Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė  /  Kontroliuokite savo svorį po 40

Kontroliuoti savo svorį po 40

Kontroliuoti savo svorį po 40 Daugybės TV projektų dalyvė pasakys, kaip kontroliuoti savo svorį po 40. Ta pačia tema yra populiarių žurnalų. Temas, kurios yra iškeltas kartais masinės informacijos priemonėse gali būti gana keistas. Daugelis žmonių nori gauti rezultatas nieko nedarydamas. Todėl tokių programų yra labai populiarus. Kai kurie iš šių svorio produktų tiesiog neveikia ne visiems, kitiems gali būti naudinga, tačiau kiek mažiau naudinga nei buvo žadėta. Galbūt šios nesėkmės priežastis yra gamintojų nesugebėjimą tinkamai suprasti sąvoką "riebalų mūšis".

Kontroliuoti svorį

Žmonės, kurie bando kontroliuoti savo svorį dažnai klaidingai manyti, jie turėtų pušis save su mirtimi arba išmetimo prarasti keletą svarų riebalų. Ar tu vienas iš tų, kurie bandė badmiriauti sau savaites ar mėnesius ir jaučiausi nesveika ir silpnas ir tikriausiai niurzgus po to? Arba, galbūt, jūs esate vienas iš tų, kurie Disciplinuoti save į griežtą kasdienines treniruotes arba mažai rezultatu? Tokio stambaus ir staigaus pokyčius savo gyvenime gali sukelti pokyčiai jūsų medžiagų apykaitą ir net nevaisingumą moterims.

Visi pastebėti, kad ji yra daug lengviau deginti riebalus, jei esate jaunesnis. Kaip taisyklė, tų žmonių, kurie savo dvidešimties ir trisdešimt metų yra prarasti svorio greičiau nei vyresnio amžiaus žmonės. Tai galima paaiškinti tuo, kai žmonės sensta, medžiagų apykaitą, lėtina. Taigi, kai plačiai naudojasi ir vartoja maisto normalaus dydžio ir su reguliariais laiko tarpais, per keturiasdešimt metų asmuo bus prarasti svorio su didesniais sunkumais, nei kai jie buvo jaunesni.

Hormonai

Dauguma žmonių po 40 nežino, svarbus veiksnys yra tai, kad hormonai. Jie atlieka svarbų vaidmenį kova su nutukimu ir per didelio svorio. Siekiama išnaikinti trigliceridų, galintis užfiksuoti organizmo lipidų, hormonų rankena riebalų ląstelėse. Vienas iš šių procesų, kuriuos sudaro pašalinti trigliceridų, mažėja riebalų atsargas į problemines vietas, pvz., rankų ar liemens. Ar yra išeitis iš padėties tiems žmonėms, kurie bandė, bet nepavyko pasiekti beveik idealus skaičius?

Jie tikriausiai nežinojo, kad individo baltymų, riebalų ir angliavandenių medžiagų apykaitos norma priklauso nuo augimo hormonai. Tai tikrai svarbus veiksnys, jei norite numesti svarų. Kodėl yra žmogaus augimo hormonų lygis mažėja po 40? Taip atsitinka todėl, kad už šio hormono sekrecijos liaukos išskiria žemesnio lygio jis žmonėms senstant.

Kontroliuojamas svoris po 40

Atsiranda klausimas. Ką vyresnio amžiaus žmonėms daryti, jei jie nori kontroliuoti svorį po 40 bet metabolizmas yra ne taip, kaip jis turėjo būti? Atsakymas yra, kad šie žmonės gali būti produktų, kad bus reali pagalba jiems, jų tikslas turėti daugiau augimo hormonai. Tai dalykas, kuris gali būti naudojamas, jei žmogus nori matyti raumenys vietoj riebalų kūno.

Įvairių dietų ir alinantis fizinės treniruotės nėra vienintelis variantas žmonėms po 40, kurie nori gauti plonas. Bet prieš pasirenkant neabejotinas programa, skirta kontroliuoti savo svorį, bet kuris asmuo turi kreiptis į gydytoją įsitikinti kad jo/jos sveikata leidžia ir ji nesukels problemų. Pvz., katastrofos dietos gali sukelti rimtų sveikatos problemų, nes vyras, kuris taip ji negauna visų reikalingų maistinių medžiagų. Gimnastika yra ne tokie nekenksmingi, kaip gali atrodyti taip pat. Keletas pratimų, draudžiama važiuoti asmuo net ir po 30, jei jis suserga ta ar liga. Iš tikrųjų, jūs turite prisiminti, kad turi būti individualus asmuo ir yra įvairių būdų, kaip lieknai.

Viena strategija gali jaustis kaip viso šnipštas maniau jis dirbo puikiai ir už kitus žmones. Natūralu, kad nori atrodyti geriau ir bando prarasti riebalų, jis yra tik reikia rasti geras būdas sekti. Daug žmonių kontroliuoti svorio po 40 natūraliu būdu nebijodami šalutinio poveikio. Taip pat galite prarasti savo riebalų greitai derinant žmogaus augimo hormono releasers ir galios natūralaus svorio mažinimo produktus. Jis yra efektyvus ir saugus mesti svorį vartojant žolelių, natūralių papildų ir žmogaus augimo hormonas. Be to, šis būdas numesti svorio taip pat yra būdas pagerinti jūsų bendrą sveikatą ir apsaugoti savo organizmą nuo blogi šalutinis poveikis.

Sužinokite, kaip kontroliuoti savo svorį po 40 


comments powered by Disqus