Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra pusiausvyros aktas, o Kalorijos – šios lygties dalis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenių ar valgyti kalnų greipfrutų padarys svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad suskaičiuoti. Svorio nužengia į degimo daugiau kalorijų, kad jūs vartojate in Tai galima padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasiruošę nustatyti savo Lieknėjimo tikslus ir parengti planą jiems pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasikalbėkite su savo gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Taip pat, planuoti protingas: numatyti, kaip jums elgtis situacijas, kad iššūkis savo ryžtą ir neišvengiamas nepilnametis nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistus jums. Tokiu atveju jūs ir jūsų gydytojas turėsite nuodugniai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Jucevičius

Mokslinių tyrimų forumo pateikti rezultatus naujų kovos su nutukimu vaistus

Paskelbta ketvirtadienis, spalis 31, 2019

Ritmas farmacijos ir Novartis bus pateikti išvadas iš naujausių etapų klinikinio įvertinimo naujų kovos su nutukimu vaistus per specialų vėlai Breaking tyrimų forumas pavadinimu "Emerging farmakologinis kovos su nutukimu terapijos."

Nauja TB vakcina: vidufazės tyrimai patvirtina saugumą, ilgalaikę profilaktiką

Paskelbta trečiadienis, spalis 30, 2019

Naujas tyrimas paskelbtas spalio 29, 2019, į Naujosios Anglijos leidinyje medicina, ataskaitos nauja vakcina, kuri galėtų pakeisti veido tuberkuliozės prevencija. Kiekvienais metais liga žudo 1 500 000 žmonių visame pasaulyje.

BARIATRIC chirurgija yra saugi ir naudinga paaugliams su morbid nutukimo

Paskelbta šeštadienį, spalio 26, 2019

BARIATRIC chirurgija yra saugūs ir, daugeliu atvejų, naudinga paaugliams su morbid nutukimo , kuris priešingu atveju susiduria su padidėjusia rizika susirgti sunkiomis sveikatos problemomis, įskaitant širdies ligos ir insulto, pagal naują tyrimą nuo Penn Medicine ir Filadelfijos vaikų ligoninė.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus