų, kurias suvartojate, sudeginimu. Tai galite padaryti sumažindami papildomas kalorijas iš maisto ir gėrimų bei padidindami kalorijas, sudeginamas per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasirengę išsikelti savo svorio metimo tikslus ir sudaryti planą, kaip juos pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vienam. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais, kad gautumėte pagalbos. Be to, planuokite protingai: numatykite, kaip elgsitės situacijose, kurios meta iššūkį jūsų sprendimui ir neišvengiamoms nedidelėms nesėkmėms.

Jei dėl savo svorio turite rimtų sveikatos problemų , gydytojas gali pasiūlyti jums svorio metimo operaciją ar vaistus. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turėsite išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką. 

Svorio kontrolė
comments powered by Disqus