Pagrindinis puslapis  /   Moterų sveikata  /  Krūtų pakėlimas po svorio metimo

Krūties liftas po Weight Loss: natūralus krūties rekonstrukcija

Krūties liftas po Weight Loss: natūralus krūties rekonstrukcija Daug moterų pradėti svarsto krūties rekonstrukcijos chirurgija kaip būdas pagerinti savo krūtinę po didelių weightloss. Su Lieknėjimo žemyn krūtys pakeisti taip pat, kaip kitų kūno dalių, tai, ir šis faktas tampa akivaizdus, ypač drabužių, kad tinka ne visai taip, kaip norite.

Kai moterys yra jaunos, jų krūtinę sudaro daugiausia liaukinio (firmos) audiniai, kurie pakeičiami laisvesine riebalinio audinio su amžiumi. Tai yra normalus procesas, ir jis taip pat yra tipiškas tuo atveju, weightloss. Jis susijęs ne tik su moterimis, bet ir su vyrais.

Krūties rekonstrukcijos po WeightLoss

Kai svorio procesas yra ne laipsniškas ir svorio netekimas greitai, oda yra ne taip elastinga. Todėl, krūties turi įtakos tokių pakitimų. Šiuo atžvilgiu, krūtų padidėjimas yra dažnai reikalaujama po svorio netekimas. Šios procedūros metu, papildoma oda yra pašalinama, kad būtų išvengta žuvo. Šis metodas yra skirtas pagerinti krūties audinius ir spenelius labiau patrauklūs, jaunesni, ir geriau atrodo. Ji taip pat gali padėti popiersie jaustis gerai atspalvių, panašus į prieš svorio netekimas sąlyga.
Krūties liftas po svorio yra atliekamas su atlygiais už kliento norus ir tikslus. Jis nustato individualų pobūdį operacija: odos suma, kuri yra būtina pašalinti ir pašalinimo tipas yra nuspręsta individualiai.
Daugeliu atvejų, pacientams reikia šiek tiek odos pašalinimo aplink spenelius ir krūties kėlimo. Kai kuriais atvejais bus pakankamai minimalių invazijos. Tai reiškia, kad operacija bus sumažinta iki aplink danga Randas.

Bet tai nėra įprasta daugumai pacientų, kurių problemos yra susijusios su svorio netekimas. Jie kenčia nuo didelio kiekio saggy odos ir tokiais atvejais, operacija yra gana skausminga. Tačiau, pacientas sugeba dirbti nuo septynių iki dešimties dienų vidutiniškai ir gali grįžti į savo įprastą veiklą per tris savaites.

Žuvo krūties

Saggy Breast
Saggy krūties
Tai ne tik krūtų odos, kad yra neigiamai paveikė pagrindines svorio netekimas. Tiesą sakant, net krūties audinys pati pasikeičia iš viso ir tampa glebus. Atsižvelgiant į krūties rekonstrukcijos operacijosprocesą, krūtys atkurti savo pradinį tūrį su krūtų padidėjimas implantųpagalba.

Šiuo metu kūno patirtimi masinis kritimas iš pilvo svorio, žinoma, yra priploti, bet krūties taip pat gauna pochlebstwa forma, kuri nėra patraukli pažvelgti. Tai labai dažnai bet moterys turi Žuvo krūties po svorio , kaip krūtų sudėtį įeina liaukų ir riebalinių audinių.
Po svorio netekimas, riebalinių audinių kiekis sumažėja, kuris sukelia žuvo nuo krūties.
Tai taip pat viena iš priežasčių, kodėl moterys po svorio rasti savo krūtinę mažesnio dydžio nei tai, ką jie naudojami būti. Kai kurios moterys, tačiau, negali patirti saggy krūtinę arba sumažinti krūtų dydžio dėl to, kad jų krūtys turi daugiau liaukinio audinių, o ne riebalinių audinių. Sunku pasakyti, kas patirs drastiškų pokyčių formos ir dydžio krūties prieš svorio netekimas.

Kam reikia krūties liftas po Weight Loss?

Bet moteris su Žuvo krūties reikia eiti krūties liftas po svorio netekimas. Štai keletas krūtų, reikia krūties liftas simptomai:

 • Speneliai nukreipta į apačią.
 • Krūtys su spenelių/danga esančių žemiau krūties raukšlėtis.
Prieš pasirinkdami krūties liftas gydymas, reikėtų žinoti, kad krūties liftas nekeičia krūtų dydį. Gydymas yra naudingiausias tiems, kurie nėra laimingi su savo krūtų formos, o ne dydžio.

Kada eiti krūties Lift Surgery?

Svorio netekimas gali būti pagrindinė priežastis žuvo nuo krūtų. Gydymo krūties formavimas, tačiau, ragina tam tikras apsvarstyti, kaip antai:

 • Stabili svoris: moteris, kurios krūtų dydis padidėja/mažėja su svorio prieaugis/nuostolis turėtų būti stabilus svoris prieš pradėdami vartoti krūties liftas chirurgija. Krūtų dydis ir toliau pakelti/numesti kūno svorį, kol pasiekiamas stabilus svoris.
 • Pasiekti svoris tikslas: kiekvienas dėl režimo numesti svorio būtų nustatyti to paties tikslo. Krūties liftas chirurgija turėtų būti pasirinktas tik tada, kai optimalus svoris pasiekiamas. Labai patartina palaukti laiko, kol optimalus svoris pasiekiamas prieš einant į biustas rekonstrukcijos operacijos.
 • Nėštumas: moterys planuoja pastoti , turi laukti, kol jie baigė guolis vaikus. Krūtų dydis gali drastiškai pasikeisti nėštumo metu; Todėl reikia palaukti tam tikrą laiko tarpą prieš einant krūties chirurgija. Krūties liftas chirurgija gali sukelti sunkumų žindymo metu, todėl reikia laukti bent 6 mėnesius po gimdymo vaikui.
Bet kuri moteris, kuri pasiekė stabilų svorį ir nėra nėščia arba pagimdė vaiką gali eiti krūtų implantų ar mastopexy, krūties liftas chirurgija.

Krūtų atstatymas implantai

Breast Reconstruction Implants
Krūtų atstatymas implantai
Krūties atstatymo operacija gali būti atliekama įvairiai. Tai daroma per vieną iš kelių mažai gabalai palei krūties raukšlės pažastyje arba aplink danga. Yra dvi dažnos vietos implantams: po krūties audiniu ir po krūties raumuo.
Daugelis moterų mano, kad jei implantas yra įforminta krūties raumens, krūties atrodo daug labiau natūralus ir patrauklus.
Krūties rekonstrukcijos operacijos paprastai trunka nuo vienos iki dviejų valandų. Daugeliu atvejų, operacija daroma suteikiant bendrą anesteziją pacientui. Be to, pacientas gauna pooperacinė priežiūra namuose ir nėra reikalo laikyti pacientą ligoninėje dienų. Geriamieji vaistai mažina po operacijos skausmas, ir vienas galės grįžti į darbą apie savaitę arba tiek.

Medicinos ekspertai ir visuomenė niekada patiko krūtų implantų, didžiąja dalimi. Kai kuriais atvejais tai taip pat teisinga, nes yra rizika, susijusi su tokiomis operacijų. Silikono pildymo krūties rekonstrukcijos implantai paprastai dalykas, kuris sukelia pagrindinis nepatinka, ir neseniai krūtys implantai pradėjo būti užpildyta fiziologiniu tirpalu.

Rizika krūties rekonstrukcijos operacijos

Štai keletas rizikos, susijusios su krūtų atstatymo implantų:

 • Yra rizika asimetrijos krūtyse. Kai kuriais atvejais, dydis/išvaizda krūtys nebuvo rungtynės po implantu.
 • Skausmas ir jautrumas krūties po operacijos.
 • Po operacijos, implantas gali plyšimas arba defliacija.
 • Lėtas išgijimą pjūviai.
 • Didesnė rizika pakartoti krūties chirurgija ateityje pašalinti implantą.
 • Sumažėjęs krūtų pojūtis.
 • Padidėjusi krūties infekcijos rizika.
 • Kraujavimas krūtinėje.
 • Po operacijos anestezijos poveikis.
 • Krūties vėžys.
Bet kuris iš aukščiau komplikacijų gali reikalauti papildomos operacijos.

Kiekvienas, kuris domisi renkasi krūties chirurgija turėtų pasikonsultuoti su kosmetikos chirurgas gauti informaciją apie procedūrą, rizikos veiksnių, ir po operacijos priežiūros. Geresnis supratimas apie operaciją gali paruošti pacientą už bet kokias būsimas problemas, susijusias su krūties implantu.

Su krūtų atstatymu susijusios procedūros

Breast Reconstruction Surgery
Krūties rekonstrukcijos chirurgija
Krūties liftas po svorio netekimas apima įvairius metodus, kurie yra tokie:

 • Gilus prastesnės Epigastrinės perforatorius (DIEP): tai Išplėstinė forma krūties chirurgija. Operacijos metu chirurgas pašalina perteklinę odą ir riebalus iš pilvo srities, nesusilpnindama paciento raumenų stiprumo. Perteklinė oda yra tada naudojamas krūties formavimo procedūrą.
 • Superior sėdmens arterijos perforatorius (SGAP): atliekant šią procedūrą, perteklinė oda pašalinama iš paciento sėdmenų, kuri turi būti naudojama vėliau krūties atstatymo procedūroje.
 • Profunda arterijos perforatorius (Pap): atliekant šią procedūrą, perteklinė oda yra pašalinama iš viršutinės užpakalinės šlaunų iš zonos, esančios po sėdmenų.
 • Skersinis viršutinis gracilis (TUG): atliekant šią procedūrą, perteklinė oda pašalinama iš vidinės šlaunies paciento. Odos perteklius vėliau naudojamas krūties formavimo procedūrą.
 • Latissimus Dorsi Myocutaninis (Lat flap): šioje procedūroje, odos, riebalų, ir raumenų nuo viršutinio ir vidurinio nugaros yra pasukta į krūties srityje. Ilgainiui, chirurgija gali sumažinti raumenų jėgą, todėl sunku vieną lipti ir plaukti.
 • Skersinės rectus Myocutaninis: į procedūrą, moters Prime rectus raumenys yra pašalintas pertvarkyti krūties. Šis metodas gali padidinti išvaržos susidarymo riziką. Procedūra nebėra pageidautinas krūties kėlimo metodas.
 • Riebalai skiepijant: į procedūrą, liposuction pilvo, šlaunų, nugaros, rankų ir sėdmenų atliekami šalinant riebalus iš šių sričių. Riebalai yra pasirengusi būti švirkščiamas į krūties padidinti apeliacinį skundą ir formuoti iki krūties.

Ko tikėtis iš krūties rekonstrukcijos chirurgija?

Krūties rekonstrukcijos operacijos gali spręsti Žuvo krūties po svorio, taip pat pagerinti pilną išvaizdą pacientui. Krūties chirurgija gali dirbti gerai:

 • Didinti bendrą išvaizdą ir krūties.
 • Pagerinti krūtų simetrija, jei jie yra nelygūs.
 • Didinti savigarbą ir bendrą kūno išvaizdą.
 • Stiprinti bendrą paciento asmenybę.

Natūralus krūties rekonstrukcija

Čia galite rasti patarimų apie gamtos krūties rekonstrukcijos įvairių weightloss forumuose. Pasiūlymai jums gali rasti ten paprastai yra natūralus ir saugus. Vienas iš jų bus tikrai dirbti jums, ir jums bus malonu su patobulinta forma jūsų krūties.

Natural Breast Reconstruction
Natūralus krūties rekonstrukcija
Yra specialios temos weightloss forumuose. Čia galite rasti rekomendacijas, kaip pasirinkti natūralų krūties rekonstrukciją. Kai kurios moterys bandė natūralių geliai ir kremai ir pasidalinti patirtimi su kitais. Su pagalba teisę gynimo jums bus suteikta galimybė grįžti krūties tvirtumą. Jie atrodys visiškai ir jaunesni.
Puikus rezultatas gali būti pasiekiami net be krūtų implantų ir rizikos, susijusios su jais. Vadinasi, jums nebus kenčia nuo šalutinio poveikio, jei pasirinksite natūralų krūties kėlimo.

Privalumai vyksta su natūraliomis galimybėmis

Natūralus krūties rekonstrukcija yra paprasta procedūra, lyginant su implantu pagrįsta operacija. Jis gali būti atliekamas visiems be metų patirtį, kaip šis metodas apima tiesiog naudojant natūralių augalinių produktų, siekiant pagerinti išvaizdą krūties audiniuose. Natūralaus krūties kėlimo privalumai yra tikrai aiškus. Kai kurie pagrindiniai vieną kartą yra išvardyti taip:

 • Natūrali išvaizda: krūtys, kad išgyveno natūralų krūties kėlimo atrodo natūralu, palyginti su implantų. Natūralus krūties kėlimo apima vaistažolių kremai ir geliai, kurie suteikia krūtinę gamtos išvaizdą po procedūros. Procedūra yra geriausiai tinka moterims, kurie nenori atskleisti apie tai, kaip krūties papildymą ar krūties mažinimo operacijos. Tam tikrais atvejais, natūralus krūties kėlimo pagerina krūtų apeliacinį skundą, ypač kai spenelių tausojimo technika yra naudojama.
 • Ne pakartotinė chirurgija: skirtingai implantas chirurgija, natūralus krūties kėlimo procedūra nereikalauja pakartotinių operacijų ar bet kokios kitos rizikos. Pacientai, kurie išgyveno implantavimo procedūrą patariama gauti implantai keičiami po kas 12 metų. Pakartotinos operacijos yra svarbus paciento saugumo kaip implantai dažnai yra Rapture ir žalos rizika. Natūralus krūtų pakilimas trunka visą gyvenimą.
 • Natūralus jaustis ir simetrija: natūralus krūties kėlimo procedūra apima natūralų krūties augimo procesą , kuris sukelia natūralią formą, dydį, ir jaustis.

Pasirinkimas tarp implanto ir natūralaus krūtų kėlimo procedūros

Natūralaus požiūrio privalumai yra tikrai aiškus, palyginti su implantu pagrįsta operacija.
Vis dar, reikia konsultuotis profesinės chirurgas žinoti, kokios rūšies krūties kėlimo procedūra yra tinkamiausia pacientui.
Yra keletas veiksnių, kad chirurgas gali apsvarstyti prieš pasirenkant chirurgija. Pavyzdžiui, chirurgas gali ištirti krūties audiniuose įvertinti, ar pacientas gali būti gydomi chirurginio krūties formavimas ar ne.

Sveikatos istorija paciento ir asmeninius pageidavimus yra keletas papildomų veiksnių, kurie gali būti laikomi prieš einant operacijai. Konsultacijos su chirurgui yra geriausias būdas sužinoti, kokia krūtų formavimo procedūra turėtų būti laikomasi.

Išvada

Moterims, krūtys vaidina lemiamą vaidmenį jų išvaizdą. Saggy krūties po greito svorio netekimas atrodo nepatraukli ir gali padaryti moteris praranda pasitikėjimą, o dėl datos arba yra šalis. Krūties liftas po svorio gali padėti padidinti krūties išvaizdą natūraliu būdu!

Sužinokite, kaip pakelti Žuvo krūties 


comments powered by Disqus