Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra pusiausvyros aktas, o Kalorijos – šios lygties dalis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenių ar valgyti kalnų greipfrutų padarys svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad suskaičiuoti. Svorio nužengia į degimo daugiau kalorijų, kad jūs vartojate in Tai galima padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasiruošę nustatyti savo Lieknėjimo tikslus ir parengti planą jiems pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasikalbėkite su savo gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Taip pat, planuoti protingas: numatyti, kaip jums elgtis situacijas, kad iššūkis savo ryžtą ir neišvengiamas nepilnametis nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistus jums. Tokiu atveju jūs ir jūsų gydytojas turėsite nuodugniai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Jucevičius

Sumažinti maždaug 300 kalorijų per dieną apsaugo širdį net lieknas suaugusiems

Paskelbta penktadienį, liepos 12, 2019

Nauji duomenys iš dvejų metų Duke Health Trial rodo, kai jis ateina į pjaustymo savo rizika žudikas negalavimų, tokių kaip diabetas ir širdies liga, visada yra tobulinami.

Kepenų riebalų biologinio žymens lygis susijęs su fizinio krūvio naudą sveikatai, tyrimas nustato,

Paskelbta ketvirtadienis, liepa 11, 2019

Nors genetika ir kitų veiksnių, tokių kaip amžius ir Lytis prisideda prie kiekvieno individo reagavimo į pratimą, mažai žinoma apie biologinius mechanizmus, pagal kuriuos fizinė veikla atneša apie naudingus pokyčius organizme.

"Šviesoforo" maisto produktų etiketės, susijusios su ligoninių darbuotojų įsigytų kalorijų sumažėjimu

Paskelbta ketvirtadienis, liepa 11, 2019

Naujas tyrimas Massachusetts General Hospital tyrėjai išleido šiandien JAMA tinklas Open, leidinys Amerikos medicinos asociacijos, parodė, kad ženklinimo maisto pasirinkimų ligoninės kavinėje su paprasta "eismo šviesos" simboliai, nurodantys jų santykinę sveikatos vertę, buvo susiję su darbuotojų įsigytų kalorijų sumažėjimu, o mitybos pokyčiai išliko per dvejus metus.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus