Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo aktas, ir kalorijos yra tos lygties dalis. Išblukusios dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenius ar valgant greipfrutų kalną svarai nukris. Bet kai kalbama apie svorio netekimas, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas ateina į deginimas daugiau kalorijų, kad jūs priimate. Tai galite padaryti sumažindami papildomas kalorijas iš maisto ir gėrimų ir padidindami kalorijas, sudegintas per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasirengę nustatyti svorio metimo tikslus ir parengti jų įgyvendinimo planą. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Be to, planuokite išmanųjį: numatykite, kaip tvarkysite situacijas, kurios meta iššūkį jūsų ryžtui ir neišvengiamoms nedidelėms nesėkmėms.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas chirurgija ar vaistai jums. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turėsite išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką. 

Sveikatos Naujienos

COVID skiepai lėčiausiai labiausiai nukentėjo valstijose

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

JAV vyriausybės lenktynes įveikti pandemiją su vakcinomis - dubliuotas operacija Warp Speed - buvo faltered savo paskutinį etapą: Kaip labai reikia dozes visuomenei.

Tyrimas: Kolegijos miesteliai yra COVID "Superspreaders"

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

Kai kuriuose miesteliuose iki rudens pabaigos virusu užsikrėtė 1 iš 5 studentų. Keturiose mokyklose buvo daugiau nei 5000 atvejų.

"Mikrobiomos" gali turėti įtakos COVID-19 sunkumui

Paskelbta trečiadienį, 2021 m. sausio 13 d.

Mikrobiomo disbalansas gali sukelti nuolatinius uždegiminius simptomus, dažnai vadinamus "ilgo nuotolio" COVID, pridūrė mokslininkai.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus