Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Žolės suaugusiųjų odos priežiūrai

Vaistažolės suaugusiųjų odos priežiūra

Vaistažolės suaugusiųjų odos priežiūra Yra tam tikrų žolelių suaugusiųjų odos priežiūros naudojimo ir mediciniškai įrodyta rezultatų istorija:

Kiaulpienė

Kiaulpienė yra labai dažnas lauko augalų saulėgrąžų grupės pagrindinio detoxing charakteristikas, kad funkcijos, todėl gerai odos dėmės valdymą.

Tai įprasta mūsų metrų Ziajać yra daug medžiagų, naudinga mūsų kūnuose: cholino, kartūs junginiai, inulino, kalcio, silicio rūgšties, natrio, sieros ir kalio, kurie yra taip pat labai koncentruotas švieži lapai.

Varnalėša

Gerai žinomas Varnalėša, kuri yra gimtoji Europoje, Azijoje ir šiaurinėje JAV, taip pat yra puikus vaistas nuo odos. Šaknys taip pat varnalėšų lapai buvo naudojami gydant vėžį, egzema, spuogai ir kitos odos ligos vaikams. Be to, tai gali padaryti odos sklandžiai vėl.

Geltonos dokas

Geltonos dokas, bendrą plačiai skleisti tonizuoja, kai kartu su sarsaparilla, siūlo ištaisyti dėl patvariųjų odos skundus. Jo ingredientų, kaip sutraukiantis taninai ir anti-mikrobinių savybių vidurių paleidžiamasis vaistas antrachinonai sumaišytos, kad žolė, paruošimo metodai vertingi kovojant su odos ligų, tokių kaip odos psoriazė ir egzema, kartu su odos breakouts.

Rausvažiedės ežiuolės

Ežiuolė stiprina imuninę sistemą, padidina baltųjų kraujo kūnelių gamybą ir gerina ląstelių sienelės, kad virusai ir bakterijos turi nedaug galimybių patekti į ląsteles. Naudojant šio augalo odos geras. Žolė buvo nepaprastai išplito Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir kai kuriose kitose šalyse, tačiau dabar ji gali būti nustatyta taip pat Europoje, Šiaurės Amerikoje ir kai kuriose Azijos dalyse.

Jie naudojami per burną sustiprinti organizmo gynybos mechanizmai ir sumažinti ilgį ir gripo ir peršalimo požymiai. Tai sumažina kai kurių odos problemas, kaip vabzdžių įkandimų, egzema ir psoriazė. Ežiuolė taip pat slopina bakterijų ir purulence.

Raudonieji dobilai

Šis augalas yra naudojamas valyti kraują nuo toksinų. Jis yra žinomas kaip efektyvus gydymo metodas odos sutrikimų, nes didelis kiekis vitamino B – jis. Tradicinės liaudies gydytojai įpratę pjaustyti arba sumaišyti raudonųjų dobilų žiedų, kitaip jie taikomi ant odos tiesiogiai uždegimai ir kai kurios vabzdžių įkandimams gydyti. Šiandien šis augalas yra naudojamas losjonai, kremai ir kiti medicinos kosmetikos produktai padeda gydyti žvynelinę ir kitų sutrikimų.

Saldymedis

Jei virškinama saikingai, saldymedis gali padėti gydyti odos uždegimas ir paraudimas. Šiuo metu kompresai su saldymedžio gydyti infekcinių ligų, odos ir dermatito. Kartu su kitų žolinių valymo ir kosmetikos produktų juo pašviesinti odą.

Cayenne

Kajano pipirai yra karšto ir pikantišku daugiausia dėl kapsaicino, medžiagos, taip pat naudojamas siekiant palengvinti skausmas ir niežulys. Tai įmanoma dėl nervų reakcijos. Kajano pipirai gali net padaryti psoriazė išnyks. Tai vienas iš geriausių Kajano pipirai naudą. Jis taip pat stimuliuoja kitų sudedamųjų dalių ir padeda jiems greičiau pasiekti poras, odos ir riebalinių liaukų.

Žolelių odos priežiūra

Ne visos žolės sumaišomi ir pradėti gydyti jūsų odos problemas be gydytoju. Tačiau renkantis saugus ir natūralus vaistas nuo odos, įsitikinkite, kad jame yra viena ar daugiau žolių straipsnyje suaugusiųjų odos priežiūrai. Šie augalai yra mediciniškai patikrintas ir tikrai padės gydyti odą ir ateityje užkirsti kelią odos uždegimas.

Rasti saugų vaistažolių spuogų gydymas 


comments powered by Disqus