Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra pusiausvyros aktas, o Kalorijos – šios lygties dalis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenių ar valgyti kalnų greipfrutų padarys svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad suskaičiuoti. Svorio nužengia į degimo daugiau kalorijų, kad jūs vartojate in Tai galima padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasiruošę nustatyti savo Lieknėjimo tikslus ir parengti planą jiems pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasikalbėkite su savo gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Taip pat, planuoti protingas: numatyti, kaip jums elgtis situacijas, kad iššūkis savo ryžtą ir neišvengiamas nepilnametis nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistus jums. Tokiu atveju jūs ir jūsų gydytojas turėsite nuodugniai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Jucevičius

Augalinis Dieta gali išgydyti jūsų reumatoidinį artritą

Paskelbta penktadienį, rugsėjo 13, 2019

Pagal naujausią apžvalgą, priimti augalų pagrindu dietos, gali gerai atleisti patinę sąnarių ir skausmas reumatoidinio artrito (RA).

Apklausa: daugelis gydytojų yra nepasiruošusi padėti savo pacientams išvengti diabeto

Paskelbta trečiadienis, rugsėjis 11, 2019

Į ataskaitą apie savo išvadas leidinys General vidaus medicina, mokslininkai teigia, kad jų apklausa apie 1 000 atsitiktinai atrinktų PCPs atskleidė didelių spragų grupės bendras žinias apie rizikos veiksnius, diagnostinius kriterijus ir rekomendavo valdymo/ prevencinė praktika prieš diabetą.

Gut microbiome ir IBD-ryšys gal dietos sako tyrimas

Paskelbta trečiadienis, rugsėjis 11, 2019

Naujas tyrimas parodė įtikinamų įrodymų, kad uždegiminė žarnų liga arba IBD yra glaudžiai susijęs su žarnyno mikrobų aplinką, kuri gali būti pakeista su receptu dieta. Per žmogaus žarnų microbiome yra sveikų ir naudingų bakterijų, kurios padeda keletą funkcijų, kūno, įskaitant imuniteto vystymąsi ir išlaikymą kolekcija.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus