Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata  /  Krūtų pakėlimas po Weightloss

Krūtų rekonstrukcija po Weightloss

Krūtų rekonstrukcija po Weightloss Daug moterų pradėti svarsto krūties rekonstrukcijos operacijos , kaip padidinti savo krūtinę po didelių weightloss. Su Lieknėjimo žemyn krūtinę pakeisti taip pat, kaip kitų kūno dalių, ir tai tampa akivaizdu, ypač drabužių, kad tinka ne visai kaip norite. Kai moterys yra jauni, savo krūtis sudaro daugiausia liaukų (firma) klausimus, kuriuos pakeičia laisvesnės riebalinius audinius su amžiumi. Tai yra normalus procesas, ir tai taip pat būdinga atveju weightloss. Tai liečia ne tik moterys, bet vyrai taip pat.

Krūtų rekonstrukcija po WeightLoss

Kai weightloss procesas yra laipsniškas ir eina greitai, oda nėra tokios elastingos. Todėl krūties veikia tokių modifikacijų atlikimo terminą. Tuo tikslu krūties rekonstrukcija yra dažnai reikalinga po weightloss. Šios procedūros metu papildomai oda yra pašalinama išvengti žuvo. Šiuo metodu siekiama pagerinti krūties audinių ir speneliai labiau patrauklūs, jaunesni ir geriau atrodo. Ji taip pat gali padėti jaustis gerai emės tonų, palyginti su pre-weightloss sąlyga biustas.

Krūties rekonstrukcijos operacija atliekama atsižvelgiant į kliento norus ir tikslais. Jį lemia individualių savybių operacijos: odos sumą, kurią reikia pašalinti ir pašalinti tipo sprendžiama individualiai. Daugeliu atvejų pacientams reikia kai kurių odos pašalinimas aplink spenelius ir krūties kėlimo. Kai kuriais atvejais minimalios invazijos bus pakankamai. Tai reiškia, kad operacija bus sumažintas iki Randas aplink danga. Tačiau tai nėra įprasta daugumai pacientų, kurių problemų yra susiję su svorio netekimas. Jie kenčia nuo didelio kiekio saggy odą. Daugeliu atvejų operacija yra gana skausminga. Pacientas gali dirbti septynių iki dešimt dienų vidutiniškai ir gali grįžti į savo įprastą veiklą per tris savaites.

Tai ne tik krūtų oda, kuri yra neigiamai paveikta pagrindinė weightloss. Tiesą sakant, net krūties audinio, pati pasikeičia iš visiškai ir elastinga laisvi ir silpni. Krūties rekonstrukcijos operacijos metu krūtys atkurti jų pradinio tūrio krūtų rekonstrukcija implantųpagalba.

Krūtų atstatymas implantais

Krūties rekonstrukcijos operaciją galima atlikti įvairiais būdais. Tai daroma per vieną iš kelių mažai pjaunama išilgai krūties kartus, pažasties arba aplink danga. Šiuo metu bendrą raižytinės implantų: po krūties audinyje ir po krūtinės raumenų. Daugelis moterų mano, kad jei implantas dedamas pagal krūtinės raumenų, krūties atrodo daug labiau natūrali ir patraukli. Krūties rekonstrukcijos operacijos paprastai trunka vieną ar dvi valandas. Daugeliu atvejų operacija daroma pagal bendrąją nejautrą. Jūs gausite pooperacinė priežiūra namuose; nėra reikalo jus į ligoninę. Geriamus vaistus bus skausmui po operacijos, ir jums bus suteikta galimybė grįžti į darbą apie savaitę arba tiek.

Medicinos ekspertai ir visuomenė niekada patiko krūtų rekonstrukcija implantai daug. Ir kai kuriais atvejais jie yra teisūs, nes yra tam tikrų pavojų dėl jų. Padavimo silikono krūtų rekonstrukcijos implantai dažniausiai yra dalykas, kuris sukelia pagrindinės nepatinka ir neseniai pradėjo krūtų implantai pripildyti fiziologinio tirpalo.

Gamtos krūties rekonstrukcija

Patarimų galite rasti natūralių krūtų rekonstrukcija įvairiuose weightloss forumuose. Pasiūlymus galite rasti paprastai yra natūralus ir saugus. Vienas iš jų tikrai bus dirbti jums, ir jums bus malonu su patobulinta jūsų krūties formos. Yra specialus vietiškai filialai weightloss forumuose. Ten rasite rekomendacijas rinktis Natūralių krūtų rekonstrukcija. Kai kurios moterys bandė gamtos geliai ir kremai ir pasidalinti patirtimi su kitais. Tinkamų gydymo priemonių pagalba Jūs galėsite grąžinti krūtų stangrumą. Jie atrodys visiškai ir jaunesni. Toks rezultatas gali būti pasiekiamas net ir be krūties atstatymo implantais ir su juo susijusią riziką. Todėl jums nebus kenčia nuo šalutinio poveikio.

Rasti natūralių krūtų rekonstrukcija 


comments powered by Disqus