Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra pusiausvyros aktas, o Kalorijos – šios lygties dalis. Kaprizas dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenių ar valgyti kalnų greipfrutų padarys svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad suskaičiuoti. Svorio nužengia į degimo daugiau kalorijų, kad jūs vartojate in Tai galima padaryti mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudegino per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasiruošę nustatyti savo Lieknėjimo tikslus ir parengti planą jiems pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasikalbėkite su savo gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Taip pat, planuoti protingas: numatyti, kaip jums elgtis situacijas, kad iššūkis savo ryžtą ir neišvengiamas nepilnametis nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas operacijos ar vaistus jums. Tokiu atveju jūs ir jūsų gydytojas turėsite nuodugniai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Jucevičius

Nauda sveikatai "sausas sausis"

Paskelbta antradienis, sausis 14, 2020

Naujieji metai dažnai reiškia pokyčių rezoliucijų sąrašą, pvz., susilaiko nuo alkoholio gėrimo, rūkymo nutraukimo ar sveikesnio gyvenimo būdo. Už vieną, "sausas sausis" tapo nepaprastai populiarus, nes jis motyvuoja žmones susilaikyti nuo geriamojo alkoholio 30 dienų, bent.

Prarasti liežuvio riebalai pagerina miego apnėja

Paskelbta pirmadienis, sausis 13, 2020

Gydytojai jau žino, kad svorio netekimas gali būti veiksmingas gydymo pagerinti miego apnėja, nors dėl šios priežasties liko neaišku. Dabar, naujų tyrimų buvo nepadengtas, kad liežuvio riebalų sumažinimas yra raktas, kodėl riebalų nuostolių padeda tais atvejais, kai obstrukcinė miego apnėja (dalis).

Sinajaus kalno gydytojai pabrėžia ankstyvo ligos aptikimo svarbą, skydliaukės ligų gydymo

Paskelbta sekmadienis, sausis 12, 2020

Sausis yra skydliaukės sąmoningumo mėnuo, ir gydytojai iš Hilda ir J. Lester Gabrilove skyriaus endokrinologija, diabetas ir kaulų ligų ir Otolaringologijos departamentas – galvos ir kaklo chirurgijos prie Sinajaus kalno sveikatos sistemos yra pabrėžęs svarbu žinoti apie simptomus, kurie gali būti susiję su skydliaukės liga.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus