Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Suaugusiųjų acne priežastys

Suaugusiųjų spuogai sukelia

Suaugusiųjų spuogai sukelia  Sukelia suaugusiųjų spuogai gali būti įvairūs šių bjaurus dėmių dydžius. Kokie jie? Vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl atsiranda spuogai yra problema su hormonais. Šią problemą, savo ruožtu, gali sukelti su amžiumi susijusių problemų. Nors tai dažnai atsitinka per brendimo amžiaus, kurios dažnai yra susijusios su sprogo hormonų ir daug spuogai dėmės per visą kūną, esant spuogus suaugusiems taip dažniausiai nutinka, hormoninių pokyčių, arba kontraceptines tabletes.

Kaip ir bet kurios ligos priežastis arba tiesiog priežastis nieko, kad mes gauti ir kuri yra susijusi su mūsų kūnuose, spuogai gali sukelti vieną iš vidaus ar išorės veiksnių. Leiskite pradėti su vidaus priežastis spuogų suaugusiųjų dėmesio.

Vidaus sukelia spuogus suaugusiems

Vidaus sukelia suaugusiųjų spuogai gali būti labai kenksminga ir vidutinis - jūs tiesiog nežinote, kur jie!

Jei išorinių priežasčių spuogų yra šiek tiek nuspėjama, vidaus spuogų priežastis tikrai gali būti be priežasties - tai gali atrodyti, kad jūs laikytis visų higienos taisyklių, jūs turite dušas reguliariai ir po to, sporto, mokymo, gana tiksliai žinosite turinys kosmetikos, kad galite naudoti ir nenaudokite per daug skirtingų krūmynai, bet vistiek spuogai dėmės atsiranda vėl ir vėl.

Internal causes of acne
Vidaus spuogų priežastis
Vidaus spuogų priežastis gali būti apibendrinti taip:

  • Hormonai. Hormonų susijusių su spuogai yra vadinama androgenų. Tai iš pradžių vyrų hormonų, tačiau visos moterys turi juos tam tikru mastu. Ir visų pirma yra linkę turėti aukšto lygio androgenai, jei esate savo paauglystėje. Kai kurie Hormoniniai preparatai taip pat gali padidinti lygį hormonų organizme - t. y. kontraceptines tabletes. Paprastai Androgenai yra atsakinga už riebalų gamybą, kuri gali būti įvardijama kaip kitą odos spuogų priežastis.
  • Riebalų gamyba. Hormonai gali padidinti riebalų liaukų visame organizme, ir vystosi riebalų (arba alyvą arba tepalą) funkcija. Didelis riebalų gamyba gali būti per daug odos ir šiuo atveju aliejus ne tik tepti odą (i. e. natūra padaryti apsauginį sluoksnį ant odos), bet taip pat užpildo odos poras ir tokiu būdu spuogų atsiranda, negraži ribų ir riebios viduje.
  • Bakterijos. Propionibacterium acnes yra bakterijų, gyvenančių ant žmogaus odos. Tai gemalo gali vystytis biologiškai aktyvių medžiagų, kurie ištirpdo riebalų. Šiuo atveju oda tampa pažeidžiami ir neapsaugoti nuo išorės įnašų teikėjams spuogai. Taigi čia matome simbiozė išorinių ir vidinių spuogų priežastis - "vidaus" bakterija suteikia prielaidas išorės pavojai.
  • Ketvirtoji priežastis yra susijęs su kai kurių nenormalus pokyčių folikulai, kurie taip pat gali būti susiję su hormonų. Kartais folikulų auga per daug, kad spuogai gali būti sudaryta iš šių odos poras, auginami per daug sienos.

Išorinės priežastys Acne suaugusiųjų

Dabar Apžvelkime išorinių priežasčių spuogų suaugusiems, ty tiems, kurie nėra susiję su hormonų ar veiklos riebalinių liaukų arba kitų organų (paprastai dėl tų pačių hormonų hiperaktyvumo šios liaukos taip pat tampa hiperaktyvus ir jų sujaudinimas sukelia kartos aliejaus dideliais kiekiais, kuris provokuoja, todėl užspringti poras ir spuogai).

External causes of acne
Išorinių priežasčių spuogų
Taigi, kas yra išorinių priežasčių spuogus suaugusiems? Galima teigti, kad kai kurie jų įpročius ir elgesį iš asmens, kuris turi spuogų, o kiti tie, kurie iš tikrųjų nepriklauso nuo asmens. Pvz., tokių žalingų įpročių, kaip skinti ir nuspaudžiant spuogų gali būti įvardijama kaip viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, visų tipų spuogų.

Jei vadovausitės tokiu įpročiu, jūs ketinate pėdsakų užburtas ratas - nuspaudžiant spuogai dažnai veda į naują (arba kelių acnes, ar kažkas dar blogiau kaip uždegimai ir net randus ar odos pigmentacija).

Suaugusiųjų odos priežiūrai

Blogai suaugusiųjų odos priežiūrai taip pat viena iš paplitusių išorinių priežasčių spuogų - ypač tiems žmonėms, kurie kai kurių fizinio lavinimo ar tiesiog gyvena karšto šalyse. Tai yra, nes prakaitas yra vienas iš stipriausių skatina spuogų atsiradimo.

Antrą grupę sudaro daugiausia aplinkos veiksniai - didelis dulkėtumas darbo vietų, radiacijos, taip pat yra nepagrįstos grožio aids, blogai paveldėjimo ir pan. Dažniausiai šių veiksnių yra labai sunku arba net neįmanoma pašalinti.

Vis dėlto, vienas gali visada suaugusiųjų spuogai sukelia sumažinti ir užkirsti kelią šios odos problemos. Prevencija yra lengviau, nei vaistai - tai universali taisyklė taikoma spuogai taip pat. Žinoma, jei jūs pašalinti visi veiksniai, kurie gali sukelti spuogai ir tai priklauso nuo jūsų - jūs padaryti ryžtingą žingsnį į priekį savo kovoje.

Makiažas ir spuogai

Ar yra bet koks ryšys tarp makiažo ir spuogai? Taip, makiažas yra vienas iš suaugusiųjų spuogai sukelia. Tai ne savotiškas pojūtis ar kažką. Tai gana nustatytas faktas ir visi žmonės, kurie yra susirūpinęs dėl savo odos gaminiai ypač ir sveikatos apskritai žino apie tą patį. Čia mes kalbame daugiausia apie moteris, nes tikrai visi "makiažo klausimais" susirūpinimą moterų daugiau nei vyrų.

Acne caused by makeup
Spuogai sukelia makiažas
Ir kiekviena moteris turėtų žinoti, koks makiažas, ji gali naudoti siekiant išvengti tokio plataus masto ir erzina problema kaip spuogai. Kosmetikos, kuri sukelia spuogai, tačiau yra ir nepaisant visų, plačiai naudojamas ir daugelis moterų vis dar naudoti ir skundžiasi turintys spuogai tiesiog nežinodami, kas yra jų bėdų priežastis.

Spuogai sukelia makiažas

Iš tikrųjų atsakymas, kaip tai atsitinka dažnai, tiesiog guli ant paviršiaus. Rūpinimasis jūsų oda neturėtų būti manija, nors kai kuriais atvejais su moterimis. Bet vis dėlto spuogai ir "spuogai sukelia makiažas" ypač paprastai rodomi, jei suaugusiųjų odos priežiūra yra nepakankama... arba iš esmės handless.

Tokio fumbling elgesio atžvilgiu daugiausia rankomis spuogų, t. y., nuspaudžiant ir skinti. Tačiau jis nėra susijęs su mūsų pagrindinė tema, nors jis tampa labai svarbus, nes beveik pačių priežasčių.

What is non-obsessive skin care?
Kas yra obsesinis odos priežiūrai?
Ką mes vadiname kalbėti apie "obsesinis odos priežiūros"?

  • Kosmetikos negali būti gyvenimo tikslas. Žinoma, tai gerai, kad atrodo gerai, tačiau yra atvejų, kai mes ne padaryti patys patrauklesne makiažas. Be to, kad jūsų mylimas asmuo gali fall in love su kieno nors kito kai jis pagaliau mato jus be maquillage, tik gali sugadinti jūsų odą tam tikru būdu arba kitą.
  • Nerekomenduojama naudoti per daug šveitikliai - jie šveitimas jūsų odos tiek daug, kad ji tampa labai plona ir pažeidžiama.
  • Pabandykite pasirinkti makiažas acne linkusi oda. Ir taip pat nerekomenduojama per daug smulkiųjų miltelių - ar norite šių miltelių patekti į visų mikroskopinių skylių ant odos? Pildymas šių duobių (arba poras ir folikulai) tiesiog yra pirmasis etapas spuogų susidarymą.
Yra ryšys tarp makiažo ir spuogai - ir tai tik paprastas pavyzdys. Tas pats yra su kosmetika, kurių sudėtyje yra aliejaus - pagrindinis agentas poras užspringti.

Santrauka

Nesijaudinkite, jei jūs turite blogą odos. Tik gerai pagalvokite sukelia suaugusiųjų spuogai ir pasirinkti makiažas išvengti visų tų spuogų acne linkusi oda.

Sužinokite daugiau apie priežastis, dėl spuogų ir pimples 


comments powered by Disqus