Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikatai  /  Testas vyrų vaisingumui

Testas vyrų vaisingumui

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Testas vyrų vaisingumui Vyrų vaisingumo testas yra įprastas būdas pamatyti, jei suaugęs žmogus gali tapti tėvu kūdikio arba jei jis yra derlingos visai. Statistika sako, kad kas trečiasis kelias tarp tų, kurie nori pastoti, bet turiu problemų su koncepcija kenčia nuo problemų. Problema gali būti spermos kokybę arba suma. Vyrų vaisingumo testas yra taip pat plačiai naudojamas patikrinti tokios operacijos kaip vazektomija ir atstatymas vazektomija metodas.

Vyrų vaisingumo analizė

Vyrų vaisingumo analizė paprastai apima šiuos bandymus:

  • Kiekviename mililitre (ml) Vyras ejakuliacija spermos koncentracijai matuoti.
  • Kiek laiko reikia spermos tapti skysti.
  • Spermijų tankis yra vienas daugiau parametras, kuris turėtų būti atsižvelgiama kai vyrų nevaisingumo analizė atlikta. Tyrimas atskleidžia spermos juda į priekį paprastai suma.
  • Procentinė dalis spermatozoidų su įprasta forma.
  • Nustatyti, koks rūgštingumas - jos pH lygį. Alkalimetric testas yra įtraukta per daug.
  • Patikrinti, ar spermos mėginį yra baltųjų kraujo kūnelių.
  • Priemonė fruktozės lygį. Fruktozė yra būtinas, nes jis užpildo spermos energijos.

Preparatai

Prieš atliekant vyrų vaisingumo testas jums reikia padaryti kai kurie preparatai. Tai reiškia, kad jūs neturite būti veikla per 2-5 dienas prieš analizę. Jei nesilaikysite šio reikalavimo, konkrečių langelių skaičius nebus kaip aukštas, kaip įmanoma, todėl bandymas negali būti laikom patikimais.

Bet prislėgta neturėtų būti per ilgi. Tiksliau, ji turėtų negali trukti ilgiau nei 2 savaites prieš bandymą, kaip tokiam ilgam laikotarpiui daro spermos neaktyvus. Alkoholio vartojimas yra draudžiamas kelias dienas prieš bandymą, be to, turite informuoti gydytoją apie visus vaistus naudojate.

Padaryti savo vyrų vaisingumui tyrimų gydytojai need your pavyzdys. Turėtumėte užpildyti mažu puodelį. Tai galima padaryti namuose arba ne į kliniką ar ligoninę, kur jūs, kad bandymas. Daugeliu atvejų mėginių gaunami per savęs stimuliavimas. Kita galimybė yra naudoti specialią kolekciją prezervatyvus, kurie pagaminti be latekso.

Padidinti vyrų vaisingumui

Tačiau kiekvieną dieną jums gali būti suteikta 2 saugus ir natūralus metodai, kurie padės jums padidinti vyrų vaisingumą. Akivaizdus dalykas, bet labai svarbus dėl savo kūno veikimą yra hidratuotas.

Kai jūsų kūnas yra dehidratuoti ne veiktų tinkamai, todėl jūsų ląstelių kiekį galite keisti blogiausia. Geriau drėkinama jūsų kūnas yra sėklinių skystis, pirmiausia turite sukurti didesnę sumą, yra ne tinkamai hidratuoti tikriausiai sumažins apimtis gali generuoti. Patartina turėti ne mažiau kaip 8 stiklines vandens kiekvieną dieną, siekiant padidinti vyrų vaisingumui.

Šiuo metu natūralios spermos tūris tabletes , gali būti labai padėti ir to, kaip padidinti jūsų vaisingumą. Prieώastis yra tai, kad juose ne tik mineralų ir prieskoninių augalų, bet ir tokios aminorūgštys kaip L-karnitinas, L-argininas ir L-glysine, kuris yra labai svarbus jūsų sveikatai. Be to, jie padidinti kraujo apytaką taip pagerinti erekcija, taip pat, todėl dviguba nauda garantuoja jums.

Kaip padidinti spermatozoidų skaičius ir vaisingumas 


comments powered by Disqus