Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Vyrų vaisingumas senstantiems vyrams

Kaip padidinti vyrų vaisingumą? Vyrų vaisingumo analizė

Kaip padidinti vyrų vaisingumą? Vyrų vaisingumo analizė 

Kas yra vaisingumas?

Vaisingumas reiškia natūralų gebėjimą daugintis natūraliomis priemonėmis. Vaisingumas apskritai skiriasi nuo derlingumo, kuris apibrėžiamas kaip reprodukcijos galimybė.

Pasaulio sveikatos organizacija dažnai nurodo vaisingumo rodiklį , kad palygintų gyventojų skaičiaus augimo tempą skirtingose šalyse. Šis rodiklis reiškia reprodukcinio amžiaus populiaciją, kuri apima tiek moteris, kurios šiuo metu yra nėščios ir pogimdyminės motinos, tiek vyrus, kurie pasiekė brendimą.

Vaisingumas labai skiriasi priklausomai nuo rūšies, individų, ir gyvenimo etapų. Vaisingumui įtakos turi ir socialiniai bei aplinkos veiksniai.

Vaisingumo rodiklis

Gimstamumo rodiklis yra vienas iš pagrindinių parametrų , naudojamų nustatant, ar visuomenė ar regionas susiduria su gyventojų problema.

Gimstamumo rodiklis yra gyvų gimimų skaičiaus santykis, palyginti su moterų skaičiumi vaisingais metais.
Vidutinis pasaulio gimstamumo rodiklis yra maždaug du vaikai, žemesnis lygis išsivysčiusiose šalyse ir aukštesnis lygis daugelyje besivystančių šalių, ypač Lotynų Amerikoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Šį skirtumą tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių daugiausia lemia kontracepcija, švietimas ir medicinos plėtra.

Fertility Rates by Country
Gimstamumo rodikliai pagal šalis
Daugelyje šalių gimstamumo rodiklis pasiekė ar net viršijo pakaitinį lygį, gyventojų skaičių, būtiną norint pakeisti gyventojus. Tikimasi, kad norint išlaikyti gyventojų stabilumą, reikės 2,1 vaisingumo rodiklio (po du vaikus vienai porai).

Pakaitinis lygis yra palyginti naujas vaisingumo rodiklio matas. Kai 1960-aisiais JT įvedė pakaitinį lygį, jis buvo nustatytas dviem vaikams vienai porai. Tačiau šiandien JT taiko platesnį bendro gimstamumo lygio (TFR) matą, kuris apima bet kokio reprodukcinio amžiaus moteris.

Paprastai laikoma, kad šalių gimstamumas yra mažas , jei jų gimstamumo lygis yra žemesnis už pakaitinį lygį (kaip apibrėžta toliau pateiktame skirsnyje), nes mažesnis už pakaitinį lygį vaisingumo lygis yra susijęs su mažesniu BVP lygiu, mažesniu augimu ir mažesniu gyventojų skaičiumi.

Vyrų nevaisingumas

Terminas vaisingumas gali būti naudojamas tiek vyrams, tiek moterims, nes jie abu prisideda prie vaiko sampratos. Nors kalbėdami apie nevaisingumą dažnai manome, kad moterų nevaisingumas, vyrų vaisingumas yra neatsiejama nevaisingumo dalis, nes negalima įsivaizduoti be vyrų indėlio.

Šiuo atveju nevaisingumas yra vyrų vaisingumo stoka arba kai vyras turi labai mažiau galimybių padaryti savo moterį partnerę nėščia. Vyrų vaisingumas paprastai priklauso nuo vyrų spermos ląstelių kokybės.

Kodėl spermos ląstelės yra tokios būtinos? Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl spermos kokybė yra tokia svarbi, yra ta, kad spermos ląstelės yra atsakingos už vaiko pastojimą.
Jie eina per varpą ir patenka į moters partnerio reprodukcinį traktą. Šiuo metu spermos ląstelės yra pasirengusios apvaisinti moterišką kiaušinį. Jei spermatozoidai negali pasiekti kiaušinio, labai svarbu žinoti, kodėl taip atsitinka, ir sužinoti, kaip pagerinti spermos kokybę ir padidinti spermos kiekį.

Taip pat yra būdų, kaip padidinti vyrų vaisingumą, apie juos kalbėsime toliau.

Kas veikia vyrų vaisingumą

Factors That Affect Male Fertility
Veiksniai, turintys įtakos vyrų vaisingumui
Toliau pateikiami tam tikri aspektai, turintys įtakos vyrų vaisingumui:

 • Erekcijos disfunkcija - Erekcijos disfunkcija ar impotencija yra situacija, kai vyras lytinio akto metu negali išlaikyti ar išsivystyti erekcijos .
 • Spermos mobilumas - spermos mobilumas reiškia procesą, kurio metu spermos ląstelė juda per moterų reprodukcinį traktą, kad pasiektų kiaušinį. Paprastais žodžiais tariant, tai reiškia sveikos spermos ląstelės gebėjimą plaukti. Vyrų nevaisingumas taip pat gali atsirasti tuo atveju, kai spermos ląstelės netinkamai plaukia. Prastas spermos mobilumas žmogui taip pat vadinamas astenopermija arba astenozoospermija.
 • Libido - Libido žmogui apibūdinamas kaip žmogaus noras ar seksualinis potraukis seksualinei veiklai. Maisto ar papildų, atsakingų už libido padidėjimą vyrams, vartojimas vadinamas afrodiziakais.
 • Spermatozoidų skaičius - spermatozoidų skaičius yra spermos ląstelių koncentracija tam tikrame spermos kiekyje. Paprastai spermos analizė ("seminograma") atliekama taip, kad būtų galima išsiaiškinti spermoje esančių spermos ląstelių skaičių.
 • Testosterono lygis - Kai kurių vyrų nevaisingumas gali būti dėl žemo testosterono, kuris yra vyriškas lytinis hormonas, esantis organizme, lygio.
Reikėtų nepamiršti, kad, be minėtų aspektų, vyrų nevaisingumas gali priklausyti nuo įvairių veiksnių , tokių kaip asmens tinkamumas, bendra sveikata ir maisto teršalai. Todėl, norint viską išsiaiškinti, būtina vartoti sveiką mitybą ir turėti sveiką gyvenimo būdą.

Šiuo metu yra daug vyrų, kurie negali turėti vaikų, ir tai gali būti susiję su jų gyvenimo būdu ir mityba. Taigi jie nežino, ką jie turi padaryti, kad susigrąžintų savo kūną ir pastotų kūdikį.
Tiems, kurie yra tokioje būklėje, turite imtis tam tikrų veiksmų, kad jūsų reprodukcinė sveikata vėl veiktų ir kad galėtumėte pastoti vaiką. Ir pirmasis variantas yra patikrinti savo vaisingumą ir spermos sveikatą atliekant vyrų vaisingumo analizę.

Vyrų vaisingumo analizė

Vyrų vaisingumo analizė yra įprastas būdas sužinoti, ar suaugęs vyras gali tapti kūdikio tėvu, ar jis apskritai yra vaisingas. Statistika sako, kad kas trečia pora tarp tų, kurie nori susilaukti kūdikio, bet turi problemų su pastojimu, kenčia nuo problemų.
Problema gali būti spermos kokybė ir kiekis.
Vyrų vaisingumo analizė taip pat yra metodas, plačiai naudojamas patikrinti tokių operacijų, kaip vazektomija ir reversinė vazektomija, efektyvumą.

Male Fertility Tests
Vyrų vaisingumo testai
Vyrų vaisingumo analizė paprastai apima šiuos testus:

 • Išmatuokite spermos koncentraciją kiekviename vyro ejakuliato mililitre (ml).
 • Reikia laiko, kad spermatozoidai taptų skysti.
 • Motile tankis yra dar vienas parametras, į kurį reikėtų atsižvelgti atliekant vyrų nevaisingumo analizę. Testas atskleidžia, kiek spermatozoidų normaliai juda į priekį.
 • Normalios formos spermos procentas.
 • Nustatykite rūgštingumo lygį - jo pH lygį. Įtraukiamas ir šarmmetrinis bandymas.
 • Patikrinkite, ar spermos mėginyje nėra baltųjų kraujo kūnelių .
 • Išmatuokite fruktozės kiekį. Fruktozė yra būtina, nes ji užpildo spermą energija.

Preparatai

Prieš atlikdami vyrų vaisingumo testą, turėtumėte atlikti tam tikrus preparatus.

Preparations for Male Fertility Analysis
Preparatai vyrų vaisingumo analizei
Toliau pateikiami pagrindiniai preparatai vyrų vaisingumo analizei:

 • Jūs neturite turėti veiklos per 2-5 dienas iki analizės. Jei nesilaikysite šio reikalavimo, konkrečių langelių skaičius nebus kuo didesnis, todėl testas negali būti laikomas patikimu.
 • Tačiau susilaikymas neturėtų būti per ilgas. Tiksliau sakant, jis neturėtų trukti ilgiau nei 2 savaites iki bandymo, nes toks ilgas laikotarpis daro spermą neaktyvią.
 • Alkoholio vartojimas draudžiamas kelias dienas prieš testą, be to, turėtumėte informuoti gydytoją apie visus vaistus , kuriuos galite vartoti.
Norėdami atlikti jūsų vyrų vaisingumo testą , gydytojams reikia jūsų mėginio. Turėtumėte užpildyti nedidelį mėginio puodelį. Tai galima padaryti namuose, klinikoje ar ligoninėje, kurioje turite atlikti testą. Daugeliu atvejų mėginiai gaunami per savęs stimuliaciją. Kitas variantas yra naudoti specialų kolekcijos prezervatyvą, kuris gaminamas be latekso.

Kaip padidinti vyrų vaisingumą

Tikėkite ar ne, galima padidinti vyrų vaisingumą. Taip, beveik kiekvienam vyrui galima padidinti pastojimo tikimybę . Tam nereikia tam tikrų konkrečių žinių, o tai yra gera žinia vyrams, svajojantiems apie vaikus.

Nors daugelis žmonių skeptiškai vertina šių produktų veiksmingumą, yra tvirtų mokslinių įrodymų, patvirtinančių patikrintus metodus, kaip padidinti spermatozoidų skaičių ir kokybę.
Yra keletas skirtingų būdų, kaip padidinti spermatozoidų skaičių ir vaisingumą. Kai kurie iš jų yra labiau linkę būti veiksmingi, kitiems reikia daugiau laiko ir daugiau kantrybės dirbti. Ir vis dėlto moksliškai įrodyta, kad kiekviena iš šių strategijų yra veiksminga, bent jau tam tikrai daliai vyrų.

Vyrų vaisingumą lemia spermos ląstelių, kurias žmogus turi ejakuliacijos metu, skaičius. Šiandien rinkoje yra daugybė vyrų vaisingumui skirtų produktų ir tablečių, kurios žada padidinti spermos gamybą.

Likite hidratuoti

Kiekvieną dieną jums gali būti suteikti keli saugūs ir natūralūs metodai , kurie padės jums padidinti vyrų vaisingumą. Akivaizdus dalykas, bet tikrai svarbus jūsų kūno funkcionavimui, yra hidratuoti.

Kai jūsų kūnas yra dehidratuotas, jis neveikia tinkamai, todėl jūsų ląstelių kiekis gali pasikeisti į blogiausią. Kuo geriau hidratuotas jūsų kūnas, tuo didesnis sėklinio skysčio kiekis, kurį sukursite, jei nebūsite tinkamai hidratuotas, tikriausiai sumažinsite tūrį, kurį galite sukurti.
Geriausia kasdien turėti mažiausiai aštuonias stiklines vandens, kad padidintumėte vyrų vaisingumą.

Mitybos įpročiai

Mitybos įpročiai, tokie kaip didelis gyvūninių produktų suvartojimas arba mažas vaisių ir daržovių suvartojimas, buvo susiję su pablogėjusia spermos kokybe. Yra įrodymų, rodančių, kad mityba gali paveikti vyrų vaisingumą, sutrikdydama spermatogeninį procesą.

Maistinės medžiagos dietoje gali paveikti vyrų reprodukcinę sistemą įvairiais būdais. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad dieta, kurioje suvartojama daug vaisių ir daržovių, pagerina spermos kokybę. Kiti klinikiniai tyrimai parodė teigiamą vaisių ir daržovių vartojimo poveikį nepageidaujamų nėštumo baigčių prevencijai.
Tačiau, kiek mums žinoma, nėra sistemingos paskelbtų tyrimų, kuriuose buvo tiriamas vaisių ir daržovių vartojimo poveikis vyrų vaisingumui, apžvalgos.

Tabletės vyrų vaisingumui

Daugelis vaikinų kenčia nuo mažo spermatozoidų skaičiaus ir kitų vaisingumo problemų dėl įvairių priežasčių. Šie metodai siūlo papildomą galimybę padėti vyrams, norintiems pabandyti padidinti spermatozoidų skaičių ir kokybę.

Yra natūralių vyrų vaisingumo tablečių , kurios gali būti puiki pagalba ir papildymas didinant jūsų vaisingumą. To priežastis yra tai, kad juose yra ne tik mineralų ir žolelių, bet ir tokių aminorūgščių kaip L-karnitinas ir L-argininas , kurios yra labai svarbios jūsų sveikatai.

Tai, kad šios tabletės padeda pagerinti jūsų vaisingumą, grindžiama tuo, kad L-argininas yra aminorūgštis, kuri gali padėti pagerinti spermos kokybę ir kiekį. Jūsų organizmui reikia L-arginino, kuris padėtų sintetinti daugiau spermatozoidų ir padarytų jį atsparesnį. Todėl labai rekomenduojama vartoti vieną iš tokių tablečių, kuriose yra L-arginino.
Be to, vyrų vaisingumo tabletės pagerina kraujotaką, taip pagerindamos ir erekciją , todėl jums garantuojama dviguba nauda.

Natūralios vaisingumo tabletės

Natural Fertility Pills
Natūralios vaisingumo tabletės
Natūralaus vaisingumo tabletes galima įsigyti iš bet kurios sveiko maisto parduotuvės. Juos galite rasti sveiko maisto parduotuvės lentynose arba taip pat galite juos užsisakyti internete. Jei neturite prieigos prie sveiko maisto parduotuvės, galite ieškoti kai kurių interneto vaistinių internete.

Natūralios vyrų vaisingumo tabletės nesukelia jokio šalutinio poveikio ir yra saugios jums. Naudodamiesi natūraliomis vyrų vaisingumo tabletėmis, galite gauti reikiamų maistinių medžiagų.

Sužinokite daugiau apie tabletes, skirtas vyrų vaisingumui 


comments powered by Disqus