Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Svorio kontrolė Jūsų svorio kontrolė yra balansavimo aktas, ir kalorijos yra dalis, kad lygtis. Kaprizas dietos gali pažadėti jums, kad skaičiavimo angliavandenių ar valgyti greipfrutų kalnų leis svarų užsnūsti. Bet kai jis ateina į svorio netekimas, tai kalorijų, kad skaičius. Svorio netekimas nužengia į deginimą daugiau kalorijų, kad jūs imtis. Jūs galite tai padaryti, mažinant papildomų kalorijų iš maisto ir gėrimų ir didinant kalorijas sudeginti per fizinį aktyvumą.

Kai jūs suprantate, kad lygtis, jūs esate pasiruošę nustatyti savo svorio tikslus ir padaryti planą, kaip juos pasiekti. Atminkite, kad jums nereikia to daryti vienas. Pasitarkite su gydytoju, šeima ir draugais dėl paramos. Be to, planuokite protingas: numatykite, kaip elgsitės situacijose, kurios kelia iššūkį jūsų ryžtui ir neišvengiamoms nedidelėms nesėkmių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų dėl jūsų svorio, Jūsų gydytojas gali pasiūlyti svorio netekimas chirurgija arba vaistai jums. Tokiu atveju Jūs ir Jūsų gydytojas turės išsamiai aptarti galimą naudą ir galimą riziką.

Sveikatos Naujienos

Tyrimas nušviečia bado neurobiologiją pacientams, sergantiems nervine anoreksija

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Mokslininkai Kalifornijos universiteto San Diego medicinos mokykloje atrado skirtumus smegenų grandinės, kurios prisideda prie bado ir svorio žmonėms su anoreksija nervosa

Svorio padidėjimas gali sumažinti moters šansai susirgti krūties vėžiu prieš menopauzę

Paskelbta ketvirtadienis kovas 12, 2020

Įgyti svorio nuo ankstyvo pilnametystės yra susijęs su mažesne rizika krūties vėžio prieš menopauzės, pagrindinis pasaulinis tyrimas daugiau nei 600.000 moterų rado.

Gyvenimo būdo įpročių gerinimas gali būti naudingi prieširdžių virpėjimo valdymo papildymai

Paskelbta Pirmadienis kovas 09, 2020

Svorio netekimas, reguliarus fizinis aktyvumas ir kiti gyvenimo būdo pokyčiai yra veiksmingi dar nepakankamai strategijas, kurios turėtų būti įtrauktos siekiant optimizuoti prieširdžių virpėjimo valdymą (nenormalus širdies ritmas), pagal "Gyvenimo būdas ir rizikos veiksnių modifikavimas Mažinimas prieširdžių virpėjimas "naujas mokslinis pareiškimas iš Amerikos širdies asociacijos paskelbė šiandien asociacijos flagmanas žurnalas Apyvartą.Svorio kontrolė
comments powered by Disqus