Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Suaugusiųjų sveikatos priežiūros centras

Tarptautinės sveikatos tinklas

Pagrindinis puslapis  /   Svorio kontrolė  /  Vyrų nutukimo priežastys

Vyrai nutukimo priežastis

Vyrai nutukimo priežastis  Nutukimas yra viena didžiausių prisidedant faktorių į prasta sveikata ir mažesnės gyvenimo kokybę. Tie, kurie yra nutukę yra daug didesnis pavojus susirgti širdies ir kraujagyslių ligų ir kai kuriomis vėžio formomis. Nutukimo priežastys yra daugialypės ir svyruoja nuo genetinių aplinkos.

Daugeliu atvejų tačiau nutukimą sukelia užimančias daugiau kalorijų, nei sudeginti. Pagrindinės priežastys, nutukimas vyrams yra unikalus. Toliau žvilgsnis į keturių dažniausiai prisideda veiksnius, kurie sukelia nutukimą atsirasti vyrų populiacijoje.

Genetika

Kiekvienas žmogus turi tą vienas draugas, kuris gali valgyti, ką nori, ir niekada eiti kitas kelnes dydis. Taip yra dėl genetikos. Kiekvienas žmogus gimsta su unikalių medžiagų apykaitos norma. Taigi, tiesiog kaip kai kurie žmonės gali valgyti ką jie nori didžiulius kiekius ir nereikės nerimauti dėl augančių žarnyno, yra ir kitų, kurie turi būti atsargūs apie maisto produktų rūšių jie suvartoja bei kiekius.

Dėl medžiagų apykaitos lygis asmenims dispersija svarbu žinoti jūsų gerai siekiant išvengti per daug valgyti. Jei iš jų medžiagų apykaitos norma yra per maža, tai gali būti ženklas, skydliaukės problemų ir gydytojas turi būti konsultuojamasi, siekiant padidinti metabolizmą.

Porcijos dydis

Nuo 1970 m. išaugo vidutinė porcijos dydis restoranuose ir receptų knygų. Jis taip pat ir toliau auga, kuris rodo, kad nutukimas vyrams yra tik ketina tapti ir problema. Kai kurie tyrimai parodė, vyrai yra labiau linkę apdaila, kas dedama prieš juos nei moterys.

Dėl to porcijų dydžio padidėjimas turi įtakos vyrų nutukimo daugiau. Net šiek tiek padidinti porcijų dydžio turi kaupiamąjį poveikį svorio per mėnesius ir metus.

Gyvenimo būdas

Gyvenimo būdas yra kita pagrindinė priežastis, nutukimo vyrams. Daugelis vyrų tampa neaktyvūs, per savo vidurio dvidešimties, kai jie sudaryti darbo jėga. Tai sukelia sudegina eiti kalorijų kiekį. Tai ypač pasakytina apie tų vyrų, kurie veikia darbo vietų kur jie sėdi už didžiąją dalį to laiko.

Jei jūs ir toliau valgyti tą pačią sumą, kaip buvo anksčiau tampa mažiau aktyvūs svorio ir lėtai kauptis riebalai. Keletą svarų per metus įgyta ne atrodo daug, bet jis sudeda ir dažnai sukelia nutukimą ir tolesnių komplikacijų. Gyvenimo būdo, pvz., ar ne viena dalyvauja sporto ir lauko pramogaudami poveikis nutukimas.

Mityba

Su greito maisto ir greito maisto yra nebrangi ir lengvai prieinama tai nenuostabu, kad tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, nutukimas vyrams. Greitas maistas yra toks didelis veiksnys, nes jis yra supakuotas pilnas kalorijų ir paprastų angliavandenių.

Aukštas kaloringumas šie patiekalai tampa maisto veikti malonumo centrus smegenyse, todėl vartotojas jaučiasi gerovę jausmą. Tai kodėl Birbantka valgyti greitą maistą yra dažnas reiškinys. Vyrai turėtų pabandyti išvengti junk maisto ir rasti būdą, kaip sumažinti apetitą ir sumažinti kalorijų suvartojimą.

Kaip sumažinti apetitą ir išvengti nutukimo? 


comments powered by Disqus