Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Vyrų sveikata  /  Vyrų vaisingumo testas

Kaip padidinti vyrų vaisingumui? Vyrų vaisingumo analizė

Kaip padidinti vyrų vaisingumui? Vyrų vaisingumo analizė 

Kas yra vyrų vaisingumui?

Vaisingumo reiškia gamtos gebėjimą daugintis natūraliomis priemonėmis. Vaisingumas, iš esmės skiriasi nuo Vaisingumas, kuris yra apibrėžiamas kaip atgaminimo galimybes.

Nevaisingumas tai, kad trūksta vaisingumo arba kai žmogus turi labai mažai šansų, kad jo partnerė nėščia. Vaisingumas paprastai priklauso nuo kokybės vyrų spermatozoidų.

Taip pat yra būdų, kaip padidinti vyrų vaisingumui, mes bus kalbėti apie juos žemiau.

Kas turi įtakos vaisingumui

Factors That Affect Male Fertility
Veiksnius, turinčius įtakos vaisingumui
Toliau pateikiami tam tikrų aspektų, kad poveikio patinų vaisingumui:

 • Erekcijos disfunkcijoserekcijos disfunkcija arba impotencija yra situacija, kai žmogus nėra leidžiama palikti galioti arba parengti erekcija lytinių santykių metu.
 • Spermatozoidų judrumo - spermatozoidų judrumo reiškia procesą, pagal kurį spermos ląstelės juda per moterų dauginimosi organų pažeidimą, siekiant pasiekti kiaušinėlį. Paprastais žodžiais tariant, tai reiškia sveika spermatozoidų ląstelių gebėjimą plaukti. Vyrų nevaisingumo taip pat gali pasireikšti tuo atveju, kai spermos ląstelės negali plaukti tinkamai. Prasta spermos judrumo žmogui dar vadinama asthenospermia arba asthenozoospermia.
 • Libido - lytinis potraukis žmogui būtų apibūdinti kaip asmens noras arba lytinis potraukis link lytinių santykių. Suvartojimas iš maisto ar papildų, kurie yra atsakingi už padidinti vyrų libido yra vadinamas kaip afrodiziakai.
 • Spermatozoidų skaičius - spermatozoidų skaičius yra tikrą spermos kiekis spermos ląstelių koncentracija. Paprastai, spermos analizė ("seminogram") yra atliekama siekiant sužinoti, esantys spermos spermatozoidų skaičius.
 • Testosterono lygį - kai vyrų nevaisingumas gali būti dėl žemas lygis testosterono , kuris yra vyriškas lytinis hormonas šio kūno viduje.
Reikėtų nepamiršti, kad be pirmiau minėtų aspektų, vyrų nevaisingumas gali priklausyti nuo įvairių veiksnių , pavyzdžiui, fitneso asmuo, bendra sveikatos būklė, ir priemaišų. Todėl, kad būtų sutvarkyti viską, būtina vartoti sveiką mitybą ir sveiką gyvenimo būdą.

Vyrų vaisingumo analizė

Vyrų vaisingumo analizė yra įprastas būdas pamatyti, jei suaugęs žmogus gali tapti tėvu kūdikio arba jei jis yra derlingos visai. Statistika sako, kad kas trečiasis kelias tarp tų, kurie nori pastoti, bet turiu problemų su koncepcija kenčia nuo problemų.
Problema gali būti spermos kokybę ir kiekybę.
Vyrų vaisingumo analizė taip pat yra būdas plačiai naudojamas patikrinti tokios operacijos kaip vazektomija ir atstatymas vazektomija.

Male Fertility Tests
Vyrų vaisingumo testai
Vyrų vaisingumo analizė paprastai apima šiuos bandymus:

 • Išmatuojama spermatozoidų koncentracija Kiekviename mililitre (ml) vyro ejakuliacijos.
 • Kiek laiko reikia spermos tapti skysti.
 • Spermijų tankis yra vienas daugiau parametras, kuris turėtų būti atsižvelgiama kai vyrų nevaisingumo analizė atlikta. Tyrimas atskleidžia spermos juda į priekį paprastai suma.
 • Procentinė dalis spermatozoidų su įprasta forma.
 • Nustatyti rūgštingumui - jos pH lygį. Alkalimetric testas yra įtraukta per daug.
 • Patikrinti, ar spermos mėginį yra baltųjų kraujo kūnelių .
 • Priemonė fruktozės lygį. Fruktozė yra būtinas, nes jis užpildo spermos energijos.

Preparatai

Prieš atliekant vyrų vaisingumo testas jums reikia padaryti kai kurie preparatai.

Preparations for Male Fertility Analysis
Preparatai, skirti vyrų vaisingumui analizė
Čia pateikiami pagrindinio preparatai, skirti vyrų vaisingumui analizė:

 • Jūs neturite būti veikla per 2-5 dienas prieš analizę. Jei nesilaikysite šio reikalavimo, konkrečių langelių skaičius nebus kaip aukštas, kaip įmanoma, todėl bandymas negali būti laikom patikimais.
 • Tačiau abstinencijos neturėtų būti per ilgi. Tiksliau, ji turėtų negali trukti ilgiau nei 2 savaites prieš bandymą, kaip tokiam ilgam laikotarpiui daro spermos neaktyvus.
 • Alkoholio vartojimas yra draudžiamas kelias dienas prieš bandymą, be to, turite informuoti gydytoją apie visus vaistus naudojate.
Padaryti savo vyrų vaisingumui tyrimų gydytojai need your pavyzdys. Turėtumėte užpildyti mažu puodelį. Tai galima padaryti namuose arba ne į kliniką ar ligoninę, kur jūs, kad bandymas. Daugeliu atvejų mėginių gaunami per savęs stimuliavimas. Kita galimybė yra naudoti specialią kolekciją prezervatyvus, kurie pagaminti be latekso.

Kaip padidinti vyrų vaisingumui

Tikėkite arba ne, tai galima padidinti vyrų vaisingumą. Taip, tai galima padidinti pastojimo tikimybę , beveik kiekvienas žmogus. Tai nereikia tam tikros specifinės žinios, kurios yra gera žinia vyrai svajoja apie vaikus.

Vyrų vaisingumą lemia spermos ląstelių žmogus turi, ejakuliacijos metu. Yra daug produktų ir tabletes patinų vaisingumo rinkoje šiandien tą pažadą poveikis padidinti spermos gamybą.

Tačiau kiekvieną dieną jums gali būti suteikta 2 saugus ir natūralus metodai , kurie padės jums padidinti vyrų vaisingumą. Akivaizdus dalykas, bet labai svarbus dėl savo kūno veikimą yra hidratuotas.

Kai jūsų kūnas yra dehidratuoti ne veiktų tinkamai, todėl jūsų ląstelių kiekį galite keisti blogiausia. Geriau drėkinama jūsų kūnas yra sėklinių skystis jums sukurti didesnį kiekį, yra ne tinkamai hidratuoti tikriausiai sumažins apimtis gali generuoti.
Patartina turėti ne mažiau kaip 8 stiklines vandens kiekvieną dieną, siekiant padidinti vyrų vaisingumui.

Dražė vyrų vaisingumui

Šiuo metu gamtos Dražė vyrų vaisingumą , gali būti labai padėti ir to, kaip padidinti jūsų vaisingumą. Prieώastis yra tai, kad jose yra ne tik mineralų ir prieskoninių augalų, bet ir tokios aminorūgštys kaip L-karnitinas ir L-arginino , labaisvarbūs jūsų sveikatai.

Be jo, Dražė vyrų vaisingumą pagerinti kraujo apytaką, todėl pagerinti erekcija taip pat, todėl Jums garantuoja dviguba nauda.

Sužinokite daugiau apie tabletes, Vaisingumas 


comments powered by Disqus