Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo aktas, ir kalorijų yra dalis, kad lygtis. Kaprizas dietos gali pažadėti jums, kad skaičiavimas angliavandenių ar valgyti greipfrutų kalno leis svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas nužengia į deginimas daugiau kalorijų, kad jūs imtis. Jūs galite tai padaryti, mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir padidinti kalorijų sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai jūs suprantate, kad lygtis, jūs esate pasirengę nustatyti savo svorio tikslus ir padaryti planą, kaip juos pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia daryti vien tik. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais paramos. Be to, planuoti protingas: Numatyti, kaip jums susidoroti su situacijomis, kurios iššūkis jūsų ryžtą ir neišvengiamas nedidelių nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, Jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas chirurgija ar vaistus jums. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turės išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Naujienos

Sunki ryto liga kelia depresijos riziką

Posted on trečiadienis spalis 14, 2020

Sunki ryto liga padidina depresijos riziką tiek nėštumo metu, tiek po jo, naujų tyrimų metu nustatyta.

Antikūnų kokteilis gali būti kliniškai naudingas tiek COVID-19 profilaktikai, tiek gydymui.

Posted on Šeštadienis, Spalis 10, 2020

Birželio mėnesį, du tyrimai Mokslas pranešė antikūnų kokteilis prieš SARS-CoV-2, sukurtas iš tyrimų su humanizuotomis pelėmis ir atsigauna pacientų. Dviejų antikūnų kokteilis buvo skirtas susieti virusą, siekiant sumažinti vaistams atsparios formos atsiradimo riziką.

Generalizuota epilepsija sergantiems pacientams yra didesnė OSA rizika nei žmonėms, sergantiems židinine epilepsija

Paskelbta trečiadienis rugsėjis 30, 2020

Žmonės su generalizuota epilepsija, kurie traukuliai atsiranda iš abiejų smegenų pusių vienu metu, yra didesnė rizika obstrukcinės miego apnėja (OSA), palyginti su pacientais, kurie židininė epilepsija, kai traukuliai kyla iš vienos srities smegenų, pagal Rutgers tyrimas.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus