Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svoriui kontroliuoti

Svoriui kontroliuoti

Svoriui kontroliuoti Svorio kontrolė yra nelengvas ir kalorijų yra dalis, kad lygtis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuoti angliavandenius arba valgyti greipfrutų kalnų padarys užsnūsti svarų. Bet kai jis ateina į svorio, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas ateina iki deginti daugiau kalorijų, kad jūs imtis. Tai galite padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto produktų ir gėrimų ir padidinti kalorijų sudeginti per fizinį aktyvumą.

Kai jūs suprantate, kad lygtis, būsite pasirengę savo svorio mažinimo tikslų ir plano jiems pasiekti. Atminkite, kad jūs neturite to padaryti vieni. Kreipkitės į savo gydytoją, šeimos ir draugų paramos. Be to, plane intelektualiosios: numatyti, kaip jums tvarkyti situacijų, kad iššūkis jūsų ryžtą ir neišvengiama nedidelių nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistai jums. Šiuo atveju, jūs ir jūsų gydytojas reikės detaliai aptarti galimą naudą ir galimą pavojų. 

Projektą Jucevičius

Mašinos mokymosi požiūris nušviečia biologija, kepenis ir inkstus po toksino poveikio

Paskelbta penktadienis, kovo 15, 2019

Potencialiai kenksmingų cheminių medžiagų yra gyvenimo realybė. Mūsų protėviai, susiduria su natūraliai susidarančių toksinų, išsivystė mechanizmų detoksikuoti ir išsiųsti žalingų medžiagų.

Žalioji arbata mažina nutukimo riziką sveikatai pelių

Paskelbta ketvirtadienis, kovo 14, 2019

Žalioji arbata mažina nutukimo ir uždegimo biologinių žymenų, susijusių su prasta sveikata, kad nemažai.

Tyrimas atskleidžia, kaip reguliavimo molekulės užtikrina tinkamą tiekimo kraujo ląstelių

Paskelbta trečiadienis, kovo 13, 2019

Organizmui reikia sukurti nepertraukiamai tiekti kraujo kūnelių išleisti į apyvartą. Kraujo ląstelės turi įvairiausių funkcijų, pradedant tiekti deguonį į audinius, kovoti su infekcijomis, ir leidžia kraujui krešėti nuo žalos.Svoriui kontroliuoti
comments powered by Disqus