Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo aktas, ir kalorijos yra dalis, kad lygtis. Kaprizas dietos gali pažadėti jums, kad skaičiavimo angliavandenių ar valgyti greipfrutų kalnų leis svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas nužengia į deginimą daugiau kalorijų, kad jūs imtis. Jūs galite tai padaryti, mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudeginti per fizinį aktyvumą.

Kai jūs suprantate, kad lygtis, jūs esate pasiruošę nustatyti savo svorio tikslus ir padaryti planą, kaip juos pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vienas. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Be to, planuokite protingas: numatykite, kaip elgsitės situacijose, kurios kelia iššūkį jūsų ryžtui ir neišvengiamoms nedidelėms nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl jūsų svorio, Jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas chirurgija arba vaistai jums. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turės išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Naujienos

Naujas svorio amfetaminas gali potencialiai išvengti žalingo šalutinio poveikio

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 14, 2020

Nepaisant to, kad oficialiai paskelbta lėtinė liga, yra labai mažai ilgalaikių ir ekonomiškai efektyvių nutukimo gydymo būdų. Amfetaminai yra vienas iš nedaugelio ir jie pranešimams veikti smegenyse sumažinti apetitą ir padidinti judėjimo ar ištvermės.

Eksperimentinis dviejų viename diabeto kulka suteikia geresnę cukraus kiekį kraujyje kontrolė

Paskelbta trečiadienis, Gegužė 13, 2020

Cukriniu diabetu sergančių žmonių skaičius išaugo nuo 108 milijonų 1980 m. iki stulbinančių 422 milijonų 2014 m. 2016 m. maždaug 1,6 milijono mirčių tiesiogiai sukėlė diabetas, o dar 2,2 mln.

Mokslininkai atranda naują metabolizmo reguliavimo sistemą rudos riebalinio audinio

Paskelbta penktadienis, gegužė 08, 2020

Mokslinė komanda rado naują metabolizmo reguliavimo sistemą rudos riebalinio audinio naudojant kallikrein-kinin hormonų sistema, iki šiol susijęs su inkstų ir širdies ir kraujagyslių sistemos fiziologija ir uždegimo ir skausmo procesus.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus