Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo aktas, ir kalorijos yra tos lygties dalis. Išblukusios dietos gali pažadėti, kad skaičiuojant angliavandenius ar valgant greipfrutų kalną svarai nukris. Bet kai kalbama apie svorio netekimas, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas ateina į deginimas daugiau kalorijų, kad jūs priimate. Tai galite padaryti sumažindami papildomas kalorijas iš maisto ir gėrimų ir padidindami kalorijas, sudegintas per fizinį aktyvumą.

Kai suprasite šią lygtį, būsite pasirengę nustatyti svorio metimo tikslus ir parengti jų įgyvendinimo planą. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vieni. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Be to, planuokite išmanųjį: numatykite, kaip tvarkysite situacijas, kurios meta iššūkį jūsų ryžtui ir neišvengiamoms nedidelėms nesėkmėms.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl savo svorio, gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas chirurgija ar vaistai jums. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turėsite išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką. 

Sveikatos Naujienos

Ebola maitintojo gali būti pradėtas naujausias protrūkis - 5 metų

Paskelbta 2021 m. kovo 16 d., antradienį

Genetinės analizės metu nustatyta, kad dabartinis Ebolos viruso protrūkis Gvinėjoje greičiausiai prasidėjo nuo 2014–2016 m. protrūkį išgyvenusio maitintojo, kurio sėklidėse buvo neaktyvus virusas.

Kelios šalys sustabdo AstraZeneca vakcinos vartojimą

Paskelbta pirmadienį, kovo 15, 2021

Kai kurios tautos pristabdė AstraZeneca COVID-19 vakcinos naudojimą dėl pranešimų, kad vakcina gali būti susijusi su kraujo krešuliais.

"Race Gap" širdies sveikata pasikeitė mažai per 20 metų

Paskelbta pirmadienį, kovo 15, 2021

Nauji tyrimai rodo, juoda amerikiečiai, kurie gyvena kaimo vietovėse yra nuo dviejų iki trijų kartų didesnė tikimybė mirti nuo diabeto ir aukšto kraujospūdžio, palyginti su baltųjų kaimo žmonių.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus