Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Makiažas ir spuogai

Makiažas ir spuogai

Straipsnis iš Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Makiažas ir spuogai Ar yra bet koks ryšys tarp makiažo ir spuogai? Taip, makiažas gali sukelti spuogai. Tai ne savotiškas pojūtis ar kažką. Tai gana nustatytas faktas ir visi žmonės, kurie yra susirūpinęs dėl savo odos priežiūros priemonės visų pirma ir sveikatos apskritai žino apie tą patį. Čia mes kalbame daugiausia apie moteris, nes tikrai visi "makiažo klausimais" susirūpinimą moterų daugiau nei vyrų.

Ir kiekviena moteris turėtų žinoti, koks makiažas, ji gali naudoti siekiant išvengti tokio plataus masto ir erzina problema kaip spuogai. Kosmetikos, kuri sukelia spuogai, tačiau yra ir nepaisant visų, plačiai naudojamas ir daugelis moterų vis dar naudoti ir skundžiasi turintys spuogai tiesiog nežinodami, kas yra jų bėdų priežastis.

Makiažas ir spuogai

Iš tikrųjų atsakymas, kaip tai atsitinka dažnai, tiesiog guli ant paviršiaus. Odos priežiūra neturi būti manija, nors kai kuriais atvejais su moterimis. Bet vis dėlto spuogai ir "makiažas spuogų" ypač paprastai rodomi, jei odos priežiūra yra nepakankama... arba iš esmės handless.

Tokio fumbling elgesio atžvilgiu daugiausia rankomis spuogų, t. y. nuspaudžiant ir skinti. Tačiau jis nėra susijęs su mūsų pagrindinė tema, nors jis tampa labai svarbus, nes beveik pačių priežasčių.

Ką mums reiškia, kalbama apie "obsesinis odos priežiūros"? Kosmetikos negali būti gyvenimo tikslas, ar ne? Žinoma, tai gerai, kad atrodo gerai, tačiau yra atvejų, kai mes ne padaryti patys patrauklesne makiažas. Be to, kad jūsų mylimas asmuo gali fall in love su kieno nors kito kai jis pagaliau pamatyti jus be maquillage, tik gali sugadinti jūsų odą tam tikru būdu arba kitą.

Pavyzdžiui, nerekomenduojama naudoti per daug šveitikliai - jie šveitimas jūsų odos tiek daug, kad ji tampa labai plona ir pažeidžiama. Ir taip pat nerekomenduojama per daug smulkiųjų miltelių - ar norite šių miltelių patekti į visų mikroskopinių skylių ant odos? Pildymas šių duobių (arba poras ir folikulai) tiesiog yra pirmasis etapas spuogų susidarymą.

Yra ryšys tarp makiažo ir spuogai - ir tai tik paprastas pavyzdys. Tas pats yra su kosmetika, kurių sudėtyje yra aliejaus - pagrindinis agentas poras užspringti.

Nesijaudinkite, jei jūs turite bet bloga odos. Pagalvokite gerai apie makiažą ir spuogai.

Rasti geriausias spuogų gydymas 


comments powered by Disqus