Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra pusiausvyros aktas, o Kalorijos – šios lygties dalis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenių ar valgyti kalnų greipfrutų padarys svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad suskaičiuoti. Svorio nužengia į degimo daugiau kalorijų, kad jūs vartojate in Tai galima padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasiruošę nustatyti savo Lieknėjimo tikslus ir parengti planą jiems pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasikalbėkite su savo gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Taip pat, planuoti protingas: numatyti, kaip jums elgtis situacijas, kad iššūkis savo ryžtą ir neišvengiamas nepilnametis nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistus jums. Tokiu atveju jūs ir jūsų gydytojas turėsite nuodugniai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Jucevičius

Ultra perdirbtų dietos padidina kalorijų suvartojimą ir svorio padidėjimas

Paskelbta antradienis, May 21, 2019

Ekspertai jau seniai įtariama, kad padidėjo suvartojimas perdirbtų maisto produktų per pastaruosius 50 metų buvo pagrindinis vairuotojas nutukimo epidemija.

Ultra perdirbtų maisto produktų vėlavimas sotumo, padidinti maisto suvartojimą ir svorio padidėjimas

Paskelbta pirmadienis, gegužės 20, 2019

Valgyti labai perdirbtų maisto produktų gali būti susijęs su svorio padidėjimas randa naują studiją. Tyrimas buvo paskelbtas naujausias klausimas Cell metabolizmas ir yra pavadintas, "Ultra-perdirbtų dietos priežastis kaloringumo įsiurbimo ir svorio prieaugis: ambulatorinių atsitiktinių imčių kontroliuojamo tyrimo skelbimo libitum maisto suvartojimas."

Didžiausias moterų tyrimas su Hyperemesis gravidarum pradeda Europoje

Paskelbta ketvirtadienis, Gegužė 16, 2019

Moterys su sunkia liga nėštumo metu yra kviečiami prisijungti prie didžiausių studijų Europoje sąlyga, vadovaujama Guy ' s ir St Thomas ' NHS fondo patikos ir King ' s College Londone.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus