Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Suaugusiųjų sveikata  /  Vaistai acne treatment

Vaistai už Acne Treatment

Vaistai už Acne Treatment Tai ne taip lengva rasti tinkamą spuogų gydymas. Daug kančių žmonės ieškoti vaistai už acne treatment, ir ne visi iš jų yra tai, kad sėkmingai surasti labai narkotikų, kad yra naudinga ir tikrai natūralios kilmės.

Vaistai už Acne Treatment

Iš tikrųjų yra preparatų, kurie yra laikomas natūralus ir saugus, ir neturiu daug arba net neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau taip pat yra vaistai už acne treatment įrodyti veiksmu, dar nėra taip saugu kaip gamtines medžiagas. Tarp jų yra retinoidų, izotretinoino ir, žinoma, benzoilo peroksidą.

Benzoilo peroksidas

Benzoilperoksidas yra sudėtingų veiksmų narkotikų, vienas iš daugelio vaistai už acne treatment. Jis buvo naudojamas spuogų gydymas jau daugelį metų, ir šiandien yra gaminama pagal skirtingais pavadinimais ir skirtingų prekės ženklų (pvz., Clearasil yra vienas iš dažniausiai žinomas). Sudėtingų veiksmų benzoilo peroksido pasireiškia jo poveikį augimui ir vystymuisi bakterijų ir ant odos.

Rengiant slopina kai kurių bakterijų augimą, o kiti yra tiesiog nužudyti jį. Poveikis odai yra atliekamas per oksidacijos ir pleiskanojimas odos, kuri trukdo spuogų atsiradimo. Kai kurie preparatai, turintys benzoilo peroksidas taip pat sugeria riebalų, užkirsti kelią folikulai nuo uždusimo.

Benzoilo peroksidas gali būti skirtingos vaisto koncentracijos, kad jūs ketinate naudoti, 2,5 %, 5 % ir 10 % koncentracija yra dažniausiai naudojamas. Žinoma preparato, turinčio daugiau Benzoilperoksidas yra stipresnis ir turi daugiau galingas veiksmų, bet jūs nesiruošia geriau galioja, jei taikote stipriausia vienas.

Spuogų gydymas

Tai geriau pradėti nuo švelnesnę vaistai už acne treatment, nepriklausomai nuo jūsų ligos sunkumą ir tada, jei jūs manote, kad didesnių preparato dozė turėtų būti taikoma ir iš pradžių naudojamas vienas nepakanka, priimti labiau vieną.

Bet šiaip tai geriau pasikonsultuoti su gydytoju, siekiant padaryti žalos su gerais ketinimais. Šiuo klausimu yra benzoilo peroksidas yra kai kurie šalutiniai poveikiai, daugiausia susijusios su Išsausėjusios odos. Taip, kad jums yra rizika, kad per sausa oda po nerangiai preparatas, kuris gali sukelti spuogai vėl.

Vaistai už acne treatment be benzoilo peroksidas 


comments powered by Disqus